Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

На днях спілкувався із одним бджолярем - початківцем, який повідомив, що передивився свої сім'ї і поклав їм канді. На моє питання яка була необхідність у цьому? Не було меду у рамках? Відповідь була достойна, що меду повні рамки, але у ютюбі вже всі поклали підгодівлю:umora:. То я запропонував йому визначитися скільки пакетів він хоче купити весною, після того, як зробить усе що роблять у ютюбі:ole_ole:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Ви тільки послухайте цього ідійота..

Ось цитата із вікіпедії 

По вопросу о происхождении прополиса нет единого мнения. Согласно теории внутреннего происхождения — прополис является смолистым остатком от первой фазы переваривания пчёлами цветочной пыльцы[1], 

то чому дивуватись від таких телепнів...

https://ru.wikipedia.org/wiki/Прополис

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, пенсіонер сказав:

На днях спілкувався із одним бджолярем - початківцем, який повідомив, що передивився свої сім'ї і поклав їм канді. На моє питання яка була необхідність у цьому? Не було меду у рамках? Відповідь була достойна, що меду повні рамки, але у ютюбі вже всі поклали підгодівлю:umora:. То я запропонував йому визначитися скільки пакетів він хоче купити весною, після того, як зробить усе що роблять у ютюбі:ole_ole:.

:ay: Правильно, потрібно було б ще й контакти наших пакетчиків дати! :umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Мико сказав:

Содержать палату № 6 стало дорого 

от всех и  выпустили 

Це так, як у Києві Чорновецький з Іреною витверезники позакривали бо теж дорогувато стало...:ah:

І я мав прицендент, коли в лікарні одного такого п"яного бомжа обіс.аного майже поряд зі мною в палаті поклали. :frusty::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, victoru сказал:

Доречі, вернє утеплення він не знімає, і круглий год одне і теж утеплення.

Но не забывайте где теериториально он проживает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, victoru сказал:

Доречі, вернє утеплення він не знімає, і круглий год одне і теж утеплення.

На :IMHO: не треба рівняти всих під одну дудтку , в нас в цім році така вологість що стоячий очерет на корні  починає пріти це при тому що, очерет теліпає вітром 20 годин на добу, а сквозняк зараз біля річки аж гуде...

В деяких вуликах з очерету вугли почали цвісти, це при тому що пасіка без огорожі  та вітри майже що дня,   лежить  холстик тільки на рамках с клубом, залишилось добавить марац і все буде добре ... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

І я мав прицендент, коли в лікарні одного такого п"яного бомжа обіс.аного майже поряд зі мною в палаті поклали. :frusty::dntknw:

Вас лечили за деньги, а бомжа - бесплатно. Выходит бомж более ценный для общества человек. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Rustem сказав:

Вас лечили за деньги, а бомжа - бесплатно. Выходит бомж более ценный для общества человек. :umora:

   Точно! Ви ніби там були!:dntknw::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

   Точно! Ви ніби там були!:dntknw::ay:

Я просто немного знаю эту "кухню". Врачи берут деньги со всех у кого могут, но часть этих денег идет на медикаменты для бомжей.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Віталій.В сказав:

На :IMHO: не треба рівняти всих під одну дудтку , в нас в цім році така вологість що стоячий очерет на корні  починає пріти це при тому що, очерет теліпає вітром 20 годин на добу, а сквозняк зараз біля річки аж гуде...

В деяких вуликах з очерету вугли почали цвісти, це при тому що пасіка без огорожі  та вітри майже що дня,   лежить  холстик тільки на рамках с клубом, залишилось добавить марац і все буде добре ... 

Ви про це он @ромео намекніть. Не повіре.:ah:

Він вже Вінницьку область причисляє до Сахари, де раз на років з три дощ крапає.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

Но не забывайте где теериториально он проживает 

А я як полишив бджіл ще в кінці листопада, так теж не заглядаю. :dntknw: 

А що там робити, навіть, як би й був у Києві ? Бджолину кухню відкривати?:ah:

То хіба он  @Борода-1 у цьому зацікавлений, бо у нього серед зими покупці на канді тепер точно  з"являться.:umora::ay:

А я ж  з"явлюся вже у лютому, ближще до середини місяця...:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ви про це он @ромео намекніть. Не повіре.:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

Тримайте...

Ви тільки послухайте цього ідійота...:crazy: 

(найцікавіше десь в середній частині)

 

Недовго відео пробуло.

Раптово бурхлива увага з України і "теплі" коментарі на каналі змусили цього "ерудита" видалити ролик...:umora:

Так що є таки польза в нашій критиці...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не успел:(, а шо там хоть было? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, АлексанDр сказал:

Не успел:(, а шо там хоть было? 

О, Ви багато втратили...

В сусідній країні такий собі самозакоханий "експерд" намагався застерегти всіх від покупки прополісної настойки. Мовляв дуже дорого "по ціні золота".

Але то десята справа. Свої думки мотивував тим, що він має досвід. Дитинство провів на пасіці своїх родичів і знає, що прополіс - то бджолині "какахи". А далі обурювався обманом пасічників. Бо у вулику повно бджіл і всі вони "кладуть щодня добру купу, навіть трутні" як він каже "вонючих испражнений". І на цьому можна добряче заробити. Краще як на золоті...

Ну і стали з'являтись після цього коменти типу "дебіл", "какашки в тебе в голові"....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

О, Ви багато втратили...

Жаль не успел увидеть сей шедевр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пьянству - бой!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошёлся пару рядов с трубкой. В одной семье показался повышенный гул. Аккуратно снял крышку, отвернул холстик. Следов от мыши нет, семья образует клуб у передней стенки. Клуб плотный. Остальных пчёл и не слушал

Рано ещё в наших условиях. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ромео сказал:

Пьянству - бой!

 

Боже сохрани. Что ж это с людьми происходит.? Какая зараза в голову залазит, что так мозг поражает.? Когда случай, второй - это смешно, но когда так много-эпидемия.. Не знаю чего, но все таки нужно остерегаться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

На днях спілкувався із одним бджолярем - початківцем, який повідомив, що передивився свої сім'ї і поклав їм канді. На моє питання яка була необхідність у цьому? Не було меду у рамках? Відповідь була достойна, що меду повні рамки, але у ютюбі вже всі поклали підгодівлю:umora:. То я запропонував йому визначитися скільки пакетів він хоче купити весною, після того, як зробить усе що роблять у ютюбі:ole_ole:.

А не могут ли пчёлы оставаться на центральных рамках, если на крайних корм есть? И что делать если они не двигаются?

 

1 час назад, ромео сказал:

Дитинство провів на пасіці своїх родичів і знає, що прополіс - то бджолині "какахи".

Он наверное перепутал с ПЖВМ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, kroxaru сказав:

Жаль не успел увидеть сей шедевр.

Я встиг подивитись, це щось супер. І головне, все як вчать на всяких там семінарах, бреши але настільки впевнено щоб аж самому вірилось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, victoru сказал:

Доречі, вернє утеплення він не знімає, і круглий год одне і теж утеплення.

Не зрозумів. Що Ви цим хотіли сказать? Я виклав відео щоб люди бачили,якщо все зробити вчасно і якісно, то можна ні за що не перейматись. Те що у Василя Дочинця все доведено до ідеалу, то це незаперечний факт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, АлексанDр сказал:

Автор не дал вытрусить их своему знакомому "пчеловоду", забрал и пытается спасти. Не спешите осуждать. 

Нікого я не засуджую, бо не суддя. Моя реакція на відео, це скоріше маячок для початківців, які приходять на форум, що так робити не треба. Рятувати ту жменю бджіл, що показана в ролику, потрібно іншим методом, але аж ніяк не пускати в самостійну зимівлю на дворі в умовах Уралу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Укроп сказав:
12 години тому, victoru сказав:

Доречі, вернє утеплення він не знімає, і круглий год одне і теж утеплення.

Не зрозумів. Що Ви цим хотіли сказать? Я виклав відео щоб люди бачили,якщо все зробити вчасно і якісно, то можна ні за що не перейматись. Те що у Василя Дочинця все доведено до ідеалу, то це незаперечний факт. 

У мене також круглий рік присутнє верхнє утеплення, різниця між зимівлею та активним сезоном заключається тільки в сформованих на зиму щілинах для вентиляції. А взагалі відео супер, від перегляду такого аж натхнення приходить, на відміну від роликів с пакетами "каші" на рамках починаючи с середини грудня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...