Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Сергей 2014 сказал:

В житi як правило чим вище  забор тим частiше граблять:umora:.

Ну да - у бідного нема що шукати. 

А тим часом вже другий день бджоли літають, і напевне ще два політають, а там і до пилку недалеко. Хто там підсніжникового меду хоче?(на опт по 25- 7 бочок).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя Циба сказал:

 

Понравилась фраза.  ---- Когда они отроились ????   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Понравилась фраза.  ---- Когда они отроились ????   

Разроились 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, gardener сказал:

Швагро мій перед зимою (шо вже минула) переніс пару вуликів на нове місце. Сьогодні звонив, казав що літають на старому, шукають вулики

Десяток-два бджіл політають та й полетять на нове місце. Цієї весни, після обльоту,  переносив деякі сім'ї на нові місця, проблем не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен день сонце + 11- + 15, бджоли обліталися, тепер літають розвідники. Їх можна зустріти де завгодно. Кульбаби не переставали цвісти, зараз розквітли морквяні ромашки (не знаю як вони називаються). Весна, квіти є можна і розплід гнати. Вирішив перевірити, заглянув в сім'ю, де в листопаді ще був розплід. Зараз розплоду немає! Що далі буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Серж 82 сказал:

вже другий день бджоли літають, і напевне ще два політають, а там і до пилку недалеко. Хто там підсніжникового меду хоче?(на опт по 25- 7 бочок).

Сережа!
Продай мне пакет, пожалуйста. Я с такими пчелами еще не встречался. Мало того что собирают подснежниковый мед / а здесь на форуме спецы уверяли что мед с подснежников ТОЛЬКО ТРУТЫ собирают/, а еще и за четыре дня притарабанили 7 бочек меда.:hmm: Ох и много видать у Вас подснежников.  Вы что вручили каждому труту по 10л ведерку?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен день сонце + 11- + 15, бджоли обліталися, тепер літають розвідники. Їх можна зустріти де завгодно. Кульбаби не переставали цвісти, зараз розквітли морквяні ромашки (не знаю як вони називаються). Весна, квіти є можна і розплід гнати. Вирішив перевірити, заглянув в сім'ю, де в листопаді ще був розплід. Зараз розплоду немає! Що далі буде?
Та все буде нормально .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2019 в 20:12, Мико сказал:

в потолочине три отверстия по 30 мм зарешечены

позаліплювали усе що можна прополісом, такого ще небуло:hmm: вчора літали повним ходом, сьогодні теж починають, стоять не утеплені зовсім і на сітках, і на глухих днах, думаю росплоду нема,:dntknw: хоча чув від одного що передивлявся і бачив росплід навіть засев:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, охотник пчел сказал:

позаліплювали усе що можна прополісом, такого ще небуло:hmm: вчора літали повним ходом, сьогодні теж починають, стоять не утеплені зовсім і на сітках, і на глухих днах, думаю росплоду нема,:dntknw: хоча чув від одного що передивлявся і бачив росплід навіть засев

Я маток брал от Гайдара. Так вот они при первом-же облете начинали червить, и до весны семья изнашивалась в 0.  И пергу изымал, но все равно ничего не помогало. Но вот дочки от гайдарок погуляные на местном труте --- сидят тихо др поступления в улей первой пыльцы /как обычно это ива Бредина, мать-мачеха/. И вот тогда они отрывались по полной.
А вентиляцию в крышах я делал только в первых вариантах ульев. Во всех последующих даже не делал ---- им вполне хватает круглого летка во всех корпусах.

:IMHO1:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Иосифович сказал:

А вентиляцию в крышах я делал только в первых вариантах ульев. Во всех последующих даже не делал ---- им вполне хватает круглого летка во всех корпусах.

:IMHO1:

А зовсім без криші ,ще краще 

Зімував у лежаку П-образно накрита сімья подушкою зробленою з ватяного матрасу і зверху лист металу    щоб дощ не лив                                     

Підмору 0 декілька бджіл один із самих менших показників по пасікі в той рік , бджола карніка 

Вуликів нехватало 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, AVA сказал:

А зовсім без криші ,ще краще 

Возможно. И даже не спорю ---негоже спорить со знающими. И подушек я им не ставил /крыши -бутерброд -----дерево, пенопласт, дерево, железо/, и стенка 22мм, и на улице зимовали на 16р ДБ. Правда жили на сетке.  Выход с зимы 100% и к половине апреля в РС влетали. Вот так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иосифович сказал:

Возможно. И даже не спорю ---негоже спорить со знающими. И подушек я им не ставил /крыши -бутерброд -----дерево, пенопласт, дерево, железо/, и стенка 22мм, и на улице зимовали на 16р ДБ. Правда жили на сетке.  Выход с зимы 100% и к половине апреля в РС влетали. Вот так.

Я незнающий Ваші коментарії визивають похвалу 

Я ніби і сам недурак меду на зімувалу качаю найбільше в селі , тільки нікому не кажу :umora:, заготовач виказав 

Ну все рівно Ваші вислови визивають похвкалу . я бачу що щось незамітив , тим більше у мене пасіка на мед також 8р тому уважно читаю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9, сонячно. Обльоти продовжуються. Літають майже всі, включаючи нуки, обльоти сильні, як весною, помалу виносять підмор...

IMG_20191217_132454.thumb.jpg.c707711259df1df7a99583dd12e98033.jpgIMG_20191217_132526.thumb.jpg.854c1f8a87408f5a6d8af8b731648972.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иосифович сказал:

Сережа!
Продай мне пакет, пожалуйста. Я с такими пчелами еще не встречался. Мало того что собирают подснежниковый мед / а здесь на форуме спецы уверяли что мед с подснежников ТОЛЬКО ТРУТЫ собирают/, а еще и за четыре дня притарабанили 7 бочек меда.:hmm: Ох и много видать у Вас подснежников.  Вы что вручили каждому труту по 10л ведерку?:umora:

Ну я думаю що Ви зрозуміли що то був жарт, а якщо серйозно, то побоююсь щоб не погнали розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+13.2, сонячно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тихо і тепло, бджола незначною кількістью політала. Провірив піддони у вуликах, осип як для цього часу збільшений, видно що відходе пізня  неякісна бджола. Кліща пару штук знайшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, davolodya сказав:

+9, сонячно. Обльоти продовжуються. Літають майже всі, включаючи нуки, обльоти сильні, як весною, помалу виносять підмор...

 

А в мене на пасіці незважаючи на температуру, а вона прогрілась до +13, обліт був лише в декотрих бджолосімях (20шт) і не бурним. Як я колись описував, пасіка на пагорбі до північної сторони,  з 1 грудня до 10 січня сонце з пасікою не товаришує, тому день сьогодні ясний ,но не сонячний, сонце в димці. Обліт здійснювали ті в котрих найдовше був розплід, а це радше вимушений захід для бджіл. Ось і дальше будем зимувати, та надіятись на ще одне бабине літо в лютому, тоді вже і не так страшний обліт, і на душі спокійніше, що бджола може витримати затяжні холода бо облетілась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+10. Облетілись всього 4 сім"ї причому одна літає вже другий день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні всі хто хотів мали змогу політати. Літали всі, де більше на вулики попадало сонце то гарно літали. Де менше попадало то літали слабше, але літали. Поки все добре, але зима ще по переду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9 в обід ,сонячно .  з одного з десяток бджіл вилізло  помилуватись сонячним промінням а  решта сиділи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ss77 сказал:

Кожен день сонце + 11- + 15, бджоли обліталися, тепер літають розвідники. Їх можна зустріти де завгодно. Кульбаби не переставали цвісти, зараз розквітли морквяні ромашки (не знаю як вони називаються). Весна, квіти є можна і розплід гнати. Вирішив перевірити, заглянув в сім'ю, де в листопаді ще був розплід. Зараз розплоду немає! Що далі буде?

Оце діло, Ви мене здивували, навіть квіти цвітуть у Вас. Далі буде все добре, не переймайтесь так сильно. Бджоли відчувають що по переду зима, тому стартувати не будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні знову тиша. 

На завтра обіцяють +12... 

Мо' й полетять :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2019 в 16:38, Sanich сказал:
В 16.12.2019 в 16:02, Mihail-ves сказал:

 

Заносил с пчелами, а в зимовнике они пропали.

Люди продовжують знаходити сюрпризи

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...