Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Sanich сказал:

Відчуваю, що до соняха зараз підуть в хід мої запаси дворічної давності

У нас вже тиждень голодуха. Купили цукру і по півлітра сиропу для стимуляції  маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что вы тут, паритесь все  с той влажностью, %%%%%, вы что его по 65 грн/кг сдавать собираетесь, нашим "в ущерб, работающим экспортёрам"? В розницу он и так пойдёт% влаги больше, %влаги меньше.:IMHO1: Запечатали, значит качаем.:IMHO1:
Сегодня звонили 67 предлагали....

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Bee-beep сказав:

Та ну:umora: іноді, як почитаєш, що у людей бідонами заграє, то вже як  в Наша Раша:umora: Славік, а чет ... 

А чого * и так уйдет* в роздріб? Я продаю тільки в роздріб і бадягу дозволити собі втулить людям не можу. Тому що 3-рій напрацьовую клієнтів для  продажу * з під медогонки* і дорого.  

Не  в образу деяким пасічникам. Но цього року пару раз купувала мед на ринку. Іноді складається враження, що цукром балуються, бо смак пустий. Мед абсолютно не такий, як має буть по смаковим і органаліптичним якостям.

Чиста акація і має ПУСТИЙ смак, ледь-ледь помітний присмак. Акація не закисає з збільшеною вологістю.

10 хвилин тому, юрий черевичный сказав:

Сегодня звонили 67 предлагали....

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

за що, і хто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

А что вы тут, паритесь все  с той влажностью, %%%%%, вы что его по 65 грн/кг сдавать собираетесь, нашим "в ущерб, работающим экспортёрам"? В розницу он и так пойдёт% влаги больше, %влаги меньше.:IMHO1: Запечатали, значит качаем.:IMHO1:

:umora:Просто інколи хочеться погратись в "єлектронику":crazy: А так все вірно, Ви праві!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Надія сказал:

У нас вже тиждень голодуха. Купили цукру і по півлітра сиропу для стимуляції  маток

И у меня так. Луга гудут от пчёл. пчела будто бы работает. в ульях рамки торохтят.. хоть корми. Да и цветущих растений хватает.

У меня плюс ко всему на лесном точке нет подсолнечника. От слова совсем. одна кукуруза везде. ездил нашел пшеницу и сою. подсолнечника нет - аж не верится. аномалия просто.... Теперь не знаю радоваться (мёд будет цветочный) или беспокоится.. ( а будет ли мёд??)

на другом, степном, -есть подсолнечник, но в два раза меньше чем обычно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Пасічник+ сказав:

Заміри колега робив у відкачаному медові.

Для точного заміру вологості меду треба,щоб температура меду була 20 градусів Цельсія.В майбутньому обов'язково враховувати це.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Крук сказал:

Рефрактометр це точний прилад який після перевезення перед використанням треба калібрувати і тільки потім використовувати. Спеціальна олія йде із приладом у комплекті. Без калібрування це як пальцем в небо.

Сьогдні придбав рефрактометр ,але в компекті до приладу ,окрім викрутки і інструкції не на нашій мові нічого більше небуло.В обід почали відкачку акаційового меду ,зробив кілька замірів вологості меду в різних бідонах-17,8-18,5%.Не можу стверджувати, що це є вірні показники, бо підготовку рефрактометра до замірів і його калібровку не робив, незнав як.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вівторок 4 червня був у лісі. Обслуговував вулики але хвилин на двадцять роботу покинув на дубі побачив двох жуків-оленів.

Такого ще не було щоб біля пасіки по деревах і по вулику лазили олені.

 

Олень 3.jpg

Олень 1.jpg

Олень 2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Cfif сказал:

подсолнечника нет - аж не верится. аномалия просто.... Теперь не знаю радоваться (мёд будет цветочный) или беспокоится.. ( а будет ли мёд??)

У нас на цветочный мед и рассчитывать нельзя. Пчелкам его на развитие не хватает. Вся надежда только на подсолнух. А до него подкормка

Хотя раньше качали и майский (лет 15 уже только рапсовый), и перед подсолнухом цветочный, и подсолнух дважды, и после него цветочный. А сейчас климат поменялся, акации выпилили на дрова, все балочки и пустыри распахали, гербицидами вытравили сорняки. Сколько было на полях осота, после зерновых белец цвел до октября. Сейчас солому за комбайном сожгли и перепахали.  Гречку перестали сеять - не рентабельна. Да и бобовые медоносные травы люцерну, клевер, эспарцет, донник давно никто не сеет - ферм нет, сено не нужно.

Остается радоваться только подсолнуху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Надія сказал:

Остается радоваться только подсолнуху

Такого ужаса у меня пока нет. но всё к этому идёт семимильными шагами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Надія сказал:

У нас на цветочный мед и рассчитывать нельзя. Пчелкам его на развитие не хватает. Вся надежда только на подсолнух. А до него подкормка

Хотя Остается радоваться только подсолнуху

До нас пока не докатилось 

Но к этому идёт 

,да и подсолнуха сокращают посев 

Надоело в зиму пускать не убранный 

Все под пшеницу , летом убрали и барыши считают 

А раньше соплями исходили ,

осенние дожди гноят подсолнух   , техника ночует в поле 

чтобы не тратить время на перегон

10000 га всего то земельки ,  не считая арендованную 

иногда за 20 км поля 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пишу может не в тему но по сезону.  1 Пересадил рой   в улей (леток верхний  круглий  и нижний  длинной см15-18), Заняли  плотно обсиженых 7 рамок  на 300,  матку в рое  отловил и заменил на свою. Через 2 дня выпустил  матку из клетки  и пустил на соты, вроди прием нормальный. Заметил  что   начали   заделывать  нижний леток прополюсом, прямь как перед зимовкой. В улье в дне сетка 5х20см,  Работают как то не охотно. Кто что  скажет на счет  заделки нижнего  летка. Они как  к зимовке готовятся:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, bosik2017 сказав:

Пишу может не в тему но по сезону.  1 Пересадил рой   в улей (леток верхний  круглий  и нижний  длинной см15-18), Заняли  плотно обсиженых 7 рамок  на 300,  матку в рое  отловил и заменил на свою. Через 2 дня выпустил  матку из клетки  и пустил на соты, вроди прием нормальный. Заметил  что   начали   заделывать  нижний леток прополюсом, прямь как перед зимовкой. В улье в дне сетка 5х20см,  Работают как то не охотно. Кто что  скажет на счет  заделки нижнего  летка. Они как  к зимовке готовятся:hmm:

Вони готуються вивести нову матку із маточника. А льоток закривають щоб ніхто не заважав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Лавр сказав:

Чиста акація і має ПУСТИЙ смак, ледь-ледь помітний присмак. Акація не закисає з збільшеною вологістю.

 

Так, я знаю, за чисту акацію. Вона для мене *як вода*. Кажу за інші меди.  Бо в тому році розгребли все під нуль.... то приходилось докуповувати і не раз:umora: пасічницяяя:umora: і  без меду:umora: найсмачніший, який я пробувала, але вже з форумських- Бігунця... просто сма-ко-та!!! Я гречаний мед раніше:at: Він мені прислав, як презент 0,5 л. То я ві 0,5 меду сама за 2 рази з млинцями і з*їла:umora: лісовий класний також в нього!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Надія сказав:

У нас вже тиждень голодуха. Купили цукру і по півлітра сиропу для стимуляції  маток

Якщо липа не стартане як треба, то в мене вже 6 мішків в гаражі:af: Вчора затарились... а шо робить... не держать же дітей на пустих рамках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Крук сказав:

Вони готуються вивести нову матку із маточника. А льоток закривають щоб ніхто не заважав.

З чого? В них стоїть сушь і вощина. Чи можуть  заложити маточник на личинках від підсаженої матки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Крук сказал:

У вівторок 4 червня був у лісі. Обслуговував вулики але хвилин на двадцять роботу покинув на дубі побачив двох жуків-оленів.

Такого ще не було щоб біля пасіки по деревах і по вулику лазили олені.

 

Олень 3.jpg

Олень 1.jpg

Олень 2.jpg

Кліточка для підсадки))) будете як матку підсаджувати))) ПЛЕМЕННННУУ!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

Якщо липа не стартане як треба, то в мене вже 6 мішків в гаражі:af: Вчора затарились... а шо робить... не держать же дітей на пустих рамках.

У Києві вже стартонула ще тиждень тому.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Bee-beep сказал:

Та ну:umora: іноді, як почитаєш, що у людей бідонами заграє, то вже як  в Наша Раша:umora: Славік, а чет ... 

А чого * и так уйдет* в роздріб? Я продаю тільки в роздріб і бадягу дозволити собі втулить людям не можу. Тому що 3-рій напрацьовую клієнтів для  продажу * з під медогонки* і дорого.  

Не  в образу деяким пасічникам. Но цього року пару раз купувала мед на ринку. Іноді складається враження, що цукром балуються, бо смак пустий. Мед абсолютно не такий, як має буть по смаковим і органаліптичним якостям.

Так можна образити усіх пасічників. Потрібно було б вказати П.І.П. А так рядном мокрим накрити можна і ні в чому неповинних.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Надія сказал:

У нас вже тиждень голодуха. Купили цукру і по півлітра сиропу для стимуляції  маток

Может не надо было качать рапс и аккацию. Оставить на развитие. Я вот жду липу, с акации нанесли очень мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Pchelnik 2 сказав:

Так можна образити усіх пасічників. Потрібно було б вказати П.І.П. А так рядном мокрим накрити можна і ні в чому неповинних.:IMHO1:

Не думаю, що пасічники, такі мнітЄльні;) здорові  морально і фізично дядьки!! Егегейййй:umora: Не всякий мЄнЄджЄр дужий погягать магази з медом. Чоловік був зайнятий... а  треба було терміново зняти 2 повномених і пошуршать в гнізді. Попросила сусіда... от вже дохля:umora: в нього шось як хрусьнуло в спині:umora: так і поковиляв додому перекошений:umora: але 3л меду як завжди буде купувати:umora:  він погодився добровільно ж:umora: я тут при чому:)

1 година тому, Pchelnik 2 сказав:

. Потрібно було б вказати П.І.П. А так рядном мокрим накрити можна і ні в чому неповинних.:IMHO1:

Я Вам фоткану на базарі діда, що продає мед. А на плакаті з рекламою в нього оса!!!:umora::blink: Оце прикол

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2019 в 14:41, mits сказав:

А что вы тут, паритесь все  с той влажностью, %%%%%, вы что его по 65 грн/кг сдавать собираетесь, нашим "в ущерб, работающим экспортёрам"? В розницу он и так пойдёт% влаги больше, %влаги меньше.:IMHO1: Запечатали, значит качаем.:IMHO1:

Пане Президенте! :hi:Ну майте ж совість! Що значить :" В розницу он и так пойдёт"? Імпічменту від покупців не боїтеся? А зДря... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Bee-beep сказав:

Попросила сусіда... от вже дохля:umora: в нього шось як хрусьнуло в спині:umora: так і поковиляв додому перекошений:umora:

Ой, боюся, у Вашого сусіда можуть бути великі неприємності. З Вашого веселого опису підозрюю, в нього може бути пояснична кила (грыжа російською), дууууже неприємна штука. При такому діагнозі йому мед треба буде брати у Вас у майонезних баночках, а не в трьохлітровках: просто він її не підніме! :(Дай Боже, щоб я помилився і сусіда обійшло це лихо стороною!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Пасічник+ сказав:

Сьогдні придбав рефрактометр ,але в компекті до приладу ,окрім викрутки і інструкції не на нашій мові нічого більше небуло.В обід почали відкачку акаційового меду ,зробив кілька замірів вологості меду в різних бідонах-17,8-18,5%.Не можу стверджувати, що це є вірні показники, бо підготовку рефрактометра до замірів і його калібровку не робив, незнав як.  

Прилад перевіряють і калібрують на заводі, покази точні.Якщо є сумніви,то візьмуть трохи меду занесуть в лабораторії сес,щоб зробити аналіз меду на водність і переконаєтесь,що прилад точний (я так робив). Півлітра меду не велика ціна щоб душа була спокійною...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, danev сказав:

Ой, боюся, у Вашого сусіда можуть бути великі неприємності. З Вашого веселого опису підозрюю, в нього може бути пояснична кила (грыжа російською), дууууже неприємна штука. При такому діагнозі йому мед треба буде брати у Вас у майонезних баночках, а не в трьохлітровках: просто він її не підніме! :(Дай Боже, щоб я помилився і сусіда обійшло це лихо стороною!

Або  приступ радикуліту, вправити міжхребцевий диск і біль пройде за 5-10 хвилин...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...