Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

5 годин тому, davolodya сказав:

Від завтра  починається потепління, яке обіцяють принаймні на місяць,  то ж хто ще невстиг щось доробити на пасіці, має таку можливість...

Друге бабине літо не буває довше двох тижнів. А в першій декаді жовтня завжди по низинах приморозки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, ромео сказав:

А де ви його побачили? Я щось не бачу...

Це прогноз Гізметео для моєї місцевості, приблизно так само показують і решта метеосайтів820201914316.thumb.jpg.4ba1502b9b8c75d95d4461359a13f974.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, davolodya сказав:

Це прогноз Гізметео для моєї місцевості, приблизно так само показують і решта метеосайтів

Метеорологи гарантують точність прогнозу на добу на 90%, на дві доби 70%, на третю добу на 50%. Про більш довготривалий прогноз можна судити лише по погоді минулих років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.09.2019 в 08:47, Пахомич сказав:

На стерильну полоску фільтрувального паперуобережно витиснути вміст кишечник декількох бджіл . Полоски помістити в стерильну пробіркуз каплею води на дні для підтримки вологості. Полоски опираються на серильний ватний тампон. Пробірку зкрити ватним тампоном обпалним на вогні. Через деякий час через лупу ви побачите , як проростають грибки. Бджоли приносять пилок заражений грибками. 

Це якщо ситуація поториться ТТТ, то в мене все є , і мікроскоп.То можна ставити досліди.

Заражений грибком пилок?Перший раз чую.Де почитать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.09.2019 в 21:13, Cfif сказав:

Та це ж мухи!!

У нас називають  їх *часіки*.Як по науковому:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, seim сказав:

Можна дати меду сусіду який не скаржиться.

Блін, я нікому нічого не даю(батькам і все).Всі такі щедрі.:hmm:

Я можу продать:umora: і за ці гроші оплатить малій додаткові заняття з іноземної мови чи  театральний гурток.В селі вже 4 пасіки, що я знаю...хай доведуть , що то мої жульбарси були.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Inna сказал:

У нас називають  їх *часіки*.Як по науковому:dntknw:

музыкантики))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Inna сказал:

Блін, я нікому нічого не даю

навіть сіль?   сусіду:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Inna сказал:

Блін, я нікому нічого не даю(батькам і все)

 

а чоловіку?:ah::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

навіть сіль?   сусіду:ah:

якщо полізе рибу ловити в її ставочку то може і солі отримати в одне місце:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, seim сказав:

якщо полізе рибу ловити в її ставочку то може і солі отримати в одне місце:umora:

То його ставочок.А , це ж треба! не вгадав:umora:

Женя...не спиться?:umora::wave:

Я тобі можу продать рибку з того ставочка.По 1000 грн за екземляр:umora: рибка, якій рік. Від 1500 грн старшеньких.Є пара білосніжних, вуалевих коропів-4000 грн, шикарні:ay:.Мілюзга по 100-250 грн за штуку:af: На табунець треба брать 10 шт.Мед здав?:umora:На рибу фффатить?:umora: 

9 годин тому, seim сказав:

а чоловіку?

 

11 година тому, ромео сказав:

навіть сіль?   сусіду:ah:

Ти диви, як вони заворушилися.:umora:  Пасіки видно вже до зимовки підготували.Які ж молодці.

11 година тому, Cfif сказав:

музыкантики))

А, Ви теж не спєц:umora:  я зрозуміла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora:

12 часов назад, Inna сказал:

Блін, я нікому нічого не даю(батькам і все).Всі такі щедрі.:hmm:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Я тобі можу продать рибку з того ставочка.По 1000 грн за екземляр:umora: рибка, якій рік. Від 1500 грн старшеньких.Є пара білосніжних, вуалевих коропів-4000 грн, шикарні:ay:.Мілюзга по 100-250 грн за штуку:af: На табунець треба брать 10 шт.Мед здав?:umora:На рибу фффатить?

:wave: Була б у мене така сусідка то я теж би рибу всю їй віддав. Хоч вона нічого нікому не дає :)

PS/ Там твоя тема простоює а зима вже скоро ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ромео сказал:
В 20.09.2019 в 20:04, Inna сказал:

Блін, я нікому нічого не даю

навіть сіль?   сусіду:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні завершив підгодівлю сиропом. Двом сім'ям у верхньому корпусі розпечатав рамки маломедні поставив решітку і прикрив плівкою , край плівки підігнув. Надіюсь що мед перетягнуть у нижній корпус у гніздо.

Матки ще сіють розплід різновіковий.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

матки сіяти перестали,тому рамки з розплодом переставляю на край гнізда .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, wwlo сказал:

матки сіяти перестали,тому рамки з розплодом переставляю на край гнізда .

Правильно робите. Пізніше коли вийде розплід, приберіть їх з гнізда. Бо на них якщо не прибрати,збереться зимовий клуб бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На градуснике +24. Воровки, долбут всю пасеку. Это какой то безпредел просто. Что с ними делать, притянуть шланг на пасеку, включить Кёрхер и успокоить их?  :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Правильно робите. Пізніше коли вийде розплід, приберіть їх з гнізда. Бо на них якщо не прибрати,збереться зимовий клуб бджіл

А я противник такої процедури. Бджоли зберуться на цих рамках і нагріють рамки, які будуть крайніми в гнізді. Після їх забирання, клуб сконцентрується зміщеним всторону...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

На градуснике +24. Воровки, долбут всю пасеку. Это какой то безпредел просто. Что с ними делать, притянуть шланг на пасеку, включить Кёрхер и успокоить их?  :dntknw: 

Интересно, что послужило причиной напада. Заезжал к знакомому пасечнику, говорит привез своих с кочевки, сейчас во двор хоть не заходи. Начали выяснять откуда ноги растут, оказалось новоиспеченный пчеловод в километре от него выставил сушь у себя под навесом. Там теперь такой праздник, что в соседнем детском саду детей на прогулки не выводят. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

А я противник такої процедури. Бджоли зберуться на цих рамках і нагріють рамки, які будуть крайніми в гнізді. Після їх забирання, клуб сконцентрується зміщеним всторону...

Тоже такой думки. Как можно позже вытаскиваю из центра из под вышедшего. Клуб вместе с центральной подьелает и на соседних Убрав из центра остаются там же на месте на тех рамках где частично подьели мед. Не нужно оставлять лишние рамки при зимовке на улице тем более если семья недостаточно сильна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, shersand сказал:

Интересно, что послужило причиной напада. Заезжал к знакомому пасечнику, говорит привез своих с кочевки, сейчас во двор хоть не заходи. Начали выяснять откуда ноги растут, оказалось новоиспеченный пчеловод в километре от него выставил сушь у себя под навесом. Там теперь такой праздник, что в соседнем детском саду детей на прогулки не выводят. 

Ну вот, как маток выводить и зарабатывать, где объявление дать прочитал а что нельзя в безвзяточное время рамки выставлять не знал. Такие они, '' новоиспеченные"оказывается

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, КАЕ сказал:

Ну вот, как маток выводить и зарабатывать, где объявление дать прочитал а что нельзя в безвзяточное время рамки выставлять не знал. Такие они, '' новоиспеченные"оказывается

Да там такое недоразумение, имеет свой неплохой строительный магазин, а тут на фоне информации о баснословных барышах от продажи меда, пару лет назад решил удариться в пчеловодство smile250.gif в дополнение к строительно-торговому бизнесу. Мне вот интересно как он себя чувствует на фоне нынешней цены, деньги то в пасеку ввалил не малые. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, shersand сказал:

Да там такое недоразумение, имеет свой неплохой строительный магазин, а тут на фоне информации о баснословных барышах от продажи меда, пару лет назад решил удариться в пчеловодство smile250.gif в дополнение к строительно-торговому бизнесу. Мне вот интересно как он себя чувствует на фоне нынешней цены, деньги то в пасеку ввалил не малые. 

Почти что  угадал,ну а информация понятно откуда. Кто знал что шутят 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...