Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Лавр сказав:

в минулому році багато на амброзії було, в цьому на лободі пасуться

 

4 години тому, Олександр Коваль сказав:

не знав, що бджоли відвідують амброзію і ніколи їх на ній не бачив

При наявності лободи бджоли не йдуть на амброзію, вона їм певно теж не подобається. Пилок з лободи і амброзії практично одного кольору з лободи чуть темніший.  

 

1 хвилину тому, Роман Кременчук сказав:

Але фацелія,якщо садити густенько,душить амброзію.Ну,може,де-не-де є.

Амброзія не втрачає схожості 40  років!!! "душить" її і люцерна , але як тільки є прогалини в посівах вона тут як тут. Та і під дорогами і на пустирях її море. Один плюс пилок є до самих морозів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Шульц сказав:

 

При наявності лободи бджоли не йдуть на амброзію, вона їм певно теж не подобається. Пилок з лободи і амброзії практично одного кольору з лободи чуть темніший.  

На амброзію бджілки йдуть у крайньому випадку,коли вже зовсім немає нічого:IMHO:.

1 година тому, Шульц сказав:

Амброзія не втрачає схожості 40  років!!! "душить" її і люцерна , але як тільки є прогалини в посівах вона тут як тут. Та і під дорогами і на пустирях її море. Один плюс пилок є до самих морозів.

Так,насіння лежить довго.Але "мочить" її треба і можна,на своїх землях та навколо них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, FES сказав:

Амброзія, це я розумію Золотарник?

Якщо так, то дійсно дуже гарно виділяє в цьому році Нектар, а ходором ходить від бджоли......

Також ночі теплі зараз, погода для неї Супер!

Мої сусіди так і кажуть на золотарник-амброзія.Мусила провести лекцію:blink::umora:

Отакі мої зараз, жовтенькі.В тому числі від золотарника.

20190816_175103.jpg

2 години тому, ромео сказав:

І чим саме? Які симптоми? 

Немає ні ній ні однієї бджоли.Теж багато росте, але не масово.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Лавр сказав:

До товарного меду Рути двічі змінюються місцями. На мед ставиться наставка і зимового корму  там і близько немає.

Ну в мене ж не рут...то мусимо перед акацією викачувати.:blink: 

Вони встигають піднять в магази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попалась тяжелая рамка 5d5d37a6d4feb_DSCN0827(640x480).jpg.9b6e27f59b67eb0ebd3e88da852623e1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Общение с Реагентом перешло в эпистолярный жанр.

Получили полоски, сказали анализ через 2 недели:blink:  что так долго над ними колдовать:blink: они будут.

Ответы интересные...и оборудование у них есть для поверки, только какое и есть ли сертификат на него...неизвестно.Наверное тайна.:af:

По версии их спецов (знать бы хоть кто эти люди).Причина осыпи пчелы:жара и слабые пчелы:blink:

 Ну, круто.Не зная ни меня, не будучи у меня на пасеке, не спрашивая й меня вообще ничего.Не уточняя ничего абсолютно. я сама описывала где и как располагались полоски, сколько их, какая сила семьи и.т.д.Товарищи слепили себе *картину мира*.

Типа -вы одна жалуетесь, все довольны.

Хахаха три раза, после такого аргумента.

Люди пасеку на мусорку выбрасывают после потрав и тоже никому не жалуются.А тут..пустяк по 300 пчел насыпало.Плевое дело на фоне кипиша с потравами.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, shersand сказав:

Разновидностей амброзии много, но досаждает больше всего эта

depositphotos_121552784-stock-photo-ragw

В мене на Волині появилась ось така рослина, амброзія чі ні?

20190821_164731.jpg

20190821_172455.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні ,не амброзія!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Амброзія, це я розумію Золотарник?

Якщо так, то дійсно дуже гарно виділяє в цьому році Нектар, а ходором ходить від бджоли......

Також ночі теплі зараз, погода для неї Супер!

Подивіться уважно. Це той золотарник який найкраще виділяє нектар. Амброзія росте біля доріг із перистим листям і дає багато пилку. Корисна для бджіл і сильний подразник для хворих на алергію.

Золотарник.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Попалась тяжелая рамка 5d5d37a6d4feb_DSCN0827(640x480).jpg.9b6e27f59b67eb0ebd3e88da852623e1.jpg

Кореляція відносно середнього показника позитивна чи негативна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Крук сказал:

Подивіться уважно. Це той золотарник який найкраще виділяє нектар. Амброзія росте біля доріг із перистим листям і дає багато пилку. Корисна для бджіл і сильний подразник для хворих на алергію.

Золотарник.jpg

Ось таке росте!

c911dc.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Золотарник гігантський (начебто так називається) Високий як до неба і дурний як не треба. Пилок дає гарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Симптомы: обильный насморк, чихание, зуд,  глаза огнем горят и зудят, кашель который переходит в бронхиальную астму. К аллергии на пыльцу амброзии присоединяются со временем другие аллергены(лебеда, подсолнечник и др.). От принимаемых лекарств для снятия этих симптомов: слабость, апатия, куча побочек. Лечение одно:  в осенне зимний период делать прививки аллергенами, дабы организм привыкал и не атаковал. Чем раньше начато лечение, тем быстрее выздоровление. Алерголог мне сказала: категорически нельзя заниматься пчеловодством и употреблять продукты пчеловодства. Ну ее эту амброзию, один вред.

То что алергетику плохо - пчелам хорошо. Лично мне амброзия не мешает. Вокруг ее очень много.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Крук сказав:

Золотарник гігантський (начебто так називається) Високий як до неба і дурний як не треба. Пилок дає гарно.

Золотарник канадський. Між іншим, вважається інвазивним видом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Крук сказал:

Кореляція відносно середнього показника позитивна чи негативна?

Що таке кореляцiя я не дуже розумiю пiсля 1 лiтра горiлки 

але в середньому виходить 1,7кг   з вiдкачаноi рамки 

11 часов назад, FES сказал:

Амброзія, це я розумію Золотарник?

мабуть це зовсiм не одне i те ж 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2019 в 21:46, Cfif сказав:

Якщо є болото поряд - мята виділяє. був сьогодні на болоті. до колод хотів дістатись, так мята добре виділяє!! Буде мед мятний)).

Дивно.... В мене мята давно перецвіла....:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Що таке кореляцiя я не дуже розумiю пiсля 1 лiтра горiлки 

але в середньому виходить 1,7кг   з вiдкачаноi рамки 

Отак думав, думав і не розумію як Вам після літра виходить попадати правильно по клавішах??? Парадокс!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Крук сказав:

Подивіться уважно. Це той золотарник який найкраще виділяє нектар.

Золотарник.jpg

Звідки така інформація? Наскільки я знаю саме більше дає якраз золотарник канадський. В мене іншого і не має масово..., хіба поодинокі кущі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Крук сказал:

Отак думав, думав і не розумію як Вам після літра виходить попадати правильно по клавішах??? Парадокс!

Я після літри в двері не попадаю,а Мико ще пише пости,це вищий пілотаж.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Крук сказал:

Отак думав, думав і не розумію як Вам після літра виходить попадати правильно по клавішах??? Парадокс!

Так я пiд два метри i лiтрою мене звалити важко ,

 а лiтрою на двох це ми тiльки  розiмьялись 

Зараз пiду ще мед з забрусу стiк ,зливати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег Мельник сказал:

Золотарник канадський. Між іншим, вважається інвазивним видом.

Так.
В Білорусії на державному рівні навіть видали заборону на його культивування і вирощування. А у нас ...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разновидностей амброзии много, но досаждает больше всего эта
depositphotos_121552784-stock-photo-ragweed-green-plants.jpg
В мене її валом... всі неудобки зараз в амброзії... в малого вже другий тиждень соплі. Сам теж не в захваті від неї... навіть на пасіці пахне нею.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, victoru сказал:

Так.
В Білорусії на державному рівні навіть видали заборону на його культивування і вирощування. А у нас ...:dntknw:

А у нас это осенний медонос))) Который начинает выделять с 3го года жизни. И если золотарник достаточного возраста -ему всё равно жара или дожди. а я раньше считал его плохим медоносм в жаркую и сухую погоду.))

 

5 минут назад, victoru сказал:

В Білорусії на державному рівні навіть видали заборону на його культивування і вирощування.

Там даже деньги выделяют на борьбу с ним..)) Как вы думаете есть у нас смысл выделять под это деньги??)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немає ні ній ні однієї бджоли.Теж багато росте, але не масово.

Можна тоді фото золотарника? Фас, профіль, 3/4? І бажано крупним планом.

 

Дочитав пости до кінця. Побачив золотарник. Виявляється у нас його ще більше як амброзії. Тепер зрозуміло, звідки жовтий пилок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Вадим Попов сказал:

В мене її валом... всі неудобки зараз в амброзії... в малого вже другий тиждень соплі. Сам теж не в захваті від неї... навіть на пасіці пахне нею.

В мене жінка від неї страждає, весною від акації, восени від амброзії та лободи. :( Якесь стихійне лихо, хоч бери та переселяйся кудись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...