Перейти к содержанию

Как стать хорошим матководом


Черкасець

Рекомендуемые сообщения

У нас нема дієвих загальних правил які б регулювали бджільництво. За фальсифікат ШТРАФ!!! За погану матку відшкодування збитків, а розведення не районованої породи або завезення в 10 км зону навколо племінних районованих пасік бджіл других порід штраф і заборону діяльності. Але мені самому не віриться що сам написав. :( А щодо Тисменецького матковода то краще хай маток виводить і пакети продає ніж БУХАЄ БЕЗПРОБУДНО І портить життя окружаючим. 270 сімей обслуговувати не так вже і погано. А про його методи роботи хай метри матководства судять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А щодо Тисменецького матковода то краще хай маток виводить і пакети продає ніж БУХАЄ БЕЗПРОБУДНО І портить життя окружаючим.

:blink: Так он еще и бухает!!!!! :umora: ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а те що там хтось виводить Ф1 від його маток йому байдуже.

Та які там F1 від його маток :umora: про що Ви говорите :dntknw:
меня поразило с каким остервенением накинулись на человека из тисменицы

Знаєте, ми так привикли що нам "впарюють" все підряд, що ми вже перестаєм реагувати, Нас дурять, та ще й потім це всім демонструють типа "без лоха и жизнь плоха", "пипл схавает". Людина, купляючи матку, платить гроші в надії отримати і хоча б якусь якість, а в результаті отримує матку виведену з 4-ох денної личинки та щей прищеплену на маточне молочко яке не відповідає вікові личинки розведене водою. А потім людина яка купила матку, або пакет з такою маткою говорить що карпатки погані і т. д. і т. п. Але не в карпатці справа, а в таких горе-матководах, тому що якщо б так виводили маток краінки в Європі, то ніхто там би їх не купляв. :IMHO1: Бачачи різницю у відношенні до своєї роботи там і у нас все більше дивлюсь у сторону Європи і хоча мене поки що влаштовує карпатка яку брав у матководів з ім"ям, всеж планую літом з"їздити в Польщу і взяти у Марії Вільде лінію Кортовку.
Но страшно становится когда 8 из 10 пчеловодов производят не деликатесный продукт питания ,а яд.Вот тут надо поднимать лемент.привести пример.Приведу пример.Разговариваю с одним пчеловодом в марте-делится опытом-кормушки не снимает с осени,пластины стоят до майского меда,кормит вовсю до акации-естественно сахаром.Дальше продает закрашенный акациевый мед.Хотя никто не качал в округе.Сейчас продает разогретый подсолнечник,хотя на календаре зима..Другой рыночный торгаш хитро использует безвзяточный разрыв между акацией и подсолнечником теми же подкормками.А обработка бипином в летнее время.Почитайте форум,найдете сотню примеров.Поэтому в нас и мед не берут,

А чому Ви, знаючи цю кухню не звернулись в відповідні інстанції? Знаєте, не хочу нікого образити, але в нас трохи перевернуті цінності, ми готові жаліти аферистів, брехунів, злодіїв і т. п. в той же час ми не жалієм їхніх жертв, але ми ж самі регулярно стаєм їхніми жертвами тільки тому що якась інша добра душа їх пожаліла! Вибачте якщо когось образив :hi:
Так он еще и бухает!!!!!

:umora::umora::umora::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Дальше продает закрашенный акациевый мед.Хотя никто не качал в округе.Сейчас продает разогретый подсолнечник,хотя на календаре зима.. Почитайте форум,найдете сотню примеров.Поэтому в нас и мед не берут,
:IMHO1: У Вас, наверное, да. Потому что покупатели не знают, каким он должен быть. А почему? Кто виноват? :dntknw: Наверное, пчеловоды. И здесь два варианта, или меда настоящего в ваших краях не видели не только покупатели, а и пчеловоды, или у пчеловодов гордость за свой труд отсутствует. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

валера2 с ивоим стажем ходят по страницам учимся водить пчел. да ходят по пчеловодам местным которых в дружковке много. а не стараються вкаждой теме что-то написать

Однако!... У нас запахло "дедовщиной"? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поучительное видео,дать правельное название ток надо,и будет учебное видео что не льзя делать на пасеке ;) А появляются такие видео потому что, спрос рождает предложение,потому от карпатки многие и отказываются ,ссылаясь на ее мясистость ,ройливость и по большему счету они правы число матководов в Закарпатьи превысело число простых пасечников. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что так все прыцепились к матководу .... он знает что и как делать!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

он знает что и как делать!!!

Вопрос, Что???? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос, Что????

Як що :blink: ГРОШІ :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас нема дієвих загальних правил які б регулювали бджільництво. За фальсифікат ШТРАФ!!! За погану матку відшкодування збитків, а розведення не районованої породи або завезення в 10 км зону навколо племінних районованих пасік бджіл других порід штраф і заборону діяльності. Але мені самому не віриться що сам написав. :(
Підтримую Вас на всі 100% ! Та й ізоляцію від завезення збільшити до 30км! Але це мабуть тільки мрії... Все вирішує 'бабло'... :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вже перестаєм реагувати, Нас дурять, та ще й потім це всім демонструють типа "без лоха и жизнь плоха", "пипл схавает". Людина, купляючи матку, платить гроші в надії отримати і хоча б якусь якість, а в результаті отримує матку виведену з 4-ох денної личинки
а якщо вік 4-ох денної личинки ведеться від закладки маткою яйця (ну не коректно названо)? :ah: та й про рекламу чистопородності бджіл я не почув там :dntknw: Хоча й я б не проти, щоб трутневий фон навколо моїх бджілок створювався з вуликів з паспортизованими матками...Ролик, яких багато, без особливих претензій...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та які там F1 від його маток opr06K9J.gif про що Ви говорите opr06K94.gif

Тепер мода пішла виводити маток Ф1 з усього що находять наші пасічники. Думаю і від цих маток хтось виводив.
всеж планую літом з"їздити в Польщу і взяти у Марії Вільде лінію Кортовку.

Ви що зрадите карпатці :( . Біля вас неподалік є матковод в Гарасимові маток в нього не брали на пробу? Цікаво а якої якості матки карпатки відселекціоновані в сусідній Румунії?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вирішує 'бабло'...

Звичайно - пробуюсь різних, обирають продуктивних, мирних і нерійливих :IMHO1: Що в цьому дивного? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вирішує 'бабло'...

Звичайно - пробують різних, обирають продуктивних, мирних і нерійливих :IMHO1: Що в цьому дивного? :dntknw:
... І плюють на матководів, які приділяють десятки років селекції?! Я не проти інших порід, але треба регулювати це питання... Але як?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... І плюють на матководів, які приділяють десятки років селекції?!

Вибачте, але погано селекціонували. Де результати цієї селекції? Бакфаст, карніку почали масово завозити не так давно, порівняно з десятками років селекції. Де ті результати селекції? А нема. Виходить або селекціонери поганенькі, або... Вкажіть мені де я можу купити українську селекцію бджіл, які з ймовірністю хоч 75% будуть: незлобливі, продуктивні та нерійливі. :dntknw: Ото ж бо...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Было-бы смешно. если-бы небыло так грустно....

Володя, спасибо за ссылки. Понравился перенос маточников с одной прививочной на другую в предварительной прожаркой содержимого зажигалкой. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понравился перенос маточников с одной прививочной на другую в предварительной прожаркой содержимого зажигалкой.

Ну так дезинфекция, зараза всякая же не дремлет :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо вік 4-ох денної личинки ведеться від закладки маткою яйця (ну не коректно названо)?

Якщо не помиляюсь то звучало "беремо 3-ох - 4-ох денну личинку", ну а якщо я не помиляюсь то перших 3 дня це яйце :ah::dntknw:
Ви що зрадите карпатці

А я з нею шлюб не брав :umora: Ну а якщо серйозно то, по перше я не сказав що відмовляюсь від карпатки, а краінкою трутневий фон думаю що не погіршу, а навпаки розбавлю наш карпато-степовко-кавказьких в 75 поколінні мутантів що ними кишать навколишні пасіки :IMHO1:
Біля вас неподалік є матковод в Гарасимові маток в нього не брали на пробу?

Ні не пробував, так що не можу нічого сказати :dntknw: Перший раз матки мені підігнав добрий знайомий Васка Дудчак з Галицького р-ну а пром пасіка в нього десь в Одеській обл. Він взяв був біля 10 маток (по моєму у Міська) і після двох сезонів на пасіці відібрав одну найпродуктивнішу і від неї він запропонував мені дочок. Тоді то я і відчув різницю між своїми мутантами і більш менш пристойним матеріалом. Потім брав маток безпосередньо у Міська, а зараз хочу попробувати краінку для порвіняння. Я по натурі своїй трохи авантюрист, і я люблю ризикувати заради поставленої мети, тому то і вирішив прокататись по Польщі і як говориться "совместить приятное с полезным", а зупинився на Кортовці тому що вона по даних найбільш заточена на ранній взяток. Хотілось би ще Вігор, але з цим проблема поки що :hi: Ну а якщо на рахунок патріотизму, то тут він не доречний :IMHO1: Так як у любого пасічника ціль досить прагматична це продукти бджільництва у грошовому еквіваленті. І яка порода, раса, лінія бджіл дасть більше цього "еквіваленту" то ту і будуть розводити. Ви напевно також не їздите на Таврії і не дивитесь в Електрон і т.д. :wave::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(samitnyj @ 4.1.2013, 19:09) а якщо вік 4-ох денної личинки ведеться від закладки маткою яйця (ну не коректно названо)? Якщо не помиляюсь то звучало "беремо 3-ох - 4-ох денну личинку", ну а якщо я не помиляюсь то перших 3 дня це яйце

Так чи інакше, на відео видно, що личинки переносяться явно завеликі :IMHO1: . Хоча на 4-х денну ЛИЧИНКУ теж не тянуть - це ж майже перед запечатаванням, "кабани" повинні бути ще ті :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... І плюють на матководів, які приділяють десятки років селекції?!

Вибачте, але погано селекціонували. Де результати цієї селекції? Бакфаст, карніку почали масово завозити не так давно, порівняно з десятками років селекції. Де ті результати селекції? А нема. Виходить або селекціонери поганенькі, або... Вкажіть мені де я можу купити українську селекцію бджіл, які з ймовірністю хоч 75% будуть: незлобливі, продуктивні та нерійливі. :dntknw: Ото ж бо...
Особисто для себе я вибрав маток від Романенко П.А. та Егошиних. Але ця тема про карпатку...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто для себе я вибрав маток від Романенко П.А. та Егошиних.

А що ще пробували? Чи від добра добра не шукають? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто для себе я вибрав маток від Романенко П.А. та Егошиних.

А що ще пробували? Чи від добра добра не шукають? :hi:
Щe були 'дідові' бджоли, які придбав. - злі, з жовтизною, з надмірним прополюсуванням гнізда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо вік 4-ох денної личинки ведеться від закладки маткою яйця (ну не коректно названо)?

Прозвучало: "Личинка не старше 4-х днів - вона просто звернута в куколку" :blink: По кількості маточного молочка на шпателі там явно не 4-й день від відкладення яєчка. :IMHO: А ще вразила строкатість розплоду, ну в основному - це кількість бджіл на рамках... А потім читаємо про "характеристику карпаток", які меду не носять, а тільки розплід женуть. Молодець, що фільм зняв, тепер всі знають як себе поводити коли в оголошені про продаж маток побачить його прізвище. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(mehhanik @ 2.1.2013, 16:21) . на что он мие предложил календарь вывода маток .
Так календарь дело наверное нужное.Календарь на 2013 год?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Календарь на 2013 год?

Календар виводу маток показує цикл виведення матки і не привязаний до конкретних дат - він універсальний на всі роки. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to О матках и матководах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...