Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, ромео сказал:

все буде чотко...;)

Вот и я на это надеюсь ... :az: А то пол пасеки матки майские пол пасеки июльские...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Александр К. сказал:

Да на суботу воскресенье облетом пахнет ... :blink:

Мои не полетят ,в зимовнике темно ,а фонари не выдавал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

У меня  стоит прогноз на новогоднюю ночь минус 10 * , днём минус 6 *

И у меня стоит... пока стоит.. тьфу тьфу тьфу чтоб не сглазить))

3 минуты назад, Александр К. сказал:

Есть у меня переживание что погонят матки молодые расплод из-за тепла...

Для местных пород одного тепла мало. До тепла нужна еще и свежая пыльца.

а вот южане, да после хорошего облёта. или двух -те запросто начнут строчить. Поэтому зимовник служит в таких случаях еще и предохранителем от начала яйцекладки. Лиж бы в зимовнике облёта не было)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Мико сказал:

Мои не полетят ,в зимовнике темно ,а фонари не выдавал 

А мои во дворе... всю зиму... У меня под зимовник разве что летний душ сгодиться... :umora: Только туда все улья не влезут.... :umora: А других помещений нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Пасечник1984 сказав:

Стоит ли переселить слабые отводочки на 3-4 улочки в ппс улья Фадеева ?сейчас как раз идет активный облет

ІМХО, варто добре зважити всі за та проти: на початку зимівлі було б набагато ліпше. 

Кілька років назад з осені не обєднав два відводки що не набрали достатньої сили, все очікував щоб більш менш наступило стале похолодання з невеликим мінусом, перша половина зими була подібна до теперішньої, одним словом обєднав десь після Різдва, так от потревожені бджоли підняли температури і не дивлячись на морози погнали розплід  і так матка до весни і не перестала червити.... сімя вижила але і підмору було досить багато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Мико сказав:

Мои не полетят ,в зимовнике темно ,а фонари не выдавал 

не удержался проверил +5.2, тихо, проходы чисты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Cfif сказал:

Вентиляцию усилил. но скоро прогноз показывает +10 за бортом.... вентиляция не поможет. буду надеяться что как то проскочим аномальное тепло. но а если и за горизонтом прогноза будет еще потепление, не дай Бог конечно. может придётся выносить на новый год))))

Такого в моей практике еще не было, надеюсь и не будет...

В прошлом году по синоптику ждали потепления в конце ноября, на протяжении декабря, а в конце декабря по колено в снегу занесли. В этом году занесли, а морозы так и не пришли. Обидно да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сіверянин сказав:

В прошлом году по синоптику ждали потепления в конце ноября, на протяжении декабря, а в конце декабря по колено в снегу занесли. В этом году занесли, а морозы так и не пришли. Обидно да.

Зато оттепели проскочим без проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Сіверянин сказал:

В прошлом году по синоптику ждали потепления в конце ноября, на протяжении декабря, а в конце декабря по колено в снегу занесли. В этом году занесли, а морозы так и не пришли. Обидно да.

Хтось просто жартує: чи то синоптики чи хтось там, за хмарами...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Николай S сказал:

не удержался проверил

Так же не удержался позвонил компаньону 

В доме +4 * в подземном зимовнике +3 * 

За три недели мыши в двух домах с пчёлами употребили 6 пачек "Крысиной смерти " 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

думаю що з таким льотком і сильна не буде в змозі захиститись. Меже я і помиляюсь , але думаю що всеж таки бджоли в такий спосіб намагаються захистити кормові запаси від небажаних гостей. Є сімї у яких слабше розвинений інсктинт захисту гнізда, а є і навпаки. Зрештою це лиш моя думка, яка на істину не претендує.

Якщо в сiм'i все гаразд то нiхто ii бомбити не буде.:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

Якщо в сiм'i все гаразд то нiхто ii бомбити не буде.:IMHO: 

Та це понятно. В мене теж вроді все гаразд, а хвіртку наніч замикаю, і двері також на замок, і калаш страйкбольний у кутку стоїть на всяк випадок :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Cfif сказал:

И у меня стоит... пока стоит.. тьфу тьфу тьфу чтоб не сглазить))

Для местных пород одного тепла мало. До тепла нужна еще и свежая пыльца.

а вот южане, да после хорошего облёта. или двух -те запросто начнут строчить. Поэтому зимовник служит в таких случаях еще и предохранителем от начала яйцекладки. Лиж бы в зимовнике облёта не было)))

Сколько раз уже писал, повторяться не хочется. Давайте посмотрим с другой стороны. Бывают поздние облеты осенние после периода покоя. Начинают сеять?. И второй момент. После выставки из зимовника, при отсутствии аозможности оьлета у пчёл нет расплода? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Сіверянин сказал:

В прошлом году по синоптику ждали потепления в конце ноября, на протяжении декабря, а в конце декабря по колено в снегу занесли. В этом году занесли, а морозы так и не пришли. Обидно да.

В умных книгах раньше писали что заносить нужно после прихода устойчивых холодов. Сейчас прятать стараются от дождя 

Можно и в сентябре начинать. Сейчас погода такая, что пока дождёшься устойчивых холодов - уже скоро и выносить пора. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

Та це понятно. В мене теж вроді все гаразд, а хвіртку наніч замикаю, і двері також на замок, і калаш страйкбольний у кутку стоїть на всяк випадок :umora:

В житi як правило чим вище  забор тим частiше граблять:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як у кого йдуть справи з зимовим облітом. У мене похмуро і бджоли сидять. Але щойно мені дзвонив наш колега Саша Буртовий, у нього в Хмельницькій області зараз йде обліт, пасіка реве. Можу за нього лише порадіти, і по доброму позаздрить. Бджолки облетяться, спорожнять кишечники, що для подальшої зимівлі, буде дуже добре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Cfif сказал:

Поэтому зимовник служит в таких случаях еще и предохранителем от начала яйцекладки. Лиж бы в зимовнике облёта не было)))

Ніколи в житті сім’я з якою все гаразд, пішла в зиму хорошою силою, і не має проблем з кліщем,облетівшись серед зими, не почне класти розплід. Бджоли відчувають що ще попереду зима тому і не стартуватимуть. Такі проблеми виникають лише тоді якщо сім’я відчуває свою не повноцінність, і тоді бджоли спонукають матку до відкладки яєць. Я до не давніх пір тримав трохи кордована з теплої Каліфорнії, і не було жодного разу щоб вони починали вирощувати розплід серед зими. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Не знаю як у кого йдуть справи з зимовим облітом. У мене похмуро і бджоли сидять. Але щойно мені дзвонив наш колега Саша Буртовий, у нього в Хмельницькій області зараз йде обліт, пасіка реве. Можу за нього лише порадіти, і по доброму позаздрить. Бджолки облетяться, спорожнять кишечники, що для подальшої зимівлі, буде дуже добре

Ні чого завтра і в Вас буде:ay: А потім і до нас дойде .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пішов повноціний обліт, майже вся пасіка облітається. На термометрі +10 в затінку. На сонці однозначно більше. Вітер відсутній. 2 наступні дні мають бути теплішими)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Південний вітер, і кому треба облітаються, але більшість сімей сидить собі в теплі і зимують дальше. Значить потреби в обльоті в них немає. Але з природою щось не те. Десь о 10 годині пішов ключ гусей на північ в сторону Вінниці. То можливо вже скоро весна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+15 пасіка гудить:)Єврозима. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+8, сонячно, окремі сім'ї гарно облітуються, на наступні 2 доби обіцяють +12...IMG_20191216_125737.thumb.jpg.01262c7a7abfef3b2a130324d55b5ee9.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене показує +10.4 думаю наступні 2 дні бджоли будуть носити "підсніжниковий мед".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+11 масовий обліт.Хмельницька обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, davolodya сказал:

+8, сонячно, окремі сім'ї гарно облітуються, на наступні 2 доби обіцяють +12...IMG_20191216_125737.thumb.jpg.01262c7a7abfef3b2a130324d55b5ee9.jpg

Завтра підскочу подивлюсь,що там робиться .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...