Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Бджолопотам

Весна-Літо 2019

5,802 posts in this topic

а что у кого с акацией? Южные регионы у Вас когда начало? Читал мнение что в этом году мало кисточек выкинула. Как ситуация по регионам? Перекличку сделаем?

9 минут назад, АТВ сказал:

Как ситуация по регионам?

Восток Харьковской области: только почки появились, может в моей местности сорт такой плохой или акациевая аномалия :umora:

8 минут назад, АТВ сказал:

а что у кого с акацией? Южные регионы у Вас когда начало? Читал мнение что в этом году мало кисточек выкинула. Как ситуация по регионам? Перекличку сделаем?

Рапс не выделяет :ay:

Акация цвести не будет :(

на западной завтра минус 3 * 

всё помёрзнет 

вся надежда на подсолнух , а его в два раза меньше посеяли :hmm:

Цена закупки перепрыгнет 50 гривен :ay::rofl:

001.JPG

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 10

22 минуты назад, АТВ сказал:

У меня такая же, как и у Романовича на фото. Цветков выбросила- море. Зацветёт где то 17-20 Мая.

11 минут назад, Мико сказал:

Рапс не выделяет :ay:

Акация цвести не будет :(

на западной завтра минус 3 * 

всё помёрзнет 

вся надежда на подсолнух , а его в два раза меньше посеяли :hmm:

Цена закупки перепрыгнет 50 гривен :ay::rofl:

Всё ждёте, неурожайный год?:) Всё может случится, в этом году.:az:

Только что, mits сказал:

Всё ждёте, неурожайный год?:) Всё может случится, в этом году.:az:

В этом году вряд ли , 

зимовка хорошая 

да и три  дождика в маю .

Но я надежду не теряю 

У нас акация ещё поменьше кисточки будут, обычно в середине мая. Хотя в прошлом году 5 мая зацвела, на 10-14 дней раньше.

18 минут назад, Мико сказал:

001.JPG

Романович, у нас с вами разница по прямой в 35 км только у меня вся акация черная стоит только почки появились а у вас уже и листва есть. В чем секрет?:umora:

13 години тому, shumila_1982 сказав:

Хто-небудь практикував метод "разового розширення гнізда" у лежаках? Які враження? Я ось спробував! :hmm:За тиждень гляну, що з того буде. Але беруть сумніви. В мене окремі сім ' ї вже потягли ройові мисочки (обсиджували 13 рамок, з них 8-9 розплоду). Цікаво, наскільки часу відтягне ройовий настрій у бджіл цей метод?

я застосовую постійно в основному перед акацією.Ефект є-провірено не один десяток разів

2 часа назад, Евгений_ сказал:

Романович, у нас с вами разница по прямой в 35 км только у меня вся акация черная стоит только почки появились а у вас уже и листва есть. В чем секрет?

На этой ветке был надет целлофановый кулёк с марта месяца. чтоб всех потом в заблуждение вводить...))):umora:

2 часа назад, Евгений_ сказал:

Романович,  В чем секрет?:umora:

Аура у меня очень положительная 

Акация собственноручно посажена 

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

10 минут назад, Мико сказал:

Аура у меня...

Нову помічницю завербували?:hmm::)

8 часов назад, AVA сказал:

Одночасно з разовим розширеням , потрібно було переставить гніздо в другу сторону лежака , це коли в лежаку чотири льотка 

А пусті рамки з вощиною поставить на місце старої пари льотків ( верхній нижній) , думаю подіє

Дякую за пораду! :hi:Я так і зробив. Добу тримав закритими ту пару льотків, де зараз рамки з розплодом. А сьогодні зранку повідкривав повністю всі чотири льотки. Бо сонце в нас (південь України - Приазов ' є) стало припікати по літньому. Термометр на сонці сьогодні в 17.00 показує  +39 С. :blink:  Швидко літо настало!  Чекаємо на акацію, бо на мед бджоли зараз дуже охочі - все пішло на розплід. Терміново підставляв маломедні рамки (все що було). :)  

24 минуты назад, ромео сказал:

Нову помічницю завербували?:hmm::)

Злые языки подмочили мою безупречную репутацию 

Холостячек нет ,замужних мужья не отпускают :(

• Like 1
  • Haha 7
  • Confused 1
  • Sad 1

Що я Вам скажу, бачив сьогодні акацію, тижня 2-2.5 і буде цвісти. Цвіту буде не дуже багато. Може хоч погода дозволить принести трохи меду. З соняхом теж не дуже. Роблю удар на липу. Акація не світить.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Погода геть зіпсувалася, дощі і холодно, обіцяють вночі приморозки. Сьогодні трохи було без дощу, в обід навіть бджоли трохи літали. Два дні тому робив прививку, прийом так собі, 50%, сьогодні дав прививку ще в 2 виховалки, завтра провірю прийом.  На цвітіння абрикос якраз припали  приморозки, з абрикосами повезло, зав'язі є дуже багато, хочеться вірити що зараз теж  нічого непостраждає

37 минут назад, davolodya сказал:

робив прививку, прийом так собі, 50%, сьогодні дав прививку ще в 2 виховалки, завтра провірю прийом.  

Якщо прививатись через прив.ящик або стартер прийом більше 90%. Я перший раз прививався 27.04 з 23 прийняли 22шт.(через прививочний ящик).

13 хвилини тому, OlexanderSh сказав:

Якщо прививатись через прив.ящик або стартер прийом більше 90%. Я перший раз прививався 27.04 з 23 прийняли 22шт.(через прививочний ящик).

Це Ви з багаторічних спостережень такі висновки зробили?

ЗІ: ІМХО ні стартер ні прививочний ящик не є гарантією високого прийому....

8 минут назад, Lefty сказал:

ЗІ: ІМХО ні стартер ні прививочний ящик не є гарантією високого прийому....

Я написав своє ІМХО. По стажу ж видно - які там багаторічні спостереження. 

40 хвилин тому, OlexanderSh сказав:

Стартером некористуюся взагалі, так само як недаю мисочки на поліровку. Прививаюсь і зразу в виховалку. Навіщо щось видумувати, якщо зазвичай прийом від 90 до 100 %?  Прививався 2травня при нормальній погоді, прийом в одній виховалці 12 маточників з 12 личинок, в інших неприйняли по 1-2 личинки. А те, що зараз приймають погано, нічого дивного, у нас дощі, похолодання, взятку нема, добре що взагалі хоч трохи приймають. Ще трошки, погода наладиться і з прививками теж все буде ок.

27 хвилин тому, OlexanderSh сказав:

Я написав своє ІМХО. По стажу ж видно - які там багаторічні спостереження. 

пардон, Ваше ІМХО не замітив.

Не варто бути таким категоричним не розібравшись гарно в  питанні...

Edited by Lefty

:hi:Сегодня опять целый день в поле - работали с хвостами - более двух сотен . 

Заглянула в основные  семьи -  несмотря на ветреную погоду, пчелы поднесли на рапсе и надо срочно ставить вторые корпуса. Высота рапса не завидная и цвести ему осталось неделя - полторы. Как раз управится к началу акации.

Акация настораживает. Мало того, что от старых деревьев остались в основном пеньки, так еще сильно повреждены молодые деревца пожарами по время прошлогодних поджогов стерни.

Отсутствие дождей и неустойчивая погода удручающе подействовали на зерновые - ячмень уже выбросил колосья, но, по всему видать, аграрии в этом году  в нашем регионе не удивят рекордным урожаем. Некоторые пересевают поздним подсолнечником.

Похоже, что не только пчеловоды "работают, чтобы наработаться"

:wave:

42 минуты назад, kalina сказал:

Отсутствие дождей и неустойчивая погода удручающе подействовали на зерновые - ячмень уже выбросил колосья, 

Ого, та у Вас там Июнь уже а не Май.:(

15 часов назад, Мико сказал:

Злые языки подмочили мою безупречную репутацию 

Холостячек нет ,замужних мужья не отпускают :(

И что теперь ?   :dntknw: сезон на грани срыва ?  

9 часов назад, Lefty сказал:

Рудь показал ящики недавно ,до него вряд ли кто и знал про них 

В лучшем случае использовали стартер и то очень редко