Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, СЄРЖ сказав:

в нас таких метеликів в перше масово бачив, було дня три тому, доця ловила.

Я нас всіх вітаю. Даний метелик дуже вже мені нагадує американський вид метеликів Danaus plexippus (метелики-монархи)

Хтось десь видно насадив ваточника (признавайтесь!) і комахи розмножилися, літають орієнтуючись за магнітним полем Землі + сонце, здатні перелітати Атлантичний Океан

Найближчі ареали проживання - Африка і Великобританія. Комахи отруйні, тому жодна пташка їх не їсть

Зняв сьогодні невеличке відео (якість не дуже), як вони відпочивають, заправляються разом з бджолами на липі і летять в західному напрямку

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Олександр Коваль сказал:

Я нас всіх вітаю. Даний метелик дуже вже мені нагадує американський вид метеликів Danaus plexippus (метелики-монархи)

Хтось десь видно насадив ваточника (признавайтесь!) і комахи розмножилися, літають орієнтуючись за магнітним полем Землі + сонце, здатні перелітати Атлантичний Океан

Ну фантазёр)))).

Эти бабочки обыкновенные репейницы. Этот год -пиковый в популяции.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Cfif сказав:

Ну фантазёр)))).

Эти бабочки обыкновенные репейницы. Этот год -пиковый в популяции.

Згоден, так і є, ці також схильні до міграцій. Кольором схожі :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я дивлюсь що з мойого ярого ріпаку який вже гарно квітне, буде такий толк, як з козла молока. Напевно що якийсь гібрид конкретний, хоча бджоли на ньому потроху є, напевно що беруть лише пилок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2019 в 16:41, Мико сказал:

На пасеке стоит устойчивый запах мышиного помёта

А який медонос дає такий запах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.06.2019 в 21:34, Артем7 сказав:
В 01.06.2019 в 15:36, Крук сказав:

Отакі рябі метелі швиденько так летіли на південь безперервним потоком

Вот именно они и действительно потоком, но летели на запад.

В Києві масово літають. Знайомі розказали що в Києві до 16 поверху долітають і залітають до відкритих вікон зразу по декілька десятків. Отак люди приходять додому а в квартирі купа метеликів. Відкривають вікна і ганяють їх геть.  Від Вас на захід Київ а в мене на південний захід.  Трохи попетляли канєшно але столицю таки дістали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.06.2019 в 23:42, Sanich сказав:

Послухав від продавця підшипника історію, що у його товариша втікли бджоли ,бо він телефоном користувався на пасіці. Сказав - ніц на пасіці телефон вмикати чи розмовляти.

 

:rofl:  Телефон все витерпить. Добре що є на що звернути.:ay: Хоча я чув десь історію що Інтертелекомівські телефони погано впливають на бджіл. Але звичайною мобілкою GSM вже користуюсь не один рік на пасіці  і нічого. Ніяких проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Мико сказав:

Вот эти вонючки цветут

20190601_115933 (480x640).jpg

Мо вони раундапу просять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні прокосив лісовий точок біля липи. Ось така липа на сонці. Квіточок доволі багато. Коли точно зацвіте я не знаю. Сподіваюся що ближче до 20 червня.

 

20190602_163637.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене початок сезону трохи того. Ящик впав на ногу і перелом зі зміщенням. У вівторок готують до операції

20190602_233409.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Петр Павлович сказал:

А який медонос дає такий запах?

IMG_20190602_205320-01.thumb.jpeg.32413a1c45c8ffb7f270ecfd5e8aa4e6.jpegIMG_20190602_205347-01.thumb.jpeg.078f10cbb26934a2e46742695af030c4.jpeg

Може цей?

На кущі бджоли багато, а запах не ахті.

Ці кущі зазвичай невеликі, а тут такі повиростали по метра чотири.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Два капитана сказав:

У мене початок сезону трохи того. Ящик впав на ногу і перелом зі зміщенням. У вівторок готують до операції

20190602_233409.jpg

Або ящик дуже важкий або кістки слабуваті. Сам ламав ногу і знаю як це неприємно. Трохи легше із рукою але все одно болить дуже. Прикол буває коли вип"єш пива і роззуєшся. Так тоді одна нога влазить у черевик  а друга яка була поламаною ні. Пасічнику в сезон хворіти не можна. Одужуйте якнайшвидше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Укроп сказав:

Я дивлюсь що з мойого ярого ріпаку який вже гарно квітне, буде такий толк, як з козла молока. Напевно що якийсь гібрид конкретний, хоча бджоли на ньому потроху є, напевно що беруть лише пилок?

З ярого в моїх краях толку нуль, навіть за пилком не йдуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Лавр сказал:

З ярого в моїх краях толку нуль, навіть за пилком не йдуть.

В мене один раз колись був. Виділяв чудово

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20190602_205320-01.thumb.jpeg.32413a1c45c8ffb7f270ecfd5e8aa4e6.jpegIMG_20190602_205347-01.thumb.jpeg.078f10cbb26934a2e46742695af030c4.jpeg
Може цей?
На кущі бджоли багато, а запах не ахті.
Ці кущі зазвичай невеликі, а тут такі повиростали по метра чотири.
В мене цієї зарази теж повно - всі неудобки позаростали нею. Бджола активно летить, щось несе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Два капитана сказав:

У мене початок сезону трохи того. Ящик впав на ногу і перелом зі зміщенням. У вівторок готують до операції

20190602_233409.jpg

Одужуйте,бо дівчата без Вас ящики самі не понесуть:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот такая маточка ползает по огороду. треснул палкой. а ей хот бы что! Накрыл банкой. Что делать?

матка шершня.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ss77 сказал:

Вот такая маточка ползает по огороду. треснул палкой. а ей хот бы что! Накрыл банкой. Что делать?

матка шершня.JPG

А дарма тріснули, сколія - червонокнижний вид...

https://ru.wikipedia.org/wiki/Сколия-гигант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Два капитана сказал:

У мене початок сезону трохи того. Ящик впав на ногу і перелом зі зміщенням. У вівторок готують до операції

20190602_233409.jpg

Олег, крепости и мужественности. Выздоравливай! С ув Константин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До цьогорічного сезону мед завжди відкачував при запечатаних наполовину або і більше медових рамках .Три дні тому теж почавби відкачку акаційового меду, якби колега не заїхав до мене на пасіку з рефрактометром.Зразки меду брали у верхіх частинах ЗАПЕЧАТАНИХ рамок 3-4см.від верхніх брусків-показники=21,5 %.Запитання до шановних колег-чи не зіпсується відкачаний мед з такою вологістю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Пасічник+ сказал:

До цьогорічного сезону мед завжди відкачував при запечатаних наполовину або і більше медових рамках .Три дні тому теж почавби відкачку акаційового меду, якби колега не заїхав до мене на пасіку з рефрактометром.Зразки меду брали у верхіх частинах ЗАПЕЧАТАНИХ рамок 3-4см.від верхніх брусків-показники=21,5 %.Запитання до шановних колег-чи не зіпсується відкачаний мед з такою вологістю?

прошлий рік соняшник у запечатаних рамок , після обрізки мед сам витікав у накопичовальному столі 

Лилося як дощ іде наче , знизу лист , шелест ішов як при дощу 

Якщо боїтеся,  зберіть вершок у відкачаній посуді з медом , влажний мед через сутки буде зверху 

Мед воду видавлює наверх , якщо залить у щойно помиту банку 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ivan S сказал:

А дарма тріснули, сколія - червонокнижний вид...

https://ru.wikipedia.org/wiki/Сколия-гигант

Я думал это матка шершня, очень похожа. она была очень квёлая, кружила на месте. Я её отпустил, но она совсем плоха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пасічник+ сказал:

До цьогорічного сезону мед завжди відкачував при запечатаних наполовину або і більше медових рамках .Три дні тому теж почавби відкачку акаційового меду, якби колега не заїхав до мене на пасіку з рефрактометром.Зразки меду брали у верхіх частинах ЗАПЕЧАТАНИХ рамок 3-4см.від верхніх брусків-показники=21,5 %.Запитання до шановних колег-чи не зіпсується відкачаний мед з такою вологістю?

Може справа у рефрактометрі? Є ще старий метод, вмокнути в мед хлібний м"якуш, якщо стає на смак черствий, то вологість в нормі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колега заміряв на своїй пасіці-18,3% відстань між нашими точками до кілометра.Незрозуміло чому бджоли запечатали мед з такою вологістю 21,5%.З часом волога через запечатку мабуть не випарується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...