Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

34 минуты назад, shersand сказал:

В прошлом сезоне у меня картина на пасеке была примерно как у ромео, ревизоры летали за мною по пятам, лезли в помещения, без рукавов и маски на пасеку заходить желания не было.

От і у мене щось схоже. Ревізія посантиметрова. В коморі лежать злитки воску, так вони там регулярно крутяться... Але що приємно вражає цього року - абсолютно відсутня агресія... Я за весь сезон отримав буквально декілька вжалень... Маску одягаю скоріше за традицією. Працюю в шортах і футболці. Навіть вже в напівтемряві  можна копатись в гніздах - ніякої протидії. Я й навіть працювати біля них став якось недбаліше... 

1 час назад, shersand сказал:

раздал последние пакеты с сиропом - тихо, как на морском дне :dntknw: 

А у мене пасічництво "всліпу" - роздаю скоріше по інтуїції, або навіть навмання... Треба там підкормка чи не треба...:dntknw: "без понятія"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Але що приємно вражає цього року - абсолютно відсутня агресія... Я за весь сезон отримав буквально декілька вжалень... Маску одягаю скоріше за традицією. Працюю в шортах і футболці. Навіть вже в напівтемряві  можна копатись в гніздах - ніякої реакції.

Агрессия и у меня отсутствует, уже не помню когда жалили. Наверно еще в мае-июне последний раз было, если сам к рамке не придавишь. Но по темноте штаны в носки заправляю, а то в трусы по ногам пытаются залезть :ah:. Кто их знает, что у них там в голове? :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Агрессия и у меня отсутствует, уже не помню когда жалили. Наверно еще в мае-июне последний раз было, если сам к рамке не придавишь. Но по темноте штаны в носки заправляю, а то в трусы по ногам пытаются залезть :ah:. Кто их знает, что у них там в голове? :umora: 
Жену хотят порадовать...

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене сьогодні з 19 год. спокійно на пасіці, роздав сироп.Дві сім'ї об'єднав слабаків не буду пускати в зиму. В цьому році посадив 28 дерев павлоній)))) з насіння виростив.За літо виросли до 1м.буде гайок з павлоній)))

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ромео сказав:

Та, блін, що ж це робиться. Прийшов на пасіку. Одного перебрав. Другий тільки виняв рамку - обліплюють .... Мусів закривати і вшиватись...

Смеркалось...:(

 

Вчора забирав рамки з обсушки, заодно і гнізда переглядав, ніякої агресії, ніяких нападів, аж невіриться, що в цей час так може бути, працювати дають з ранку до вечора... Тільки оси докучають, невстиг відкрити вулик, а вони вже лізуть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Визрів виноград, мої загули там

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Женя Циба сказав:

Цего року і я помітив,пасіка майже вся карніка,але подумав може це рік такий. Минулого року не давали вулика відкрити воровки,тоді була карпатка,в основному  :dntknw:

Ви поміняли 80 маток???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Крук сказал:

Ви поміняли 80 маток???

Я продав пакети  .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, юрий черевичный сказав:
11 година тому, shersand сказав:
Агрессия и у меня отсутствует, уже не помню когда жалили. Наверно еще в мае-июне последний раз было, если сам к рамке не придавишь. Но по темноте штаны в носки заправляю, а то в трусы по ногам пытаются залезть :ah:. Кто их знает, что у них там в голове? :umora: 

Жену хотят порадовать...

У пасічників реакція на бджолоужалення відсутня. Там треба джмеля або шершня, осу на крайній випадок. Мабуть краще вживати настоянку воскової молі і трутневий гомогенат. Більше користі буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Крук сказал:

У пасічників реакція на бджолоужалення відсутня. Там треба джмеля або шершня, осу на крайній випадок. Мабуть краще вживати настоянку воскової молі і трутневий гомогенат. Більше користі буде.

Старые пасечники пергу рекомендуют. Мне до старости ёще далеко, подтвердить не могу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, davolodya сказал:

Вчора забирав рамки з обсушки, заодно і гнізда переглядав, 

 

Звідки забирали, через заставної? У мене за заставною не беруть, доводиться ставити подалі.

 

Помітив, що одна сім'я почала працювати. Обійшов округу, знайшов кущ плюща, який просто гудів від бджоли!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, shersand сказав:

 

Не обнадеживайте себя понапрасну, :) это у них такой хитрый и коварный план - усыпить нашу бдительность:al:. Думаю, просто семьи в этом сезоне не голодают и отсутствуют какие-то внешние раздражители. В прошлом сезоне у меня картина на пасеке была примерно как у ромео, ревизоры летали за мною по пятам, лезли в помещения, без рукавов и маски на пасеку заходить желания не было. Приходилось осматривать и сокращать семьи с заходом солнца. Иначе никак не давали. В этом году почти ангелы. :dntknw:

Ну,чотири роки тому,завів карніку.Через два роки,трутневий фон,трохи,налагодився.Робив маток куму,побратиму(стоїмо разом у селі).Результат:агресії менше,крадіжок,менше,сім'ї стали рівнішими.На іншому точку(баки та місцева) все трохи гірше,але не критично.Баки лагідні,а місцеві покусуються.Різниця є,якщо придивитися.

На рахунок голодні чи ситі,то є проблема(завдання) пасічника забезпечити всім необхідним бджіл.

До прикладу,сусід по вулиці(де точок з баками та місцевою) має 6 сімей.Постійно кружляють старі бджоли коло моїх сімей,намагаючись щось "урвати".Питав у нього,ти хоч кормів достатньо залишив сім'ям(знаю,що качав "під канцур")?Відповідь була така-до зими вони собі принесуть:blink:.З чого?З пилюки?Відповідь-ти щегол сьому зиму зимуватимеш,а я ось 25-ту.Воно то так,але зимувати 6 сімей,а на весну з'єднувати все в одну:dntknw:.Роїв наловить і так поновив пасіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Роман Кременчук сказав:

 

До прикладу,сусід по вулиці(де точок з баками та місцевою) має 6 сімей.Постійно кружляють старі бджоли коло моїх сімей,намагаючись щось "урвати".Питав у нього,ти хоч кормів достатньо залишив сім'ям(знаю,що качав "під канцур")?Відповідь була така-до зими вони собі принесуть:blink:.З чого?З пилюки?Відповідь-ти щегол сьому зиму зимуватимеш,а я ось 25-ту.Воно то так,але зимувати 6 сімей,а на весну з'єднувати все в одну:dntknw:.Роїв наловить і так поновив пасіку.

мабуть і від кліща необробляє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ss77 сказав:

Звідки забирали, через заставної? У мене за заставною не беруть, доводиться ставити подалі

Рамки на обсушку ставлю за заставну або зверху в корпус над сім'єю, з частковим обмеженням проходу для бджіл. Більшість рамок обсушили, але є й такі, де принесли і частково склали мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Sergei 08 сказав:

мабуть і від кліща необробляє

Думаю,що ні.Я другий рік,як на тому точку.Буде мені "щастячко".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ss77 сказал:

мене за заставною не беруть, доводиться ставити подалі.

 

Водою збризніть заберуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Женя Циба сказал:

Водою збризніть заберуть.

 

Збризкав і виделкою дряпав. Свіжий незапечатаний теж не беруть. А на волі все вигризають самі.

  Бджоли почали витягати трутня з вуликів. Розправляються безжально. Шкода дивитися. З плюща ще носять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ss77 сказал:

Бджоли почали витягати трутня з вуликів. Розправляються безжально. Шкода дивитися. З плюща ще носять.

І що,в усих сім’ях до цього дня у Вас був трутень?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

І що,в усих сім’ях до цього дня у Вас був трутень?

При формировании у  многих видел трута в семьях ,и молодые матки и прошлогодние 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Мико сказал:

При формировании у  многих видел трута в семьях ,и молодые матки и прошлогодние 

Мені б такі умови, маток виводив би і у вересні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Мені б такі умови, маток виводив би і у вересні

Та кому вони потрiбнi 

Пiд каблук пiшли всi 13 в п*ятницю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

І що,в усих сім’ях до цього дня у Вас був трутень?

У мене ледь не в кожній другій і досі, а в деяких навіть трутового розплоду потроху є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, medhon сказал:

У мене ледь не в кожній другій і досі, а в деяких навіть трутового розплоду потроху є.

Прикол. У себи давненько трута не бачив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Та кому вони потрiбнi 

Пiд каблук пiшли всi 13 в п*ятницю 

Треба було б пускати "нижче ринкової" і заробити сяку-таку копійчину ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Прикол. У себи давненько трута бачив. 

Ога, а інший прикол, тіки із знаком "-", шо в деяких матки перестали сіяти, при тому шо йшла годівля:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...