Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, katran54 сказав:

не зрозуміло для мене що в варотолеранс теж більше 100 кліщів (обробив усіх тільки перший раз), я вважав що в них має бути меньше всіх:blink:

вароатолеранс - неозначає, що вони немають кліща,  всіх треба обробляти однаково добре, якщо хочете бачити результат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora:

21 час назад, Охмалина сказал:

А в нас "бабине літо"...,

:umora: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2023772007722491&set=a.571487226284317&type=3&theater 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Хочете мати менше кліща -  беріть його під контроль, проводьте роз*яснювальну роботу  з такими сусідами, при потребі навіть допоможіть обробити, бо кліщ - це спільна проблема


А якщо сусіди кажуть, що в них кліща немає взагалі :umora: то що тоді робити?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Вадим Попов сказав:


 

 


А якщо сусіди кажуть, що в них кліща немає взагалі :umora: то що тоді робити?

 

Після того, як в мого сусіда посеред літа кліщ доїв 2 сильні сім'ї,  відношення до обробок різко змінилося,  зараз він обробляє  свої бджоли з весни до пізньої осені, тобто весь активний сезон. Тому, якщо хтось каже, що у нього кліща нема взагалі, то це тимчасово,  до перших серйозних втрат;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після того, як в мого сусіда посеред літа кліщ доїв 2 сильні сім'ї,  відношення до обробок різко змінилося,  зараз він обробляє  свої бджоли з весни до пізньої осені, тобто весь активний сезон. Тому, якщо хтось каже, що у нього кліща нема взагалі, то це тимчасово,  до перших серйозних втрат[emoji6]

В сезон 2015-2016 теж обпікся ((( легковажно віднісся до обробки по надіявся тільки на пластини. З 6 сімей 3 відійшли.Сьогодні глянув знову на контрольну картонку, після вчорашнього обробітку впало ще 10 кліщів. В загальному десь 20-30 шт.це ті що я побачив. Пластини ставив варофлу серпень- вересень.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

В сезон 2015-2016 теж обпікся ((( легковажно віднісся до обробки по надіявся тільки на пластини. З 6 сімей 3 відійшли.Сьогодні глянув знову на контрольну картонку, після вчорашнього обробітку впало ще 10 кліщів. В загальному десь 20-30 шт.це ті що я побачив. Пластини ставив варофлу серпень- вересень.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

 

Від пластин відмовився повність,немаю я зайвих коштів і нервів.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2019 в 12:28, КАЕ сказал:

Кто рекомендует? Давно в инструкцию не заглядывал 

На упаковке российского бипина! Всегда обрабатывал вечером, а утром заглядывал под прилётку (если не ставил контрольку). Позавчера обработал в 12.00, так пчёлы целый день кружили вокруг улья. Может они чешутся и сбрасывают клеща? В прошлом году клеща было совсем мало, даже после бипина выпало всего несколько штук. В этом году очень много по сравнению  с прошлым. Недалеко три пасеки, где пасечники только полоски ставят. Старики, здоровья нет. Думаю от них и клещ мигрирует. Удостоверился, что полынь отгоняет клеща. Один улей окружён полынью, в нём клеща, можно сказать, совсем нет, по сравнению с другими. В нём и семья самая сильная.Нужно обсаживать полынью и другие.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

фНедалеко три пасеки, где пасечники только полоски ставят. Старики, здоровья нет. Думаю от нихедеда и клещ 

 

От уже эти старики. Только мешают везде. :umora:Да и меда можно было бы взять больше если.быне их пчелы. Везде под ногами путаются. Однако современные, раз полосками пользуются. Я так думаю, что они в первую очередь пожалели бы денег на полоски чем дёшево пролить из пластиковой бутылки по улочкам. Ну и совсем непонятно когда у этих стариков семьи сильные, мед носят и хорошо зииуют. 

По поводу посадки полыни-подскажите идею старикам и тогда за клеща на своей пасеке можно не безпокоится (наверное). Не знаю как как насчёт клеща, а вот блох в улье точно через полынь не будет:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Після обробки біпіном контрольна показала 10 кліщів. , Пройдуся ще раз біпіном т через тиждень, багато розплоду в сім'ях.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

Якщо і далі Ви будете так старанно травити то продуктами розпаду біпіну буде вкритий весь вулик. А ефективність обробки низька. Кліщ весь в розплоді сидить і розмножується а шановний пан все травить і травить і думає  - а де це кліщі беруться???      Як не обробка так і десяток - півтора кліщів і впаде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5da353314c800__viber_2019-10-13_14-16-19.thumb.jpg.b4444bfa185e787616043c66d4c6e461.jpgкакая там осень! у пчол началася  весна! ох чуствую корма подкушают:ak:и надош було той сверипе зацвести!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок обробки від кліща. Всім рекомендував би звернути уваги на температурні режими кінця літа і теперішньої осені.

Від пластин поставлених цього року на початку і середини серпня не варто очікувати торішньої ефективності. Впевнений, що у багатьох при контролі випаде трохи більше ніж зазвичай.

Тому мій підхід ставити в кінці серпня на початку вересня мені здається знову виправдав себе.

Сьогодні працював на пасіці забирав крайні рамки і маломедки лишав на осушку така процедура поповнила трохи запасів. По корму в принципі достатньо в більшості. Знайшов за всю ревізію одну трутовку, більш всього не облетілася молода і зтрутневіла.

По розплоду то в порівнянні з попереднім тижнем його стало ще менше і фактично весь на виході.

На дворі сьогодні у нас було +21-+22.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні складував сім'ї в зиму, за пів дня встиг тільки 15 шт, якщо так продовжу то напевне до кінця тижня буде роботи. З 15 сімей тільки одна зараз має розплід на ТРЬОХ рамках по 50-60% з обох сторін . Також ще в одній сім'ї рамка розплоду на виході (матка моя ШО).

Сім'ї йдуть набагато сильнішими ніж торік. 5 чи 6 сімей бджоли займали 18-19 вуличок. З трьох корпусів втрамбував до двох (перший бар'єрний). Торік будо пару таких які займали 15 рамок. Як будуть ці зимувати я не знаю. Меду залишив їм по повному корпусу. Можливо треба відводок зробити.:umora: Матки запасні є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

5da353314c800__viber_2019-10-13_14-16-19.thumb.jpg.b4444bfa185e787616043c66d4c6e461.jpgкакая там осень! у пчол началася  весна! ох чуствую корма подкушают:ak:и надош було той сверипе зацвести!

Бакфаст?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Женя Циба сказал:

Бакфаст?

да В-7 (DLO) я их  називаю солнечними пчолками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5da353314c800__viber_2019-10-13_14-16-19.thumb.jpg.b4444bfa185e787616043c66d4c6e461.jpgкакая там осень! у пчол началася  весна! ох чуствую корма подкушают:ak:и надош було той сверипе зацвести!
Це так на одній рамці чи ще є.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, uam_63 сказал:

Це так на одній рамці чи ще є.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

 и на второй рамке е также по площаде,но личинки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо і далі Ви будете так старанно травити то продуктами розпаду біпіну буде вкритий весь вулик. А ефективність обробки низька. Кліщ весь в розплоді сидить і розмножується а шановний пан все травить і травить і думає  - а де це кліщі беруться???      Як не обробка так і десяток - півтора кліщів і впаде.
Ну я так скажімо не пан))) і знаю де кліщ знаходиться . Тому і буду ще раз проливати бо є розплід

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні складував сім'ї в зиму, за пів дня встиг тільки 15 шт, якщо так продовжу то напевне до кінця тижня буде роботи. З 15 сімей тільки одна зараз має розплід на ТРЬОХ рамках по 50-60% з обох сторін . Також ще в одній сім'ї рамка розплоду на виході (матка моя ШО).
Сім'ї йдуть набагато сильнішими ніж торік. 5 чи 6 сімей бджоли займали 18-19 вуличок. З трьох корпусів втрамбував до двох (перший бар'єрний). Торік будо пару таких які займали 15 рамок. Як будуть ці зимувати я не знаю. Меду залишив їм по повному корпусу. Можливо треба відводок зробити.:umora: Матки запасні є.
Теж тіпа складав вчора 40 сьогодні 30 лупанув , позабирав по дві рамочки ідуть на 8, розплоду 0 меду валом короче все гуд .
Потепліло але може сіяти не будуть нема сильно де.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

сильнішими ніж торік. 5 чи 6 сімей бджоли займали 18-19 вуличок

Рамка 300?

Не хочу казати, що не вірю, але можна відео?...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ромео сказав:

Рамка 300?

Так.

 

7 хвилин тому, ромео сказав:

Не хочу казати, що не вірю, але можна відео?...

Торік вже показував трамбовку 15 рамок бджоли. Якщо є бажання то на моєму каналі в ютубі  десь від 5 жовтня 2018 року. Зараз знімати відео не має смислу, все як торік. Тільки по кількості бджіл є нові рекорди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Сім'ї йдуть набагато сильнішими ніж торік. 5 чи 6 сімей бджоли займали 18-19 вуличок.

Ну и сколько эти семьи принесли меда? Или она работали на расплод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ну я так скажімо не пан))) і знаю де кліщ знаходиться . Тому і буду ще раз проливати бо є розплід.

Набагато простіше водити тільки тих бджіл які із середини вересня розплід не вирощують. Тоді зимівля стане набагато легшою і боротьба із кліщем буде набагато простішою. Хоча із Вашим підходом вароа так само буде реагувати на біпін як і колорадський жук на хлорофос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

 и на второй рамке е также по площаде,но личинки 

Я у баків повикидала по 2 рамки засіву і личинок, вони знову за своє.Матки ф1, 2019 року.Завтра гляну, якщо знов засіяли-голову с плєч і об*єдную з карніками.Я такі фокуси о такій порі мягко кажучи не люблю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Крук сказав:

Набагато простіше водити тільки тих бджіл які із середини вересня розплід не вирощують

Це незавжди вдається... Досить часто одна і та ж порода, в різних умовах показує різні результати. У багатьох карніка вже сидить без розплоду, в моїх же умовах багато маток ще сіють, ще є багато розплоду на різних стадіях, і чергове потепління скоріш за все знову активізує сім'ї на вирощування розплоду, сьогодні знову цілий день пилок носили...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене розплоду вже немає. З 40 сімей що пройшов в 3-х лише печатного на виході на 1 рамці. В німках Пешец і Ле-Клер і ф1 Хафтбергер. Решта вже без розплоду і більшість склалися самі.

Але в мене сітка. Глухі дела сприяють пізньому розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...