Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, Шулянский Александр сказал:

нічого невидно з дороги вполе злетіли якось відкопались ще кілометра 2проїхали і все машина закіпіла снігу в пояс, а на роботу потрібно на9:00 і пішком 20км до міста , сніг в пояс  думав недойду  ,така заметіль дойшов до роботи аж в 12годин дня весь мокрий замержший,запомнив добре  це

20 км за 4год - то ви ще добре розсікали... Я і літом таку відстань не пройду...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Мабуть начальник-тиран...

Возможно, но думаю у человека менталитет такой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, shersand сказав:

Это же как надо себя не любить, чтобы в такую погоду ломиться на работу. :hmm:Александр осмотритесь вокруг, стоит ли оно того?

15.01 тільки прйняли нароботу   і ключі від відділення тільки були у мене , пів дня колектив біля відділення простояв ,треба було терміново  бути нароботі  от і змушений бути на роботі в таку погоду ,від такого стресу навіть не захворів, хоча продуло насквозь і промок від мокрого снігу весь одяг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, ромео сказав:

Мабуть начальник-тиран...

Саме я і є начальник, а люди під роботою стояли ,відділення не відкрите ,а це неможна було, от і мусів ризикувати собою і здоров'ям .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Шулянский Александр сказав:

Саме я і є начальник а люди під роботою стояли відділення невідкрите а це неможна було от і мусів резикувати собою і здоров'ям 

  Може й непоганий з вас  начальник, але з граматикою ви далеконе на "ти"...:ah::umora: 

  Соррі...:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

  Може й непоганий з вас  начальник, але з граматикою ви далеконе на "ти"...:ah::umora: 

  Соррі...:az:

Дякую за поправку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Шулянский Александр сказал:

тре було срочно бути нароботі  от і змушений бути на роботі в таку погоду ,від такого стресу навіть не захворів хоч продуло насквозь і промок від мокрого снігу весь одяг

Я конечно не знаю всей ситуации и не мне судить, но оглядкой на свой трудовой опыт, просто поверьте - никто по итогу не оценит ваших жертв на этом поприще. У нас кто везет - на том и ездят. К сожалению таковы сегодняшние реалии. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, shersand сказав:

Я конечно не знаю всей ситуации и не мне судить, но оглядкой на свой трудовой опыт, просто поверьте - никто по итогу не оценит ваших жертв на этом поприще. У нас кто везет - на том и ездят. К сожалению таковы сегодняшние реалии. :(

Ви праві змінив три банківські установи , кругом однаково , тільки щось не по плану іде, зразу дають пошиї і які ти високі вершини не досягав бистро про це забувається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.09.2019 в 22:04, katran54 сказал:

Вчора приєднав два нука до двох сусідніх сімей без пошуку маток,

Нуки стоять зверху то зразу знайшов молодих маток в обох сім"ях на своїх рамках (вниз не спустились), в одній сім"ї (слабшій) побачив як у клубку тягали вже мертву минулорічну матку, в другій тогорічну матку не побачив але надіюсь що бджоли зробили "правильний" вибір:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.09.2019 в 14:13, Укроп сказал:

Колеги теплі дні продержуться до кінця цієї неділі, далі прийдуть холода. Тому хто ще не загодував свої сім’ї в зиму, раджу чим пошвидше те зробить. Тому що коли холодно, бджоли беруть, і переробляють сіроп неохоче

В этом году вообще слабо берут сироп. Погода такая что сейчас на речке зацвела мята. Взяток не ахти какой, привеса практически нет, но мешает брать сироп. Вообще стремаюсь этой зимы. Сухота, пыльцы нет, расплода последний месяц очень мало. В общем в ульях и пчелы и корма заметно меньше чем в прошлом году

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, katran54 сказал:

Нуки стоять зверху то зразу знайшов молодих маток в обох сім"ях на своїх рамках (вниз не спустились), в одній сім"ї (слабшій) побачив як у клубку тягали вже мертву минулорічну матку, в другій тогорічну матку не побачив але надіюсь що бджоли зробили "правильний" вибір:umora:

В двуматочной с матками этого года одну убрал в клеточку и положил внутри улья на кормушку. Облепили клеточку как будто чужая матка, пчёл в клетке убили. Матка живая, но крылья потрёпаные и опалитку отодрали. А ведь месяц назад обе через РР работали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, siverit сказал:

Вообще стремаюсь этой зимы.

Не знаю як у кого, але у наших краях тренд цього року - "бджоли десь діваються". 

Весною все йшло добре, а з травня і по цю пору сім'ї ослаблені...

Думаю, що після такого екстремального року зимівля буде не "АЙС".

Як кажуть "Зима близко" ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sun Sep 08 2019 в 15:20, Пахомич сказав:

Якщо вам вдалось знайти , то повідомте в цій темі.:hi:

P90914-105913.thumb.jpg.7b8bac94ba078a53308906e4eaf3cf9d.jpgСписок використаних джeрeл на 20 листах.P90914-110008.thumb.jpg.17f1191983541ad88c37b0a1da73044c.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужно ли добавлять уксус в сахарный сироп ?а то мнение противоречивы у многих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Пасечник1984 сказал:

Нужно ли добавлять уксус в сахарный сироп ?а то мнение противоречивы у многих.

Я теж таке чув, але ніколи не робив такого. Я даю звичайним цукровий сіроп, без будь яких добавок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Я теж таке чув, але ніколи не робив такого. Я даю звичайним цукровий сіроп, без будь яких добавок. 

Дякую Василю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Пасечник1984 сказал:

Нужно ли добавлять уксус в сахарный сироп ?а то мнение противоречивы у многих.

У книзі "Корма и кормление пчел" рекомендовано давати (6 куб см оцтової 70% есенції з розрахунку на 10 кг цукру). Є пояснення для чого, і наведено результати досліджень цьго питання. Я, особисто, з ними погоджуюсь і додаю оцтову кислоту у сироп для підкормки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті сьогодні зміг більш-менш нормально попрацювати. Зранку до 12 і після 15 потроху поперевіряв. Нарешті картину побачив в загальному...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Нарешті сьогодні зміг більш-менш нормально попрацювати. Зранку до 12 і після 15 потроху поперевіряв. Нарешті картину побачив в загальному...

І як картина в загальному?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, igk6 сказав:

У книзі "Корма и кормление пчел" рекомендовано давати (6 куб см оцтової 70% есенції з розрахунку на 10 кг цукру). Є пояснення для чого, і наведено результати досліджень цьго питання. Я, особисто, з ними погоджуюсь і додаю оцтову кислоту у сироп для підкормки.

І я додаю 2 зимовки і на 3-тю також.

Але норми звірю....у мене в на 1 кг цукру розрахунок завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

11 година тому, Пасечник1984 сказав:

Нужно ли добавлять уксус в сахарный сироп ?а то мнение противоречивы у многих.

І хай кажуть.Чужий досвід-то чужий досвід з багатьма невідомими.

Ви дивіться по результатам зимовки своїє пасіки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене одна сім'я під вечір активізувалася, всі сидять тихенько одна дві залітають вилітають, а одна сім'я бакфаст остання в своєму роді у мене на пасіці працює ((((( десь когось бомблять ((((. Кормів мають повно+ дав 4 л. сиропу . Хтось напевно почав теж загодовувати сиропом.

Зробив скорочення всіх сімей, деякі сім'ї навіть годувати нетрба залились золотарником гарно. Сироп всеж даю вийде розплід зразу зальють порожні чарунки.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

І як картина в загальному?

Думав, буде гірше. Але нічого... Слабше як в минулі роки, але не критично...  в лежаках слабші, в корпусних картина веселіша... Все таки розплід на гв має важливе значення... закінчую загодівлю. Ще деяким по літр-два треба дати. Насторожує, що в окремих рамках є острівці кристалізованого меду...

В  половини оглянутих  розплоду або нема, або п'ятачки печатного на виході. Хоча зустрілось 4 матки, що продовжують активно сіяти і мають 3-4 рамки на 50 % з розплодом.. 2 сім'ї без маток... 3 відвертих слабачки. Поставив крейдою хрестики - підуть на об'єднання. Але, думаю, кандидатів буде більше. Досить сентиментів...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Серж 82 сказал:

Та в курсі я, у деяких роз плоду вже майже нема. 

А мені цьогорічна ситуація із раннім припиненням яйцекладки до душі. Особливого росту сімей теперішне червління не додасть, а от геморою пасічнику - гарантовано...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

А мені цьогорічна ситуація із раннім припиненням яйцекладки до душі. Особливого росту сімей теперішне червління не додасть, а от геморою пасічнику - гарантовано...

Воно не те що росту не додасть,  - на вирощуванні пізнього роз плоду щей бджола зношується . Ночі вже холодні, їм вже більше спокою треба ніж вирощувати розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...