Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Укроп сказал:

В мене розплоду немає в жодній сім’ї. Навіть останні матки Ренсон які приїхали з Європи під кінець вересня. Були спочатку взяли гарний старт, але бджоли яйця викидали, і геть їх не годували. Навіть трошки переживаю чи не бракові вони. Адже матки штучного осіменіння. Але людина запевнила що все добре, адже продалися вони тоді, коли були повністю перевірені. Розенталь трохи ще встигли вивести своєї бджоли, але розгону не брали, хоча я їх і стимулював. Зараз всі сім’ї  в режимі зимівлі, пилку вже немає ніякого. Ночі прохолодні з туманом, вдень сонячно і тепло. Осінь в цьому році дійсно золота. Наступний рік високосний, будем бачити яким він буде. Треба знайти татусеві зошити, в які він записував свої спостередження. Здається що у високосний рік липа ніколи не давала меду. Як воно буде, одному Богові відомо

липа и в етот год не особо радувала :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

липа и в етот год не особо радувала :(

У нас уже два роки не радує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

А чому не використовуєте спитр?

  • сПИРТ і на пчеловодствво Ви кіно небачили и расбить :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

У нас уже два роки не радує.

то вона на дрова проситься:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

липа и в етот год не особо радувала :(

Цього року у мене липа вперше видала падь. Мед був увесь чорний, але смачний...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

то вона на дрова проситься:umora:

Та її й так безбожно винищують! Побійтеся Бога.:(

Та й дрова ж з неї ніякі.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Цього року у мене липа вперше видала падь. Мед був увесь чорний, але смачний...

у меня тоже такоеже  було! к добавок густой очень медогонкой маслав как ужарений:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

у меня тоже такоеже  було! к добавок густой очень медогонкой маслав как ужарений:umora:

Так, густий був мед, дуже погано викачувався.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже всі матки припинили активну яйцекладку. Відбирав із гнізд рамки з під розплоду. В деяких є по трохи посіву. Так само забирав.

Одна сім'я ніяк не може зупинитись. На 4 рамках різновіковий розплід до 40% площі... Сьогодні знову заліз до них, думав, що розплід вийшов. Де там! Нічого не змінилось! 4 рамки стабільно. Став шукати матку. І замість однієї знайшов дві! Стара, з червоною міткою і молода, без мітки. Працюють обидві...

І шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Майже всі матки припинили активну яйцекладку. Відбирав із гнізд рамки з під розплоду. В деяких є по трохи посіву. Так само забирав.

Одна сім'я ніяк не може зупинитись. На 4 рамках різновіковий розплід до 40% площі... Сьогодні знову заліз до них, думав, що розплід вийшов. Де там! Нічого не змінилось! 4 рамки стабільно. Став шукати матку. І замість однієї знайшов дві! Стара, з червоною міткою і молода, без мітки. Працюють обидві...

І шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

 

   У мого брата так само  було якось.І обидві успішно перезимували. А весною він зробив відводок .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Майже всі матки припинили активну яйцекладку. Відбирав із гнізд рамки з під розплоду. В деяких є по трохи посіву. Так само забирав.

Одна сім'я ніяк не може зупинитись. На 4 рамках різновіковий розплід до 40% площі... Сьогодні знову заліз до них, думав, що розплід вийшов. Де там! Нічого не змінилось! 4 рамки стабільно. Став шукати матку. І замість однієї знайшов дві! Стара, з червоною міткою і молода, без мітки. Працюють обидві...

І шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

 

у меня тоже уже месяц живуть обе матки в улье и нечого ось було потепление одна в одном углу сеет  а друга в другом  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

у меня тоже уже месяц живуть обе матки в улье и нечого ось було потепление одна в одном углу сеет  а друга в другом  

Може наші бджоли скоро до двоматкових сімей самі перейдуть? Все ж у світі міняється.:umora:

1 година тому, Mihail-ves сказав:

Якщо є доступ повітря, сильно сушить бджілок. Присилають хлопці в спирту, то завжди треба відмочувати.

Розсолом? :umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Може наші бджоли скоро до двоматкових сімей самі перейдуть? Все ж у світі міняється.:umora:

Налаштовуються під ціну меду.Працювати треба у два рази більше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

 

І шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

Я би так і залешив. Буде гарний досвід Вам,а нам повесні відпишетесь.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, ромео сказав:

шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

Робіть відводок:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.10.2019 в 04:28, Север сказал:

Я впевнений. 

Тоді, якщо амітраз був якісний, ваші бджоли ідуть в зиму чисті від кліща і це означає, що Ваша стратегія боротьби з кліщем була вдалою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

 Стара, з червоною міткою і молода, без мітки. Працюють обидві...

І шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

 

У мене таке було уже не один раз. Зимують спокійно удвох, а ранньою весною - з початком яйцекладки - розбираються, тут треба швидко робить відводок; рідко коли стара виживає... Мабуть молода раніше починає яйцекладку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Женя Циба сказав:

Налаштовуються під ціну меду.Працювати треба у два рази більше. 

:umora::ay::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Робіть відводок:umora:

Якщо сім'я сильна, то можна зробити і зараз: в нижньому корпусі з більш ціннішою на ваш розсуд маткою з більшою масою бджіл, а в верхньому - через глуху тонку перегородкою, бажано з невеличким сітчатим віконцем (для кращого обігріву) - друга з меншою масою бджіл.:IMHO:.У мене так успішно зимували; стара ІОшка внизу, а молода - зверху; льотки в різні сторони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

шо мені тепер з ними робить?:dntknw:

Посадить в изолятор

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Охмалина сказав:

У мене так успішно зимували; стара ІОшка внизу, а молода - зверху; льотки в різні сторони.

Цього року теж мав подібну ситуацію - зробили ІОшці тиху заміну, вчасно побачив. Нестав  нічого видумувати, молодуху задушив, бо в порівнянні з ІОшкою вона нічого неварта, звичайна ефка,   весною  їх виведу скільки буде потрібно. А  ІОшка можливо ще трошки попрацює, дав їй шанс, як буде, так буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 Точно так,пане Василю, підтверджено й моїми багаторічними спостереженнями! От тому я густіше 1:1 сироп ніколи й не роблю.:dntknw:

Каким образом путём наблюдений определили что пчела легче переработает 1к1,чем.3к2?.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відважна помічниця!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, КАЕ сказав:

Каким образом путём наблюдений определили что пчела легче переработает 1к1,чем.3к2?.

 

Шляхом простого порівняння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні виявив в розплоді трохи трутового. Зимувати будуть? В гніздах незапечатаний мед ..?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...