Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, Mihail-ves сказав:

...

Не маю часу на Вас, роблю відводки;)

Що зараз? :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Мико сказав:

Впервые попалась такая инфа 

Отводки после Покрова :dntknw:

Я теж здивований...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Я теж здивований...:dntknw:

За 50 лет так и не достигли высшего пилотажа в пчеловодстве 

Отводки на Покров :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

а на другий рік кранти, тактік венгри знімають з виробництва:ak:, а мій кліщ тільки на нього реагує, балуваний холєра

Нічого страшного румуни виручать. Той самий амітраз лише назва змінена. Вже провірено, працює .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

За 50 лет так и не достигли высшего пилотажа в пчеловодстве 

Отводки на Покров

А що робити із бджолою? Торік дві сімейки втрамбував до 10 рамок, і зимівля була проблематичною. Звісно перезимували і все гаразд. Але якби не рання весна то невідомо що було б. Тому думаю що максимум повинно бути 10 рамок бджоли, все інше треба кудись прилаштувати.

Звісно про відводок був тролінг Пахомича, але відбирати бджолу прийдеться, але то вже після стабільних мінусів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Мико сказав:

За 50 лет так и не достигли высшего пилотажа в пчеловодстве 

Отводки на Покров :umora:

Так, Романовичу, ми з вами, видно, не на ту стезю ступили...:dntknw::umora:

  Правду кажуть: вік живи - вік учися...:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні приїхав з роботи пізно, з залізної напувалки забрали 2л води, ну нехай при такій жарі 0,5л випарувало, а півтора літра для чого, або вдарилися в розплід або кого бомбанули, краще друге , а ніж весна у жовтні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Mihail-ves сказал:

А що робити із бджолою? Торік дві сімейки втрамбував до 10 рамок, і зимівля була проблематичною. Звісно перезимували і все гаразд. Але якби не рання весна то невідомо що було б. Тому думаю що максимум повинно бути 10 рамок бджоли, все інше треба кудись прилаштувати.

Не понял. А почему Вы комплексуете? Семья на 10 р --проблема. Да у меня на 16 р зимовали, правда в двух 8и р  корпусах.  Зимовали отлично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я теж здивований...:dntknw:

по ходу з такою погодою бджоли мі питатимуть коли пакети пакуватиму, аби дива не начудити маток позбувся, бо ми так кортіло восьми і семи рамкові обскубати та відводки нові створити, а тепер маток нема і спокій голові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Мико сказав:

Дальше 

Стандартна обробка - 4 рази через 3 дні, один раз тактік замінив мавриком, все по інструкції - 3 мл на 100мл води, обробка така ж як і тактіком.  При останній, четвертій обробці осипу кліща вже небачив, але, оскільки ще є багато розплоду, як тільки трошки стане прохолодніше, буде ще контрольний постріл тактіком. Зараз в нас 2-й день тепла, вдень +22 в затінку, бджоли масово несуть пилок, скоріш за все з свиріпи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, miro сказав:

, бо ми так кортіло восьми і семи рамкові обскубати та відводки нові створити, а тепер маток нема і спокій голові

Підкинути з десяток?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Підкинути з десяток?:umora:

не нана, я чекатиму швидкого похолодання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, davolodya сказав:

Стандартна обробка - 4 рази через 3 дні, один раз тактік замінив мавриком, все по інструкції - 3 мл на 100мл води, обробка така ж як і тактіком.  При останній, четвертій обробці осипу кліща вже небачив, але, оскільки ще є багато розплоду, як тільки трошки стане прохолодніше, буде ще контрольний постріл тактіком. Зараз в нас 2-й день тепла, вдень +22 в затінку, бджоли масово несуть пилок, скоріш за все з свиріпи

Не забагато обробок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Иосифович сказав:

А почему Вы комплексуете? Семья на 10 р --проблема. Да у меня на 16 р зимовали, правда в двух 8и р  корпусах. 

10 медових рамок в одному корпусі трішки відрізняються від 16 рамок меду у двох корпусах.

Наприклад одна сімейка в мене обсипалась на дві крайніх рамки з півдня. Це При тому що інші 8 рамок добре себе почували. Напевне вони так і не збивались в зимовий клуб (так і сиділи кубиком), тому що книжки пишуть, що в клубові бджоли рухаються з краю в середину і навпаки, тоді вони б точно дістали мед там у 8 рамках. а так виїли все що було на цих крайніх і відійшли.

Також в них було дуже вогко, стінки корпуса почорніли, і це при тому що дно сітка на весь простір. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, davolodya сказал:

все по інструкції

А кто их писал эти инструкции? - у нас все обработки кто как хочет так и обрабатывает . Я тоже считаю что Вы делаете очень сильные обработки и часто .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Мико сказав:

Впервые попалась такая инфа 

Отводки после Покрова :dntknw:

Вичитав у новинах,  @Мико Романовичу, що у вас у районі в Курилівці 'випадково' спалили 13 бджолосімей з вуликами...;):(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Mihail-ves сказал:

10 медових рамок в одному корпусі трішки відрізняються від 16 рамок меду у двох корпусах.

Наприклад одна сімейка в мене обсипалась на дві крайніх рамки з півдня. Це При тому що інші 8 рамок добре себе почували. Напевне вони так і не збивались в зимовий клуб (так і сиділи кубиком), тому що книжки пишуть, що в клубові бджоли рухаються з краю в середину і навпаки, тоді вони б точно дістали мед там у 8 рамках. а так виїли все що було на цих крайніх і відійшли.

Також в них було дуже вогко, стінки корпуса почорніли, і це при тому що дно сітка на весь простір. 

Мед у меня был только в верхнем корпусе, это во первых. И в 8и р корпусах пчелы не делятся на кучки, сидят одним клубом это во вторых. И у меня сплошной потолок и сетчатое дно 100%. Правда они сидят на одном пустом корпусе. Корпуса у меня все на 300 /ДБ/.
У Вас можно поставить заставные теплые и тоже построить два корпуса по 8 р.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, nibond сказав:

Не забагато обробок?

 

4 хвилини тому, mixaskm сказав:

А кто их писал эти инструкции? - у нас все обработки кто как хочет так и обрабатывает . Я тоже считаю что Вы делаете очень сильные обработки и часто .

Головне - кінцевий результат, з такою обробкою мені кліщ проблем нестворює.  Можна, звичайно, поставити пластини, і вони місяць простоять у вулику без толку:at: (саме так трапилося у мене цього року з Варостопом) і надіятися, що обробка проведена, а можна обробити пушкою при наявному розплоді, і спокійно зимувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

саме так трапилося у мене цього року з Варостопом

Вперше чую про низьку ефективність варостопу. Одного разу в мене також смужки не спрацювали, бо розміщені були в корпусах, віддалених від розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, ромео сказал:

 

Почитаешь, как пишут что старики неправильно все делают, пчелы у них неправильные , клещи на их пчелах жизни другим не дают, за роями, что те обезьяны по деревьям лазят Слава Богу что есть молодёжь готовая делиться опытом, знаниями. Когда нужно, без стесненич могут подсказать(или хотя бы указать где не прав) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, nibond сказав:

Вперше чую про низьку ефективність варостопу. Одного разу в мене також смужки не спрацювали, бо розміщені були в корпусах, віддалених від розплоду.

причина банально проста - Варостоп брав в магазині, бо потрібен був чек для агрофірми, 99%- неправильне зберігання, бо  препарат непрострочений. 

Полоски ставив поміж розплід, ефекту - нуль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, ромео сказав:

 

А кому той мед, там зимувати немає кому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, ромео сказав:

 

Навіщо там лякати мене, а то я завтра піду ділити свої сімї на три відводка і на таку кількість бджілок :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иосифович сказав:

Не понял. А почему Вы комплексуете? Семья на 10 р --проблема. Да у меня на 16 р зимовали, правда в двух 8и р  корпусах.  Зимовали отлично.

Сумніваюсь я однако... :ah: Такі сім'ї вже в січні матимуть розплід - це з практики.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...