Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Щоб весною не обробляти, потрібно, щоб по сусідству не було пасік

Так весной проводите обработку или нет? Я больше не хочу эксперементами заниматься, не обрабатывая пчёл весной. Никто этого не оценит, а своя оценка в результате - негативная 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, КАЕ сказал:

Так весной проводите обработку или нет? Я больше не хочу эксперементами заниматься, не обрабатывая пчёл весной. Никто этого не оценит, а своя оценка в результате - негативная 

Не проводжу весною. Але врахуйте регіон, де у мене стоять бджоли. У мене поблизу немає пасік (якщо не рахувати 2-3 вулики, які обробляють так як я), в радіусі 2-3 км. на 2 точках, а на одному відстань десь в радіусі  1 км., а далі є 2 пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Міхал-69 сказав:

:umora: Щось ніяк не бачу того нука ...

Так він злетів:umora:, як Ви його побачите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пилок носили:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, дочинец сказал:

не біпін Т використовували ?

Перепрошую використовував біпін-т

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, слава 1987 сказал:

Перепрошую використовував біпін-т

Багато пасічників жаліється що є проблеми після використання біпін т.

Вже з десяток пасічників які утримують по 150 -200 сімей звонили що залишилися практично без бджіл.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора вибірково обробив ТАКТІКОМ 6 сімей. Через 14-15 годин у 2-х сім'ях випало 5 і 6 шт. кліща, в інших 1-2 шт. Пластини ставив Варофлу в серпні. Тепер думаю чи проливати інших чи ні? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, КАЕ сказал:

Раньше вирусов не было? 

Раньше при обработке осенью клещей сыпалось намного больше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Север сказав:

Вчора вибірково обробив ТАКТІКОМ 6 сімей. Через 14-15 годин у 2-х сім'ях випало 5 і 6 шт. кліща, в інших 1-2 шт. Пластини ставив Варофлу в серпні. Тепер думаю чи проливати інших чи ні? 

Також після відкачки в серпні ставив Варофлу, тоді на контрольках падало від 5 до 10 кліщів (перші 3 доби, далі не спостерігав). Тиждень тому обробив біпіном. :hmm:Здивувало те, що кліща не було, на контрольках в одній сім'ї 2, у двох по одному, в інших -0. Думав біпін поганий, тому для впевненості обробив кілька сімей апімітрином, результат той же - з п'яти сімей лише у одній випав один кліщ. Аж тоді заспокоївся - нарешті пасіка без кліща, ато тими роками, було шкідника в сім'ях значно більше. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дьома сказал:

Також після відкачки в серпні ставив Варофлу, тоді на контрольках падало від 5 до 10 кліщів (перші 3 доби, далі не спостерігав). Тиждень тому обробив біпіном. :hmm:Здивувало те, що кліща не було, на контрольках в одній сім'ї 2, у двох по одному, в інших -0. Думав біпін поганий, тому для впевненості обробив кілька сімей апімітрином, результат той же - з п'яти сімей лише у одній випав один кліщ. Аж тоді заспокоївся - нарешті пасіка без кліща, ато тими роками, було шкідника в сім'ях значно більше. 

 

Вы уверены в том что семьи которые вы проливали,были на 100% без печатного расплода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Игоревич сказал:

Вы уверены в том что семьи которые вы проливали,были на 100% без печатного расплода?

Навіть в сім'ї якій нема розплоду,не можна сказати,що після обробки на 100% нема кліща .Він завжди там присутній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року тривалий час тепло і бджола активно літаю. Тому якщо по сусідству ж пасіка, яка чекає обробітку біпіном, кліщ бджоли вже перенесли однозначно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По кліщу скажу так. В цьому році бджоли двічі були оброблені полосками. Першого разу ставив варостоп і варофлу. Другий раз ставив чисто вароспоп. На минулому тижні пролив розчином Тактику відібрану группу сімей. Так от кліща після проливу, в деяких впало 2-3 шт і таких більшість. А в деяких біля сотні. От тепер і думаю чи проливати всю пасіку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, дочинец сказал:

Багато пасічників жаліється що є проблеми після використання біпін т.

Вже з десяток пасічників які утримують по 150 -200 сімей звонили що залишилися практично без бджіл.

 

А попробовать действие препарата на 2-3 семьях ,как того требует инструкция -"Слабо" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Мико сказал:

А попробовать действие препарата на 2-3 семьях ,как того требует инструкция -"Слабо" 

То треба провіряти,а так може мені пронесе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, дочинец сказал:

То треба провіряти,а так може мені пронесе.

90 % пасечников надеются на всемогущее " Авось пронесёт "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, дочинец сказал:

То треба провіряти,а так може мені пронесе.

Даний препарат завозиться в Україну контрабандою і є всі натяки, що його почали "виготовляти" десь в середині країни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, дочинец сказал:

Багато пасічників жаліється що є проблеми після використання біпін т.

Вже з десяток пасічників які утримують по 150 -200 сімей звонили що залишилися практично без бджіл.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Игоревич сказав:

Вы уверены в том что семьи которые вы проливали,были на 100% без печатного расплода?

Так, перед проливом біпіном переглядав сім'ї, на предмет наявності розплоду та достатності кормів на зиму. Розплоду не було в жодній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, дьома сказал:

Так, перед проливом біпіном переглядав сім'ї, на предмет наявності розплоду та достатності кормів на зиму. Розплоду не було в жодній.

Тогда все должно быть гуд

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По кліщу скажу так. В цьому році бджоли двічі були оброблені полосками. Першого разу ставив варостоп і варофлу. Другий раз ставив чисто вароспоп. На минулому тижні пролив розчином Тактику відібрану группу сімей. Так от кліща після проливу, в деяких впало 2-3 шт і таких більшість. А в деяких біля сотні. От тепер і думаю чи проливати всю пасіку. 
Це ви серйозно 2 рази полоски і більше ста кліщів впало , може ви в ці сімї помилково не поставили.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, слава 1987 сказал:

Перепрошую використовував біпін-т

А кто производитель?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Даний препарат завозиться в Україну контрабандою і є всі натяки, що його почали "виготовляти" десь в середині країни.

Та діло в тому що більше пасічників звонить з росії. У нас деякі цим препаратом користуються на сході ,а інші області його використовують рідко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, дочинец сказал:

Та діло в тому що більше пасічників звонить з росії. У нас деякі цим препаратом користуються на сході ,а інші області його використовують рідко.

Факт, що в сусідній країні зі  всього меду, що здають аналізи 80% забруднено антибіотиком факт незаперечний.

І можна лише дякувати, за це їх виробникам і нашим метрам "правильного лікування бджіл", бо в іншому разі мали б під боком конкурентів, які взагалі задемпінгували нас ціною, дивлячись на розміри посівів соняха 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...