Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Мико сказал:

месяц в запасе до облёта 

Незважаючи на тепло, якби це дивно не було, мої бджоли, майже всі сидять у зимових клубах, близько до передньої стінки.. Основна маса сімей на матках від ІОшки Кройс х Пернер. Мені така їхня поведінка однозначно подобається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора вже виніс своїх дівчат з зимівника на лужок. Зима така що можно було й слабаків не заносити. Деякі намагалися вчора літати але було прохолодно.

Понад хатою проліски вже зацвіли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Артем7 сказал:

Понад хатою проліски вже зацвіли

одна область, а в мене нете, що проліски не цвітуть навіть сніг за хатою до сьогоднішнього дощу лежав.  +2, холодно, дош

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:blink::hmm:

Так Ви південніше від мене на 100 км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Медвідь сказав:

Незважаючи на тепло, якби це дивно не було, мої бджоли, майже всі сидять у зимових клубах, близько до передньої стінки.. Основна маса сімей на матках від ІОшки Кройс х Пернер. Мені така їхня поведінка однозначно подобається.

Аналогічна картина у моїх .Правда піднялись догори рамок.Тепла не відчувається,тому без потреби гнізда не розбирав.Можна сказати-поки що зимуємо, але спокійно і впевнено, бо весна ось-ось...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всим учасникам форуму доброго здоров"я.Виникла незрозуміла ситуація. У сім"ї в якої пізньої осені нестало матки температура під утеплювачем така як і у сім"ях, у яких зараз є розплід .При огляді гнізда є кілька давніх мисочок розплоду немає, мед підїли добре ,але його ще  достатньо . Для  чого бджоли тримають тепло коли немає матки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Пасічник+ сказав:

Всим учасникам форуму доброго здоров"я.Виникла незрозуміла ситуація. У сім"ї в якої пізньої осені нестало матки температура під утеплювачем така як і у сім"ях, у яких зараз є розплід .При огляді гнізда є кілька давніх мисочок розплоду немає, мед підїли добре ,але його ще  достатньо . Для  чого бджоли тримають тепло коли немає матки? 

Якщо нема матки, то температура піднімається через надмірне хвилювання бджіл, також значно збільшується споживання корму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Пасічник+ сказав:

Всим учасникам форуму доброго здоров"я.Виникла незрозуміла ситуація. У сім"ї в якої пізньої осені нестало матки температура під утеплювачем така як і у сім"ях, у яких зараз є розплід .При огляді гнізда є кілька давніх мисочок розплоду немає, мед підїли добре ,але його ще  достатньо . Для  чого бджоли тримають тепло коли немає матки? 

Якщо матки немає - значить однозначно - трутовки. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Якщо матки немає - значить однозначно - трутовки. :IMHO:

Зимувалі бджоли нетрутневіють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене розпустився фундук. Так і запишемо - 23.02. 2020.

А від цього порахуємо пізніше, що і коли мало б цвісти відповідно таблиці поданій у книзі В.А. ГШайдара та,здається, В. Поліщука...  Фото додається, як доказ.

1582468915525.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Зимувалі бджоли не трутневіють

А матка ж пропала ще з осені. А могли й восени ще вивести.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

У мене розпустився фундук. Так і запишемо - 23.02. 2020.

 

У мене вже з тиждень пилить, а бджоли сидять у вуликах, бо погода нельотна

 

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А від цього порахуємо пізніше, що і коли мало б цвісти відповідно таблиці поданій у книзі В.А. ГШайдара та,здається, В. Поліщука..

З глобальним потеплінням всі ці таблиці більш не діють, нажаль. Минулого року зацвіло практично все одночасно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів поділитись, якби сказати , досвідом, як я нині на пасіці парився, але ніяк в об'єктив не влазив диван:dntknw:

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А матка ж пропала ще з осені. А могли й восени ще вивести.:IMHO:

а не хотіли:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Пасічник+ сказал:

Всим учасникам форуму доброго здоров"я.Виникла незрозуміла ситуація. У сім"ї в якої пізньої осені нестало матки температура під утеплювачем така як і у сім"ях, у яких зараз є розплід .При огляді гнізда є кілька давніх мисочок розплоду немає, мед підїли добре ,але його ще  достатньо . Для  чого бджоли тримають тепло коли немає матки? 

Как правило семья без матки находится в возбужденном состоянии, отсюда перерасход кормов и температура.

Подсадите матку и все выровняется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А матка ж пропала ще з осені. А могли й восени ще вивести.:IMHO:

Коли матка пропала  в сім"ї вже розплоду небуло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пасічник+ сказал:

У сім"ї в якої пізньої осені нестало матки

А чого ж Ви нічого не робили з нею?:hmm: якщо знали, що нема матки і пустили зимувати?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ромео сказал:

А чого ж Ви нічого не робили з нею?:hmm: якщо знали, що нема матки і пустили зимувати?:blink:

В кінці жовтня ,коли ставив глибоке днище побачив серед підмору мертву матку .Сім"я була не дуже збуджена на 6 рамок.Хотів забрати матку із відводка який зимував через перегородку з другим відводком,але там вже є розплід,тому при погоді приєднаю до відводка цю сім"ю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтвердження в мережі не знайшов!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ss77 сказав:
Підтвердження в мережі не знайшов!

покришка стретовича детектед!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтвердження в мережі не знайшов! Не розумію як посилання в попередньому моєму пості замінилися!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2020 в 09:39, Медвідь сказал:

Незважаючи на тепло, якби це дивно не було, мої бджоли, майже всі сидять у зимових клубах, близько до передньої стінки.. Основна маса сімей на матках від ІОшки Кройс х Пернер. Мені така їхня поведінка однозначно подобається.

Ваши пчёлы разумнее наших погодных прогнозистов.:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Пасічник+ сказал:

тому при погоді приєднаю

давно треба було обєднати. чи може чикаєте  коли сади зацвітуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто в клубы сжался, а кто и работой занимаетсяIMG_20200225_133913.thumb.jpg.d96447467035d073eb9a61d9550010c1.jpgIMG_20200225_134658.thumb.jpg.f140f6248bbd800c06edd5e77cb2e21d.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ромео ещё как будто не выставлял.  

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...