Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Укроп

Осінь-Зима 2019/20

1,835 posts in this topic

Ну Ви зразу взяли і забанили, невідомо яке призначення цієї вилки. Може пасічник нею забрус поїдає:umora:

16 минут назад, Сергій-апі сказал:

невідомо яке призначення цієї вилки. Може пасічник нею забрус поїдає:umora:

Она годится если нужно процаоапать запечатанный мед для того чтобы его пчелы перенесли то ли осенью то ли весной. Достаточно для этого их не делать 3 вместе., а обойтись одной с кухонного стола. Других предназначений не вижу. Время когда большая семья ела с одного казана прошло 

22 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Може пасічник нею забрус поїдає:umora:

Скорее всего лапшу с ушей снимает ,

которую вешают заготовители с экспортёрами 

Узкой уже не справиться ,больно много её

В 06.10.2019 в 12:06, ДобровоЛ сказал:

. А десь близько 3 мм(якщо не помилчюсь) вже майже не чіпають.

Коли сітка за межами гнізда то не прополюсують, над гніздом прополюсують ( з моїх спостережень) .

8 годин тому, Лозко Василий сказав:

Коли сітка за межами гнізда то не прополюсують, над гніздом прополюсують ( з моїх спостережень) .

Так воно і є. Але якщо малі вічка - буває пробують вентиляційні отвори запрополісувати й неподалеку від гніза.

Edited by ДобровоЛ

12 часов назад, Лавр сказал:

а результат ? рамки ломать:IMHO:

12 часов назад, ss77 сказал:

Так ведь у магазинах продаються такі спеціальні широкі вілки. Зачем напускатись?  Я зубья там тоньше.

Ну ви зовсім без почуття гумору)))

І це фото з відео забугорного походження. І невідомо скільки цій вилці років.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Опять начало сезона?

DSCF0019.JPG

13 часов назад, ss77 сказал:

Опять начало сезона?

DSCF0019.JPG

У нас сьогодні (точніше вже вчора) бджоли активно ще пилок носили.

"10 жовтня вшановується пам'ять преподобного Саватія Соловецького, одного із зачинателів Соловецького монастиря. Саватія у народі називали Бджолярем, оскільки цього дня закінчували прибирати вулики на зимівлю. "

10.10.  1982  Леонид Брежнев помер 

2 минуты назад, Мико сказал:

10.11 не стыковочка 

На день милиции 

У нас потеплело, +16*С. Начал убирать кормушки с ульев и лишние рамки, собираю гнёзда в зиму. Что-то в этом сезоне пчёлы сильно прополюсуют летки, не только внутри, но и снаружи улья - видать зима будет морозная:

0-04-0a-fd898d26445ee85aa22e966b2efa35651b17557cee912f929d9736b7c777bc9c_821c3963.thumb.jpg.c86a88417df561cd3aa6556af8be2a2e.jpg0-04-0a-86c807a26d9f10c415f740f51c09c66bf44b11c76ef058c4cbf4976051c1499e_97ac114a.thumb.jpg.69b8049fe4c234eb61ccfb2597534773.jpg

11 часов назад, Серж 82 сказал:

У нас сьогодні (точніше вже вчора) бджоли активно ще пилок носили.

У нас потеплело +26, сегодня в одной семье обнаружил на двух рамках, с двух сторон по ладошке свежего печатного. Неделю назад расплода не было. Могут и корма под"есть. А пыльцу несут, даже одуванчики цветут.

Треба опрос запустити, хто вже в зиму зібрав...бо все ніяк не наладнаюсь..а погодка прямо скажемо весняна.

А меня все ругают что я поздно закармливал. Неделю назад дал последнюю й раз... А в конце сентября ещё золотарник качал и сокращал... 

3 хвилини тому, BVL_Studio сказав:

А меня все ругают что я поздно закармливал. Неделю назад дал последнюю й раз... А в конце сентября ещё золотарник качал и сокращал... 

Клімат змінився, тому теж досить пізно загодовую, останні порції  вибрали перед самим похолоданням, зараз забираю кормушки і в зиму  сім'ї практично готові, залишилося підсилити кілька ІОшок. Сім'ї цього року досить сильні ідуть в зиму, більшість на 7-8 добре обсиджених рамок дадана, кілька  є на 6 рамок, далися взнаки тепла погода і довгий підтримуючий взяток в серпні-вересні, пилок ще навіть сьогодні носили.

8 часов назад, Мико сказал:

Він застудився на  Жовтневому параді,а парад  був в листопаді1982р

Edited by Stol

Весь мед на зиму затвердiв. 

14 минут назад, Arius сказал:

в рамках чи в бочках?;)

27 минут назад, Arius сказал:

Зжімайте сім'ї по-плотнєє. 

Попасічникував з сином і я сьогодні.Забирав порожні пакети, лишні(на мій погляд) рамки,смужки акаріцідні, положки п\є клав замість стелини,рамки в корпуси та в склад.Сила сім. різна, від 10р Д. до 5-ти р Р. Робив і думав, що е така в нас карпатська бджола яка в зиму йде малою кількістью,чи то дуже стискаеться щільно, а весною до акації набирае достатню силу. Думаю це одна з притаманних цій породі властивостей. Бджоли майже не літали, тільки ті , що надибали медових рамок.

22 минуты назад, Винодел сказал:

Попасічникував з сином і я сьогодні.Забирав порожні пакети, лишні(на мій погляд) рамки,смужки акаріцідні, положки п\є клав замість стелини,рамки в корпуси та в склад.Сила сім. різна, від 10р Д. до 5-ти р Р. Робив і думав, що е така в нас карпатська бджола яка в зиму йде малою кількістью,чи то дуже стискаеться щільно, а весною до акації набирае достатню силу. Думаю це одна з притаманних цій породі властивостей. Бджоли майже не літали, тільки ті , що надибали медових рамок.

У меня идут от 8 рамок Рута и до 4, но этой весной до акации силу слабо набирала

13 часов назад, Миха сказал:

Треба опрос запустити, хто вже в зиму зібрав...бо все ніяк не наладнаюсь..а погодка прямо скажемо весняна.

У меня уже с середины лета в зиму собраны.

12 часов назад, Arius сказал:

А у мене в кожній сім’ї є ещё незапечатані.

7 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

У меня уже с середины лета в зиму собраны.

Ну так..система. Я  збираю не раніше середини жовтня. Ну як збираю, витягую середні рамки. Просто в деяких ще є розплод.