Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

вобще прекращает сеять:hmm: или отдельние семьи !

Сокращают червление, и червление как бы со сторон от окна в днище, на 1 - 2  и 9 -10 рамке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, AVA сказав:

А не холодніша температура за плівкою спонукає її гристи , вінтиляція я думаю відпадає :hmm:, вонає або її нема 

Ми трохи переносим житя бджіл на хату 

А клуб бджіл і хата це різні речі :hmm:

Головне правило яке я усвоїв з плівкою, це те, що вона повинна бути посильною для бджіл, самі підкажуть коли знімати:umora:, сильні до почаку садів, слабіші в розпал цвітіння саду,  "дришпаків" не тримаю:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Сокращают червление, и червление как бы со сторон от окна в днище, на 1 - 2  и 9 -10 рамке.

у меня сетка на все дно и при достаточной силе матка сеет к самому низу даже в сентябре при холодних ночах разплод бил до нижнево бруска и поддув з низу никак не влиял на засев маток до низу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Сіверянин сказал:

Семьи без подготовки к зимовке (без утепления) весной отстают в развитии. :IMHO1:

Утепления зимой или  весной ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

у меня сетка на все дно и при достаточной силе матка сеет к самому низу даже в сентябре при холодних ночах разплод бил до нижнево бруска и поддув з низу никак не влиял на засев маток до низу:hi:

В этом году у меня были семьи которые сеяли в сентябре без холстика и сетка в днище но это исключение матки августовские, по весне разница в расплоде  по возвратных холодах из сеткой и без сетки очень заметна. 

Обратите внимание на количество подмора,  в сплошном дне подмор уже вычистили на сетке подмор есть

Днище 10р улей на апилифте .jpg

Днище 10р из сеткой на апилифте .jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Женя Циба сказав:

В минулому році від ос не міг відбитися,а в цього році майже не було,такий ось каламбур,з чим це пов'язано :dntknw:

А Ви знаєте що потрібно осам для нормального життя? Мухи і метелики а також гусінь. Що роблять оси коли нема їжі? Вони не можуть годувати личинок а личинки не виділяють солодкі виділення якими годувалися оси. Тому оси покидають гніздо і нишпорять по вуликах самостійно здобуваючи  собі солоденьке. Оси не можуть виростити осиних маток тому наступного року кількість ос значно зменшується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Я "комбинирую " , сразу после закорма утепление убираю остается только холстик , по устойчивых морозах  подушки возвращаю,  ( такой метод не я придумал, вычитал ) также после первого облета ( по погоде)  чищу днища, сокращаю гнездо, и кладу пленку в место холстика  на рамки, так же и на днище,  остается только проход 1см от летка, ( технология Малыхина )  развитие очень бурное  даже в тех семьях которые пошли в зиму на 4-ри рамки.

тоже после выставки ложу на сетку днища и поверх рамок фольгоизол.Развиваются отлично только мед успевай подставлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

нижню на знаю не пробував, а ту, що на гнізді, якщо сам не забуру своєчасното порвуть   на мотлох і витягнуть через льоток ще на садах:umora:

Плотную пленку попробуйте.Лежит круглый сезон.Сверху фольгоизол и все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Віталій.В сказал:

В этом году у меня были семьи которые сеяли в сентябре без холстика и сетка в днище но это исключение матки августовские, по весне разница в расплоде  по возвратных холодах из сеткой и без сетки очень заметна. 

Обратите внимание на количество подмора,  в сплошном дне подмор уже вычистили на сетке подмор есть

Днище 10р улей на апилифте .jpg

Днище 10р из сеткой на апилифте .jpg

а какая сила семьи в них

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Стахановский сказал:

Развиваются отлично

Каждый год после облета ставлю кукурузную муку, есть или нет :dntknw:, но муку берут отлично, в этом году ставил муку и измельченную пылцу , муку почему то  брали лучше :dntknw:

Но в совокупности: рано пыльца+медок+пленка, и семьи развиваются :ay:

Мука пылца .jpg

5 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

а какая сила семьи в них

Не помню, но на сплошном днище слабее ( осыпи видно ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Віталій.В сказал:

Каждый год после облета ставлю кукурузную муку, есть или нет :dntknw:, но муку берут отлично, в этом году ставил муку и измельченную пылцу , муку почему то  брали лучше :dntknw:

Но в совокупности: рано пыльца+медок+пленка, и семьи развиваются :ay:

Мука пылца .jpg

Не помню, но на сплошном днище слабее ( осыпи видно ) 

белковых подкормок весной не давал-выручает орешник и вербовые.А вообше на акацию корпус на 10 рам плюс магазин это маловато.Лучше объединять.5dd198d197e97_-0284.jpg.2d4b628a470b873162ed531d6e7ad4ce.jpgна 26.05

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Николай S сказав:

нижню на знаю не пробував, а ту, що на гнізді, якщо сам не забуру своєчасното порвуть   на мотлох і витягнуть через льоток ще на садах:umora:

Якась у Вас плівка неправильна... тримаю плівку поверх рамок весь активний сезон, від обльоту аж до пізньої осені, міняю на холстики лише на зиму, бо дно у вуликах глухе. Плівка  120- 150 мікрон, товстішої некупував, бо і ту негризуть, вона швидше від світла розлазиться. На слідуючий сезон взяв на пробу ПВХ плівку, 400 мікрон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Віталій.В сказал:

Каждый год после облета ставлю кукурузную муку, есть или нет :dntknw:, но муку берут отлично, в этом году ставил муку и измельченную пылцу , муку почему то  брали лучше :dntknw:

Я також давав, але думаю, що то все неправильно. Мука не замінить повноцінного пилку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Якась у Вас плівка неправильна... тримаю плівку поверх рамок весь активний сезон, від обльоту аж до пізньої осені, міняю на холстики лише на зиму, бо дно у вуликах глухе. Плівка  120- 150 мікрон, товстішої некупував, бо і ту негризуть, вона швидше від світла розлазиться. На слідуючий сезон взяв на пробу ПВХ плівку, 400 мікрон

А може бджоли у нас різні:umora:, мої і холстики літом можуть погризти якщо не заморожу і вимну прополіс:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Стахановский сказав:

Плотную пленку попробуйте.Лежит круглый сезон.Сверху фольгоизол и все.

Я прибічник мінімального втручання в природний стан речей, в дуплі над гніздом трухляк, він не тільки утеплювач а і компенсатор вологи, тому від садів до весняного обльоту лише полотнина + мохова подушка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, davolodya сказал:

міняю на холстики лише на зиму, бо дно у вуликах глухе.

Семьи где глухие днища хочу попробывать укрыть агроволокном на зиму.Зимуют в помещении.Не пробывали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

Мука не замінить повноцінного пилку. 

Та вродьби  теоретично вірно , а практично на фото вище, в моїх краях після обльоту до пилку з природи розрив до двох тижнів майще що року .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Та вродьби  теоретично вірно , а практично на фото вище, в моїх краях після обльоту до пилку з природи розрив до двох тижнів майще що року .

Обычно и погода не балует сразу после облета.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Стахановский сказал:

Лучше объединять.

Сколько берете акации ?

2 минуты назад, Стахановский сказал:

Обычно и погода не балует сразу после облета.

Да, но к соседям за мукой в сарай всеравно лезут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Николай S сказав:

А може бджоли у нас різні:umora:, мої і холстики літом можуть погризти якщо не заморожу і вимну прополіс:umora:

Холстики і мої бджоли  гризуть чудово, як запізнюся замінити на плівку, то на садах вже небуде що міняти, тільки в сміття

 

4 хвилини тому, Стахановский сказав:

Семьи где глухие днища хочу попробывать укрыть агроволокном на зиму.Зимуют в помещении.Не пробывали?

Я непробував.  Агроволокно має невеликий ворс, бджоли можуть в ньому заплутуватися, але це :IMHO:, якщо вчасно незамінити, прогризуть ще швидше, ніж холстик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Сколько берете акации ?

Да, но к соседям за мукой в сарай всеравно лезут.

Отож заготовляйте обніжку.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Сколько берете акации ?

С объединенной семьи вышло около 20 л.Нижние и вторые корпуса в семьях где было 4 корпуса не качал.Хотел чтобы была чистая акация.Но по пыльце все равно анализ не прошла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Отож заготовляйте обніжку.:IMHO:

20кг маю точно  :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

Я непробував.  Агроволокно має невеликий ворс, бджоли можуть в ньому заплутуватися, але це :IMHO:, якщо вчасно незамінити, прогризуть ще швидше, ніж холстик

Зимой попробую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Стахановский сказав:

Зимой попробую.

Незабудьте поділитися результатом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...