Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, Віталій.В сказал:

зараз лежить по три літри сиропа з полиньом бируть повільно,

Та я і б сам повільно його брав:(... Але ж під 150гр. - аж захуртіло:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, davolodya сказал:

Саме це і роблю, впіхую:umora:, тільки не по літрі, а більше, бо матки сіють як підірвані, розплоду валом, а корма на очах тануть... І це в більшості сімей так, таких де вже несіють, дуже мало. 

отож матки у вас и сiють як пiдiрвани бо ви впихуваете им сироп перестаньте кормить и они остановлятся у меня уже в клубах сидят разплода нет правда есть на пасеке прыдкие матки которие ещо сеют но пчоли ети яйца просто седают или викидивают личинок нету вобще зимуем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Віталій.В сказал:

всього дав по 15л

вау!

я від 3 до 6

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

вау!

я від 3 до 6

Сам в шоці, але завжди даю сільки бируть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Віталій.В сказал:

Також докормлюю, зараз лежить по три літри сиропа з полиньом бируть повільно, добре підтрамбували комірки ще й напевно сказуюця холодні ночі, всього дав по 15л, гіс метео прогнозує з 28 бабене літо буде час закінчить приготування до зимівлі.

на скольких рамках ви закармлювали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

на скольких рамках ви закармлювали

На 8-ми.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

На 8-ми.

 

у вас наверное рамки не подйомние свише 4кг после закормки в 11кг сахара:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

у вас наверное рамки не подйомние свише 4кг после закормки в 11кг сахара:umora:

Зато полномедки 1/3 сахар и 2/3 меда, не думаю что дать по 5кг и потом со средины зимы бегать с пакетами будет лучше.

Около 30-ти маток заменил после подсолнуха и только пошел сироп сразу матки начали червить, прекратить закорм будет еще больше расплода, матки заменил на молодых 100%.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Також докормлюю, зараз лежить по три літри сиропа з полиньом бируть повільно

По 4 літра за ніч вибрали і ще просять, беруть аж бігом.

 

33 хвилини тому, mixaskm сказав:

Может у Вас там Итольянка, а не Карника)))))))))) 

Справа не в породі, а в моїх умовах... А умови такі, що до самого похолодання був взяток, зараз потепліло і бджола далі в роботі, носять багато пилку, матки сіють, нападів нема зовсім.

Сьогодні забрав рамки з обсушки, стояли в верхньому корпусі з обмеженням проходу плівкою, недопомогло, замість сушити занесли медом і почали печатати, таких рамок є досить багато, хоч бери і відкачуй ще раз

IMG_20190924_214724.thumb.jpg.95372924aceea27f02994b26bce6e1a5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Сьогодні забрав рамки з обсушки, стояли в верхньому корпусі з обмеженням проходу плівкою, недопомогло, замість сушити занесли медом і почали печатати, таких рамок є досить багато, хоч бери і відкачуй ще раз

Теж саме, біля десятка сімей заносять мед в рамки за заставними, вуличка розширена, а дві матки взагалі пішли сіять за заставну, з гнізда їх видавили медом вони знайшли альтернативу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Віталій.В сказал:

Не думаю что дать по 5кг и потом со средины зимы бегать с пакетами будет лучше.

Около 30-ти маток заменил после подсолнуха и только пошел сироп сразу матки начали червить, прекратить закорм будет еще больше расплода, матки заменил на молодых 100%.  

ну ви должни ж понимать што более позний закорм после 10 сентября дело не желательне так как ви зацепляете молоду зимовалу пчелу для переработки сиропа а ето не желательно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ну ви должни ж понимать што более позний закорм после 10 сентября дело не желательне так как ви зацепляете молоду зимовалу пчелу для переработки сиропа а ето не желательно

Кліматичні умови змінюються.  На сьогодні ще не впевнений, що у сім'ях, що стояли на гарбузах  у мене відійшла стара бджола.

І ще додам, якщо потрібно закормити, то можна і закормити, лише врахувати стан сімей. Бажано сильні сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ну ви должни ж понимать што более позний закорм после 10 сентября дело не желательне так как ви зацепляете молоду зимовалу пчелу для переработки сиропа а ето не желательно

Все понимаю, у нас жара стояла до конца августа побоялся пади поэтому закорм оттянул после 20-того августа начал, но взяли быстро только один пакет 3л,  а так выбирают 3л до 5-ти дней. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

Кліматичні умови змінюються.  На сьогодні ще не впевнений, що у сім'ях, що стояли на гарбузах  у мене відійшла стара бджола.

І ще додам, якщо потрібно закормити, то можна і закормити, лише врахувати стан сімей. Бажано сильні сім'ї.

а хто його брать буде если уже холодно рамку розпечатал поставил наночь так и не притронулись сидят уже в клубе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Віталій.В сказал:

Все понимаю, у нас жара стояла до конца августа побоялся пади поэтому закорм оттянул после 20-того августа начал, но взяли быстро только один пакет 3л,  а так выбирают 3л до 5-ти дней. 

ну не знаю я за 4 дня закормил за ночь по 3л аж бегом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

а хто його брать буде если уже холодно рамку розпечатал поставил наночь так и не притронулись сидят уже в клубе

Україна велика, у Вас вже холодно і бджоли в клубі, а мої повним ходом пилок тягають у вулики.

Щороку приблизно в такий час кормлю, раніше нехочуть брати, бо досить довго є взяток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ну не знаю я за 4 дня закормил за ночь по 3л аж бегом

Сироп 1,5/1 сахар/вода ?

Финальные пакеты с полынью уже 5-ть дней лежат забрали около 1,5л 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Україна велика, у Вас вже холодно і бджоли в клубі, а мої повним ходом пилок тягають у вулики.

Щороку приблизно в такий час кормлю, раніше нехочуть брати, бо досить довго є взяток

надо моих к вам пускай работают :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Сироп 1,5/1 сахар/вода ?

Финальные пакеты с полынью уже 5-ть дней лежат забрали около 1,5л 

Останній раз давав тиждень назад по 5-6 л. окремим забрали за 2 дні.

Може і швидше не контролював.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Сироп 1,5/1 сахар/вода ?

Финальные пакеты с полынью уже 5-ть дней лежат забрали около 1,5л 

да сироп такой же

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

надо моих к вам пускай работают :umora:

Привозіть

4 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Сироп 1,5/1 сахар/вода ?

Финальные пакеты с полынью уже 5-ть дней лежат забрали около 1,5л 

Може кажуть що їм вже досить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, davolodya сказал:

Привозіть

Може кажуть що їм вже досить?

Та таке вони і кажуть,  пакети лежать щоб заливали комірки які звільняюця з під розплоду,  можна було уже давати фінальні з полиньом на 10 - 12л мені здалося що єсть ще місце, трамбуєм.

Днів три ще зачекаю, а там вижину абсценту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, shersand сказал:

У местных так

у карники так

Мои еще как в августе запрополюсовали пока нового не добавляют.

Наблюдал за ульями из камыша два года, только холода половина семей печатают верхний леток, сейчас везде летают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 22.09.2019 в 13:46, ромео сказав:

А я противник такої процедури. Бджоли зберуться на цих рамках і нагріють рамки, які будуть крайніми в гнізді. Після їх забирання, клуб сконцентрується зміщеним всторону...

Таки хлопець, ти шариш в бджолах:umora: в не тільки як за сіллю по сусідках бігать.Щей майстер-клас для колег виклав.Ай, молодець:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2019 в 22:54, Віталій.В сказав:

Та таке вони і кажуть,  пакети лежать щоб заливали комірки які звільняюця з під розплоду,  можна було уже давати фінальні з полиньом на 10 - 12л мені здалося що єсть ще місце, трамбуєм.

Днів три ще зачекаю, а там вижину абсценту.

Холодні ночі, тому й не беруть.Мої в такі дати вже майже зимують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...