Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

14 минут назад, Сергій-апі сказал:

Дивно, але цього року із моломедок із за заставної не хочуть переносити незапечатаний сироп в гніздо.

А деякі сімї ще й заливають, наштовхує на думку що зима буде або дуже сувора, або дуже "дліна" :hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Віталій.В сказав:

А деякі сімї ще й заливають, наштовхує на думку що зима буде або дуже сувора, або дуже "дліна" :hmm: 

Або буде довга тепла осінь і вони не поспішають...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Дивно, але цього року із моломедок із за заставної не хочуть переносити незапечатаний сироп в гніздо.

Виставте під вулик, моментально осушать:umora:

А якщо серйозно, постійно є такі сім'ї, що з за заставних погано обсушують рамки. Найкраще у мене обсушують, коли ставлю рамки під гніздо, в нижній корпус, але незавжди є бажання корпуса двигати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, davolodya сказав:

Виставте під вулик, моментально осушать:umora:

А якщо серйозно, постійно є такі сім'ї, що з за заставних погано обсушують рамки. Найкраще у мене обсушують, коли ставлю рамки під гніздо, в нижній корпус, але незавжди є бажання корпуса двигати...

от тому я і задумався над своїми високими днищами, якби їм облаштувати заді верандочку щоб туди дві гніздових лежа заходило, верандочці більше 5 см не треба, от мишлю, бо ніяк ми не дає спати ідея годувати бджоли з високого днища:hmm:, значить на зиму теж матиму щоб в голові щось літало:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, davolodya сказав:

....... Найкраще у мене обсушують, коли ставлю рамки під гніздо, в нижній корпус, але незавжди є бажання корпуса двигати...

от і в мене не було вчора бажання двигати корпуса, і сказав я собі ,а чом цей магазин не воздушна подушка:hmm:, і стала повітряна подушка на зиму, правда весною все одно двигати але за одно і дно почищу. Тепер думаю, це ідея, чи все-таки лєнь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Віталій.В сказал:

А деякі сімї ще й заливають, наштовхує на думку що зима буде або дуже сувора, або дуже "дліна" :hmm: 

Калины ягод почтичто и нет. Может все таки тёплая? Как прополисуют летки? Кто-то обращал внимание? Что ранние холода наступят(( можно предположить так как рассплод рано перестали выращивать. Было как то что в ноябре не знал что с ним делать и это при том что не современные породы были 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, miro сказал:

от і в мене не було вчора бажання двигати корпуса, і сказав я собі ,а чом цей магазин не воздушна подушка:hmm:, і стала повітряна подушка на зиму, правда весною все одно двигати але за одно і дно почищу. Тепер думаю, це ідея, чи все-таки лєнь:umora:

С воздушной подушкой - хорошо зимуют.. Смотришь и без неё хорошо. С вентиляцией здорово. Но как то забыл леток открыть - ещё лучше получилось. Вот так и думаешь и что им надо? Не угадаешь. С тёплыми заставными хорошо и без них не плохо. Там столько факторов что все невозможно и учесть. Но самое интересное что они, пчелы, научились к любым нашим чудачествам приспосабливаться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, КАЕ сказав:

Калины ягод почтичто и нет. Может все таки тёплая? Как прополисуют летки? Кто-то обращал внимание? Что ранние холода наступят(( можно предположить так как рассплод рано перестали выращивать. Было как то что в ноябре не знал что с ним делать и это при том что не современные породы были 

зима буде, холодно буде,сніг буде, тепло:dntknw:, обліт зимою:dntknw:, ось все, що всі знаємо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, КАЕ сказав:

........ Но самое интересное что они, пчелы, научились к любым нашим чудачествам приспосабливаться 

це 100%, і я памятаю чудні помилки зимівлі і, як вони їх перенесли:dntknw:, це майже очевидне і неймовірне, вижити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

зима буде, холодно буде,сніг буде, тепло:dntknw:, обліт зимою:dntknw:, ось все, що всі знаємоо

Про облет слова согрели душу((правда может быть из за медовушки это?) Вот если бы так было. Значит в зимовник нет смысла заносить Аж щас уже летать охота

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, КАЕ сказав:

Про облет слова согрели душу((правда может быть из за медовушки это?) Вот если бы так было. Значит в зимовник нет смысла заносить Аж щас уже летать охота

за обліт і тепло саме і не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

це 100%, і я памятаю чудні помилки зимівлі і, як вони їх перенесли:dntknw:, це майже очевидне і неймовірне, вижити.

И самое интересное что сперва в мыслях на себя-вот типа м..... К, а потом как то уверенность приходит и говориш себе - молоток, все правильно делал, типа рассчитал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

от тому я і задумався над своїми високими днищами, якби їм облаштувати заді верандочку щоб туди дві гніздових лежа заходило,

Блін , а в мене єсть півтора десятка таких днищ :ole_ole:, тільки розуму не вистачило іх так використати. Десятка півтора рамок чорних поставив на обсушку  для перетопки, а вони ні в яку... Дякую за підсказку :hi:.

днище зад .jpg

днище зад 1.jpg

днище літок .jpg

днище літок 1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, miro сказав:

за обліт і тепло саме і не знаю

Щось зарано за обліт почали думати, ще зимівка  непочалася:)

 

1 година тому, miro сказав:

зима буде, холодно буде,сніг буде, тепло:dntknw:, обліт зимою:dntknw:, ось все, що всі знаємо

Неламайте традиції, в моїй місцевості  обліт щороку приблизно на Стрітення,  сподіваюся ця зимівка не вийняток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Блін , а в мене єсть півтора десятка таких днищ :ole_ole:, тільки розуму не вистачило іх так використати. Десятка півтора рамок чорних поставив на обсушку  для перетопки, а вони ні в яку... Дякую за підсказку :hi:.

 

днище зад 1.jpg

 

днище літок 1.jpg

мої днища висотою 15см, повна висота заді 9см, веранду треба робити 5см виносу можна 7см, я не вповні використовую днище, адже туди і забрус і,і,і....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Щось зарано за обліт почали думати, ще зимівка  непочалася:)

Неламайте традиції, в моїй місцевості  обліт щороку приблизно на Стрітення,  сподіваюся ця зимівка не вийняток

я лише за те щоб так сталося.

Вчора був на пасіці і побачив на дереві синичку, знаєте мені якось білочку веселіше бачити ніж ту синичку:umora:, зима і синиці, ти їх годуєш , а воно тобі до вулика пхається, як злодії ті синиці, цього року я до них готуюсь по серйозному, операція "амбразура", ппс захищатиму алюмінієвим листом, на льотки сітку, і може ще щось придумаю, думаю десь за 300 метрів серйозну кормушку зробити кості з мясом:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ВладимирZ сказал:

Подсолнух цвел до 30 чисел августа (это пересеенный )

 

До 30 августа цвел

 

Ми с вами в одной и той же зоне, подсолнух после .15 августа ни к чему хорошему не приводит, а отводки я на него вообще не вывожу, стараюсь что бы пчелы после указаной даты были дома, я понимаю город соседи, но избегайте поздний подсолнух, пусть лучше лебеду с амброзией грызут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

мої днища висотою 15см, повна висота заді 9см, веранду треба робити 5см виносу можна 7см, я не вповні використовую днище, адже туди і забрус і,і,і....

 Повна висота моїх здаєця 155мм або 145мм, задні "двері "  ( лоток на фото ) висота 90мм,  де літкова вставка ( сірники на фото ) 70мм,  веранду робити не  треба рамка і так поміщаєця, внутрішні розміри днища як і корпуса 472 х 472.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Надія сказал:

Но пчелки то пока есть. И клещи ваши будут. Он Мико недавно фото выставлял - подарок от соседей. Так что бдите!

Откуда там пчёлам взяться, если с его пасеки до 10 Сентября рои летали, величиной с кулак?  Сам видел больше десятка, садились на траву, на кустарники, на крыши моих ульев. Сам в шоке, нада же так пасеку ухайдохать, хоть  она ему и даром досталась-с лесничества.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергій-апі сказал:

Дивно, але цього року із моломедок із за заставної не хочуть переносити незапечатаний сироп в гніздо.

Скопіть цей медок водою, долийте в ячейки і побачите, що будуть переносити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, КАЕ сказал:

Как прополисуют летки? Кто-то обращал внимание?

У местных так

20190924_200530.thumb.jpg.76bc82ae5e2b14c4775f35553fdaa45f.jpg

у карники так

20190924_200410.thumb.jpg.b9685b0c00725e55299463fd1ee4db56.jpg

Одни дырки конопатили smile116.gif, другие мед носили smile129.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воно ніби то і пора, але дивлячись на календар - то ніби й ранувато збирати. Все одно рамки ще рано забирати на зберігання. 

Думаю, що пізніше ще й тепло попре...

Через недільки зо дві буде в самий раз собирать...

 Переглянув окремих. Найважливіше зараз - контроль кількості корму. 

Може це ще попробувати впихнуть по літру:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, ромео сказав:

Переглянув окремих. Найважливіше зараз - контроль кількості корму. 

Може це ще попробувати впихнуть по літру:hmm:

Саме це і роблю, впіхую:umora:, тільки не по літрі, а більше, бо матки сіють як підірвані, розплоду валом, а корма на очах тануть... І це в більшості сімей так, таких де вже несіють, дуже мало. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, davolodya сказал:

Саме це і роблю, впіхую:umora:, тільки не по літрі, а більше, бо матки сіють як підірвані, розплоду валом, а корма на очах тануть... І це в більшості сімей так, таких де вже несіють, дуже мало. 

Також докормлюю, зараз лежить по три літри сиропа з полиньом бируть повільно, добре підтрамбували комірки ще й напевно сказуюця холодні ночі, всього дав по 15л, гіс метео прогнозує з 28 бабене літо буде час закінчить приготування до зимівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, davolodya сказал:

Саме це і роблю, впіхую:umora:, тільки не по літрі, а більше, бо матки сіють як підірвані, розплоду валом, а корма на очах тануть... І це в більшості сімей так, таких де вже несіють, дуже мало. 

Может у Вас там Итольянка, а не Карника)))))))))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...