Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, miro сказав:

сьогодні приїхав з роботи пізно, з залізної напувалки забрали 2л води, ну нехай при такій жарі 0,5л випарувало, а півтора літра для чого, або вдарилися в розплід або кого бомбанули, краще друге , а ніж весна у жовтні

Вже є розплід а попереду 2 тиждня тепла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Сумніваюсь я однако... :ah: Такі сім'ї вже в січні матимуть розплід - це з практики.:IMHO:

Нужно вернуться к первоисточникам и вспомнить причины возникновения раннего расплода в семьях. Сила семьи не совсем подходит к основной причине Яне замечал такой закономерности что чем сильнее семья тем раньше расплод. Скорее наоборот при создании оптимальных условий зимовки расплод там появится позже чем в слабой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, mary@sko сказав:

Вже є розплід а попереду 2 тиждня тепла.

є єдиний варіант почати загодівлю, жадність повинна спрацювати іначе будем в грудні годувати.

До речі є пилок. Не тільки бджолі треба пристосовуватись до нових умов, а й пасічнику теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в одній бджсімї на 7 рамок вирішив в якості експеременту розсунути стільники, нині подивився на результат ,крайніх два стільники почали утовщувати за рахунок стільника з іншої сторони, а там де був розплід почали будівництво хвостів, общем бачу треба годувати все інше недасть результату, всьому тому ще є принос пилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, miro сказав:

в одній бджсімї на 7 рамок вирішив в якості експеременту розсунути стільники, нині подивився на результат ,крайніх два стільники почали утовщувати за рахунок стільника з іншої сторони, а там де був розплід почали будівництво хвостів, общем бачу треба годувати все інше недасть результату, всьому тому ще є принос пилку.

Колись так на зиму розсовував. Начитався в інтернеті "розумників", що так розплоду не буде навесні. В результаті по розплоду сім"ї з розсунутими рамками нічим не відрізнялися від інших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю тему, и глаза протираю - какой расплод? Своих сегодня уже в зиму окончательно пересмотрел, большая часть пчелы уже в заторможенном состоянии, практически зимуют. А у вас там лето что ли?  :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Колись так на зиму розсовував. Начитався в інтернеті "розумників", що так розплоду не буде навесні. В результаті по розплоду сім"ї з розсунутими рамками нічим не відрізнялися від інших.

та бідна бджола витримує всі наші експеременти заради того щоб ми розчарувались і розуміли ,що не все так ,як прогнозуєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, shersand сказал:

Читаю тему, и глаза протираю - какой расплод? Своих сегодня уже в зиму окончательно пересмотрел, большая часть пчелы уже в заторможенном состоянии, практически зимуют. А у вас там лето что ли?  :dntknw: 

Я з вами...;)

А все потому, що у нас тривала засуха... висушило на гербарій все...

Нема откель носити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, shersand сказав:

Читаю тему, и глаза протираю - какой расплод? Своих сегодня уже в зиму окончательно пересмотрел, большая часть пчелы уже в заторможенном состоянии, практически зимуют. А у вас там лето что ли?  :dntknw: 

спокійно, все нормально, зайдіть в тему погода на пасіці і повертайтесь сюди, що я ще можусказати, коли був малий радів такій погоді бо мяча ганяти можна буде, а як на скронях посивіло зовсім по іначому мишлю:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, shersand сказав:

Читаю тему, и глаза протираю - какой расплод? Своих сегодня уже в зиму окончательно пересмотрел, большая часть пчелы уже в заторможенном состоянии, практически зимуют. А у вас там лето что ли?  :dntknw: 

Крім тепла, карпатка, сильніші сім'ї, принос пилку.
Я своїх розчохлив - зверху тільки положок з мішковини, льотки відкриті повністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Нема откель носити...

У меня только осы носят, не отгонишь. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, shersand сказал:

Читаю тему, и глаза протираю - какой расплод? Своих сегодня уже в зиму окончательно пересмотрел, большая часть пчелы уже в заторможенном состоянии, практически зимуют. А у вас там лето что ли?  :dntknw: 

Сезона паніка,повторюється кожний рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

Крім тепла, карпатка, сильніші сім'ї, принос пилку.
Я своїх розчохлив - зверху тільки положок з мішковини, льотки відкриті повністю.

те саме, бокових ще не ставив, кинув мішки з пропилену зверху, а їй хотьби-що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

спокійно, все нормально, зайдіть в тему погода на пасіці і повертайтесь сюди, що я ще можусказати, коли був малий радів такій погоді бо мяча ганяти можна буде, а як на скронях посивіло зовсім по іначому мишлю:dntknw:

Так у меня тоже за +20, но лета нет, все сидят, ведра помыли давно, уже валянки раздают. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, shersand сказав:

Так у меня тоже за +20, но лета нет, все сидят, ведра помыли давно, уже валянки раздают. :umora:

в нас +20 лише все починається, наші бджоли закалені:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, shersand сказав:

Так у меня тоже за +20, но лета нет, все сидят, ведра помыли давно, уже валянки раздают. :umora:

У нас після соняху сім'ї слабіші по любому, карніка в середньому на 6 стільниках. А пилку так, носити немає з чого, тому й сидять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

в нас +20 лише все починається, наші бджоли закалені:umora:

В прошлом году был в Трускавце в это время, уже дело к заморозкам шло, а дома было 18-20 тепла. А в этом году что? Зимы не будет?

 

3 минуты назад, nibond сказал:

 У нас після соняху сім'ї слабіші по любому, карніка в середньому на 6 стільниках.

Так и есть, 6-8 улочек. 9 видел только в одном. Но в прошлом году было хуже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, shersand сказав:

Так у меня тоже за +20, но лета нет, все сидят, ведра помыли давно, уже валянки раздают. :umora:

У нас до самого похолодання носили пилок і був невеликий взяток, розплоду в сім*ях ще було  багато, а тут знову тривале потепління, другий день пилок волочуть, знову почнуть сіяти з новими силами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, shersand сказав:

В прошлом году был в Трускавце в это время, уже дело к заморозкам шло, а дома было было 18-20 тепла. А в этом году что? Зимы не будет?

 

поки що лише страшуть ,що зима буде рання і холодна виживуть лише добре нагодовані......., я тепер думаю де саме бде та рання холодна зима

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, shersand сказав:

 

Так и есть, 6-8 улочек. 9 видел только в одном. Но в прошлом году было хуже.

У мене цього року сім'я на 6 вулочок в зиму була найкращою по меду. Вона йшла синхронно з основними медоносами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

поки що лише страшуть ,що зима буде рання і холодна виживуть лише добре нагодовані......., я тепер думаю де саме бде та рання холодна зима

Я эти басни про холодную зиму каждую осень слышу, а в этом году подснежники на Рождество расцвели. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, shersand сказал:

Так и есть, 6-8 улочек.

У мене цьогоріч майже вся пасіка (відсотків 90) йде в зиму майже рівно - 7 рамок, зрідка 8 або 6.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні збирав кілька сімей в зиму - розплоду  в жодній не було. Ляпота. Меду достатньо. Ще 8 корпусів повномедних лишилось, прийдеться розігрівати і відкачувати.

Пилок носять, бачив трутня сьогодні на обльоті. Можна зимувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

У мене цього року сім'я на 6 вулочок в зиму була найкращою по меду. Вона йшла синхроно з основними медоносами.

Тоже заметил, что развитие карники напрямую зависит от наличия взятка, мои аборигены так не реагировали - гнали расплод, пока корма в улье есть, а карника без взятка даром корма не переводит, экономит на случай голодовки, чтоб и с хозяином было чем поделиться в лихую минуту. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

У мене цьогоріч майже вся пасіка (відсотків 90) йде в зиму майже рівно - 7 рамок, зрідка 8 або 6.

Наверное лето холодное сказалось, небыло таких приносов как в прошлом году. Пчела не успела растратить свой ресурс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...