Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

цікава стаття 

102379246_49a68734-588f-403f-b656-40d30a

Бджоли впливають на вирощування яблук, мигдалю, овочів і запилюють 5?8% від загальної кількості сільськогосподарських рослин у світі. Внесок бджіл у світову економіку оцінюється від $235 до $577 млрд на рік. Про це в рамках конференції Future of Farming Dialogue розповів керівник департаменту із захисту бджіл і безпечному запиленні компанії Bayer Crop Science Крістіан Маус, пише agrotimes.ua.

За його словами, бджоли впливають на вирощування яблук, мигдалю, овочів і запилюють 5?8% від загальної кількості сільськогосподарських рослин у світі.

«За останні шість років популяція бджіл зросла на 85% переважно за рахунок країн Азії. У країнах ЄС і США їх число скорочується», – зазначив він.

Головна причина втрат комах – азійська хвороба варроатоз, яку викликає кліщ варроа, що паразитує на бджолах. Серед інших ризиків — застосування пестицидів, зміна клімату та скорочення площ квітучих рослин.

Наприклад, тільки в минулому році в Німеччині зафіксовано понад 50 випадків загибелі бджіл через використання хімікатів.

В середньому в країнах ЄС втрати становлять 20?25% від загальної кількості бджіл, тоді як в Україні, згідно з інформацією від національного координатора міжнародного моніторингу втрат бджолиних колоній Марії Федоряк, – 10?19%.

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, КАЕ сказав:

Распечатывают и тут же в этой рамке складывают. Это нужно всю рамку вилкой вдоль и поперёк покромсать и запечатанный и пустые ячейки, чтобы в гнездо занесли

То вже від ситості - бо заповнені чарунки у гнізді.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як це так????

11 хвилину тому, wwlo сказав:

За останні шість років популяція бджіл зросла на 85% переважно за рахунок країн ..Азії!!!!

 

11 хвилину тому, wwlo сказав:

Головна причина втрат комах – азійська !!!!!хвороба варроатоз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, wwlo сказал:

В середньому в країнах ЄС втрати становлять 20?25% від загальної кількості бджіл, тоді як в Україні – 10?19%.

Цікава стаття, якась вся протиречива. І що нам тепер нарікати на аграріїв за протрави та недолугі закони:umora:. Ми суперово живемо порівняно з ЄС. Отже нехай ЄС і приймає дії до збереження довкілля, а у нас все ОК :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

А що , виноград у вас ще не зібрали? То бджолам пожива буде.

 

столові сорти висять до морозів. Те що потріскалось після дощу те заберуть, а ціле висітиме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Павло Михайлович сказав:

Як це так????

 

 

 їх місцеві бджоли від вароа так не страждають. А наші медоносні до цієї пошесті не звичні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

То вже від ситості - бо заповнені чарунки у гнізді.:IMHO:

Бывает ли сытость у пчелы?. Да, заполнены, но не полностью, не раздуты, и не запечатаны. Моя думка сейчас нечем печатать,, нет возможности ячейки удлинять Разве никто не замечал как пчела осенью воск грызёт, вместо обножки на ногах обвоолакивает и в гнездо тащит? . Нет условий сейчас для необходимого восковыделения во многих местах 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, КАЕ сказав:

Бывает ли сытость у пчелы?. Да, заполнены, но не полностью, не раздуты, и не запечатаны. Моя думка сейчас нечем печатать,, нет возможности ячейки удлинять Разве никто не замечал как пчела осенью воск грызёт, вместо обножки на ногах обвоолакивает и в гнездо тащит? . Нет условий сейчас для необходимого восковыделения во многих местах 

Може й так.  Бо для виділення воскових кружалець бджола повинна з'їдати чимало обніжки.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А що , виноград у вас ще не зібрали? То бджолам пожива буде.

 

начал замечать в етом году и мои на виногради тусуються :dntknw: для чого им той сок :dntknw: может вино на НОВИЙ ГОД будут делать:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора було +24 а сьогодні вранці всього +3 :blink: На тому тижні забрав полоски ( ставлю Фумісан ) і сьогодні пройшов перший раз біпіном. Ще не забрав кілька рамок з залишками черви і в кількох сім"ях є за заставною. І незабрав за заставною бо там зібрались по жмені бджіл в міні клуб. Як потепліє треба струсити і забрати ці рамки бо можуть замерзнути. В клубах всього кілька сімей, решта під верхом хоча утеплення забрав ще вчора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

начал замечать в етом году и мои на виногради тусуються :dntknw: для чого им той сок :dntknw: может вино на НОВИЙ ГОД будут делать:umora:

Обмивають кінець сезону:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

начал замечать в етом году и мои на виногради тусуються :dntknw: для чого им той сок :dntknw: может вино на НОВИЙ ГОД будут делать:umora:

Там у виноградному соку є все, як і в нектарі.:IMHO:

Але бджола прокусити ягоду не може . У неї нема зубів. А от оси з цим справляються. Бджоли вже після них можуть добирати те, що оси не з'їли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, wwlo сказал:

в Україні, згідно з інформацією від національного координатора міжнародного моніторингу втрат бджолиних колоній Марії Федоряк, – 10?19%.

 

Зимой  догоним и перегоним по отходу пчёл , не только ЕС но и Америку вместе взятые 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кліщ нам в цьому допоможе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Женя Циба сказал:

Обмивають кінець сезону:umora:.

первее мене безсовестние:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Там у виноградному соку є все, як і в нектарі.:IMHO:

Але бджола прокусити ягоду не може . У неї нема зубів. А от оси з цим справляються. Бджоли вже після них можуть добирати те, що оси не з'їли.

так може им виставить свежо вижатий  я как раз литров 30 зделал пускай копошатся а я ексклюзивного виноградного меду попробую:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

начал замечать в етом году и мои на виногради тусуються :dntknw: для чого им той сок :dntknw: может вино на НОВИЙ ГОД будут делать:umora:

Я сейчас, как раз, отжимаю мезгу, ставлю брагу на ней, так пчёлы кружат вокруг и в чаны лезут. Очень уважают!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

начал замечать в етом году и мои на виногради тусуються :dntknw: для чого им той сок :dntknw: может вино на НОВИЙ ГОД будут делать:umora:

Скорее всего шоколад они будут делать на новый год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2019 в 13:53, Надія сказав:

Цікава стаття, якась вся протиречива. І що нам тепер нарікати на аграріїв за протрави та недолугі закони:umora:. Ми суперово живемо порівняно з ЄС. Отже нехай ЄС і приймає дії до збереження довкілля, а у нас все ОК :umora:

    Та хто там у нас хоч приблизно обліковував той падіж від потрав чи після зимівлі?! До кого з вас підходили чи дзвонили з цього питання?!:ah:  Отак зі стелі все й пишуть, йолопи!!:dntknw::at:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, katran54 сказав:

Вчора було +24 а сьогодні вранці всього +3 :blink: На тому тижні забрав полоски ( ставлю Фумісан ) і сьогодні пройшов перший раз біпіном. Ще не забрав кілька рамок з залишками черви і в кількох сім"ях є за заставною. І незабрав за заставною бо там зібрались по жмені бджіл в міні клуб. Як потепліє треба струсити і забрати ці рамки бо можуть замерзнути. В клубах всього кілька сімей, решта під верхом хоча утеплення забрав ще вчора.

А розплід у вашій зоні ще є , чи в деяких тільки на долоньку?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий факт який вартий уваги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, M_Oleksandr_V сказав:

Цікавий факт який вартий уваги!

А вентиляцію в стельовинах я все ж би зробив на вашому місці.:IMHO:

А я теж за тридцятирамочні ! У мене був Дадан і на 32!:ay:  А решта на 24.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ще трошки, і треба буде поміняти на зиму всю плівку на вуликах на холстики, бо дно в вуликах глухе. Замовив і вже тримав мішковину на холстики, і вже встиг трохи розчаруватися, мішковина ріденька, аж просвічується, от тепер думаю, чи вдвоє складати, чи щось інше брати... 

15703039074902609024958613343674.thumb.jpg.f1ff6fec065e6d1823f8bcda21474734.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, davolodya сказав:

тепер думаю, чи вдвоє складати, чи щось інше брати...

Переходити на сітки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

Переходити на сітки...

Для мене це не варіант, маю нуки з сіткою - неподобається мені диряве дно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...