Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

5 годин тому, Seos сказав:

Жахливо. Та тут пасічнику потрібно робить висновки, змінювати систему (якщо така в нього є) Судячи з відео, то більшість з сімей що загинули йшли в зиму майже без бджіл. 35 сімей, це ж і не аматор ніби.

Там якщо відкрити плей-ліст Отця Алєксєя, то можна зрозуміти причину ... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, davolodya сказал:

Проблема не лише в неякісних обробках від кліща, у багатьох сім'ї пішли в зиму ослабленими по інших причинах, це і тривалий взяток, і дуже пізній розплід через аномально теплу осінь, у багатьох розплід був ще і на Новий рік, на фб було багато таких відео,  що рамки з розплодом висмикували  з сімей... І все це зараз багатьом вилазить боком...

Мне видится только одна причина - отсутствие хозяина на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

І це дійсно так, бо в вуликах стара бджола, доки вона незміниться на молоду, ситуація на багатьох пасіках  ще може змінитися кардинально...

Ох вже ці аксакали...ох вже ці "нагнЄтатЄлі"..))unnamed.thumb.jpg.581e513986024ddcc2466187f51d0426.jpg

Ви ще напишіть, що зима закінчиться після першого взятку. Обліт був? Був. Чого ще треба? Далі -пункт 2.Весняний розвиток.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Миха сказав:

Далі -пункт 2.Весняний розвиток.:IMHO:

в лютому:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

в лютому:umora:

Можливо, скоро так і буде) А поки - маємо те, що маємо:dntknw:, вигляньте у вікно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Миха сказав:

Можливо, скоро так і буде) А поки - маємо те, що маємо:dntknw:, вигляньте у вікно.

Виглянув, дощ валить. Було 2 дні гарних обльотів, і на цьому все закінчилося, температура хоч і плюсова, бджоли нелітають, більшість ще в клубах. Фундук пилить, і схоже, цей сезон теж бджоли його невідвідають, верба починає розпускатися, і теж під знаком питання... Ось Вам і розвиток в лютому;)... Всьому свій час.

 

49 хвилин тому, larson сказав:

рожева мрія українця, щоб у сусіда корова здохла, йому то шо, йому нічого - спиться кріпше:umora:

Ніколи нетішився проблемами інших, це Ви не по адресу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Миха сказав:

А поки - маємо те, що маємо:dntknw:, вигляньте у вікно.

Бачу сплошну хмарність і періодично дощ, з понеділка прогнозують дощ зі снігом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Виглянув, дощ валить. Було 2 дні гарних обльотів, і на цьому все закінчилося, температура хоч і плюсова, бджоли нелітають, більшість ще в клубах. Фундук пилить, і схоже, цей сезон теж бджоли його невідвідають, верба починає розпускатися, і теж під знаком питання... Ось Вам і розвиток в лютому;)... Всьому свій час.

 

1 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

Бачу сплошну хмарність і періодично дощ, з понеділка прогнозують дощ зі снігом

Я й не мав на увазі, що вже завтра взятки підуть. Звісно березень ще себе покаже. Але календарна весна не за горами, і обліт був, а це головне. Погода така ж як і кожного року в цей час (або й тепліше). Жодного резону вмикати паніку, якщо корма в порядку. У всіх книжках по бджільництву весняні роботи починаються з очисного обльоту. Матчасть:wave:. Доречі, виглянути я пропонував У МОЄ вікно))  сонечко, +8, літали по-тихеньку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Миха сказал:

Ох вже ці аксакали...ох вже ці "нагнЄтатЄлі"..))unnamed.thumb.jpg.581e513986024ddcc2466187f51d0426.jpg

Ви ще напишіть, що зима закінчиться після першого взятку. Обліт був? Був. Чого ще треба? Далі -пункт 2.Весняний розвиток.:IMHO:

Не нагнетатели.Не нужен первый взяток.

Весняний розвиток починається ПОСЛЕ СМЕНЫ ЗИМОВАЛОЙ ПЧЕЛЫ.Надо бы знать.

А полная смена как раз припадает на выход второй генерации молодой пчелы.

До смены пчелы семья не растет,а восстанавливается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, davolodya сказал:

Виглянув, дощ валить. Було 2 дні гарних обльотів, і на цьому все закінчилося, температура хоч і плюсова, бджоли нелітають, більшість ще в клубах. Фундук пилить, і схоже, цей сезон теж бджоли його невідвідають, верба починає розпускатися, і теж під знаком питання... Ось Вам і розвиток в лютому;)... Всьому свій час.

Часи, коли весна починалася з теплого Олекси, давно пройшли. Тепер треба дивитися не тільки у вікно, але і у екран смартфону і діяти відповідно до прогнозу:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Миха сказав:

У всіх книжках по бджільництву весняні роботи починаються з очисного обльоту.

За 30 - 40 км. від мене обльоти були, у мене вискакували тільки поодинокі бджілки з 3 - 5 вуликів, решту всі зимують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

Весняний розвиток починається ПОСЛЕ СМЕНЫ ЗИМОВАЛОЙ ПЧЕЛЫ.Надо бы знать.

 

11 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

До смены пчелы семья не растет,а восстанавливается.

Ну-ну...буду знать, інститутів ветеринарних не закінчував...так би мовити "недостаток образования", але де не читаю, то зимівля закінчується після очисного обльоту. Ну звісно в кожного д..своя методика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Гурович сказав:

Часи, коли весна починалася з теплого Олекси, давно пройшли. Тепер треба дивитися не тільки у вікно, але і у екран смартфону і діяти відповідно до прогнозу:IMHO:

Є речі, на які ми вплинути неможемо, як би цього нехотілося, і це в першу чергу погода... Зараз тепло, піде розплід, і бджола змушена буде вилітати по воду і пилок, в прохолодну погоду багато бджоли губиться, і сім'ї просідають, а до повної заміни бджоли ще ой як далеко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Миха сказал:

 

Ну-ну...буду знать, інститутів ветеринарних не закінчував...так би мовити "недостаток образования", але де не читаю, то зимівля закінчується після очисного обльоту. Ну звісно в кожного д..своя методика.

А при чем здесь ветеринария?

Ветерина?р (лат. veterinarius — «касающийся рабочего скота») — специалист с высшим (ветеринарный врач) или средним специальным (ветеринарный фельдшер) образованием, занимающийся лечением животных (ветеринарией) и сопутствующими обязанностями.

Когда в практике увидишь как сыпятся пчелы весной тогда и вспомнишь что написали выше.

А так Да,мнение у каждого свое.

Но это не мое мнение личное,а практика предшественников.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

А при чем здесь ветеринария?

Ветерина?р (лат. veterinarius — «касающийся рабочего скота») — специалист с высшим (ветеринарный врач) или средним специальным (ветеринарный фельдшер) образованием, занимающийся лечением животных (ветеринарией) и сопутствующими обязанностями.

Когда в практике увидишь как сыпятся пчелы весной тогда и вспомнишь что написали выше.

А так Да,мнение у каждого свое.

Но это не мое мнение личное,а практика предшественников.

 

"Проффесорів" по-бджільництву  я бачу й дійсно випускає якийсь інший інститут;).

А загубити бджіл весною можна і бувалим, тут вже як повезе, і хто на чому восени зекономив.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Миха сказал:

 

недостаток образования", але де не читаю, то зимівля закінчується після очисного обльоту. 

Недостаток образования -не грех.

Было бы желание учиться.

Набери в поиске смена зимовалой пчелы и почитай.

Вот первое сходу

https://kokafenix.blogspot.com/2013/04/blog-post_22.html

 

1 минуту назад, Миха сказал:

"Проффесорів" по-бджільництву  я бачу й дійсно випускає якийсь інший інститут.

А загубити бджіл весною можна і бувалим, тут вже як повезе, і хто на чому восени зекономив.  

Мы о пофессорах или пчелах?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще в одного регулярний падіж...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Недостаток образования -не грех.

Было бы желание учиться.

Набери в поиске смена зимовалой пчелы и почитай.

Вот первое сходу

https://kokafenix.blogspot.com/2013/04/blog-post_22.html

 

Дякую, обов'язково ознайомлюсь. Тільки розмова почалась за "здравіє" а закінчилась підвищенням моєї профпридатності )) Звісно можна було б ще по-полемізувати з приводу закінчення зимівлі і початку весняного розвитку, але  я людина слабка нервами, можу не донести свою думку до кінця цензурно. Вдало всім "дозимувати".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Миха сказал:

Дякую, обов'язково ознайомлюсь. Тільки розмова почалась за "здравіє" а закінчилась підвищенням моєї профпридатності )) Звісно можна було б ще по-полемізувати з приводу закінчення зимівлі і початку весняного розвитку, але  я людина слабка нервами, можу не донести свою думку до кінця цензурно. Вдало всім "дозимувати".

Да не пыли,все норм.:az:

Статья большая,сюда копировать не буду.

Для интереса и понимания процессов можно почитать здесь http://apiary.su/trud-na-paseke/nauchno-obosnovannyj-reglament-soder/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ромео сказал:

Ще в одного регулярний падіж...

да Ви батінька маньяк на таке:umora:, друге діло пан @Мико вибрав Рому, і насолоджується ним цілу зиму:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Seos сказав:

А пан   @ДобровоЛ чомусь цього року запізнюється з відкриттям теми "Весна-літо". Вчора завершив огляд і утеплення сімей. Результат мене задовольнив. Думав буде гірше, осіння нарощування було проблемне, приносу пилку у вулики не було через посуху і активне сонце, на кінець вересня розплоду в сім'ях не залишилось ніякого. З усього, що йшло в зиму, тільки в одному отводку не перезимувала матка, підмору по кілька бджілок. Зацвіла ліщина, бачив принесення обніжки з неї.

Дякую, @Seos ! :wave:Та я вже два роки її не відкриваю.

    Відкрив тоді на пару днів раніше, то на мене напали ніби дорослі цуцики на маленького котика.:helpme:Навіть тему тоді ту закрили! Ну, точно як при совдепії. :umora:Отож мовчу, хоч у мене під вуликами , що на причепі, вже підсніжники давно цвітуть . І проліски теж.

Отож хай  цим  займаються достойніші.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ромео сказав:

Ще в одного регулярний падіж...

@ромео , ви точно  мабуть вже сидите на проценті від продажу канді @Борода-1 чи пакетів від @miro та @Yaroslav !:ah::wave:

Переконуюсь у цьому  усе більше.:umora: 

І так життя навколо не найкраще, а ви оцих убивців бджіл рекламуєте! :hmm:Ліпше вже квітучі підсніжники та проліски виставляйте!:IMHO:

PIDSNIGNIKI1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, ромео сказав:

Ще в одного регулярний падіж...

Цікаво в березні буде продовження чи вже скоро цей серіал закінчиться:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, shersand сказал:

Заехал сегодня за хлебом на местный рынок, смотрю у нас некоторые выводы уже сделали и систему меняют радикально.

Похоже незадалось бабла по быстрому срубить.

5e4fc16091380_0925.thumb.jpg.c9955a7a8f33ebddeeb3640548943df3.jpg, це де, Пришиб? То може Василівці свою продукцію рекламують, вони їх клепають, може попутно і вулики випускають

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

@ромео , ви точно  мабуть вже сидите на проценті від продажу канді @Борода-1 чи пакетів від @miro та @Yaroslav !:ah::wave:

Переконуюсь у цьому  усе більше.:umora: 

 

ні в нього "підряд" з аптеками, дохід від реалізації заспокійливих:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...