Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

25 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Інно, за м'ятний я ще поборюся. Стояв торік на липі, а поряд були зарості шандри. Так м'ятний присмак у липовому меду є просто неповторимий!  Хоч не люблю меду, а цей сам споживаю і із великим задоволенням. А щодо малинового, то і його маю , але вже в акаційному меді - у мене сплошняком малинники в лісі , а подекуди є навіть і ремонтантна малина... :ay:

Лаванда? У нас є в УКраїні плантації лаванди, але то Полтавська область.  Сумніваюсь, що звідти будуть перти по 100 грн за 0,5, да ще й продає його торгаш. Я це точно знаю. 

Я думаю правильно запарений цукровий сиром надасть неповторного аромату і смаку медууууу:umora: головне пропорції вірні:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Inna сказав:

Лаванда? У нас є в УКраїні плантації лаванди, але то Полтавська область.  Сумніваюсь, що звідти будуть перти по 100 грн за 0,5, да ще й продає його торгаш. Я це точно знаю. 

Я думаю правильно запарений цукровий сиром надасть неповторного аромату і смаку медууууу:umora: головне пропорції вірні:umora:

За лавандовим я планував їздити в Крим. І виготовив причіп відповідний. Але то був уже квітень 2014 року...:dntknw:

А лавандові поля  є ще й десь біля Карпат.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Inna сказав:

а то діти літали з бабусею:wave: у мене пасіка:umora: мій сезон зимою тут

 

Египет 005.JPG

оооо, як всі оживились:umora: а шо там з КВ і пилком на пасіках:umora:

А це Кападокія?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Inna сказал:

 

Я думаю правильно запарений цукровий сиром надасть неповторного аромату і смаку медууууу:umora: головне пропорції вірні:umora:

Олії в аптеках є різні . Три каплі лавандовї олії і є бочка меду з лаванди:umora:. Я використовую олію гвоздики при бджолиних крадіжках . 5 - 6 капель на воду  в пластиковій,  побризгав навкруги корпуси і злодійки дають дьору. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Пахомич сказав:

Олії в аптеках є різні . Три каплі лавандовї олії і є бочка меду з лаванди:umora:. Я використовую олію гвоздики при бджолиних крадіжках . 5 - 6 капель на воду  в пластиковій,  побризгав навкруги корпуси і злодійки дають дьору. 

За гвоздику- окрема дяка:baby:

25 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А це Кападокія?

Ні, це бухта в Шармі. Рифи казкові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Пахомич сказав:

. 5 - 6 капель на воду  в пластиковій,  побризгав навкруги корпуси і злодійки дають дьору.

Чому? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

Чому? 

Мабудь проявляє репелентну дію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Пахомич сказал:

Олії в аптеках є різні . Три каплі лавандовї олії і є бочка меду з лаванди:umora:. Я використовую олію гвоздики при бджолиних крадіжках . 5 - 6 капель на воду  в пластиковій,  побризгав навкруги корпуси і злодійки дають дьору. 

А якщо йде Напад на вулик з бджолами. Теж можна бризкати біля льотка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Inna сказав:

За гвоздику- окрема дяка:baby:

Ні, це бухта в Шармі. Рифи казкові.

Був у лютому в Шармі. Ото й здивувався таким  пальмам у Турції, там взимку холоднувато для пляжування.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Укроп сказав:

А якщо йде Напад на вулик з бджолами. Теж можна бризкати біля льотка?

Я служив на флоті. Отож давно вже переконаний, що якщо є можливість, то ліпше трансбою у таких випадках важко що й придумати ліпше,- бджоли виключаються на деякий час від активного життя, коли побувають під струєю. Навіть легеньке дощування може інколи відвернути від злодійства.:ay::IMHO:

А ще гарно діє натирання стінок пижмом. Тут у розділі ''Рослини'' є про цю цікаву рослину публікації.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Sanich сказал:

Чому? 

 

40 минут назад, Пахомич сказал:

Мабудь проявляє репелентну дію.

Колои іздив на заробітки до Тюмені то окрім ящика львівського пива для прораба брав ще упаковку одеколону Гвоздика. То для своєі морди. Від мошки і комарів. Діяло 15 хв.   Флакону вистачало на 1 день роботи в особливо несприятливих місцинах. І то в перші дні роботи. Потім звикав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відкачав золотарник, бджоли спокійні повертаються жовті з золотарника. за 20 днів занесли 2-2,5 магазини, відтягнули вощини трохи. ще файно гніздо підлили. відводк по магазину. є сім'ї в яких на 3-х, 4-х рамках розплід, а загалом на 7-8. пергою підбили крайні рамки добряче. після дощів з рамок прямо витікав нектар як вода. поставив полоски і їм лишилося долити гніздо і в зиму.

f5b6801b2bd473a157574b495a78ef73.jpgfc7590f29310113cfefe7de85d995a7a.jpg734c76268af8875d3bb9b1896daed8aa.jpg9d1e0a9a02d4a83345567afbece35881.jpg2dda33ef5c68480e87fb07c940a56b19.jpgb686d72dc50d61f79fa4ebf4aff6b7ed.jpgc1a4fba151b67843cd9a3741c124ebf5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, СЄРЖ сказал:

 

відкачав золотарник, бджоли спокійні повертаються жовті з золотарника. за 20 днів занесли 2-2,5 магазини, відтягнули вощини трохи. ще файно гніздо підлили.

 

Круто. Мені таке і в сні не присниться. З кінця липня стимулюю-загодовую, готую в зиму. Круто в кого є золотарник, і він там виділяє. В мене його є місцями дуже багато, але на ньому немає навіть мух

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні бачу "рій" на 1 вуличку притуливсь під дашком вулика, проситься до сім"ї, хазяї їх шматують конкретно, вже купа бджіл під льотком лежить. І матка в ройку бігає, плідна ніби. Бджола сіра, як і моя. :hmm: Це вже другий випадок, нещодавно знаходив матку під вуликом з клубом бджіл, та при перевірці безматочних сімей не знайшов. Варіантів надумав поки тільки два: або дійсно чужі зальотні, або це тікають старі матки після обльоту молодих при тихій зміні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Був у лютому в Шармі. Ото й здивувався таким  пальмам у Турції, там взимку холоднувато для пляжування.:IMHO:

Для тих, хто ненавидить літнє пекло, зразу після православного Різдва:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Я служив на флоті. Отож давно вже переконаний, що якщо є можливість, то ліпше трансбою у таких випадках важко що й придумати ліпше,- бджоли виключаються на деякий час від активного життя, коли побувають під струєю. Навіть легеньке дощування може інколи відвернути від злодійства.:ay::IMHO:

А ще гарно діє натирання стінок пижмом. Тут у розділі ''Рослини'' є про цю цікаву рослину публікації.

 

Мені здається, як йде напад вже з проломом охорони і сім*я сама не здатна захиститись, то там вже нічого не спасе.У моїх всіх зараз літки на 2 бджоли, внезалежності від сили.Бо снують, снують і снуть.І за бари тягають одна-одну.

Ну розігнали, завтра повернуться.Не жить же на пасіці цілодобово.

 

2 години тому, СЄРЖ сказав:

відкачав золотарник, бджоли спокійні повертаються жовті з золотарника. за 20 днів занесли 2-2,5 магазини, відтягнули вощини трохи. ще файно гніздо підлили. відводк по магазину. є сім'ї в яких на 3-х, 4-х рамках розплід, а загалом на 7-8. пергою підбили крайні рамки добряче. після дощів з рамок прямо витікав нектар як вода. поставив полоски і їм лишилося долити гніздо і в зиму.

f5b6801b2bd473a157574b495a78ef73.jpgfc7590f29310113cfefe7de85d995a7a.jpg734c76268af8875d3bb9b1896daed8aa.jpg9d1e0a9a02d4a83345567afbece35881.jpg2dda33ef5c68480e87fb07c940a56b19.jpgb686d72dc50d61f79fa4ebf4aff6b7ed.jpgc1a4fba151b67843cd9a3741c124ebf5.jpg

Клас, вітаю.У нас він так не медує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Inna сказав:

Мені здається, як йде напад вже з проломом охорони і сім*я сама не здатна захиститись, то там вже нічого не спасе.У моїх всіх зараз літки на 2 бджоли, внезалежності від сили.Бо снують, снують і снуть.І за бари тягають одна-одну.

Ну розігнали, завтра повернуться.Не жить же на пасіці цілодобово.

 

Клас, вітаю.У нас він так не медуює 

Аж не віриться, що такий взяток із золотарника... Мо' то інший якийсь сорт?..:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Аж не віриться, що такий взяток із золотарника... Мо' то інший якийсь сорт?..:dntknw:

Та в нас його тут теж...дохххххх.....короче багато.

Немає такого.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Серж 82 сказал:

Я суху суданку нарізаю у лотки,

А що це за суданка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

інший якийсь сорт?..

У нас канадський.Це той самий супер-медонос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Петр Павлович сказав:

А що це за суданка?

Трава для худоби. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.08.2019 в 21:32, ромео сказал:

Дощу протягом літа не було... Так, пару разів пил прибивав.

Отакі луги на зараз...  Оте жовтеньке, то не квіти. Точніше квіти, але сушені. Кругом суцільний гербарій. Ідеш по траві, а вона хрускотить... На землі практично зеленого кольору нема. Окрім в низинах осока... і дерева. Такого в нас ще не було...

5d64252b1194f_1.thumb.JPG.a733bcd4e960459cd2a59f67ceb480e1.JPG

Підтимую. Посушливі роки були і раніше, але цей у нашій місцевості б"є рекорди. За все літо один дощ. Та й він не промочив як слід. Підгодовую вже тиждень, інакше на весну буду мати вулики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Inna сказав:

У нас канадський.Це той самий супер-медонос.

Але чого ж він у нас не медує так, як он у @серж на Рівенщині?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Але чого ж він у нас не медує так, як он у @серж на Рівенщині?:dntknw:

Бо кожний медонос має оптимальні умови існування для максимального виділення нектару. Але це вже у тему про золотарник:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Але чого ж він у нас не медує так, як он у @серж на Рівенщині?:dntknw:

50 км. Від княжич на схід.  Золотарник після 2 дощів виділяв 13 днів. Принос був від 0.7...1.5кг. Забрав 250кг. Лишку їм оставив. Мед бомба. Таке було крайній раз років 7..8 потому. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...