Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

штучний пилок. Дівчата в роботі.

https://www.youtube.com/watch?v=sBAE0191-q0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://ukrbee.ua/ru/uli-ramki-i-dlya-ulya/83-plast-wax.html?gclid=CjwKCAiAy9jyBRA6EiwAeclQhH2bXOmxXJXM8tNInO2HrIhsKrGFRDTw5qJXr0GunEFW1tuPKDZwVRoCTL0QAvD_BwE

Кто-нибудь пробовал это чудо? Пластиковая вощина! Смысл понятен, но это нонсенс. Вощина должна быть из воска!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Віталій.В сказал:

Зараз сиджу чухаю гриву і не можу второпати що я зробив не так ???:hmm:  

Менше думайте. Ви зробили правильно і це головне. А всім не вгодиш, як би не старався.

Я вже вийшла із того віку, коли переживала, шо ж подумають інші. Головне, щоб мені було добре і не йти у розбіжність із совістю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для обговорення питання дотацій створив окрему тему у відповідному розділі (законодавство)

Тому висловлюватись можна тут:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ss77 сказал:

https://ukrbee.ua/ru/uli-ramki-i-dlya-ulya/83-plast-wax.html?gclid=CjwKCAiAy9jyBRA6EiwAeclQhH2bXOmxXJXM8tNInO2HrIhsKrGFRDTw5qJXr0GunEFW1tuPKDZwVRoCTL0QAvD_BwE

Кто-нибудь пробовал это чудо? Пластиковая вощина! Смысл понятен, но это нонсенс. Вощина должна быть из воска!

Весчь:ay:, но дорогая. Которая из моего воска - мне ничего не стоит. Рекламный проспект - сила, но как по мне - насчёт того что моль не будет распостраняться по корпусу - врут, пластик моль не остановит, полиэтиленовую плёнку любой толщины жрёт, сожрёт и вощину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, ромео сказал:

Хочете вивести крос, що заточений на дертяно-мучний взяток?

Был у меня знакомый, в начале 90-х, (во времена тотальной инфляции и вездесущего бартера) менял свой мед на уголь (донецкие тогда возили камазами понад дворами, тоже не знали куда его девать). Так в разговорах он так и говорил - а мои пчелы теперь уголь носят, еле-еле камушки через забор перекатывают, пыжатся, но работа кипит. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, ромео сказав:

А для мене така властивість окремих сімей є проблемою. Бо щоденно чую скарги від сусідів, що мої бджоли грабунком займаються. Та то ще пів біди - дехто не може до ящика підійти і товчі набрати, бо там мої бджоли роєм купаються. 

От і через це не люблю таких ранніх вильотів, бо поки перші пилконоси зацвітуть, то наслухаюсь "подяк"

Медком безкоштовним саме зараз потрібно сусідів задобрювати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Медком безкоштовним саме зараз потрібно сусідів задобрювати. :IMHO:

 Мед беруть, але свою лінію гнуть... Може не прямо в очі, а в розмовах позаочі перемивають кісточки добре...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня было +13, некоторые семьи хорошо летали, особенно карника. Десяток пересмотрел, во всех есть расплод, подмора мало. В одном отводке нет матки, пчелы были беспокойные, на двух рамках в верхней части немного было печатного  трутневого расплода. Расставил рамки с пчелами по другим отводкам. Получается матка стала трутовкой и они ее грохнули, или сама погибла?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.02.2020 в 06:56, ved сказал:

Я так делаю

И я так делаю, но мои планы им очень сильно не нравятся...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.02.2020 в 22:10, Віталій.В сказав:

Я подяк поки що не чув, але  сосіди поглядають як вовкулаки ...

В тім  році вийшов із зими 35-ть сімей, вся пасіка стояла вдома до акаціїї, щоб когось вжалили не скаржились ( напевно такого і не було інакше почув би точно ) але огорожа між вгородами сітка тому літ бджоли приносив не зручності сосідам, в цім році за 50-т зима звісно ще не закінчилась, але обліт був не оноразовий і різниця між кількосттю сімей помітна, купив на 6000 проф листа та огородив пасіку 2м забором, за два дні  що ставили із сином огорожу, погляди сосідів із усих боків аж в спину пичуть, а де хто навіть і не вітаєця вигляне із за вугла і в"дамки" ...

Зараз сиджу чухаю гриву і не можу второпати що я зробив не так ???:hmm:  

скажіть їм що це нові вимоги від держспоживнагляду і це в їхніх же інтересах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, ромео сказал:

Мед беруть, але свою лінію гнуть... Може не прямо в очі, а в розмовах позаочі перемивають кісточки добре...

Так тож свете діло! Чим же ще зайнятися.:ae:

Кому за  мед,  кому за бджоли,  а кому самі придумають  за  що перемивати. Це життя. Раз про вас говорять, значить  ви ще живі  і для них цікаві.   Не переймайтесь. 

Ми,  бджолярі,  завжди на язиці будемо - нічого не робимо,  "бджоли самі  нам мед носять, а ми за нього такі гроші деремо". Це мені так на ярмарку казали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання хто знає, підкажіть. Чи існують прополісні свічки (напевно протигеморойні), в лікарні мене запитували. Якщо таке є ткніть де, будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Лавр сказал:

Прохання хто знає, підкажіть. Чи існують прополісні свічки (напевно протигеморойні), в лікарні мене запитували. Якщо таке є ткніть де, будь ласка.

Сам делал  основа - масло какао + 2% прополиса, с 2.0 мл шприца обрезать торец, набрать в шприц в жидком виде на высоту 15 -20 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Лавр сказал:

Прохання хто знає, підкажіть. Чи існують прополісні свічки (напевно протигеморойні), в лікарні мене запитували. Якщо таке є ткніть де, будь ласка.

Фитосвечи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но от геморроя лучше чем "простамол форте" ничего нет ИМХО 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Niland сказав:

Но от геморроя лучше чем "простамол форте" ничего нет ИМХО 

Извиняюсь, "пастеризан форте" доктора Каде. Спросонья подзабыл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Niland сказал:

Спросонья подзабыл

Напевне побочний ефект простамолу...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2020 в 22:22, ромео сказал:

низький лист купив...;)

Я ставил 2.80 м, так соседи участкового вызвали. Он мне так и сказал " люди не бачать шо там робиться")))) Я сказал что подарю им дрель и пусть дырки сверлят.

Но это как только купил усадьбу под пчелы в селе. А сейчас калиточку сделал и соседка ходит каждый день собак моих кормит.))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

Напевне побочний ефект простамолу...:hmm:

Ні. Нічне чергування. А з тим радикальне вирішення проблеми хірургічне. Без хірургії пастерізан. Але хай воно вам ніколи не знадобиться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги доброго вечора. Закінчив ревізію сімей . У двох сім"ях  кожна на 5 рамок небуло маток ,ще в одній виявив матку- трутовку (горбатий розплід і яйця непоцентру комірок) .Всі матки покупні 2018 року.Така ситуація повторюється 3-4роки кожну весну. Пасіка зимує на вулиці.Хто знає причину будьласка  підкажіть .Можливо треба самому виводити маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Пасічник+ сказав:

Колеги доброго вечора. Закінчив ревізію сімей . У двох сім"ях  кожна на 5 рамок небуло маток ,ще в одній виявив матку- трутовку (горбатий розплід і яйця непоцентру комірок) .Всі матки покупні 2018 року.Така ситуація повторюється 3-4роки кожну весну. Пасіка зимує на вулиці.Хто знає причину будьласка  підкажіть .Можливо треба самому виводити маток?

Матки- це живий організм, вони теж з часом можуть хворіти чи вмирати...  Причин пропажі чи струтневіння маток може бути багато, точно ніхто нескаже. Трутневіють матки переважно через неякісний обліт, або від надмірної роботи, причиною може бути як людський фактор, так і фізіологія матки...

У мене раніше матки жодного разу взимку непропадали, а в 18 і 19 роках пропало по одній. Щоб застрахуватися від подібних казусів, в цю зиму пустив зимувати запасні матки. Матки виводжу сам, і теж мав подібні втрати, тому не факт, що почнете виводити маток самі і проблеми зникнуть. Зрештою, вирішувати Вам, купувати, чи самому виводити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а отрутневела в 19 ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как только будут запасные , так и пропадать за зиму не будут 

А выводить без опыта очень дорого выходит 

Проще купить ,но матковода желательно поменять ,для самоуспокоения 

Так быстрее придёшь  к выводу ,что сам виноват  , а не матковод 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...