Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Віталій.В сказал:

Думаю что увеличение дозы чревато не гибелью пчел, а накоплением данного препарата и в последствии выявление в лаборатории :IMHO1:

Для примера взять пушки, "стрельба" из них разными пользователями очень отличается по дозировке ( по количестве выстрелов )...

3.6 в скільки років накопичувати.

Ще раз повторюсь при 4 вже є вплив на бджолу, зазвичай страждає молода, а вжеприи зашкальних показниках решта бджіл.

Так само і тау-флувалінату 80-90, не просто все це так і тут те ж бджола при більших дозах страждає.

Чому так відбувається, тому, що потрібен остаточний контроль концентрації препарату на такому пристрої як хроматограф.

Про китайські взагалі мовчу, може краще перцем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 

Про китайські взагалі мовчу, може краще перцем

Я уже не помню точно принцип действия перца на клеща,но насколько могу предположить что там необходима сетка в подрамочном и смазанный вазелином уловитель.А то бывает пишут что какими то народными средствами не берет ,но на самом деле нужно быть внимательным в технологиях обработок.Поправь если не прав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, КАЕ сказал:

Я уже не помню точно принцип действия перца на клеща,но насколько могу предположить что там необходима сетка в подрамочном и смазанный вазелином уловитель.А то бывает пишут что какими то народными средствами не берет ,но на самом деле нужно быть внимательным в технологиях обработок.Поправь если не прав.

В прошлом году один из форумчан (рядом стоит от меня) всю осень перцем гонял (говорит сыпется 1-4 в день) у меня остались полоски варофлу я ему две дал говорю поставь там где перцем гонял посмотрим что будет, он поставил после первой ночи штук 100 выпало и он сказал закажи мне полосок на всю пасеку, цлешь конечно то сыпался но не в том количестве что хотелось от перца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Gold-V сказав:

Более того, на упаковке и в листочке-инструкции для применения в семьях разной силы указано разное количество полосок.

Це не Ваші:hmm:День Пасічника і ройок.

20190819_124347.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, mixaskm сказав:

там где перцем гонял посмотрим что будет, он поставил после первой ночи штук 100 выпало

Перець, а потім біпін і листочок контрольний червоний:blink: я вже перець пробувала, ще перший сезон, від кліща.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Мабуть шершні в гостях були.

У меня это очень не частые гости, лет десять уже не видел. А в этом году атакуют ульи не хуже голодных щурок. Знать бы где гнездо. :hmm:Я бы им показал кузькину мать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перець від кліща помагає , просто застосувувать потрібно правильно

примінять його потрібно не у вулик,, а пасічнику щоб бистріше шивелився :umora:

На похмілья хорошо помагає . з"їв пять перчин і порядок , кровообіг такий пішов , що вмить токсікацію знімає , аналогія бані ,

це на завтра,  може пригодится :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Bee-beep сказал:

Це не Ваші:hmm:День Пасічника і ройок.

20190819_124347.jpg

в мене теж сьогодні прилетів) залітав в 2 сім*ї зразу, а матка їх на криші одного із вуликів була.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора ввечері проходив по вуликах, де молоді матки - ставив мітки. Знайшов одного без матки. Розплоду нема ніякого. І що цікаво - не розграбовані. Сьогодні вдень дивлюся на них - злодійок відгонять... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачив і я вчора на пасіці малений ройок, але після  минулого роя(чийогось зльоту) я його навіть знімати  не став. Видать десь поруч є пасічник, що практикує ведення пасіки   без обробітку. В таку пору здорові сім'ї не літають. 

Вчора об'єднав нуки два в один бо почали їх добряче бомбити. Заодно дав маток товаришу на тестування. Спробую пустити зимувати запасних маток, заодно оцінити новий придбаний іо матеріал по дочках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

говорит сыпется 1-4 в день)

То кліщ, мабуть, сам по собі падав в такій кількості, а не від перцю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Север сказал:

То кліщ, мабуть, сам по собі падав в такій кількості, а не від перцю. 

То есть умер своей смертью?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ромео сказав:

Вчора ввечері проходив по вуликах, де молоді матки - ставив мітки. Знайшов одного без матки. Розплоду нема ніякого. І що цікаво - не розграбовані. Сьогодні вдень дивлюся на них - злодійок відгонять... 

В мене в одній сім*ї ще трохи черви і все.Аби матку не побачила, думала б що її немає.Не розгабовані.Але тільки печатка і бджола на  виході.Матка червнева.Сіяла добре.Незнаю, був взяток, заливали гнізда.То може тому і перестала сіяти.На початок місяця було 6 рр.В принципі для зимівлі достатньо.А так незнаю, чи це нормально чи ні, що вона вже не сіє:hmm:Хоча і в інших сім*ям матки за цей тиждень суттєво збавили темпи.

28 хвилин тому, Zinkevych19 сказав:

в мене теж сьогодні прилетів) залітав в 2 сім*ї зразу, а матка їх на криші одного із вуликів була.

Буду тримати,як запасну матку поки що.Бо чесно, навіть не знаю, що мені з ними робити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

.А так незнаю, чи це нормально чи ні, що вона вже не сіє:hmm:

Для старих маток - доволі часто таке буває. Молодих за свій досвід не стрічав, щоб так рано закінчували

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Север сказал:

То кліщ, мабуть, сам по собі падав в такій кількості, а не від перцю. 

может и так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

теж саме, бджола розлетілась на 2 вулики, якась аж дивно, я матку зразу як побачив  в кліточку посадив, все що було із маткою зкинув в нуклеус +1 резервна не помішає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, AVA сказал:

Перець від кліща помагає , просто застосувувать потрібно правильно

примінять його потрібно не у вулик,, а пасічнику щоб бистріше шивелився 

Їде дід на волах тихо тихо, а додому то хочеця по швиче давно дома не був...

Взяв гіркий перець та натер волам під хвостами  для швидкості ті як рвонули і в галоп, а дід з возу гуп та й впав.

Дід біг біг за возом а здогнать не може, ну що думає дід терну перцем і собі, та добряче так приложився і теж пішов в галоп  що і волів перегнав,

прибігає дід додому та гукає бабі... Бабо бабо прийдуть воли заженеш у сарай, а яще кругів 15-ть кругом хати накину ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, shersand сказав:

У меня это очень не частые гости, лет десять уже не видел. А в этом году атакуют ульи не хуже голодных щурок. Знать бы где гнездо. :hmm:Я бы им показал кузькину мать.

Купити пляшку пива і взяти малинового або смородинового варення. Розмішати в пропорції 2 частки пива і одна частка варення і залити в пастки. Пастка із пляшки з під води на 1,5 літра. Верх відрізаємо щоб вийшла лійка і перевертаємо лійкою до низу. Скотчем примотуємо до дерев, кілків там де ці шкідники літають. Ллємо через лійку суміш шаром в один сантиметр. За один - два дні всі шершні сидять по пляшках. Буває що шершень вилазить надвір але зразу розвертається і лізе назад в пляшку бо йому там краще. І зразу настає на пасіці спокій. І бджоли цілі і шершні ситі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AVA сказав:

Перець від кліща помагає , просто застосувувать потрібно правильно

примінять його потрібно не у вулик,, а пасічнику щоб бистріше шивелився :umora:

На похмілья хорошо помагає . з"їв пять перчин і порядок , кровообіг такий пішов , що вмить токсікацію знімає , аналогія бані ,

це на завтра,  може пригодится :umora:

Можна легко заробити запалення шлунку і підшлункової залози. За всі задоволення треба платити і алкоголь разом із нікотином бере найвищу ціну із людей - зменшує тривалість життя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Віталій.В сказав:

прибігає дід додому та гукає бабі... Бабо бабо прийдуть воли заженеш у сарай, а яще кругів 15-ть кругом хати накину ...

За мною колись погнався колгоспний бугай. Так я так побіг що й ніг не відчував. Пробіг два кілометри і не захекався.  Спитав у пастухів чи довго бугай гнався. Виявилося що пробіг метрів 50 а потім зупинився, тяжко зітхнув і пішов до своїх корів. Якби нашим спортсменам такий стимулятор тоді  всі олімпійські рекорди буде побито.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

Це не Ваші:hmm:День Пасічника і ройок.

20190819_124347.jpg

Ні, мої по своїх домівках сидять :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee-beep сказал:

Це не Ваші:hmm:День Пасічника і ройок.

20190819_124347.jpg

Аналогічно. Пів години назад як зняв,правда маленький думав не знімати його,але пожалів хай буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Крук сказал:

Розмішати в пропорції 2 частки пива

Разбить??? Пол-литра??? Да я тебя... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Gold-V сказав:

Ні, мої по своїх домівках сидять :)

Вони мене вже замахали:hmm: Посадила, злетіли..знов посадила-знов злетіли.Ще одмн раз, дала понямать і в підвал.Хай там ще посидять:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Для старих маток - доволі часто таке буває. Молодих за свій досвід не стрічав, щоб так рано закінчували

Отож....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...