Перейти к содержанию

Как стать хорошим матководом


Черкасець

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Пахомич сказав:

В тому і  фішка . Пропустити матку через станок і щоб вона залишилась живою немає великої прблеми. Немає проблеми , щоб вона почала червити, проблема набрати 4 - 5 млн. сперміїв. Недозапліднену матку обовязково поміняють .:hi:

    Рідко таке буває , але тут, @Пахомич , ви беззаперечно праві на усі сто!:ay:

   Але про критичну межу млн. сперміїв ще можна посперечатися. " Недозаправлену" ШО матку бджоли буває просто виштовхують з вулика на дозапліднення. Я якось сам таке спостерігав.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пахомич сказал:

Мене інтересує ,  чи дійсно ви можите , чи це ваші мрії

Брав у пана Анатолія маток, як пілідних вільного обльоту так і Штучного запліднення - результатом більше ніж задоволений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

В тому і  фішка . Пропустити матку через станок і щоб вона залишилась живою немає великої прблеми. Немає проблеми , щоб вона почала червити, проблема набрати 4 - 5 млн. сперміїв. Недозапліднену матку обовязково поміняють .:hi:

Думаешь что при 4мкл. Ее поменяют ?:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

Ви вірите в те, шо говорите.

Якби не вірив то напевно такого не писав би. І взагалі чому Ви до нього чіпляєтесь? Людина написала все чесно, перший рік як почав практикувати штучне осіменіння. Ви мали б людину навпаки підтримати хорошим словом, і порадіти за нього. А Ви лише критикуєте, і виставляєте себе як пуп землі, а всі інші то немов би якісь неуки. Так не можна, опустіться з неба на землю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Якби не вірив то напевно такого не писав би. І взагалі чому Ви до нього чіпляєтесь? Людина написала все чесно, перший рік як почав практикувати штучне осіменіння. Ви мали б людину навпаки підтримати хорошим словом, і порадіти за нього. А Ви лише критикуєте, і виставляєте себе як пуп землі, а всі інші то немов би якісь неуки. Так не можна, опустіться з неба на землю

Не хочу з вами вести розмову.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, koste сказал:

Думаешь что при 4мкл. Ее поменяют ?:umora:

 

Костя він за тебе набагато старший. Коли людина старша, чи не сильно знайома,то до неї звертаються на Ви. Без образ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, слава 1987 сказал:

Штучного запліднення

Кто осеменатор? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Пахомич сказав:

Ви вірите в те, шо говорите.

Пахомич, не лише вірю, але ще й бачу власними очима. Незнаю, на скільки вистачить "заряду" в моїх маток ШО, але матки Ліпатова з 17-го року, одна 4мкл, друга 8мкл, відпрацювали  у мене третій сезон і успішно пішли в зиму. Матку Віталія з дозою 4мкл спробували поміняти під осінь, але вирішив ризикнути і дав їй ще шанс, пустив у зиму, що з того вийде побачу весною.

Відносно моїх маток ШО, в зиму пустив  біля 20 ІОшок, з різними дозами, від 4 до 8 мкл,  то ж побачу, на скільки часу їх вистачить. Можу сказати лиш одне, кілька самих перших моїх ІОшок запліднив 28 травня, до сьогодні вони живі і непоміняні. Звичайно, якась частину браку може бути в будь-кого з інсемінаторів, від цього ніхто незастрахований, але ж погодьтеся, навіть при вільному обльоті буває брак, що вже казати про ІО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

Кто осеменатор? 

Котелевський Анатолій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Многих уже нету в живых . 

20191112_174127.jpg

20191112_174225.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.11.2019 в 23:59, Пахомич сказал:

Пояснюю. Крило обрізане, щоб матка не змогла запліднитись в польоті . Лінія , батьківські , порода мене  не інтересує . Мене інтересує ,  чи дійсно ви можите , чи це ваші мрії :hi:  

Не вопрос присылайте в любом состоянии матку я ее осеменю . Если вас  берут сомнения что я владею ИО то спросите в форумчан мои матки у них есть и работают :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, tolik2362 сказал:

Не вопрос присылайте в любом состоянии матку я ее осеменю . Если вас  берут сомнения что я владею ИО то спросите в форумчан мои матки у них есть и работают :hi:

Навіть якщо Ви йому її заплідните, і вона буде працювати бездоганно, то всерівно він знайде причину щоб Вас обгадити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 14.11.2019 в 14:16, Укроп сказал:

Навіть якщо Ви йому її заплідните, і вона буде працювати бездоганно, то всерівно він знайде причину щоб Вас обгадити. 

Розмова не закінчена.Запитання навіщо мені когось штукатурити? З ваших слів роблю висновок , ви спеціаліст в ІО ? Якщо ви спеціаліст ,то опишіте основні причини неудач в ІО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Розмова не закінчена.Запитання навіщо мені когось штукатурити? З ваших слів роблю висновок , ви спеціаліст в ІО ? Якщо ви спеціаліст ,то опишіте основні причини неудач в ІО

Я в баню поки не збираюсь, а ви недавно там побували. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Я в баню поки не збираюсь, а ви недавно там побували. 

Форум демократичний більш менш. На рахунок  бану, то я маю банів як собака бліх :umora: Ви влізли в розмову і не зроуміло шось ви зрозуміли  про шо мова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...