Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

В 27.08.2019 в 07:13, Віталій.В сказав:

Поки що ні на днях почну, зараз займаюсь скорочуванням і т.д.

Із за скорочення і аврал, почекайте пока вгамуються бо нападки при великій кількості сімей збити тяжко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Лавр сказал:

пристосовуйтесь, у нас давно так.

Сам читаю, люди на отсутствие дождя жалуются, думаю - чему удивляются? :hmm:У нас в степи летом это норма. А теперь понял - балованые они. :) 

У меня во дворе года три назад из-за засухи и зноя даже березы сохнуть начали. Пришлось срочно заливать. А то, что с конца мая травы выгорают, так это закономерность, никто другого и не ожидает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Солому в гніздо разом з сиропом нетягнуть? Неодноразово чув, що якщо солома в ролі плотиків, то її по всьому вулику повно. Цей рік теж буду загодовувати з піддонів, ось і думаю, використати солому, чи робити плотики...

Не чего они там особо не тянут , пару соломин и все. Лично я постоянно солому кидаю и все норм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, shersand сказав:

Сам читаю, люди на отсутствие дождя жалуются, думаю - чему удивляются? :hmm:У нас в степи летом это норма. А теперь понял - балованые они. :) 

У меня во дворе года три назад из-за засухи и зноя даже березы сохнуть начали. Пришлось срочно заливать. А то, что с конца мая травы выгорают, так это закономерность, никто другого и не ожидает.

То в нас Полісся:ae: ми діти лісів:ae: знає ваші степи.Мені там наче голо-лисо:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Gold-V сказал:

 

Бакфаст та карніка 50/50

кто кого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Серж 82 сказал:

Минулими роками теж розливав під ліхтарик, а тепер став мабуть лінивим, починаю о 19.00

 

Я весь час розливаю в 20.00 і завжди все нормально. Та й підтримуючий взяток ще є. Що дивно бджоли немає ні на золотушника ні на синці. Що носять? Воду, пилок, а що ще. Напевно на річку літають. На медогонку накинулися тільки на другий день і не сказав би що дуже

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Jon сказал:

кто кого?

Це вже буду знати на наступний сезон бо тільки тиждень як маток підсадив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.08.2019 в 22:59, Inna сказав:

Мої перевели в м*ясо в тому році, коли я по недосвідченності почала закорм рано:( То вимушена була з 20  чисел  серпня починать все спочатку:(  

Ну, а цього року вас пізній сонях виручив?:ah: А чи щось принесли ваші з нього ?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Inna сказав:

:(  жесть.Не думала, що там все вигоріло так.

Ви головне на наступний рік побільше фацелії посійте:ah::ah::umora: 

 

Фацелія має мале коріння. Тож дуже сильно реагує на суховії. А ваточник на степу - якраз те, що потрібно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Ну, а цього року вас пізній сонях виручив?:ah: А чи щось принесли ваші з нього ?..

Дав по рамці 300 точно у малих.У великих побільше.

Ми в тому році качали 2 рази.Ще один раз 1серпня.

В цьому лише акацію.Залишила їм на розвиток, те що нанесли за липень-серпень.

Я казала, що не бачила в Києві малинового меду...сьогодні я бачила все:малиновий, мятний, лавандовий. :(Це просто- без коментарів.Ціна 100 грн за 0.5 баночку.

Після цього лайна, бо по іншому то все назвати не можу.Захотілось підняти ціни на свій на 50%, як мінімум.

РЕАГЕНТ повернут мені гроші за всі упаковки.Результатів аналізу ще немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Inna сказал:

То в нас Полісся:ae: ми діти лісів:ae: знає ваші степи.Мені там наче голо-лисо:blink:

Зато у нас за морем Турцию видно... нуу, по телевизору. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ss77 сказав:

 

Я весь час розливаю в 20.00 і завжди все нормально. Та й підтримуючий взяток ще є. Що дивно бджоли немає ні на золотушника ні на синці. Що носять? Воду, пилок, а що ще. Напевно на річку літають. На медогонку накинулися тільки на другий день і не сказав би що дуже

збризкайте її з росинки, та не занадто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, shersand сказав:

Зато у нас за морем Турцию видно... нуу, по телевизору. :ah:

Турція цього літа:umora: а по фото, наче пляж Одеси:umora:Тільки без пахлави і кукурудзи:umora:Є красивіші фото, але у відкритий доступ дітей не готова показувати.

IMG-a52031a3cccfd5f749e50d97f20d46da-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна порада. Чи вартує пускати відводки в 6 рамочнику з матками іо в зиму, зимувати будуть на вулиці. Чи все ж об'єднати з сім'єю ?

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Потрібна порада. Чи вартує пускати відводки в 6 рамочнику з матками іо в зиму, зимувати будуть на вулиці. Чи все ж об'єднати з сім'єю ?

Мои три сезона в ППС на 230 рамке зимовали без проблем, при условии: пчелы битком и полномедные рамки. А там, советы - дело неблагодарное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shersand сказал:

Зато у нас за морем Турцию видно... нуу, по телевизору. :ah:

Я цей рік з Туреччини привіз трохи насіння їхнього виду акації :) Люди гуляють, відпочивають, а я насіння в пакета рву. Жінка сварилась, що соромно зі мною рядом стояти, а коли в Києві побачила вартість цього насінна, то почала казати, що треба було ще набрати :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Inna сказав:

Дав по рамці 300 точно у малих.У великих побільше.

Ми в тому році качали 2 рази.Ще один раз 1серпня.

В цьому лише акацію.Залишила їм на розвиток, те що нанесли за липень-серпень.

Я казала, що не бачила в Києві малинового меду...сьогодні я бачила все:малиновий, мятний, лавандовий. :(Це просто- без коментарів.Ціна 100 грн за 0.5 баночку.

Після цього лайна, бо по іншому то все назвати не можу.Захотілось підняти ціни на свій на 50%, як мінімум.

РЕАГЕНТ повернут мені гроші за всі упаковки.Результатів аналізу ще немає.

Інно, за м'ятний я ще поборюся. Стояв торік на липі, а поряд були зарості шандри. Так м'ятний присмак у липовому меду є просто неповторимий!  Хоч не люблю меду, а цей сам споживаю і із великим задоволенням. А щодо малинового, то і його маю , але вже в акаційному меді - у мене сплошняком малинники в лісі , а подекуди є навіть і ремонтантна малина... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, shersand сказав:

Мои три сезона в ППС на 230 рамке зимовали без проблем, при условии: пчелы битком и полномедные рамки. А там, советы - дело неблагодарное.

В одному корпусі?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Inna сказал:

але у відкритий доступ дітей не готова показувати.

Тоді себе... на пляжі... у відкритий доступ... ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

В одному корпусі?:ah:

Да, в шестирамочниках Дениса. Правда у нас зимы последнее время не особо холодные, но сырые и ветренные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми сьогодні розливали з 21.00:ay:Під ліхтарик.Але й без кіпішу.
Я о 20:00 вчора давав. 1 хотіла вкусити... а так без бою
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Вадим Попов сказав:
17 годин тому, Inna сказав:
Ми сьогодні розливали з 21.00:ay:Під ліхтарик.Але й без кіпішу.

Я о 20:00 вчора давав. 1 хотіла вкусити... а так без бою

Перший раз роздача завжди спокійна:umora: можна з сиропом робити променад по пасіці. А от наступні рази:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

 

 

8 хвилин тому, ромео сказав:

Тоді себе... на пляжі... у відкритий доступ... ?:ah:

Тільки під рубрикою: ''Не для дітей'' :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Тоді себе... на пляжі... у відкритий доступ... ?:ah:

а то діти літали з бабусею:wave: у мене пасіка:umora: мій сезон зимою тут

 

Египет 005.JPG

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

 

Тільки під рубрикою: ''Не для дітей'' :ah::umora:

оооо, як всі оживились:umora: а шо там з КВ і пилком на пасіках:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Gold-V сказав:

Я цей рік з Туреччини привіз трохи насіння їхнього виду акації :) Люди гуляють, відпочивають, а я насіння в пакета рву. Жінка сварилась, що соромно зі мною рядом стояти, а коли в Києві побачила вартість цього насінна, то почала казати, що треба було ще набрати :)

Пасічник це діагноз, я вже знаю:umora: по собі. Скрізь вижаються медоноси:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...