Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

В 14.10.2019 в 07:20, Mihail-ves сказал:

5da3f663be0d8_2019-10-14_7-15-3_80.jpg.ff40d0e7f8b66c63e7f1eeacd72a5781.jpg

Ось так вони дали меду, це при тому що в загальному в мене процентів на 30-40 медозбір гірший ніж торік. Особливо по бджолі в зиму виділяється УС24СМС, правда вона цілий сезон була рекордисткою по розплоду. Дочки її також отримали цю ознаку. Також зробив одну ШО від неї, і в даний час маю одну рамку розплоду на виході.  Також по промірах перших 30 крил вона показало відповідність УС 100%, все це можна прочитати і побачити в темі "Методи визначення..."

Загнутий дуже великий гак і не менша локшина на вухо. :umora::hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

дуже великий гак

Дуже великий Пахомич знову вирішив мене потролити. :umora:

Пахомич, а коли Ви вже навчитесь свої великі думки гарно описувати. Я їх на відстані не вмію читати.:hi:

Не маю часу на Вас, роблю відводки;). А ви можете пописувати, вечором почитаю.;):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

Щось їм явно не вистачає, можливо осіменіння зроблено неякісно.Але чому тоді не йдуть на тиху заміну? Адже бджоли дефект матки відчувають і намагалися б її помінять. 

не вистачає сили сім*ї :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Загнутий дуже великий гак і не менша локшина на вухо. :umora::hi: 

Пахомич, ніякого гаку, це звичайні середні результати. Навіть і натяку на рекорди. А от рік дійсно нижче середнього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Mihail-ves сказал:

роблю відводки;).

Впервые попалась такая инфа 

Отводки после Покрова :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мико сказав:

Впервые попалась такая инфа 

Отводки после Покрова :dntknw:

Чому здивовані, он вчора у ютубі було відео нашого форумчанина як він робить відводок в Німетчині, до того ж і маток в Сербію відбирав (мабуть також під відводки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Чому здивовані, он вчора у ютубі було відео нашого форумчанина як він робить відводок в Німетчині, до того ж і маток в Сербію відбирав (мабуть також під відводки)

Только не забывайте что у него тёплые улья. да и зимы там почти нету.

 

2 часа назад, Мико сказал:

Впервые попалась такая инфа 

Отводки после Покрова :dntknw:

У меня раньше когда были лежаки то когда оставались матки в нуклеусах то делил семьи в лежаке пополам перегородкой и давал вторую матку.  делал осенью когда уже не было расплода.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Чому здивовані, он вчора у ютубі було відео нашого форумчанина як він робить відводок в Німетчині, до того ж і маток в Сербію відбирав (мабуть також під відводки)

скоріш, ділить сімью пополам, з іншою маткою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Лавр сказав:

скоріш, ділить сімью пополам, з іншою маткою.

Ні, він витрусив в ящик без рамок бджолу з нуклеусів, заніс на добу в хату, а потім дав їм матку з кормовими рамками  і таким чином получається новий відводок-сім'я

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Чому здивовані, он вчора у ютубі було відео нашого форумчанина як він робить відводок в Німетчині, до того ж і маток в Сербію відбирав (мабуть також під відводки)

То він робив відводки з нуклеусів які згортав. Я так завжди роблю, такі відводки гарно перезимовують, і весною ідуть на пакети

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2019 в 23:43, ромео сказал:
В 12.10.2019 в 22:55, katran54 сказал:

І не зрозуміло для мене що в варотолеранс теж більше 100 кліщів (обробив усіх тільки перший раз), я вважав що в них має бути меньше всіх:blink:

а чому такі думки були?

Десь читав (може реклама:umora: ) що самі очишчаються тому очікував на меньшу кількість кліща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.10.2019 в 07:56, davolodya сказал:

вароатолеранс - неозначає, що вони немають кліща,  всіх треба обробляти однаково добре, якщо хочете бачити результат

Так обробляю але надіявся...

Вчора хотів забрати рамку з середини гнізда де 02.10 була черва і меду пів рамки. Все ще є печатна черва і трішки личинок. Майже всі сім"ї носять пилок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластинки цього року дали результат "нуль" із трьох контрольних вуликів жодного кліща не випало, хоча кліща візуально було видно на бджолах.

Після обробки амітразом, був хороший осип, вчора частково переглянув сім'ї, кліщ є в наявності, буду ще раз обробляти біпіном. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

Пластинки цього року дали результат "нуль" із трьох контрольних вуликів жодного кліща не випало, хоча кліща візуально було видно на бджолах.

Що за пластини? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Що за пластини? 

Варолом

Діюча речовина - тау-флувалінант 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Пластинки цього року дали результат "нуль" із трьох контрольних вуликів жодного кліща не випало, хоча кліща візуально було видно на бджолах.

Після обробки амітразом, був хороший осип, вчора частково переглянув сім'ї, кліщ є в наявності, буду ще раз обробляти біпіном. 

Аналогічна картина, ставив Варостоп з магазину, осипу практично небуло,  впало по 2-3 кліща . Обробка пушкою виправила ситуацію, венгерський тактік рулить:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, davolodya сказав:

Аналогічна картина, ставив Варостоп з магазину, осипу практично небуло,  впало по 2-3 кліща . Обробка пушкою виправила ситуацію, венгерський тактік рулить:ay:

а на другий рік кранти, тактік венгри знімають з виробництва:ak:, а мій кліщ тільки на нього реагує, балуваний холєра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

Варолом

Діюча речовина - тау-флувалінант 

То щось явно або з пластинами виробник намудрив, або зберігання в магазині неправильне. Робив одну обробку  мавриком (діюча реч. теж тау-флювалінат), кліщ сипеться точно так само, як від тактіка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, miro сказав:

а на другий рік кранти, тактік венгри знімають з виробництва:ak:, а мій кліщ тільки на нього реагує, балуваний холєра

Святе місце пустим небуває:), пропаде тактік, буде щось інше замість нього...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Робив одну обробку  мавриком

Проливом или дым пушкой 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Мико сказав:

Проливом или дым пушкой 

Пушкою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, miro сказав:

а на другий рік кранти, тактік венгри знімають з виробництва:ak:, а мій кліщ тільки на нього реагує, балуваний холєра

"Скіф" буде більше Біпіну продавати. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5da5e60f1e4c0__viber_2019-10-15_13-56-52.thumb.jpg.90ece21587c9bfaaa16c9821b2fda47f.jpgработа кипит у пчолок на сверипе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.10.2019 в 11:54, davolodya сказав:

Мене турбує не конденсат. Та мішковина, що прислали, на вигляд досить ріденька, дуже просвічується, то ж переймаюся, чи неотримаю протягу у вулику крізь такі холстики?

в мене того чи позатого року зимували до Водохреща без накритих рамок пару сімей, плівку забрав, а холстики видно забув покласти, перезимували добре. теж глухе дно і в  дашку вентиляційні отвори. а на рахунок сітчастих днищ, в двох сусідів дивився в квітні, нічим не відрізняються від моїх, по розвитку +/- теж однаково. і головне сухо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Пушкою

Дальше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...