Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

13 минут назад, столя сказал:

гірбіцидом суцільної дії, щоб сонях сох.

це зрозуміло. чи міг він так вплинути? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, савд сказал:

це зрозуміло. чи міг він так вплинути? 

 

конешно мог! 100% от нево сечас есть такие гербициди вижигают как напалмом:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забрав розділювальні решітки. В одному матка піднялась у другий корпус і строчить на всю. Вже дві рамки засіяла. Бджоли переносять мед догори...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сіверянин сказал:

У меня в нескольких семьях тоже были погибшие молодые пчелы, но там грызли полоски или уже очень плотно сидели на полосках.

По Вашей ситуации и по описанной проблеме Инной можно предположить что полоски могли оказывать неблагоприятных воздействие ещё на стадии личинки-куколки в следствии того что полоски стояли в расплодной части. Подобное увидел в одной семье у себя на днище улья, что и привело меня к подобным заключениям. На истину не претендую. Это размышления основаны чисто на чуйке ина сопоставлении фактов. Такое ощущение что пропадали пчелы только вышедшие из ячейки Массового характера не бвло Раньше по моему и были рекомендации ставить за расплодной частью если я правильно помню 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, КАЕ сказал:

По Вашей ситуации и по описанной проблеме Инной можно предположить что полоски могли оказывать неблагоприятных воздействие ещё на стадии личинки-куколки в следствии того что полоски стояли в расплодной части. Подобное увидел в одной семье у себя на днище улья, что и привело меня к подобным заключениям. На истину не претендую. Это размышления основаны чисто на чуйке ина сопоставлении фактов. Такое ощущение что пропадали пчелы только вышедшие из ячейки Массового характера не бвло Раньше по моему и были рекомендации ставить за расплодной частью если я правильно помню 

Вже не раз тут писав, що таке явище не раз спостерігається, страждає молода бджола, що безпосередньо дотикається при виході до полосок.

Як на мене втрати не стільки значущі, щоб  ставити полоски в інші місця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Вже не раз тут писав, що таке явище не раз спостерігається, страждає молода бджола, що безпосередньо дотикається при виході до полосок.

Як на мене втрати не стільки значущі, щоб  ставити полоски в інші місця.

Я сколько помню себя - все время их ставлю и ставил сразу за расплодной частью. Не зря же я себе это вбил в голову. Пчелынкогтактируя с полосками разносят вещество действующее по улью. Так описывалось, если правильно помню.? Так что не вижу смысла ставить их среди расплода. Тем более я думаю прямой контакт и мматкой не сильно ей нужен. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, КАЕ сказал:

Я сколько помню себя - все время их ставлю и ставил сразу за расплодной частью. Не зря же я себе это вбил в голову. Пчелынкогтактируя с полосками разносят вещество действующее по улью. Так описывалось, если правильно помню.? Так что не вижу смысла ставить их среди расплода. Тем более я думаю прямой контакт и мматкой не сильно ей нужен. 

Зазвичай ставлю по краях рамок, але в центрі гнізда, в цю пору розплоду мізер. 

Єдине потрібно враховувати, що в цю пору холодно і бджоли вже збираються у клуб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Вже не раз тут писав, що таке явище не раз спостерігається, страждає молода бджола, що безпосередньо дотикається при виході до полосок.

Як на мене втрати не стільки значущі, щоб  ставити полоски в інші місця.

Я абсолютно з того не переймаюсь, ставлю смужку через кожні дві рамки. І не думаю чи є там розплод чи ні. Смужки ставлю відразу після відбору соняшникового меду, в той час в сім’ях дуже багато розплоду. Навіть не уявляю як можна поставити так щоб вони не контактували з розплодом. Ну хіба що по краю рамок, з переду і з заду. Не звертав увагу чи є осип бджіл від смужок, схиляюсь до думки що немає. Але якщо я впаде 20-30 бджіл, то то ліпше ніж від кліща загнеться вся сім’я 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене вчора якісь "не правильные" бджоли розсілись на петрушці та щось там шукали, але це не мої, якісь трохи більші.

IMG_20190917_124557.jpg

IMG_20190917_124551.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Gold-V сказал:

А в мене вчора якісь "не правильные" бджоли розсілись на петрушці та щось там шукали, але це не мої, якісь трохи більші.

Та це ж мухи!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До мене сьогодні приходив дільничний ))), мене небуло дома. Сусідка написала заяву на мої три вулика біля моєї хати)))), я їй обіцяв що заберу вулики пізньої осені, а вона ні вже забирай даю тобі 3 дні))). Я передзвонив до дільничного поліціянта, той сміється каже перший раз таке. Просить щоби я дав пояснення. Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

До мене сьогодні приходив дільничний ))), мене небуло дома. Сусідка написала заяву на мої три вулика біля моєї хати)))), я їй обіцяв що заберу вулики пізньої осені, а вона ні вже забирай даю тобі 3 дні))). Я передзвонив до дільничного поліціянта, той сміється каже перший раз таке. Просить щоби я дав пояснення. Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Забери, а то потравит есть такие соседи не раз слышал. И предупреди ее если с улья что то станется пусть потом не обижается ибо не поможет. Тут надо действовать по наглее если по хорошему не понимает чтобы психология сыграла в твою сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

До мене сьогодні приходив дільничний ))), мене небуло дома. Сусідка написала заяву на мої три вулика біля моєї хати)))), я їй обіцяв що заберу вулики пізньої осені, а вона ні вже забирай даю тобі 3 дні))). Я передзвонив до дільничного поліціянта, той сміється каже перший раз таке. Просить щоби я дав пояснення. Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

То сусіда так. 3 вулики, якщо миролюбна порода не буде їх не видно і не чутно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да нет ! Я что, кота от "белки" не отличу ? :) это может фото такое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

 Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

А у них что  мозг отсутствует , у соседки милициянта 

Можно же забрать вечером ,как это все 100 % кочевников делают 

ну это конечно действует если перевозить далее 7 км 

если через двор ,то конечно до поздней осени ждать 

9 часов назад, Gold-V сказал:

А в мене вчора якісь "не правильные" бджоли розсілись на петрушці та щось там шукали, але це не мої, якісь трохи більші.

В детстве мы их называли " Часики "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, столя сказал:

гірбіцидом суцільної дії, щоб сонях сох.

Звонил товарищ , тоже посыпались пчёлы по всей деревне 

не иначе подсолнечник сушили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Укроп сказал:

Я абсолютно з того не переймаюсь, ставлю смужку через кожні дві рамки. І не думаю чи є там розплод чи ні. Смужки ставлю відразу після відбору соняшникового меду, в той час в сім’ях дуже багато розплоду. Навіть не уявляю як можна поставити так щоб вони не контактували з розплодом. Ну хіба що по краю рамок, з переду і з заду. Не звертав увагу чи є осип бджіл від смужок, схиляюсь до думки що немає. Але якщо я впаде 20-30 бджіл, то то ліпше ніж від кліща загнеться вся сім’я 

Укроп ответил Petrovych61 в теме Болезни и вредители пчел

Цитата

У мене думка взагалі відмовитись від всих цих смужок, і обробляти лише щавелкою. Поставлю собі за мету щоб було чим поменше страшної хімії.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Мико сказал:

Звонил товарищ , тоже посыпались пчёлы по всей деревне 

не иначе подсолнечник сушили 

Это дорого , может отошла летняя как ни как +6 было ночью 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Мико сказал:

Звонил товарищ , тоже посыпались пчёлы по всей деревне 

не иначе подсолнечник сушили 

да есть осыпь у некоторых семей штук по 50 пчёл...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

Это дорого , может отошла летняя как ни как +6 было ночью 

И образовалась за ночь куча под летком и тряслась как паралитик 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.09.2019 в 20:22, Inna сказал:

Доречі.

Р

Осип молодої сіренької бджоли при постановці цих полосок я мала і весною.Але тоді все списала на нічні заморозки і недостатньо вжате гніздо.А можливо причина була зовсім в іншому.Тепер сумніваюсь.

 

 

 

На стерильну полоску фільтрувального паперуобережно витиснути вміст кишечник декількох бджіл . Полоски помістити в стерильну пробіркуз каплею води на дні для підтримки вологості. Полоски опираються на серильний ватний тампон. Пробірку зкрити ватним тампоном обпалним на вогні. Через деякий час через лупу ви побачите , як проростають грибки. Бджоли приносять пилок заражений грибками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

До мене сьогодні приходив дільничний ))), мене небуло дома. Сусідка написала заяву на мої три вулика біля моєї хати)))), я їй обіцяв що заберу вулики пізньої осені, а вона ні вже забирай даю тобі 3 дні))). Я передзвонив до дільничного поліціянта, той сміється каже перший раз таке. Просить щоби я дав пояснення. Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

Потрібно сусідку обробити від глистів, кліща, вошей, може в неї загострення через паразитів :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Потрібно сусідку обробити від глистів, кліща, вошей, може в неї загострення через паразитів :umora:

Ага, бажано димовою гарматою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.09.2019 в 22:13, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

А я сьогодні почав кплапуцькати сироп на підгодівлю. Заїхав після церкви на гуртівню, а там цукор по 9.50 грн. але з 2011 року. Взяв мішок і завтра їду знову брати. Цукор трошки вологий на якісь сиропу невліяє.

Обпоносяться, будете мене згадувати. Такий цукор непридатний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

До мене сьогодні приходив дільничний ))), мене небуло дома. Сусідка написала заяву на мої три вулика біля моєї хати)))), я їй обіцяв що заберу вулики пізньої осені, а вона ні вже забирай даю тобі 3 дні))). Я передзвонив до дільничного поліціянта, той сміється каже перший раз таке. Просить щоби я дав пояснення. Вулики заберу в кінці жовтня раніше не можу бо літають, а заберу вернуться на старе місце а там ні одного вулика(((.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

сусідка хоче меду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...