Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

13 години тому, ромео сказав:

А я сьогодні (знову як дурачок) магазинів натикав... 

Знайоме відчуття. :) Стоять пусті хмарочоси. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Sanich сказал:

Знайоме відчуття. :) Стоять пусті хмарочоси. :umora:

А вдруг попре?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Svan сказав:

Дійсно, цьогоріч акація якось дуже швидко "пошабашила", хоча й вологи достньо, і жари немає.

Зливи для акації гірше ніж спека і вітри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Зливи для акації гірше ніж спека і вітри.

Все 3 погодных явления, для неё плохи. Лучше, что бы всего в меру(ветер можно исключить из списка).:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, mits сказав:

Все 3 погодных явления, для неё плохи. Лучше, что бы всего в меру(ветер можно исключить из списка).:IMHO1:

Зливи припиняють взяток в 0 (нуль). А от при вітрах та спеках взяток сякий-такий є, щось та і відкачати виходить. Ідеал ну дуже рідко трапляється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Лавр сказав:

Зливи припиняють взяток в 0 (нуль).

5 кг в день...Вночі дощ.  Слідуючі два дні мінус на вагах... І за ті  два дні акація обсипалась... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас ці 3 дні погода чудова. У львові аккація цвіте повним ходом, в Дублянах тільки почалась, розцвітає фацелія. Дівчата гарно запечатують рамочки , корпуса тяжкі)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас ці 3 дні погода чудова. У львові аккація цвіте повним ходом, в Дублянах тільки почалась, розцвітає фацелія. Дівчата гарно запечатують рамочки , корпуса тяжкі)))
В мене ще навіть не думає зацвітати.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Докачав сьогодні вулики. Всього вийшло приблизно 160 літрів. + в більшості сімей другий корпус в магазині на 70% занесений медом, так що через 7-10 днів знову будемо крутити медогонку Головне щоб погода не підвела. Бажаю всім меду...:wave:

8b7b70468f5f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов сьогодні на пасіці труп...:crazy:

Молоденький горобчик, жовторотий. Лежав на кришці вулика. Вулик під яблунею. Придивився до нього і виявив "влучний постріл кілера". Один-єдиний. Вистачило.:(

Як то кажуть "контрольний в голову", прямісінько у висок. 

5cec287eb8452_.thumb.JPG.536fb2dd6ff290525f3d59ead2f3dff6.JPG5cec2883d62fe_2.JPG.8757ae09a3cb0c8a53106e62e8acd683.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залетел сегодня, ко мне на пасеку, ещё 1 рой. Завтра гляну на сколько рам. Прошлый поместился на 9 рутовских рамах. Жена видела как пролетал рой и дочка двух видела. Что то они разлетались в этом году, наверное "поляков".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ромео сказал:

Знайшов сьогодні на пасіці труп...:crazy:

Молоденький горобчик, жовторотий. Лежав на кришці вулика. Вулик під яблунею. Придивився до нього і виявив "влучний постріл кілера". Один-єдиний. Вистачило.:(

Як то кажуть "контрольний в голову", прямісінько у висок. 

 

Кліщ, чи що то таке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Или жало пчелы? По фото ничего не понятно.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, victoru сказал:

Кліщ, чи що то таке?

 

4 минуты назад, mits сказал:

Или жало пчелы? По фото ничего не понятно.:dntknw:

Я думав, що добре видно. Жало...

5cec30e36d146_.JPG.9cd9e864f60fb5b62f477926cab07573.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

 

Я думаю, що добре видно. Жало...

5cec30e36d146_.JPG.9cd9e864f60fb5b62f477926cab07573.JPG

Вот бы они, Щурок так отстреливали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, mits сказав:

Вот бы они, Щурок так отстреливали.

Горобці активно ловлять бджіл. Можливо не всі, але якщо місцева популяція почне полювати, то  буде цим займатись весь сезон, навіть не в гніздовий період.    "Правильні" горобці - малих вигодували, і на зерно.  А коли спробують бджолу, полюють до самого останнього обльоту.  Це мої особисті спостереження.  Хоча горобців в нас мало стало, і їх активність не викликає такого розпачу  і бажання їх знищити, як приліт бджолоїдки. Ці сюркаючі  винищувачі бджіл  мене реально бісять. Цього року великих зграй не видно, налітають по парі  штук.    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Володимир Джос сказал:

Горобці активно ловлять бджіл. Можливо не всі, але якщо місцева популяція почне полювати, то  буде цим займатись весь сезон, навіть не в гніздовий період.    "Правильні" горобці - малих вигодували, і на зерно.  А коли спробують бджолу, полюють до самого останнього обльоту.  Це мої особисті спостереження.  Хоча горобців в нас мало стало, і їх активність не викликає такого розпачу  і бажання їх знищити, як приліт бджолоїдки. Ці сюркаючі  винищувачі бджіл  мене реально бісять. Цього року великих зграй не видно, налітають по парі  штук.    

Да фермери , щурки , синички , горобці хто слідующий :hmm:

Колега пасічник бачив щурок над акацієй під час цвітіння

Так що вони на пасіку зараз нелетять бджіл з гамном ловить , краще над акацієй з нектаром , все таки десерт :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 день масового цвітіння акації.

Як справи, спитаєте ви?

Відповідаю: перші дерева вже сипляться; магазини, поставлені в неділю, сухі; вощину тягнуть, але за днів два.

Деякі вже подумують про власне окреме житло...:(

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ромео сказал:

5 день масового цвітіння акації.

Як справи, спитаєте ви?

Відповідаю: перші дерева вже сипляться; магазини, поставлені в неділю, сухі; вощину тягнуть, але за днів два.

Деякі вже подумують про власне окреме житло...:(

 

Аналогічно. До того всього сьгодні ще й вітер бешаний заважає працювати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, ромео сказав:

 

Деякі вже подумують про власне окреме житло...:(

 

Мої вже не тільки думають. Акація... сьогодні можна рахувати перший день. Якшо буде по вінницьки. то до неділі відцвіте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Мої вже не тільки думають. Акація... сьогодні можна рахувати перший день. Якшо буде по вінницьки. то до неділі відцвіте

Та нехай відцвітає, тільки нехай щось дасть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

 До того всього сьгодні ще й вітер бешаний заважає працювати. 

 

У меня, уже второй день "бешеный". Лёт пчёл никудышный. Цветёт  Глядичия, в прошлом году, с некоторых семей, снял по магазину мёда с неё, а в этом году ветрюган-зараза. Но этот ветер, не даром рвёт, Это к дождю видать, с завтрашнего дня нам на 9 дней, грозы обещают.

2 часа назад, ромео сказал:

5 день масового цвітіння акації.

Як справи, спитаєте ви?

Відповідаю: перші дерева вже сипляться; магазини, поставлені в неділю, сухі; вощину тягнуть, але за днів два.

Деякі вже подумують про власне окреме житло...:(;)

 

Акация это не Подсолнух, "даёт":) 3-4 дня и всё. С матками-пулимётчицами в ульях и толпой червы, мёда с неё много на хапнуть.;) Даже когда начинается взяток с Подсолнуха, пчёлы сами ограничивают маток, в кладке яиц.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

Акация это не Подсолнух, "даёт":) 3-4 дня и всё. С матками-пулимётчицами в ульях и толпой червы, мёда с неё много на хапнуть

Все так, але... На моїй пам'яті бувало пару разів, що днів 10 нектар аж лився. Навіть відводочки забивали рамки нектаром. І неважно скільки там розплоду. За тиждень вони стільки не з'їдять. Тягнули донизу язики і заливали.

Значить може... але впирається (це я про акацію). Чого ж цього року не так? Що там не складається? Цвіту повно (дерева білі). Дощі пройшли. Тепло (не холодно і не жарко). Ну сьогодні сильний вітер, але в ті дні його не було... А "не дайоть", зараза...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Все так, але... На моїй пам'яті бувало пару разів, що днів 10 нектар аж лився. Навіть відводочки забивали рамки нектаром. І неважно скільки там розплоду. За тиждень вони стільки не з'їдять. Тягнули донизу язики і заливали.

Значить може... але впирається (це я про акацію). Чого ж цього року не так? Що там не складається? Цвіту повно (дерева білі). Дощі пройшли. Тепло (не холодно і не жарко). Ну сьогодні сильний вітер, але в ті дні його не було... А "не дайоть", зараза...

:dntknw:Расположение звёзд может не то.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене акація вже все, фінал. Ріпак ярий розквітає, але на нього ще не йдуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...