Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Сергій-апі сказал:

 

Що робите з прополісом?

ПРОПОЛИС ПРОДАН ПО 970 гр ЗА 1 кг
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10/1/2019 в 09:52, ромео сказал:

Важко оцінювати ефективність препарату, орієнтуючись на його ціну. :dntknw: Краще все-таки вказати виробника...

Та я й сам не знаю хто виробник. Замовляв на uley.in. А на сайті виробник не вказаний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.09.2019 в 06:31, Мико сказав:

Дискуссия окончена 

:IMHO: А я, Романовичу, цьогоріч перестрахувався й після останньої качки поставив полоски Варостоп. Через місяць обробив з Росинки порамочно біпіном. Контрольки показували невелику осип, в обох випадках - не більше 5 - 9. Але ще раз оброблю чуть пізніше, коли вийде увесь розплід біпіном, тільки вже не виймаючи рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Мико сказав:
ПРОПОЛИС ПРОДАН ПО 970 гр ЗА 1 кг

Як казав колись один ГАІшник : Нарушаєтє, нарушаєтє і стукав палкою себе по карману.:umora::az: А особисто мені сюжет сподобався. У мене такі симпатичні кругляшки ніяк  не виходять.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2019 в 19:34, Lefty сказав:

Напевно у мене бджоли не правильні:). А якщо серйозно то не хочуть вони із заставної переносити. В лежаках після скорочень стоять маломедки частково запечатані частково ні уже майже місяць, а деякі навіть довше. Можливо із за того що кормів в досталь хоча  місце вільне на стільниках  є..... І таке спостерігаю досить давно.

Якщо розпечатаєте - те точно заберуть, бо то зрілий мед. Решту   будуть перетягувати теж , але вже потроху, навіть якщо вони й ''не зовсім правильні''.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2019 в 20:10, wwlo сказав:

і росинкою водичкою бризнути

   Ліпше сиропчиком. Але якщо не беруть то важко їх й заставити. Якби ж не було злодійок... Але я пробував  такі рамки з 'не правильними бджолами ' на них виставляти з вулика десь у 'холодочку' за час до заходу сонця. Результат був класний - своя бджола встигала до заходу майже вичистити всю ту рамку. А злодійки на той час сиділи вже по домівках.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.10.2019 в 11:09, Мико сказав:

И как вы всё успеваете 

Забрус оставил на весну промывать 

Перетопил только 150 рамок 

Штук 300 (Выбраковки моей) пущу в продажу по дешевой цене 

Прополис собран только со 150 корпусов и с 10 подкрышников (2 кг ) 

Переделую подкрышники ,для верхней вентиляции 

А осталось всего два дня ,потом БК в Ст. Салтове ,

Ну и контрольный пролив после Покрова 

И на диванчик ,так как столякру всю покупаю 

Ви ж , Романовичу, мудра людина, не раз переконувався у цьому. Давно вже пора на газ було перейти.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Давно вже пора на газ було перейти.:ah:

Какой газ ,куда перейти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Мико сказав:

Какой газ ,куда перейти 

Колега напевно мав на увазі, що якщо "сісти" на газопровід, можна набагато більше заробити ніж на меду і матках, правда після цього можна дійсно сісти...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Мико сказав:

Какой газ ,куда перейти 

Я про авто. Хіба ж ви не про авто говорили ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Я про авто. Хіба ж ви не про авто говорили ?

Иногда кажется что Вы получаете ,,интересные,, посылки из Голландии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Я про авто. Хіба ж ви не про авто говорили ?

Ну, звичайно, про авто... Про що ж іще?:hmm:

В 02.10.2019 в 11:09, Мико сказал:

Переделую подкрышники  ...

...контрольный пролив...

 

В 02.10.2019 в 11:09, Мико сказал:

...пущу в продажу по дешевой цене ...

 

В 02.10.2019 в 11:09, Мико сказал:

...И на диванчик ...

А ви "газ, газ" ...продавати зібрався:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Я про авто. Хіба ж ви не про авто говорили ?

Жодного слова про авто 

А газове обладнання вже на третiй новiй машини 

Почав з цiни на газ 70 копiйок 

Обладнання завжди ставив iталiйське 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Мико сказав:

Жодного слова про авто 

А газове обладнання вже на третiй новiй машини 

Почав з цiни на газ 70 копiйок 

Обладнання завжди ставив iталiйське 

:umora: О! А я ж просто прочитав не сТолярка, а солярка. Погано видно вже на моб. під вечір й в окулярах.:dntknw: Та й думаю, а навіщо ту солярку закуповувати?:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, їду до дому! Вдома планшет і гарно все видно.:ay:?

А бачите, як одна буква, увесь смисл може змінити!:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

   Ліпше сиропчиком. Але якщо не беруть то важко їх й заставити. Якби ж не було злодійок... Але я пробував  такі рамки з 'не правильними бджолами ' на них виставляти з вулика десь у 'холодочку' за час до заходу сонця. Результат був класний - своя бджола встигала до заходу майже вичистити всю ту рамку. А злодійки на той час сиділи вже по домівках.:wave:

на півдні не ризикую виставляти рамки,бо в 2017 році вже мав проблеми з нападом=залишив магазин з медом в павільйоні і поїхав провідати  батьків в Коломию  .По приїзді через тиждень 7 відводків були розбиті.Залишились тільки пусті рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, wwlo сказав:

на півдні не ризикую виставляти рамки,бо в 2017 році вже мав проблеми з нападом=залишив магазин з медом в павільйоні і поїхав провідати  батьків в Коломию  .По приїзді через тиждень 7 відводків були розбиті.Залишились тільки пусті рамки

      Правильно - то цілий магазин, а то маломедна рамочка. :dntknw:

       Бджола , з тієї сім"ї швидко з ним управляється. Але все ж до ранку рамку потрібно прибрати. І робив я це почергово, але кожен раз задіював лише одну бджолородину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: О! А я ж просто прочитав не сТолярка, а солярка. Погано видно вже на моб. під вечір й в окулярах.:dntknw: Та й думаю, а навіщо ту солярку закуповувати?:dntknw::umora:

гы-гы... доречі, я теж прочитав солярка, хоча й з великого екрана дивився. Мабудь з одного й того ж місця нам посилки шлють ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, victoru сказал:

гы-гы... доречі, я теж прочитав солярка, хоча й з великого екрана дивився. Мабудь з одного й того ж місця нам посилки шлють ))

Это потому что написано 

Цитата

столяКРу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Нико150376 сказал:

Иногда кажется что Вы получаете ,,интересные,, посылки из Голландии.

Почему из Голландии, отечественная не хуже? Да и Голландия сама импортирует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора вечером все-таки розпочав столярний (не солярка:umora:) сезон. Нарізав заготовки (бокові планки) на 150 гніздових рамок, дальше буду різати боковинки для магазинних рамочок, потім верхні та нижні планки. Зараз добре працювати в столярці, не холодно, опалювати не потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Нико150376 сказав:

Иногда кажется что Вы получаете ,,интересные,, посылки из Голландии.

    Жодного разу не пробував та й точно вже й не спробую, бо переконаний, що усіх нарко потрібно загнати в одну яму. Правда, окрім тих, хто змушений через ту чи іншу хворобу користуватися отим зіллям.:dntknw::IMHO:

  Але ж тема то про сезони. А мені лишилося ще одну обробку зробити десь після Покрови. І на цьому мій сезон буде завершено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а у нас не так, після дощу пішов пилок, потріскався виноград. До молодих заглянув - по пів рамки яйця, личинка і печатний. Ночі досить теплі ( до 19 ) і все продовжиться до кінця жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Лавр сказав:

а у нас не так, після дощу пішов пилок, потріскався виноград. До молодих заглянув - по пів рамки яйця, личинка і печатний. Ночі досить теплі ( до 19 ) і все продовжиться до кінця жовтня.

А що , виноград у вас ще не зібрали? То бджолам пожива буде.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Якщо розпечатаєте - те точно заберуть, бо то зрілий мед. Решту   будуть перетягувати теж , але вже потроху, навіть якщо вони й ''не зовсім правильні''.:IMHO:

 

Распечатывают и тут же в этой рамке складывают. Это нужно всю рамку вилкой вдоль и поперёк покромсать и запечатанный и пустые ячейки, чтобы в гнездо занесли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...