Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Віталій.В сказав:

Якщо все таки помітили, які дії на Вашу думку можливо примінити ? :hi:.

звичайно заміна матки на тих де пилок носять добре,допомога тимчасова з тих сімей де пилку багато. Замінить місце точка то досить проблематично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

настойка из вощины.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2019 в 11:14, Крук сказал:

Відкачаєте темний мед і продасте як падевий. На базарі такий мед має найвищу ціну поміж інших медів.

Сомніваюсь,покупці нинчі розпаскудились. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, ss77 сказав:

настойка из вощины.jpg

Дивно.... :hmm:

Який толк з вощини? для настоянки...

Що можна витягти з вощини? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Міхал-69 сказал:

Дивно.... :hmm:

Який толк з вощини? для настоянки...

Що можна витягти з вощини? :dntknw:

 

Такі грамотії. На етикетці стільники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Міхал-69 сказал:

Дивно.... :hmm:

Який толк з вощини? для настоянки...

Що можна витягти з вощини? :dntknw:

Зате зроблено вручну:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, chajka2005 сказал:

Зате зроблено вручну:)

В Розетці 350 гр., Ресторан 320 гр. Смаку ніякого, просто 37%! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, ss77 сказав:

В Розетці 350 гр., Ресторан 320 гр. Смаку ніякого, просто 37%! 

Туди ще не вистачає чорної крупки після личинок воскової молі. І користь буде і смак неповторний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сьогодні побачив таку картину в 8.30 ранку. У цей час майже вся бджола ще була в вулику останнім часом. Тільки сфотографував і на мене накинувся цілий рій. Давно такого не спостерігав. Вчора оглядав родину і дав сироп, все було нормально, а вранці така картина. Зараз кружало по двору, нвозможно вийти. Що могло статися?

IMG_5863.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ss77 сказав:

 

Сьогодні побачив таку картину в 8.30 ранку. У цей час майже вся бджола ще була в вулику останнім часом. Тільки сфотографував і на мене накинувся цілий рій. Давно такого не спостерігав. Вчора оглядав родину і дав сироп, все було нормально, а вранці така картина. Зараз кружало по двору, нвозможно вийти. Що могло статися?

IMG_5863.JPG

Що конкретно сталося? Трохи незрозуміло суть проблеми...Агресія? Могли матку при огляді придушити, от сім'я і злиться, могли сироп десь пролити і визвали напад, бджоли збуджені і вишукують легку поживу... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Що конкретно сталося? Трохи незрозуміло суть проблеми...Агресія? Могли матку при огляді придушити, от сім'я і злиться, могли сироп десь пролити і визвали напад, бджоли збуджені і вишукують легку поживу... 

 

Через годину підійшов, ніби все в порядку. Лёт нормальний. Але агресія була моторошна, бджоли раніше себе так не вели, вулик я навіть не відкривав, тільки підійшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ss77 сказал:

 

Через годину підійшов, ніби все в порядку. Лёт нормальний. Але агресія була моторошна, бджоли раніше себе так не вели, вулик я навіть не відкривав, тільки підійшов.

 

2 часа назад, ss77 сказал:

Що могло статися?

 

2 часа назад, ss77 сказал:

Тільки сфотографував і на мене накинувся цілий рій.

Ви дозволу на фотосесію запитували? Та ще й зранку? Це ж жінки... Напевне накраситься ще не встигли, а ви з фотоапаратом...

от і розсердилися... 

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.09.2019 в 11:18, Крук сказал:

Туди ще не вистачає чорної крупки після личинок воскової молі. І користь буде і смак неповторний.

Про такий напій чув не одноразово, але ніхто не може толком розповісти спосіб приготування. Якщо знаєте рецепт поділіця будьласка, :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Віталій.В сказал:

Про такий напій чув не одноразово, але ніхто не може толком розповісти спосіб приготування. Якщо знаєте рецепт поділіця будьласка, :hi:.

https://www.google.com/search?q=пжвм+как+приготовить&oq=Пжлвм&aqs=chrome.5.69i57j0l5.9003j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це капець. Треба терміново готувати до зими, а влізти у вулики - зась. Шастають попід вулики, контролюють кожну шпаринку, пасічника впізнають здалеку (по яких тільки ознаках?) і табунцем літають позаду: а раптом відкриє кришку? Отак вдень прийшов, позаглядали разом на вулики з різних ракурсів і розбіглись: я по своїх справах, бджоли - по своїх. Тільки після 19 можна відкрити вулика і трохи щось зробити. Але хіба то робота. Більше місяця вже  "наскокове" пасічникування...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це капець. Треба терміново готувати до зими, а влізти у вулики - зась. Шастають попід вулики, контролюють кожну шпаринку, пасічника впізнають здалеку (по яких тільки ознаках?) і табунцем літають позаду: а раптом відкриє кришку? Отак вдень прийшов, позаглядали разом на вулики з різних ракурсів і розбіглись: я по своїх справах, бджоли - по своїх. Тільки після 19 можна відкрити вулика і трохи щось зробити. Але хіба то робота. Більше місяця вже  "наскокове" пасічникування...

Теж така проблема. Боюсь вулик відкрити, напад моментальний. Недавно відкрив один вулик, пішов такий напад що ледь відбив. Вулик весь обліпили як рій, я реско взяв кіросин і солярку, бджіл змів з вулика, вулик обмазав кіросином і соляркою, всі вулики обмазав. Напад переключився на холстик який висів на дереві як привою для роїв . Маток поховав під ковпачки, бо напали на відводки з ІО. Завтра йду після роботи давати сироп, але піду десь 19-20 год.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, ss77 сказав:

 

Через годину підійшов, ніби все в порядку. Лёт нормальний. Але агресія була моторошна, бджоли раніше себе так не вели, вулик я навіть не відкривав, тільки підійшов.

Причин може бути три: Бджоли потрапили під агрохімікати або відсутня матка або помінялася матка і клепонула  агресивних бджіл. І ніякі фотосесії тут не при чому. Діло серйозне.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Це капець. Треба терміново готувати до зими, а влізти у вулики - зась. Шастають попід вулики, контролюють кожну шпаринку, пасічника впізнають здалеку (по яких тільки ознаках?) і табунцем літають позаду: а раптом відкриє кришку? Отак вдень прийшов, позаглядали разом на вулики з різних ракурсів і розбіглись: я по своїх справах, бджоли - по своїх. Тільки після 19 можна відкрити вулика і трохи щось зробити. Але хіба то робота. Більше місяця вже  "наскокове" пасічникування...

З понеділка передають похолодання,той можна буде подевитись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Женя Циба сказал:

З понеділка передають похолодання,той можна буде подевитись. 

Та, блін, що ж це робиться. Прийшов на пасіку. Одного перебрав. Другий тільки виняв рамку - обліплюють .... Мусів закривати і вшиватись...

Смеркалось...:(

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

Та, блін, що ж це робиться. Прийшов на пасіку. Одного перебрав. Другий тільки виняв рамку - обліплюють .... Мусів закривати і вшиватись...

Смеркалось...:(

 

Только вернулся с пасеки, раздал последние пакеты с сиропом - тихо, как на морском дне :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ромео сказал:

Та, блін, що ж це робиться. Прийшов на пасіку. Одного перебрав. Другий тільки виняв рамку - обліплюють .... Мусів закривати і вшиватись...

Смеркалось...:(

 

У нас з цим ділом трохи краще,але нема зараз там що робити,через днів 10 можна буде починати,якраз і погодка буде прохолодніша,воровок поменшає тай розплоду стане поменше,будемо збирати у зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Женя Циба сказав:

У нас з цим ділом трохи краще,але нема зараз там що робити,через днів 10 можна буде починати,якраз і погодка буде прохолодніша,воровок поменшає тай розплод стане поменше,будемо збирати у зиму.

Сьогодні трохи "підтиснув" гнізда.Розплоду 3-4рами площею до 50%,є і більше(серпневі матки).БК не чіпав,там все простіше:).То нападу,як такого,не спостерігав,так,трохи покрутились.Трохи "понюхали" нуки,але не лупили.Помітив,як завів карніку,злобливість та крадіжки зійшли,майже,нанівець.Баки теж,хоч і підприємливі,але інтелегентні:ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Роман Кременчук сказал:

Помітив,як завів карніку,злобливість та крадіжки зійшли,майже,нанівець.

Цего року і я помітив,пасіка майже вся карніка,але подумав може це рік такий. Минулого року не давали вулика відкрити воровки,тоді була карпатка,в основному  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Роман Кременчук сказал:

Помітив,як завів карніку,злобливість та крадіжки зійшли,майже,нанівець.Баки теж,хоч і підприємливі,але інтелегентні

 

15 минут назад, Женя Циба сказал:

Цего року і я помітив,пасіка майже вся карніка,але подумав може це рік такий. Минулого року не давали вулика відкрити воровки,тоді була карпатка,в основному  :dntknw:

Не обнадеживайте себя понапрасну, :) это у них такой хитрый и коварный план - усыпить нашу бдительность:al:. Думаю, просто семьи в этом сезоне не голодают и отсутствуют какие-то внешние раздражители. В прошлом сезоне у меня картина на пасеке была примерно как у ромео, ревизоры летали за мною по пятам, лезли в помещения, без рукавов и маски на пасеку заходить желания не было. Приходилось осматривать и сокращать семьи с заходом солнца. Иначе никак не давали. В этом году почти ангелы. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, shersand сказал:

 

Не обнадеживайте себя понапрасну, :) это у них такой хитрый и коварный план - усыпить нашу бдительность:al:. Думаю, просто семьи в этом сезоне не голодают и отсутствуют какие-то внешние раздражители. В прошлом сезоне у меня картина на пасеке была примерно как у ромео, ревизоры летали за мною по пятам, лезли в помещения, без рукавов и маски на пасеку заходить желания не было. Приходилось осматривать и сокращать семьи с заходом солнца. Иначе никак не давали. В этом году почти ангелы. :dntknw:

 Я вже так обнадіявся :(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...