Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Крук сказал:

Особисто я і мої друзі  пробували використовувати трутовик і всі кашляли від цього диму.

Я користуюсь 2 роки і не кашляю....дим "подобається" якщо. звісно. в пику не дмухати..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Крук сказал:

Я не мав на увазі отруйність гриба і про трут я знаю. Якщо цей гриб розбити тоді там буде така собі  коричнева вата яка починає тліти від найменшої іскри.

Особисто я і мої друзі  пробували використовувати трутовик і всі кашляли від цього диму.  Вербовий трухляк найкращий.

Если сорвать и порубить свежий гриб  , то там коричневой ваты не будет 

Если не рубленый  положить ,то черви поточат и труха будет Мицелий Трутовик настоящий

2 минуты назад, Cfif сказал:

Я користуюсь 2 роки і не кашляю....дим "подобається" якщо. звісно. в пику не дмухати..))

 

грибы 001 - копия.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Крук сказав:

і всі кашляли від цього диму.  

Вже років тридцять не кашляю (від трутовика)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив другу обробку біпіном т , кліщ сипанув десь штук 20-30. Ставив смужки варофлу в серпні, потім пролив десь у вересні біпіном . Від смужок кліщ сипався, від біпіну теж сипануло штук 30, зараз знову пролив але біпін т випало знову штук 20-30. Хоть бери третій раз обробляй біпіном.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Зробив другу обробку біпіном т , кліщ сипанув десь штук 20-30. Ставив смужки варофлу в серпні, потім пролив десь у вересні біпіном . Від смужок кліщ сипався, від біпіну теж сипануло штук 30, зараз знову пролив але біпін т випало знову штук 20-30. Хоть бери третій раз обробляй біпіном.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Поставьте весною пластини і не мучте бджолу.

На днях знову обліт і знову принесуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Зробив другу обробку біпіном т , кліщ сипанув десь штук 20-30. Ставив смужки варофлу в серпні, потім пролив десь у вересні біпіном . Від смужок кліщ сипався, від біпіну теж сипануло штук 30, зараз знову пролив але біпін т випало знову штук 20-30. Хоть бери третій раз обробляй біпіном.

 

 

 

 

Видно десь біля Вас є "пасіка-розплідник" кліща (а можливо і не одна). Погода внесла свою лєпту. Тепла осінь, бджола активна, Ось і приносять ваші трудівниці кліща з цих "розплідників". В мене була подібна ситуація минулого року, мав такий "розплідник" під боком. Зима поставила все на свої місця. У "розпліднику" на весну залишилось 2 сім'ї з 52. У Вашому випадку також підтримую рекомендацію не мучити бджолу, весною обов'язково поставте пластини. Хорошої Вам зимовки!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видно десь біля Вас є "пасіка-розплідник" кліща (а можливо і не одна). Погода внесла свою лєпту. Тепла осінь, бджола активна, Ось і приносять ваші трудівниці кліща з цих "розплідників". В мене була подібна ситуація минулого року, мав такий "розплідник" під боком. Зима поставила все на свої місця. У "розпліднику" на весну залишилось 2 сім'ї з 52. У Вашому випадку також підтримую рекомендацію не мучити бджолу, весною обов'язково поставте пластини. Хорошої Вам зимовки!
Є пасіка поряд 20 сімей.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Зробив другу обробку біпіном т , кліщ сипанув десь штук 20-30. Ставив смужки варофлу в серпні, потім пролив десь у вересні біпіном . Від смужок кліщ сипався, від біпіну теж сипануло штук 30, зараз знову пролив але біпін т випало знову штук 20-30. Хоть бери третій раз обробляй біпіном.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

В цьому році обробіть так щоб бджоли могли облітатися і не було розплоду. Якщо розплід буде то кліщ вароа буде мати надійну схованку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Декілька днів нічних приморозків і бджола опустилась, підмітив де було більш розплоду то бджола сидить і поверх рамок, вентиляція на зиму!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня из отходов полиграфического алюминия, оставшегося после оббивки крыш сделал козырьки над летками.

IMG_20191102_155408.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2019 в 20:58, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Зробив другу обробку біпіном т , кліщ сипанув десь штук 20-30. Ставив смужки варофлу в серпні, потім пролив десь у вересні біпіном . Від смужок кліщ сипався, від біпіну теж сипануло штук 30, зараз знову пролив але біпін т випало знову штук 20-30. Хоть бери третій раз обробляй біпіном.

Ставив Варостоп.  28 жовтня пролив тактіком. Впало від 0 до 2-3 кліща. Можливо варофлу погано спрацював у вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, mary@sko сказав:

Ставив Варостоп.  28 жовтня пролив тактіком. Впало від 0 до 2-3 кліща. Можливо варофлу погано спрацював у вас.

Справа нe в варофлу ,подививсь по постах автора, то там в кінці жовтня розплід ,от і виходить кліщ ,пролив ,упав:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Справа нe в варофлу ,подививсь по постах автора, то там в кінці жовтня розплід ,от і виходить кліщ ,пролив ,упав:IMHO:

Так і є , в деяких сім'ях розплід, але є сім'ї які розплоду давно не мають , а кліщ сипиться. Справа точно на в смужках варофлу, смужки з працювали добре і кліщ сипався теж добре. 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб мати повну картину по кількості кліща, Гайдар радить проводити аналіз на закліщeнність.Думаю основну масу паразита Ви прибрали,хоча проливати амітразом при присутності розплоду нe дужe eффeктивно.Також слабо віриться ,що кліщ могли занeсти з сусідньоі пасіки,зараз нe літо :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба повторно пролити біпіном.

А продажу є харківський, вінницький, київський (скіф) і агробиопром...

Який взяти?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ромео сказав:

Треба повторно пролити біпіном.

А продажу є харківський, вінницький, київський (скіф) і агробиопром...

Який взяти?:dntknw:

А до чого повторно:hmm:,біпін використовують за відсутності розплоду ,при тeмпeратурі  повітря від -5 до 5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ромео сказав:

Треба повторно пролити біпіном.

А продажу є харківський, вінницький, київський (скіф) і агробиопром...

Який взяти?:dntknw:

венгерський Тактік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, venchyk сказал:

Щоб мати повну картину по кількості кліща, Гайдар радить проводити аналіз на закліщeнність.Думаю основну масу паразита Ви прибрали,хоча проливати амітразом при присутності розплоду нe дужe eффeктивно.Також слабо віриться ,що кліщ могли занeсти з сусідньоі пасіки,зараз нe літо :IMHO:

А яка температура у нас була у вересні і жовтні, цього року.

І ще хто уважно перевіряє і пам'ятає, яка осип, коли скажімо у вересні погана погода.

Просто, якщо ті ж полоски ставите на початку серпня, при теперішній температурі осені кліщ занесений у вересні встиг у тих клаптиках росплоду, що були вивести вже 1-2 покоління і раз після поливу 1-2 десятки і випаде.

А на рахунок сусідніх пасік, то при перевірці може бути, що на пасіці в 2-3 сім'ях вже дуже багато кліща, скажімо більше 30, а тут одна з причин те, що вже після Ваших обробок в ці сім'ї залетіли бджоли, які злетіли з сусідніх пасік.

Поки всі пасіки не почнуть одночасно обробляти (а це з розділу фантастики) такі речі будуть постійно.

І якщо за 100-300 м. є пасіки на яких крім поливу біпіном більш нічим не обробляють, взагалі рекомендую обробляти ще весною.

Кілька разовий полив нічого не дасть в цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ромео сказал:

Треба повторно пролити біпіном.

А продажу є харківський, вінницький, київський (скіф) і агробиопром...

Який взяти?:dntknw:

 

Агробиопром хорошо работает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Wladimir_K сказал:

 

Кілька разовий полив нічого не дасть в цей час.

Виходить проливать не потрібно зараз ? Нехай кліщ добиє бджолу , весною вже не буде кого оброблляти .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Лозко Василий сказав:

Виходить проливать не потрібно зараз ? Нехай кліщ добиє бджолу , весною вже не буде кого оброблляти .

Проливати останій раз треба при 100% гарантії відсутності розплоду, при відсутності поблизу необроблених пасік. Та ще і якісною амітразою. Так зрозуміли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Wladimir_K сказал:

І якщо за 100-300 м. є пасіки на яких крім поливу біпіном більш нічим не обробляють, взагалі рекомендую обробляти ще весною.

Кілька разовий полив нічого не дасть в цей час.

Ви самі собі суперечите. Якщо умовний сусід тільки лиє біпіном, то в нього вже кліща нема?

А нам проливати не треба (за вашими словами). То хто тоді стає розсадником кліща?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Лозко Василий сказав:

Виходить проливать не потрібно зараз ? Нехай кліщ добиє бджолу , весною вже не буде кого оброблляти .

Кліщ вже свою брудну роботу зробив, і зараз вже додаткова обробка на результат зимівлі сильно невплине, вплине лише на кількість перезимувавшого кліща, і, відповідно на закліщеність сімей в слідуючому сезоні. :IMHO:Тому, якщо кліща в сім'ї є досить, обробити таки варто

Зараз йде чергове потепління, у всіх сім'ях ще буду робити заключну обробку тактіком пушкою, хоча пасіка вже давно і вчасно була оброблена

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...