Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

21 час назад, davolodya сказал:

Я від тих сімейок в шоці. Що толку з того розплоду і перги, бджола де? Хто ту сімейку буде гріти, якщо знову повернуться холода? 

 

Бджола на вербі !  :umora::ole_ole:..     Там улей  ППУ  расплод сам себя греет а пчела мёд тащит.  :umora:

То что семейки чахлые с этим согласен. Но мы не знаем что там за семьи ?  может это он осенью нуклеусы поссыпал ? ( особенно тот с древней маткой ) .   НО !!!   ППУ  рулит.   Если в дереве  такие семейки нужно сбивать на  3-4 рамки и хорошо утеплять  то в ППУ  сойдёт и так.  Посмотрите его ролики через 3 недели и будите приятно удивлены.  Эти  3-4х  рамочные  ( не сокращённые)  семейки пойдут в развитии на ровне шестирамочной семейки в дереве.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, davolodya сказал:

Так мова не йде за товарний взяток,  я верби качнув минулого року приблизно 50 літрів, суто для своїх і для друзів, все решта бджілкам на розвиток

Як ви умудрились відкачати вербового? В мене він практично над розплодом був, а розплідні, принципово не качаю. Магазини в той час коли верба цвіте не наважуюсь кидати, холода можуть повернутись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, КАЕ сказал:

Я не увидел в видео ничего крамольного, что нужно обсуждать

Я так думаю, головний гріх в тому, що прізвище пасічника - Гайдар...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Як ви умудрились відкачати вербового? В мене він практично над розплодом був, а розплідні, принципово не качаю. Магазини в той час коли верба цвіте не наважуюсь кидати, холода можуть повернутись.

А мені довелося кинути зверху магазини, це була вимушена міра. Минулого року на вербі у мене карніка почала нагло заливати гніздо, причому вся, незалежно від лінії, в минулорічній темі я про це писав і було кілька фото. Розширяти гнізда було ще зарано, але було дуже тепло і я ризикнув дати магазини. Мед з розплідної частини відразу перенесли  наверх, звідки його і відкачав після запечатки. Розплідні рамки я теж некачаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, КАЕ сказав:

не увидел в видео ничего крамольного, что нужно обсуждать.

Хоча мій досвід досить малий, мені в першу чергу кинулося в очі, що  в сім'ях критично мало бджоли, там реально сила сім'ї 3 рамочки в першому вулику, а її замість піджати, тичуть рамку під засів, добре хоч не вощину. На:IMHO:, це відео має скритий підтекст. Оскільки людина відома і досвідчена, багато  початківців скопіюють ці всі дії з ролика на свою пасіку, порозширюють зарано гнізда, і глядиш, у декого кілька лишніх покупців на пакети добавиться...;)

У мене теж є ранні медоноси, тому знаю і бачу постійно, як виглядає обсиджена бджолами рамка, коли основна маса бджіл на медозборі, тому ще раз повторюся, бджоли у вуликах на відео критично мало!:IMHO:.

Р.С.    для мене нема різниці, чиє то відео, Гайдара чи когось іншого,  я немаю якихось власних неприязней до Гайдара і немаю на меті його спаплюжити, а лиш висловлюю свою думку , своє бачення. І будь на його місці хтось інший, я б сказав теж саме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, davolodya сказал:

Хоча мій досвід досить малий, мені в першу чергу кинулося в очі, що  в сім'ях критично мало бджоли, там реально сила сім'ї 3 рамочки в першому вулику, а її замість піджати, тичуть рамку під засів, добре хоч не вощину. На:IMHO:, це відео має скритий підтекст. Оскільки людина відома і досвідчена, багато  початківців скопіюють ці всі дії з ролика на свою пасіку, порозширюють зарано гнізда, і глядиш, у декого кілька лишніх покупців на пакети добавиться...;)

У мене теж є ранні медоноси, тому знаю і бачу постійно, як виглядає обсиджена бджолами рамка, коли основна маса бджіл на медозборі, тому ще раз повторюся, бджоли у вуликах на відео критично мало!:IMHO:.

Р.С.    для мене нема різниці, чиє то відео, Гайдара чи когось іншого,  я немаю якихось власних неприязней до Гайдара і немаю на меті його спаплюжити, а лиш висловлюю свою думку , своє бачення. І будь на його місці хтось інший, я б сказав теж саме.

Колеги, перше враження може бути оманливим, ми не маємо повного уявлення про всі деталі розташування пасіки, умов благоустрою  точка, не забувайте про сам вулик, тобто матеріал з якого зроблено і конструкцію, нарешті чи є там підігрів. Все в комплексі може змінити нашу точку зору:hi:, особливо якщо це карпатка виключно для взятку з соняха, без планів пакетів, акації, липи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

, мені в першу чергу кинулося в очі, що  в сім'ях критично мало бджоли,

Здесь нужно обратить внимание на площадь запечатанного расплода.Она велика по рамкам,значит пчелы было достаточно.При недостаточном колличестве и чрезмерно расширенном гнезде освоение было бы другим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, КАЕ сказав:

Здесь нужно обратить внимание на площадь запечатанного расплода.Она велика по рамкам,значит пчелы было достаточно.При недостаточном колличестве и чрезмерно расширенном гнезде освоение было бы другим.

Тут ключове слово

 

18 хвилин тому, КАЕ сказав:

пчелы было достаточно.

Раніше було досить, а на момент зйомки відео стало мало...

Небуду нічого доказувати, в кожного своє бачення, я бачу так, Ви бачите по іншому, це Ваше право...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

 

Небуду нічого доказувати, в кожного своє бачення, я бачу так, Ви бачите по іншому, це Ваше право...

В первую очередь все право и ответственность и риски лежат на том чьи пчелы и никто в видео не спрашивал совета подсказать хозяину пасеки правильно он делает или нет.Он показал свое состояние семей чтобы посмотрели.У нас же получается всех нужно обсмоктать.Я думаю у того пасечника побольше опыта нашего чтобы все учесть.Да и на месте все виднее ,чем со стороны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Колеги, перше враження може бути оманливим, ми не маємо повного уявлення про всі деталі розташування пасіки, умов благоустрою  точка, не забувайте про сам вулик, тобто матеріал з якого зроблено і конструкцію, нарешті чи є там підігрів. Все в комплексі може змінити нашу точку зору:hi:, особливо якщо це карпатка виключно для взятку з соняха, без планів пакетів, акації, липи.

Вот эти все гадания на кофейной гуще ни к месту.

То, что в его трёх последних роликах,  для чего-то выставленных на всеобщее обозрение, полностью понятны и догадывать-додумывать " если бы, да кабы" и как оно должно было бы быть на самом деле, не имеет даже место  Дабы этих выдумок не происходило нужно говорить в видео как есть все на самом деле, а не показывать породию на пчеловодство и выдавать желаемое за действительность.

Это моё мнение и я имею на него право.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, КАЕ сказав:

первую очередь все право и ответственность и риски лежат на том чьи пчелы и никто в видео не спрашивал совета подсказать хозяину пасеки правильно он делает или нет.Он показал свое состояние семей чтобы посмотрели

Ви дещо неправильно розумієте ціль подібних роликів.:IMHO: В першу чергу це не просто пасічник, це досить великий продавець пакетів.  Мені до лампочки, що буде у нього на пасіці, але в таких сімейках-здохлячках успішно розвиваються різні болячки, видимі і скриті, які потім разом з пакетами роз'їжджаються по всій Україні і навіть далі. А пізніше через таких "пакетчиків" погане враження про пакети падає на всіх пакетчиків з Західної, і починаються розмови типу :" пакети хреновенькі, вони стільки некоштують, скільки за них хочете." А вже це питання мене досить навіть хвилює, бо я і сам продаю і пакети, і матки, тому небажаю, щоб через чиєсь недбальство псувалася репутація інших,і моя в тім числі...

Друга ціль, яку Ви небачите,  направлена в першу чергу на початківців : " Робіть як я, робіть краще від мене":umora:. І після подібних дій початківців, без врахування всіх дрібничок, дехто планує отримати додаткових покупців пакетів:IMHO:... Якщо бізнес падає, всі методи добрі, щоб рятувати...

А Ви і далі думайте, що це лише його власна справа, що робиться у вуликах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Ви дещо неправильно розумієте ціль подібних роликів.:IMHO: 

:dntknw: Я спрашивал правильно я понимаю или нет?Не соскучишься .Пакеты он свои продает-ему и за качество отвечать за свое.Другие свои продают -отвечают за свои.Я изложил свою точку зрения ,Вы свою,но я не просил оценки своего мнения .Когда мы уже скромности научимся?.Каждый занимается своей рекламой и автор в том числе .Ставить ему это в вину когда сами себя пиарим-ээто что то.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще ось трохи розрива шаблона від досвідчених пасічників кину в тему.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, КАЕ сказав:

.Я изложил свою точку зрения ,Вы свою,но я не просил оценки своего мнения .Когда мы уже скромности научимся?.

Ну от, я пояснив свою точку зору, а Ви взяли і образилися:dntknw: Ще й чомусь подумали, що я хочу Вашу думку оцінювати:hmm:

 

24 хвилини тому, КАЕ сказав:

Пакеты он свои продает-ему и за качество отвечать за свое.Другие свои продают -отвечают за свои

За неякісні пакети від одного пакетчика з Західної в першу чергу страждають інші пакетчики з Західної, бо люди запам'ятовують, що неякісні пакети були з Західної, і у багатьох формується хибна думка, що то у всіх такі ж пакети.

 

27 хвилин тому, КАЕ сказав:

Каждый занимается своей рекламой и автор в том числе .Ставить ему это в вину когда сами себя пиарим-ээто что то.

Де Ви побачили, що я себе піарю?  В ютубі каналу немаю. По пакетах жодного оголошення недавав, ніде, а все вже давно розписане, і ще хочуть. Те ж саме стосується і маток. Де Ви побачили піар? Я чемно подав оголошення і нічого  навіть в своїй темі  з продажу нерозхвалюю, тихенько сиджу і помалу приймаю замовлення, кому треба, замовлять і без піару:IMHO: Хіба я десь сказав, щоб купували лиш в мене, бо в мене найкраще?

Так що Ви мене в піарі звинувачуєте безпідставно, негарно виходить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, davolodya сказал:

повторюся, бджоли у вуликах на відео критично мало!:IMHO:.

то поясніть як при "критично мало  " розплод на відео присутній на крайніх рамках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, лінивий пасічник сказав:

то поясніть як при "критично мало  " розплод на відео присутній на крайніх рамках?

Незнаю де Ви побачили розплід на крайніх рамках, :dntknw:я побачив пергу, а розплід на середніх,  і по жмені бджіл на кожній рамці. І при поверненні заморозків, ці сімейки неврятує навіть ППУ вулик, бо розплід буде нікому гріти

А де дівається стара бджола з вулика, мабуть пояснювати непотрібно? А особливо в маленьких сімейках, відхід зимувалої бджоли значно швидший, ніж народження нової

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, КАЕ сказал:

:dntknw: .Я изложил свою точку зрения ,Вы свою,но я не просил оценки своего мнения .Когда мы уже скромности научимся?.Каждый занимается своей рекламой и автор в том числе .Ставить ему это в вину когда сами себя пиарим-ээто что то.

Вот Вы тут указываете на нескромность и недовольны тем,что Володя имеет другое мнение и не оно не совпадает с Вашим и это не оценка.Это другая точка зрения.

А вот Вы в другой теме мне пишите: "Те кто имел карпатку не один десяток лет помнят её миролюбивой, большой силы, с отводками и медом. Лучше если те  сами за себя будут писать. Так как то что описывается сейчас для тех выглядит как сказки "

Это как Вы лично оцениваете? Как указание что мне писать? Или это оценка моего поста ? Или оскорбления,что я ничего не понимаю и пишу чепуху,т.е-сказки?

Читал я и раньше Ваши посты и мне они нравились,но вот последние пару постов лично у меня вызывают ощущения,что Вы пиар-менеджером у Гайдара подрабатываете.

Лично у меня или для меня он не есть авторитет.Обыкновенный рядовой голова колгоспу(руководитель Мукачевского племенного пчелохозяйства)у него и речь поставленна не как у преподавателя или ученного ,а как у "обыкновенного головы колгоспу". Я не знаю не одно из его достижений и считаю,что такие как он совдеповские руководители завалили пчеловодство точно так как и все сельское хозяйство,ведь это одна из его ветвей. Они местную пчелу до того довели своей" селекцией",что уже её не восстановить. А все их заслуги оценить невозможно ,да и были ли они так как с их слов все линии потеряны и "концы в воду". И теперь на склоне лет деятель решил в бибриде зарегистрироваться.. А что он делал ,40 лет находясь у кормушки Украинского пчеловодства.Пакеты со своей пасеки продавал,вот и вся его работа.

  

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, davolodya сказал:

Незнаю де Ви побачили розплід на крайніх рамках, :dntknw:я побачив пергу, а розплід на середніх,  і по жмені бджіл на кожній рамці. І при поверненні заморозків, ці сімейки неврятує навіть ППУ вулик, бо розплід буде нікому гріти

А де дівається стара бджола з вулика, мабуть пояснювати непотрібно? А особливо в маленьких сімейках, відхід зимувалої бджоли значно швидший, ніж народження нової

ТО подивіться ще раз уважно відео де в зеленому вулику на крайній четвертій рамці є засів "зі слів автора"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, лінивий пасічник сказав:

ТО подивіться ще раз уважно відео де в зеленому вулику на крайній четвертій рамці є засів "зі слів автора"

Ви особисто засів той бачили? Чи лише чули, що він там є? Наговорити можна багато чого, я привик вірити своїм очам, а не тому, що хтось щось сказав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Ви особисто засів той бачили? Чи лише чули, що він там є? Наговорити можна багато чого, я привик вірити своїм очам, а не тому, що хтось щось сказав

вірьте й далі:hi: і незабувайте періодично себе підхвальвати можна й за рахунок інших:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

вірьте й далі:hi: і незабувайте періодично себе підхвальвати можна й за рахунок інших

 

У мене звичайнісінькі сім'ї , з достатньою кількістю бджоли, щоб обігріти розплід, різного роду стимуляціями незаймаюся і весною бджіл цукром негодую.  Всіх слабачків об'єдную ще восени, а якщо такі виявилися по якійсь причині після зимівки, їх нетягну, а теж об'єдную. Тому мені нема чим особливо вихвалятися, сім'ї як сім'ї:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

 по жмені бджіл на кожній рамці. І при поверненні заморозків, ці сімейки неврятує навіть ППУ вулик, бо розплід буде нікому гріти

 

Согласен что пчелы мало. Согласен что не нужно было сунуть ту рамку между расплодом и перговой  для расширения. ( хорошо хоть что не всунул в середину гнезда ).

Но как  говорится  старый воин - мудрый воин.    Вот Вы пишите про заморозки. а его чуйка подсказывает что нужно расширять. :dntknw: Вы не пробовали что такое улей ППУ и рассуждаете о том от чего он может уберечь а от чего нет.    А он его уже несколько лет опробовал.  

Если бы я это видео смотрел бы  5 лет назад то крутил бы пальцем у виска.  Кричал бы что их нужно сократить на 3-4 рамки . утеплить. корм и 3 недели не трогать. НО так как уже имею не совсем и малый опыт зимовки и весеннего старта в ППУ  в том числе и слабах семеек в 1.5-2 рамки.  То могу с уверенностью сказать что до критичной ситуации там ещё очень далеко. и как минимум на конец апреля начало мая с этого улья будет продан пакет а возможно ещё и трусанётся пчёла на нуки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, лінивий пасічник сказал:

вірьте й далі:hi: і незабувайте періодично себе підхвальвати можна й за рахунок інших:umora:

Как в старом анекдоте

:umora: Без лоха и жизнь не легка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, дон57 сказал:

Без лоха и жизнь не легка.

кого мали на увазі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, лінивий пасічник сказал:

кого мали на увазі?

Лоха. А Вы кого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...