Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

32 минуты назад, tolik2362 сказал:

Но нужно было сначала думать а потом делать .А всего навсего надо было сделать эту роботу в октябре убрав все лишние рамки .В зимовалом улье некогда не должно стоять рамок за заставной .:hi:

Може людина забула 

Я он пару років назад осінню переніс частину пасіки на дворі , залишив вулик 

Осіню глянув потрібно рамок добавить , думаю по першому морозі добавлю бо в притик  

Передивлявся всі сімьї при першому морзі . завжди робля короктіровку на зіму .

лишні рамки забираю , деяким добавляю , зімую на соняху 

Забув про сімью . ну думаю рамки там повномедні до росплоду хватить , та і сповнив уже зимою 

В кінці  лютого обліт , удівався на коріктеровку сімей бо сімьї вжаті . думав з неї почать 

опять вечером зайшов довольний всі живі частина обліт , про неї опять забув . через дві неділі всповнив .

тільки капець меду то нема , що прикольно розплоду небуло також , поносу також ні пятна .рамки забиті бджолою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, AVA сказал:

Може людина забула 

Я он пару років назад осінню переніс частину пасіки на дворі , залишив вулик 

Осіню глянув потрібно рамок добавить , думаю по першому морозі добавлю бо в притик  

Передивлявся всі сімьї при першому морзі . завжди робля короктіровку на зіму .

лишні рамки забираю , деяким добавляю , зімую на соняху 

Забув про сімью . ну думаю рамки там повномедні до росплоду хватить , та і сповнив уже зимою 

В кінці  лютого обліт , удівався на коріктеровку сімей бо сімьї вжаті . думав з неї почать 

опять вечером зайшов довольний всі живі частина обліт , про неї опять забув . через дві неділі всповнив .

тільки капець меду то нема , що прикольно розплоду небуло також , поносу також ні пятна .рамки забиті бджолою

Но это ваша вина .По этому гнезда в зиму собираю 4 5 октября на полно медных рамках и сплю спокойно до первого облета :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Егор Юрьев сказал:

Вот еще интересное кино

 

 

А димар розпалити?  :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрел, почитал, решил тоже проверить. Постучал, послушал, вроде всё в порядке. Одна семья без верхнего летка, нижний замурован прополисом, ничего не услышал. Приподнял потолочины с обоих краёв гнезда. Пчёлы у передней стенки, но по всем рамкам. Три дня был небольшой минус, сегодня +6.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ss77 сказал:

Постучал, послушал, вроде всё в порядке.

Нє, неправильний підхід...  ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нє, неправильний підхід...  [emoji6]
 
Як співала одна група шоу повинно продовжуватись.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, uam_63 сказал:

Як співала одна група шоу повинно продовжуватись.

Все таки, мені думається, такі відео це першочергово не піклування за здоров'я бджіл, а боротьба за рейтинги в Ютубі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На верняка нужно открывать тему как водить пчел зимой или уход за пчелами в зимний период :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Нє, неправильний підхід...  ;)

 

в кімнаті лише чорний диван і комп'ютерний стіл :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Все таки, мені думається, такі відео це першочергово не піклування за здоров'я бджіл, а боротьба за рейтинги в Ютубі...

в нашого друга ліберала вже більше 10000 переглядів за крайній ролік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в шоке ,им что лета мало ,чтобы кошмарить бедных  пчел ,еще и зимой издеваются:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, станислав83 сказав:

Я в шоке ,им что лета мало ,чтобы кошмарить бедных  пчел ,еще и зимой издеваются:crazy:

:ay:Так літом же на юга їздити хочеться! :rofl:

23 години тому, ромео сказав:

А димар розпалити?  :hmm:

 Три місяці на одній рамці. Повний КАПЕЦЬ ! :rofl: А куди ж ти, чоловіче, раніше дивився - в телевізор?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 16:22, Мико сказав:

Так говорит же в командировке был месяц ,

потом не до пчёл было 

тут почти у всех зимников полоски в семьях стоят 

и об этом нужно показать всему миру 

Неужели так много платит ютуб ,что бы такую херню показывать 

обливая себя с ног до головы дерьмом 

 А за це у вас, Романовичу, потрібно поцікавитися...:umora:

Ви ж там вже чимало чого виставили. Правда, все по ділу!:ay:

Та, щось зимової підгодівлі у вас я ще не бачив...:dntknw: А  за це там може якась окрема строчка оплати існує  чи премія  пакетчиками заснована? Не дарма ж скільки он роликів повиставляли...:ah::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 15:21, Егор Юрьев сказав:

Вот еще интересное кино

 

 

Герой відео, вже  наче і підстаркуватий пердун а клепки не має, навіщо тих бджілок струшувати з рамки чи кормушки,   підставив поруч  пару повномедних потім  обсижену, далі  кормушку  з пчолою і іди  на піч боки вігрівати, ні  телепень встроїв тряску наче на дворі май місяць. 

ПС.  через добу пісьля формування гнізда на зимівлю, достатньо пів години щоб перевірити сотню сімей де сів клуб,  якщо вже так вийшло  чому в жовтні не забрати пусту  кормушку і не бути героєм ютубу?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 16:49, tolik2362 сказав:

...зимовалом улье некогда не должно стоять рамок за заставной .:hi:

или не должно быть  самой  заставной......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Николай S сказав:

Герой відео, вже  наче і підстаркуватий пердун а клепки немає, навіщо тих бджілок струшувати з рамки чи кормушки  підставив поруч  пару повномедних потім  обсижену, далі  кормушку  з пчолою і іди  на піч боки вігрівати, ні  телепень встроїв тряску наче на дворі май місяць. 

ПС.  через добу пісьля формування гнізда на зимівлю, достатньо пів години щоб перевірити сотню сімей де сів клуб,  якщо вже так вийшло  чому в жовтні не забрати пусту  кормушку і не бути героєм ютубу?:dntknw:

Пане Миколо! Та тож увесь й прикол у тому, щоб побільше зібрати охочих подивитися те чудо .:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2020 в 15:49, tolik2362 сказав:

Но нужно было сначала думать а потом делать .А всего навсего надо было сделать эту роботу в октябре убрав все лишние рамки .В зимовалом улье некогда не должно стоять рамок за заставной .:hi:

  І це, Анатолію, правда. Бо так чи інакше з тими стільниками будуть проблеми. Від парових викидів за зиму у них часто збирається конденсат, який і рамки псує, і добавляє вологості у гнізді, що не є гут! А сім"я переходить отак на рамку за заставною найчастіше, коли переставляють за заставну вже засіяні маткою стільники. Навіть, якщо там є мед, її я спочатку поза вуликом потримаю десь з тиждень. Ну, а вже згодом розпечатавши, можна поставити й за заставною на деякий час, щоб з неї перенесли бджоли мед у гніздо. Але на зиму за заставною не мають бути стільники. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Антоновича дела очень плохие

 решил на ютубе заработать :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, tolik2362 сказав:

В Антоновича дела очень плохие

 решил на ютубе заработать :umora:

 

Ото не потрібно було б баків до засраних кавказянок прирівнювати.:umora:

Але то чисто рекламна акція - щоб пам"ятали.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, tolik2362 сказал:

В Антоновича дела очень плохие

 решил на ютубе заработать :umora:

 

Толік ,як ти думаєш то до селекції має відношення  чи про що те кіно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, igorstep сказал:

Толік ,як ти думаєш то до селекції має відношення  чи про що те кіно?

:IMHO1:это больше рекламный видос и по пчелам и по ульям :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверное в за карпате все так плохо

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, igorstep сказал:

чи про що те кіно?

Примерно как с Ляшко  . Пропиариться , сезон на носу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2020 в 21:34, victoru сказав:

Таким чином, виходить, що смисл термоізоляції (чи або як прийнято називати - "утеплення"), тільки в тому, щоб ПІДТРИМУВАТИ ТЕМПЕРАТУРУ ВУЛИКА БЛИЗЬКОЮ ДО СЕРЕДНЬОДОБОВОЇ (це при умові, якби вулик був пустий), а реально -  до тієї температури, яку створює клуб сам. До речі, і рамки з медом - теж допомагають у цьому - набирають і тримають по інерції середню температуру, оберігаючи від різких коливань температури зовні.

Чесно кажучи Ви занадто механічно підходите до бджіл. Термоізоляція неможлива тому що бджолиний клуб це саморегульований організм. В клуба є мінімальна і максимальна теплова потужність. Невеликий клуб має малу потужність а великий клуб відповідно більшу потужність. :)

Коли складаю гнізда на зиму то слабкі сім'ї утеплюю краще а сильні менше. Порода бджіл теж має велике значення. Наприклад більшість мої бджолосімей зимою спокійні і не реагують на потепління якими вони не були б. А українська степова від Єгошина взимку активна і при потепліннях вилітає хоча і не має розплоду. І що робити? Захолоджувати вулик і тим самим збільшити необхідну потужність клуба для підтримання нормальних для бджіл температурних показників??? Зросте калове навантаження а до такого доводити не можна. А виділення вологи при живленні бджіл? В ізольованій системі волога кудись повинна подітися.       І не можна допустити конденсації цієї вологи у вулику. Але і відсутність вологи у вулику це теж проблема для бджіл.

Мій метод простий. Бджоли зимують тільки на повномедних рамках. Підгодівлі взимку не роблю. В хаті є невеликий запас повномедних рамок про всяк випадок тому що можуть бути непередбачувані випадки. Клуб бджіл повинен покривати рамки повністю. Рамки без бджіл в кінці жовтня переміщую на зберігання. З боків ставлю заставні а зверху рамки накриваю шматком пінопласту. Утеплення влітку згорнуте по довжині в два шари а на зиму розгортаю і тим самим це утеплення стає довшим у два рази від довжини лежака. Тим самим досягається швидкість роботи по утепленню вуликів на зиму. Поклав пінопласт і обгорнув утепленням так як показано на фото. По такому принципу зимують і відводки по 3 рамки і сім'ї по 7 - 8 рамок.

 

Фото2033.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви так піклуєтеся про бджіл, як бабуся за онуками..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...