Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Только что, mixaskm сказал:

Кислоты точно менее.

Да, менее. Но то что обжигается пчела кислотами это тоже не комильфо. До того момента как начинается первая качка в моих погодных условиях я стараюсь чтоб пчелы максимально выбрали зимовалый мед. По этому попадание амитраза в свежий мед считаю минимальными, если он вообще туда попадает. ИМХО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, mixaskm сказал:

Ним желательно не обрабатывать. Не зря его запретили почти по всему миру 

Виробником хімічного елементу, як амітраз лишився на сьогодні лише Китай, а далі його лише продають під різними брендами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, BVL_Studio сказал:

Менял маток пока найдёшь старуху вокруг тебя рой.

100% Самого цей процес чекає. Я думаю трохи почекати можливо у вересні)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Артем7 сказал:

По этому попадание амитраза в свежий мед считаю минимальными

Мед медом , травится пчела + накопление 100% тоже есть в воске и т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Виробником хімічного елементу, як амітраз лишився на сьогодні лише Китай, а далі його лише продають під різними брендами.

Виробник Венгрія,діюча речовина,амітраз.

 

12 хвилини тому, mixaskm сказав:

Мед медом , травится пчела + накопление 100% тоже есть в воске и т.д.

Кислоти,це дорога до аскоферозу.

Screenshot_2019-09-03-10-11-53-450x768.jpg

Screenshot_2019-09-03-10-11-47-450x768.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ворон сказал:

Виробник Венгрія,діюча речовина,амітраз.

 

Кислоти,це дорога до аскоферозу.

Screenshot_2019-09-03-10-11-53-450x768.jpg

Screenshot_2019-09-03-10-11-47-450x768.jpg

Уже не производят так что довольствуйтесь тем что осталось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, mixaskm сказав:

Уже не производят так что довольствуйтесь тем что осталось

Час все вирішить за людей,треба трішки почекати,назва нічого незначить,головне-діюча речовина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Ворон сказал:

Виробник Венгрія,діюча речовина,амітраз.

 

Кислоти,це дорога до аскоферозу.

Screenshot_2019-09-03-10-11-53-450x768.jpg

Screenshot_2019-09-03-10-11-47-450x768.jpg

Виробник Тактіка Угорщина, а виробник сировини (амітразу) Китай.

Покажіть мені чи хоч один виробник в Україні вказав, що амітраз купує для Біпіну і т.д. в Китаї?

Китай виробляє сам або на його території інші концерни більшу частину хімічних сполук 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон закінчується. Поставлені полоски. Почав загодівлю цукром. Цього року планую дати рекордні для себе 7-9 кг цукру кожні зимуючій сім"ї - на меду останні 2 зимівлі проходили вкрай важко. 

В загальному за сезон вийшло десь біля 75 кг на зимувалу сім"ю, із них 60 - сонях. 

Що цікаво, пробував стимулювати сім"ї після відкачки невеликими дозами сиропу на протязі двох тижнів, але в половині сімей не побачив відгуку на таку підкормку - розплоду на 1 вересня менше ніж пів рамки. Щось більше немає бажання цим займатися - даремно втрачені час та зусилля. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора відбирав мед в сім'ях і робив скорочення. Меду забрав з 8 сімей які принесли і гарно попрацювали 150л. Маю 2 іо карніка які сидять в 6 р. вуликах , буду їх об'єднувати з двома сім'ями. Тільки якось треба обережно це зробити щоби маток зберегти .

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Sanich сказал:

 

Що цікаво, пробував стимулювати сім"ї після відкачки невеликими дозами сиропу на протязі двох тижнів, але в половині сімей не побачив відгуку на таку підкормку - розплоду на 1 вересня менше ніж пів рамки. Щось більше немає бажання цим займатися - даремно втрачені час та зусилля. 

Я також почав стимулювати , правда немалими дозами , а 1літрі через чотирі дні , в основном обрізки мив і трохи сахарю добавляв 

Діло пішло поки на вісах було то нуль то +150 гр в день , засіяли багато ,

тільки на вісах пішов мінус , викинули половину даже молодих личинок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Sanich сказал:

планую дати рекордні для себе 7-9 кг цукру кожні зимуючій сім"ї - на меду останні 2 зимівлі проходили вкрай важко. 

Можливо навіть прийдеться дати трошки більше аніж 7-9 кг. Зате взимку можна спокійно спати, і не думати як там бджолки, чи перезимують на соняховому медові.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Укроп сказал:

Можливо навіть прийдеться дати трошки більше аніж 7-9 кг. Зате взимку можна спокійно спати, і не думати як там бджолки, чи перезимують на соняховому медові.?

Це якщо є куди давать , ніколи некормив на зіму сахаром . тільки 2-3  пакети по 1л  поленом . перцем і то наполовину мед соняха

Цей рік даже сахару купив . зараз перебираю сімьї . уривками щоб невизвать напад , пасіка -комп -пасіка 

То бачу що нема куди давать той сіроп , трохи захопився стимуляцієй обрізки мив , думав поїдять :hmm:

а ще зверху магазини на 50% з медом , но то на весна - літо буде запас ,

Опять недокачав , якось непринято у нас кормить . проблем з зімовкою нема , все село зімує на соняху 

От думаю що можливо і проблем з зімовкою нема , що бджола в селі відселекціонірована роками зімовки на сахарі :hmm:

Хто невижив того вже нема , хотя завоз маток послідні роки пішов інтесивніше 

Сонях чистий більш нічого не цвіте , тай паді думаю нема 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дні відбираю корпуси і качаю мед. В понеділок, то 5-6 вуликів і за мною рій літав, а вчора прохолодніше стало, невеликий дощик - то легше працювати - відібрав вже всі корпуси, сьогодні лишилось тільки викачати і поставити на осушку.

Золотарник цього року порадував - по два корпуси мені принесли і в гнізді в більшості сімей верхній корпус повномедний. Загодовувати чи підгодовувати точно не буду.

На фото бджоли ще до скорочення - сидять в 4  корпусах (145)

3d3dea559755.jpgb40fa7a9e1a9.jpgbc1c29ec3dfe.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Бджолопотам сказал:

На фото бджоли ще до скорочення - сидять в 4  корпусах (145)

3d3dea559755.jpgb40fa7a9e1a9.jpgbc1c29ec3dfe.jpg

Круто! :ay:У людей травка зеленая, а у меня вокруг все на лунную поверхность скоро похоже станет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, shersand сказав:

У людей травка зеленая, а у меня вокруг все на лунную поверхность скоро похоже станет.

Та я замахався ті буряни скошувати:) Того року да... була трава трохи посохла, а цього якось більш-менш рівномірно дощ йде. Хоча нормального дощу тижнів два вже мабуть не було ... але земля глиниста - вологу тримає добре...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дні відбираю корпуси і качаю мед. В понеділок, то 5-6 вуликів і за мною рій літав, а вчора прохолодніше стало, невеликий дощик - то легше працювати - відібрав вже всі корпуси, сьогодні лишилось тільки викачати і поставити на осушку.
Золотарник цього року порадував - по два корпуси мені принесли і в гнізді в більшості сімей верхній корпус повномедний. Загодовувати чи підгодовувати точно не буду.
На фото бджоли ще до скорочення - сидять в 4  корпусах (145)
3d3dea559755.jpgb40fa7a9e1a9.jpgbc1c29ec3dfe.jpg
У нас теж золотарник виділяє гарно . У нас получається з золотарника основний взяток. Сади ,акація, верба слабенько давали, липа теж слабо дала. Вот будяк + золотарник просто бомба )))) заливалися повністю.)))

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не дуже схоже на карніку.bc1c29ec3dfe.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shersand сказал:

Круто! :ay:У людей травка зеленая, а у меня вокруг все на лунную поверхность скоро похоже станет. 

Ще я є...

Сушина та пилюка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Ще я є...

Може ну их, этих пчел. Пора верблюдов разводить. :ay: Будем конкуренцию страусиным фермам составлять. Слышал в Эмиратах верблюды в цене. Только придется у Мико калькулятор на зимние каникулы позычить, перспективу посчитать, дело то новое, наверняка непростое .:umora:

21 минуту назад, Ігор Гайовий сказал:

Не дуже схоже на карніку

То она на солнце выгорела, за зиму перелиняет.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2019 в 08:50, Артем7 сказал:

Взагалi то полоски варостопа вже стоять як два тижня. Так що не дочекаетеся?:ae:.

 

Всё зависит как семьи были обработаны в 2018 году.  если плохо то с 15 августа могут уже и не помочь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утром сегодня сделали последнюю ходку с пчёлами домой. всего 6 ходок. ночью пустился хороший дождик думал что пчёлы не повезём . но почти всё ушло в сухущую землю. загрузили машину с прицепом.  колёса немного на грунтовке начали пробуксовывать. пришлось приспустил колёса и на полуспущенных пошла как танк . ( до трассы 200 метров ). на трассе компрессором подкачали колёса и домой. сейчас дождик снова немного ляпотит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Утром сегодня сделали последнюю ходку с пчёлами домой. всего 6 ходок. ночью пустился хороший дождик думал что пчёлы не повезём . но почти всё ушло в сухущую землю. загрузили машину с прицепом.  колёса немного на грунтовке начали пробуксовывать. пришлось приспустил колёса и на полуспущенных пошла как танк . ( до трассы 200 метров ). на трассе компрессором подкачали колёса и домой. сейчас дождик снова немного ляпотит.

Пізній сонях дав що небудь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ігор Гайовий сказал:

Не дуже схоже на карніку.

В профіль загляньте, там всьо написано. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Пізній сонях дав що небудь?

Ещё не качал. (наверное завтра начну ) но думаю что до пару тон со всей пасеки с надставок нашкребу.  + за это время дома бы подедался бы мёд в гнёздах а так наоборот ещё и гнёзда частично подлили.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...