Перейти к содержанию

Как стать хорошим матководом


Черкасець

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, tolik2362 сказал:

Матководы всегда виноваты а вот заказчики не когда заказал маток у десяти матководов  а когда звонишь  что заказ готов а он спрашивает а вы откуда  а матки уже ненужны .Получаиться это нормально по этому решил работать сегодня на сегодня и то по неплодкам разве можно работать с такими заказчикам :ae:

І таке є,ось моя історія маток пообіцяли на 30 червня раз позвонив телефон заряджався потім я того дня 16 разів телефонував на другий день теж на третій не бере трубку аж на четвертий день взяв ,щоб сказати що маток моїх продав.І поцей день тепер позвоне щоб сказати що заказ готовий що я йому маю сказати?

 

21 минуту назад, Пасечник1984 сказал:

Все верно,только надо называть имена их.чтоб перед тем как заказывать и строить планы,люди знали до кого обращаются .

Трохи почекаю,він наш форумчанин,може прочитає позвоне тим більше земляк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Черкасець сказал:

І таке є,ось моя історія маток пообіцяли на 30 червня раз позвонив телефон заряджався потім я того дня 16 разів телефонував на другий день теж на третій не бере трубку аж на четвертий день взяв ,щоб сказати що маток моїх продав.І поцей день тепер позвоне щоб сказати що заказ готовий що я йому маю сказати?

 

Трохи почекаю,він наш форумчанин,може прочитає позвоне тим більше земляк.

Таких заказчиков внес в черный список  и передам  их корденаты и телефоны  своим друзам чтобы не попали в просак  так надо поступать и с матководами :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
6 годин тому, RAN сказав:

аналогично

брал у рауша 10 шт в 17 году, так из зимы вышли две и то после тихой смены. Пока брать не буду больше заказал 30 шт Ф1 у наших матководов результат красава.

ви впевнені що то були матки від Сергія Рауша?

  Загалом Раушевські матки є або добрі або дуже добрі.  Можливо матки  зазнали стресу чи ще якогось впливу вже в Україні?   Може пушкою їх "бахнули"? а може ще яка "біда" з кормом попала? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Якщо вже мова зайшла за бренд Зінгер, можу дещо пояснити кому буде цікаво.  У мене матки  цього бренду ( саме бренду, а не лінії!!!) є вже кілька років в Україні. Перших маток бренду Singer 64 , ми одержали від Турау. Це було 4 матки від 639 материнки. Через рік , я знову замовив маток в Турау, але він сам пересилкою  не займався і познайомив нас  з Яном Краутером. У Краутера ми придбали 2 матки від 622 материнки, а ще через рік я одержав першу групу маток від Яна Краутера , як тестову  від материнки 670. Також приїхала " бабуся " 622 , від якої я ще встиг витягти досить багато дочок , в цьому році  їй вже 4-й рік. В цьому році її замінили. Маю від неї дочку( імбредну). Дуже нею задоволений. 

З групи 670-ї,  маток відібрано 2 матки. В цьому році закінчили випробування  дочок від 670 . Маю 2 матки які  перевів в племінну групу. Одна поїхала за кордон, інша  залишилася у мене ( 38-05-670-2017). Буде на наступний рік як материнка. В цьому році ми одержали маток ( групу ) від 701 материнки. Всіх маток прийняли  і будемо випробовувати в наших умовах у 2019 році. Таким чином маємо кілька материнок які вже добре себе зарекомендували і в Україні  а також в ближньому зарубіжжі , Польщі, Білорусі, Азербайджані, Молдові і Румунії., також їх дочки. Від цих материнок , на наступний рік плануємо одержувати дочок для робочих пасік. Всі матки походять з пасік Яна Краутера .  Мають комерційну назву SINGER 64.

Матки від фрау SINGER.  Маємо цей матеріал вже також 4-й рік. Загалом матеріал непоганий. Присилала нам  маток в кінці серпня, з такими самими вуликовими картками , які показані вище шановним Майером,  і не були оформлені належним чином.  На даний час маю 197/1 та 192/1  , від  фрау Зінгер. Від них зроблено по 20 сімей,  матки яких облетілися на Краутерівському трутні від 639 та 622. Що можу сказати, матки як матки , сім"ї середньої сили, мед носять як вся карніка, стартують трохи з запізненням ( чисто моя субєктивна думка), вже як карпатки мають по 3-4 рамки розплоду , 192 і 197 починають активно розвиватися і на кінець травня вже працюють на малині і крушині. Фрау Зінгер гарно підтримує стиль ( бренд) , гарні кліточки, висока ціна, штучно створена черга , живий сайт і ....мабудь все. 

Якщо оцінювати  з того що у мене на пасіці з карнікою, я б у 2018 році оцінив  маток від маткарів так:

1. Краутер, Пернер, Аспецбергер (116), Скленар А1(Фукса), 47/19/48 ( Кухер)

2. Білецький, Херо, Шмаранцер,Хефтбергер (339) Скленар 9/15 (Фукса),

3.Тройзек 07 (Холткамп), Лампрехт, Мозер,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 19.07.2018 в 21:28, Пасечник1984 сказав:

Все верно,только надо называть имена их.чтоб перед тем как заказывать и строить планы,люди знали до кого обращаются .

Правильно .А то на всіх матководів пляму наводять. Так не можна робити, бо серед них чимало й порядних...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2018 в 22:30, tolik2362 сказав:

Таких заказчиков внес в черный список  и передам  их корденаты и телефоны  своим друзам чтобы не попали в просак  так надо поступать и с матководами :IMHO1:

А тут я бачу вихід з ситуації простий : при замовленні брати гроші наперед.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2018 в 22:30, tolik2362 сказав:

Таких заказчиков внес в черный список  и передам  их корденаты и телефоны  своим друзам чтобы не попали в просак  так надо поступать и с матководами :IMHO1:

А чому б ''На точку'' не сказати тут усім та відкрити їх прізвища для загалу...?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден на всі 100.
А то був випадок на СТО:
Товариш (кличка «Розгон», від дівочого прізвища дружини) має власне СТО, ремонтував машину якомусь зальотному мужику. А той каже: «Робив машину в Розона, так х***во робить. Краще у Вас буду робити.»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Как стать хорошим матководом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Набрать по максимуму заказов..:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ТОЛИК2362 сказал:

Как стать хорошим матководом

На первое время хотя бы научиться маток брать руками с рамки ,за один приём ,

как это делает @Брониславович

Потом пройдёт 10-15 лет и можно будет сказать 

что вырос  новых ХОРОШИЙ матковод 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

На первое время хотя бы научиться маток брать руками с рамки ,за один приём ,

как это делает @Брониславович

Потом пройдёт 10-15 лет и можно будет сказать 

что вырос  новых ХОРОШИЙ матковод 

:IMHO1:нужно научится отличать матку от трутня ,и правильно пользоваться:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Набрать по максимуму заказов..:umora:

Это было бы "Как стать богатым матководом"

4 часа назад, Мико сказал:

На первое время хотя бы научиться маток брать руками с рамки ,за один приём ,

как это делает @Брониславович

Потом пройдёт 10-15 лет и можно будет сказать 

что вырос  новых ХОРОШИЙ матковод 

Если пальцы рюмку держали-я думаю руками не получится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Толик,тема хорошая,но вот только один вопрос-"Ты тоже как и Мико с выводом маток заканчиваешь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, КАЕ сказал:

"Ты тоже как и Мико с выводом маток заканчиваешь?

Наоборот только входит в раж 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайди в своєму регіоні толкового матковода і напросися в учні. Краще один раз побачить ніж сто раз почуть чи прочитать- приказка є така

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Непойму а для чего была создана данная тема?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2019 в 08:00, ТОЛИК2362 сказал:

Как стать хорошим матководом

:IMHO:Перш ніж стати хорошим матководом, треба стати хорошим пасічником. Будучи хорошим пасічником, непомітиш, як станиш хорошим матководом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2019 в 08:00, ТОЛИК2362 сказал:

Как стать хорошим матководом

В 19.08.2019 в 16:56, Яцков Андрій сказал:

Знайди в своєму регіоні толкового матковода і напросися в учні.

Не возьмет. Ему маток выводить нужно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
16 часов назад, Женя К сказал:

Честно говоря я даже не представляю кто сейчас в Украине клепает маток ИО десятками сотен и не засветился. Все кто работают в нормальном количестве ,т.е. наработали немалый опыт ,все на слуху и на виду. Кто там клепает сотнями в подполье даже не представляю. Может он клепает ИО а продаёт как простого облёта  и не афиширует , типа что бы набить руку , ну тогда - да ,но опять таки не каждая матка ИО у хорошего оператора работает на высоте, а тут ...:dntknw:

Сотню делают  легко  и в развитие   ИО на Украине принимали активное участие и стояли в  истоков ИО и  владею  также давно. И знаю одного кто приложив   свое усилие  заставить  человека снять с  чердака  станок и начать делать ИО .И теперь этот человек массово продает станки .И матки у этих людей не хуже по качеству и если они не светятся это не говорит о том  что их нет .:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, tolik2362 сказал:

Сотню делают  легко  и в развитие   ИО на Украине принимали активное участие и стояли в  истоков ИО и  владею  также давно. И знаю одного кто приложив   свое усилие  заставить  человека снять с  чердака  станок и начать делать ИО .И теперь этот человек массово продает станки .И матки у этих людей не хуже по качеству и если они не светятся это не говорит о том  что их нет .:IMHO1::hi:

Невже ви вірите в то ,шо написали.:umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Невже ви вірите в то ,шо написали.:umora::hi:

Если я это написал значить я знаю очень этих людей и не когда не :ae::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, tolik2362 сказал:

Если я это написал значить я знаю очень этих людей и не когда не :ae::hi:

І шо? якщо Пахомич в червні відішле вам неплідні матки міічених міткою Пахомича  з обрізаним 1-им крилом і з умовою відсилки в перші половні жовтня , то як ?  Слабо, чи пан міцно тримається на ногах:umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...