Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

что то стало холодать-поїду в село кину на потолочини утеплювальні подушки.Тут в місті на потолочинах в спарених серпневих відводках виявив мишачі екскременти (вдруге  за 31 рік). на слідуючий день після підняття кришки побачив як миша вибігла з льотка і чкурнула під вулик.Закрив льоток загороджувачем і насипав протравленого зерна під вулик.В даний час в вулику все нормально,зерно активно поїдається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сіверянин сказал:

В детстве один дед говорил мне: государство не обманешь, а зима своё возьмёт. Но многое поменялось в нашей жизни с того времени.

Погода точно помінялась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

что то стало холодать-поїду в село кину на потолочини утеплювальні подушки.Тут в місті на потолочинах в спарених серпневих відводках виявив мишачі екскременти (вдруге  за 31 рік). на слідуючий день після підняття кришки побачив як миша вибігла з льотка і чкурнула під вулик.Закрив льоток загороджувачем і насипав протравленого зерна під вулик.В даний час в вулику все нормально,зерно активно поїдається.

А зачем так рано что у вас морозы ниже минус 12 лично я планирую своим положить в конце февраля при такой погоде .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.01.2020 в 18:14, Пахомич сказав:
В 03.01.2020 в 11:05, Віталій.В сказав:

03,01,2020/10;30 только что  прослушал всю пасеку, шелестят...

Одна из ослабленных семеек  о которых писал ранее уже отшелестела , поднялись  от задней стенки на рамках к верху где горсть пчел и застыли при том корм в рамках есть, остальная пчела вся на днище перед летком .

Повторюсь, перед закормом семья сокращенных занимала хороших 8-мь рамок,  именно эту семью сильно  бомбили  осы, после пару осмотров  причины "бомбежки" так и не нашел :dntknw:. осмотр 28,11,19 уже было 3-ри улочки, сегодня обнаружил отход.

Ви не перші і не остані ще попереду ціла зима з весною. Це епідемія,  а це наслідки порушення сівозмін, це варварське відношення до землі , це масові посіви монокультур без витримки  сівозмін, це ......  а ну його в болото:hi:

Саме така картина була в мене коли посіви влітку обробили корагеном а у вересні десекантом. Бджоли які загодовував у лісі ніяких вимирань не мали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима таки приїхала.34fad03059fea6eb8639f2acf7345f21.jpg

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Крук сказал:

Саме така картина була в мене коли посіви влітку обробили корагеном а у вересні десекантом. Бджоли які загодовував у лісі ніяких вимирань не мали.

Це проблема комплексна! Це,якщо  гробо  , дизбактеріоз. Все наведене вами створює сприятливі умови розвитку умовно- патогених організмів  і загибель нас і бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, victoru сказав:

А я утеплення ніколи не знімаю,  ні зимою ні літом. І завжди однакове - подушки з сентипону.
Вчора вібірково рукою помацав - ніби розплоду не має, - прохолодно під подушкою.
Бджоли біля передньої стінки, хоча й доверху підійшли. Вважаю поки що все нормально.

Шкідливі зміни-вони провокують, а ваша вентиляція підібрана до ваших умов. Якщо зміну робити на мороз то це виправдано, а при незміних погодних умовах, то 50=50.

1 година тому, wwlo сказав:

что то стало холодать-поїду в село кину на потолочини утеплювальні подушки.Тут в місті на потолочинах в спарених серпневих відводках виявив мишачі екскременти (вдруге  за 31 рік). на слідуючий день після підняття кришки побачив як миша вибігла з льотка і чкурнула під вулик.Закрив льоток загороджувачем і насипав протравленого зерна під вулик.В даний час в вулику все нормально,зерно активно поїдається.

зарано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Це проблема комплексна! Це,якщо  гробо  , дизбактеріоз. Все наведене вами створює сприятливі умови розвитку умовно- патогених організмів  і загибель нас і бджіл

Проти умовно - патогенних мікроорганізмів бджоли захищені. Проносу навесні нема в жодному із вуликів. Тільки пестициди та гербіциди відгризають свій шмат від пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 раз не помогло...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, ромео сказал:

6 раз не помогло...

 

Тут  два варіанти або не обробляв і загинула  матка ,або обробив один раз і   добив матку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, tolik2362 сказав:

А зачем так рано что у вас морозы ниже минус 12 лично я планирую своим положить в конце февраля при такой погоде .:hi:

нервы не выдержали.если поднимутся вверх ,то буду снимать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, wwlo сказал:

нервы не выдержали.если поднимутся вверх ,то буду снимать

Вот этого уже не надо делать пускай будет как есть :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tolik2362 сказав:

Вот этого уже не надо делать пускай будет как есть :hi:

может быть и так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

6 раз не помогло...

Ви нервуєте колег в цей святковий вечір... :az:Я ціную Ваш пошуковий талант. :hi:То Ви навмисно  копаєте? Чи це така собі меншовартість пасічників - виставляти на показ свої  відверті промахи? Не зустрічав в Youtubi штукатурів, мулярів, які  показували б як завалилася їх будівля. Не попадались лікарські сайти, де були б розборки летальних випдків. І т. д . Амінь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Петрович 49 сказав:

.... :az:Я ціную Ваш пошуковий талант. :hi:То Ви навмисно  копаєте?.....

 

В 03.01.2020 в 17:25, ромео сказав:

......ролики публікую для того, щоб нам цікавіше було зимувати...

Ну і заодно може хтось чогось корисного навчиться:umora:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Петрович 49 сказал:

. :hi:То Ви навмисно  копаєте?

Вгадали. Саме так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, wwlo сказал:

то буду снимать

Видео ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Петрович 49 сказав:

Ви нервуєте колег в цей святковий вечір... :az:Я ціную Ваш пошуковий талант. :hi:То Ви навмисно  копаєте? Чи це така собі меншовартість пасічників - виставляти на показ свої  відверті промахи? Не зустрічав в Youtubi штукатурів, мулярів, які  показували б як завалилася їх будівля. Не попадались лікарські сайти, де були б розборки летальних випдків. І т. д . Амінь!

Не згоден,  бджолярів 90% ніхто не навчає, це як сам зможе. Спільними силами таки буде результат позитивний. Вигідно це чи ні :dntknw::hmm:. ПС по відео, пропущені сроки обробітку:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Лавр сказав:

Не згоден,  бджолярів 90% ніхто не навчає, це як сам зможе. Спільними силами таки буде результат позитивний. Вигідно це чи ні :dntknw::hmm:. ПС по відео, пропущені сроки обробітку:IMHO:

Саме так, не робивши "розбірок" тих відео  мало що зміниться, ми тут вичитуємо горе-пасічників, авторів відео,  намагаємось щось пояснити, все це читають інші, хоч в такий спосіб але ж не лише пожартувати а і намагаємось пояснити помилки, в нас гостей досить багато, вони щось да отримають від викладеної нами інформації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Stol сказал:

Тут  два варіанти або не обробляв і загинула  матка ,або обробив один раз і   добив матку

На мою думку, тут "олів'є" з кількох компонентів. Судячи з того, що бджоли лягли рівномірним шаром, вони і не збирались створювати клуб. До гігрорежиму в цьому вулику питань нема. Залишається кліщ і відсутність матки (саме "і", не "або"). Була б матка, шар підмору там де вона закінчила свій шлях був би товщим. Та це без кліща. А кліщів море!!!

 

2 часа назад, Лавр сказал:

по відео, пропущені сроки обробітку

І не тільки сроки. Препати, їх якість, дози, спосіб обробки, наявність пізнього розплоду. Вказано лиш число обробок - шість:blink:. Можливо, це цифра для преси. Настрожує інше: зазвичай сім'ї обробляються одинаково і в один день. В навединому ролику: кліщ + загинала матка = "минус одна семья". А як з кліщем в інших сім'ях!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Петрович 49 сказав:

 Вказано лиш число обробок - шість:blink:. Можливо, це цифра для преси. Настрожує інше: зазвичай сім'ї обробляються одинаково і в один день. 

Річ у тому що розвиток і Б()Р а тим більш популяції кліща різна. Кліщ виснажує небагаточисельну заміну молодої бджоли в період ГВ і розвиток сім*ї майже припинений. Бджоли старі є, мед в наявності, а от зимувати нікому. Матка :IMHO:там все таки  присутня, бо сценарій складався би по іншому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скиньте в потрібну тему, мені було цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.01.2020 в 23:48, victoru сказав:

А я утеплення ніколи не знімаю,  ні зимою ні літом. І завжди однакове - подушки з сентипону.
Вчора вібірково рукою помацав - ніби розплоду не має, - прохолодно під подушкою.
Бджоли біля передньої стінки, хоча й доверху підійшли. Вважаю поки що все нормально.

Я також утеплення не знімав ні зимою ні літом. Проте цьогоріч, половину пасіки пустив у зиму без верхнього утеплення, зверху лише потолочини (за рекомендаціями Ярослава Мухи). Ті сім'ї, які утеплені усі як одна сіли зверху, а без утеплення - знизу рамок. Поки що зимують усі гарно, різниці не бачу ніякої, підмору по кілька бджілок. Також цікаво те, що не було пізнього розплоду ні в тих ні в інших. Планую дати утеплення десь 15-16 лютого. Цікаво чи буде різниця по весняному розвитку сімей? Висновки зроблю весною. Усім хорошої зимівлі, та щедрих медозборів!!!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, дьома сказал:

Я також утеплення не знімав ні зимою ні літом. Проте цьогоріч, половину пасіки пустив у зиму без верхнього утеплення, зверху лише потолочини (за рекомендаціями Ярослава Мухи). Ті сім'ї, які утеплені усі як одна сіли зверху, а без утеплення - знизу рамок. Поки що зимують усі гарно, різниці не бачу ніякої, підмору по кілька бджілок. Також цікаво те, що не було пізнього розплоду ні в тих ні в інших. Планую дати утеплення десь 15-16 лютого. Цікаво чи буде різниця по весняному розвитку сімей? Висновки зроблю весною. Усім хорошої зимівлі, та щедрих медозборів!!!:wave:

У всих я бачу що по різному. Теж ніколи утеплення не знімаю, але лише пару сімей сіли з верху. А так всі сидять з низу як миші. Правдо дно в мене сітчасте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, дьома сказал:

Цікаво чи буде різниця по весняному розвитку сімей? Висновки зроблю весною.

На :IMHO: різниці в розвитку весною наврядчи побачите , зніманя утеплення зменьшує ризик сюрпризів особливо у вуликах ппс із силою сімї від 6-ти рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...