Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Укроп

Осінь-Зима 2019/20

1,813 posts in this topic

13 минут назад, ромео сказал:

Класична схема: кінець серпня - полоски варостоп, (цього року вперше варофлу), в жовтні проливаю біпіном (тактиком). Спочатку лию один раз і дивлюсь на осипання в п'яти сім'ях. Якщо кліщів 0-2, то другої обробки не роблю. Якщо більше, то за тиждень повторюю.

У Вас виходить 2 - 3 обробки, весною обробляєте ?

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

весною обробляєте ?

ні разу ще

Сьогодні забирав полоски і в одній сім"ї бачив і чув як трутень політав і зайшов у льоток. Матка цьогорічна.

1 година тому, ромео сказав:

' нашим' поседникам

І задоволений    @ромео... підловив :rofl:.Цікаво, а ви чи не вчитель словесності?.. :ah: Ну, дивись, бо як я візьмусь за тебе... редактування і коректування  я професійно проходив. І вже є змога  не пальцем широким у моб. тикати, а сісти за нормальний екран з гарною клавіатурою.:ah: Будеш ти тоді, шановний, просити :helpme::umora: 

Edited by ДобровоЛ

14 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, дивись, бо як я візьмусь за тебе..

Тут шось не чисте :hmm:

1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

Тут шось не чисте :hmm:

То Ромео виловлює наші опечатки.:umora:

Edited by ДобровоЛ

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

пане Леоніде, назву теми подивіться:baby:

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

13 минут назад, ромео сказал:

пане Леоніде, назву теми подивіться:baby:

:dntknw::hmm:

2 години тому, Віталій.В сказав:

Препарат рабочий как на контрольках  осыпь была, скорее всего матку придавил или пакетом или пушкой повредил при обработке, а мысль что вышел рой как

А я думаю, що від такої кількості препаратів  вона давно загнутися вже повинна  була.:IMHO:

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А я думаю, що від такої кількості препаратів  вона давно загнутися вже повинна  була.:IMHO:

4- ри рази через три дні живе, а чотири рази 2 і 2 з інтервалом місяц повина загинути ...

10 хвилин тому, Віталій.В сказав:

:dntknw::hmm:

Та бачу. Але ж то він провокує.:dntknw: Йому можна, а мені он бали наганяють - вже три є.:ay: І це , коли у мене вже  27 707 лайків.:umora:

Edited by ДобровоЛ

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

І це , коли у мене вже  27 707 лайків.:umora:

Недавно 50000 было ,ещё и презенты не вручены а уже +1000 добавилась 

Сегодня опять юбилей будет по к-ву написанных сообщений 

1 година тому, Мико сказав:

Так, я спочатку помітив, а тоді вже й глянув і на це повідомлення.:ay:

А трирічний"флуд" ваш, хоч і 50 000 лайків маєте,  Саніч так і не прибрав з аватарки.:umora:

Edited by ДобровоЛ

2 часа назад, Мико сказал:

Все вірно, ще за 50000 могорича не пили, а тут знов;)

11 година тому, ромео сказав:

ні разу ще

Треба, кислотами, 60% мурашинкою з контролем. Щавлевою боязко при сирій погоді.

24 минуты назад, Лавр сказал:

Треба, кислотами, 60% мурашинкою з контролем. Щавлевою боязко при сирій погоді.

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

задоволений    @ромео... підловив :rofl:.

Поясню...

п. Леоніде, із цією помилкою я вас не "підловлював". То була проста цитата...

Нагадаю, що шанс потрапити в тему "Наші ляпи" мають не прості помилки, а такі, що перетворюють слово на щось незвичне, надають йому нового змісту і часто, в контексті з іншими словами, гумористичного присмаку.

В 09/27/2019 в 17:57, Inna сказал:

А в ппс і ппу вони і зимою можуть зміщатись клубом по вуличкам в сторону.І клуб іде по верхній частині медових рамок.Іноді +1,2 взагалі по верху рамок гуляють в межах клубу.Одні умідрились в формі роя зимувать.Я їх 2 рази колотила, думала сядуть по іншому-ага, вони все одно формували висяк між стінкою вулика і рамками і перезимувалм прекрасно.Тому ложе..таке спірне питання.Коли вони його роблять, як і де.

кто знает, кто знает... в среду днем после первых двух ночных морозов открывал пару крышек в своих ппс. пчелы среди дня были в клубах. правда, это техноплекс  30 мм с фольгой внутри, сверху крышка из него же 40 мм, снизу дно ~130 мм (сетка в деревяной обвязке).

в сверхсильных семьях, может, и зимой клуб гуляет. хотя если б это был рут в 2 корпусах или 145 в 3 корпусах, то, пожалуй, пчелы б залезали себе в пустые ячейки под медом и тихонько шелестели бы себе там внизу, хоть и в метре пенопласта со всех сторон. все-таки со временем подхожу к мнению, что в аспекте биологии пчелиной семьи дадан - не самая-самая рамка для зимовки

Edited by Абсолютный максuмум
дополнил

18 годин тому, Віталій.В сказав:

Сокращаю сейчас семьи и в одной семье непонятка :dntknw:,  улей 10-ти рамочный, семья месяц назад занимала хорошо 10р ,  я в гнезде оставил 9р и одну рамку за заставной и стал закармливать, сегодня... семья занимает 5р и десятка полтора маточников, из которых 7 - 8 маток вышло и около 8-ми маточников разгрыжено,  корма  8-м рамок полномедных , похоже как вышел рой :hmm:...

Може матку задавив ненароком або хронічний вірусний параліч і матка здохла сама по собі. Спочатку треба подивитися чи нема хвороб а потім обєднувати. Перед обєднанням плідну матку сховати під ковпачок. Всі неплідки будуть виловлені і викинуті із вулика бджолами.

16 минут назад, Крук сказал:

або хронічний вірусний параліч

Ні яких симптомів не помічав, матка  розплод строчила як навіжена,  сім'я  була місяць тому одна із найсильніших , скоріш за все задавив матку, тільки чого так сильно сім"я просіла ( на 4-ри рамки ) :dntknw:

При паралічу ще повина бути мертва бджола під прильткою ?

Чорні і блискучі бджоли яких трусить. Якщо плідну матку затрусило тоді вона здихає а бджоли виводять нових.

11 минут назад, Крук сказал:

Чорні і блискучі бджоли яких трусить

Я бачив в ютубі, такого точно не було  що дня проходжу по прильотках .

Я бачив в ютубі, такого точно не було  що дня проходжу по прильотках .

Це видно на рамках а підмор бджоли виносять якнайдалі і викидають. У Вас є вся інфа то вже вирішите напевне що трапилось.

26 минут назад, Крук сказал:

Це видно на рамках а підмор бджоли виносять якнайдалі і викидають. У Вас є вся інфа то вже вирішите напевне що трапилось.

Толку из этой семьи уже всё равно не будет. Обычно паралич бъёт в мае, но бывает и осенью возвращается. Санапин  в помощь. Но :IMHO1:в топку, результат не стоит потраченых усилий и средств. Если по весне семью ещё можно как то вытащить, как единицу, хотя товарного не взять, то осенью наложится клещ и зимой семье кырдык. Ну а в плане приобретения опыта, конечно, можно пролечить. Соединять больную семью со здоровой лично я не стал бы никогда.

Edited by Гурович

1 час назад, Віталій.В сказал:

Ні яких симптомів не помічав, матка  розплод строчила як навіжена,  сім'я  була місяць тому одна із найсильніших , скоріш за все задавив матку, тільки чого так сильно сім"я просіла ( на 4-ри рамки ) :dntknw:

Та розлитілись вони по другим вуликам 

У себе не раз таке було осіню , якщо нема матки то тільки обліт,  так кількість бджоли і зменшилась