Jump to content
Бджолопотам

Весна-Літо 2019

5,802 posts in this topic

33 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

а у вас случайно не сушать подсолнух гербицидом! если ви говорите што две капитально осипались а остальние нет! или ви ем ставили раньше полоски

:dntknw:осип явно молодої, старої не бачу.

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

:dntknw:осип явно молодої, старої не бачу.

молодая пчела понятие разтяжимое! только вилупилась или ещо серая не полиняла!

3 хвилини тому, Bee-beep сказав:

старої не бачу

У вулику не бачите чи не бачите серед мертвих бджіл?

3 хвилини тому, Бджолопотам сказав:

У вулику не бачите чи не бачите серед мертвих бджіл?

У вулику немає  старих мертвих, серед молодняка.Перед прильокою, 80% молодих також, не льотної бджоли, сіренькі такі малючки:(.

Трута навалом, ну то його просто виперли на тому тижні всі.Цих я не рахую жертвами.

Edited by Bee-beep

9 минут назад, Bee-beep сказал:

Нічого, краще *пєрєрбдєть*, чим *нєдобдєть*.

если ви поставили полоски всем в одно время и одинаковое количество и полоски били бракование у вас должно бить ровное количество подмора не дай бог конешно у всех а не в разнобой

4 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

молодая пчела понятие разтяжимое! только вилупилась или ещо серая не полиняла!

І та , і та.

Только что, Bee-beep сказал:

У вулику немає  старих серед молодняка.Перед прильокою, 80% молодих також, не льотної бджоли, сіренькі такі малючки:(.

Трута навалом, ну то його просто виперли на тому тижні всі.Цих я не рахую жертвами.

Перевірте рівень закліщованості у 2 сімей проблемних і в пару шт. де все ок.

6 минут назад, Bee-beep сказал:

І та , і та.

а били улья з полосками и без подмора!

Мій варіант що посипались молоді бджоли які лупились під полосками , сразу після постановки полосок 

Коли вилазили їм мішали полоски , от і получили убойну дозу препарату .

Так можна обьяснить вибіркову дію в декількох сімьях на пасікі 

2 минуты назад, AVA сказал:

Мій варіант що посипались молоді бджоли які лупились під полосками , сразу після постановки полосок 

Коли вилазили їм мішали полоски , от і получили убойну дозу препарату .

Так можна обьяснить вибіркову дію в декількох сімьях на пасікі 

тоже вариант! но ето те пчоли што лупились под полосками и их должно бить не много а со слов што подмора много и разно возрасного  не понято как то:hmm:

Замітив тільки що - літає зграя якихось красивих птахів. Підійшовши ближче замітив що це щурки(~7шт) нападають на бджіл біля пасіки. Згадав що десь лижить воздушка(думаю хоть припугну). Вихожу на город в метрах 10-15 пролітає, бум і птах падає.( Де вони взялись? Перший раз побачив живу щурку золотисту. Щей обліт маток на днях...

25 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

тоже вариант! но ето те пчоли што лупились под полосками и их должно бить не много а со слов што подмора много и разно возрасного  не понято как то:hmm:

Я думаю @AVA дал точный вариант.Тоже об этом думала.:hmm:

Подмора, кау раз на площадь под полосками с двух сторон...не у всех был ГВ и безрасплодный по сути период.У меня на момент поставновки  в семья было по 6.5 рр.Полных.

Кстати, осыпь по семьям, так же есть  островками -кучка там, кучка сям.Есть просто по одной улочке идет, как дорогой.:blink:

Как это разного.Есть немного только луп, их мало.Основная масса 99,9%, как это *до линьки*.Одинаковы по возрасту.

40 хвилин тому, AVA сказав:

Коли вилазили їм мішали полоски , от і получили убойну дозу препарат

Как избежать в дальнейшем подобного?Полоски, как ни крути, всегда мешают.

Состояние- нестояния...все планы на день к чертям.:( 

15 минут назад, Bee-beep сказал:

Я весной полоски вішав на велику скрепку , в скрепку спичка 

Скрепка брала полоску перпендикулярно посередині і полоска висіла вздовж вулички горизонтально  в районі меду

Ход бджоли через верх рамок свободний ,

і я рішив що весною переход бджіл через верх буде в рази більший ,

чим покраям рамок

Зараз бджоли багато , думав вішать вертикально білля передньої стінки

Там зараз найбільший рух бджіл

Edited by AVA

300 мертвых пчел это явно не область под полосками , или протрава или отошла изношенная пчела но конечно может быть и перебор с действующим веществом

Edited by mixaskm

3 часа назад, Bee-beep сказал:

Я купувала у посередника, який напряму співпрацює з Реагентом.Тому що я йому не дзвонила, і нічого не казала.Реагент через нього уточнював чи справді я купувала їх препарат, чи він мені віправляв і т.д.

То що виробник читає Форум...:hmm:?

1 час назад, Bee-beep сказал:

Как избежать в дальнейшем подобного?Полоски, как ни крути, всегда мешают

Вулички в які вішаєте полоски робіть ширшими і полоску ставте так, щоб бджола могла її обходити з двох сторін по вуличці. 

Досить часто бачу в Ютубі, як люди "небрежно" втикають полоски поміж рамок і тоді, як правило, одна сторона полоски притуляється до стільника, виключаючись з роботи. Таким чином ефективність препарату знижується на половину. 

7 часов назад, mixaskm сказал:

На днях ставил все норм у напарника тоже. Вы где брали? Мы у Владимира.

Не портите бизнес Владимиру 

45 хвилин тому, Север сказав:

Вулички в які вішаєте полоски робіть ширшими і полоску ставте так, щоб бджола могла її обходити з двох сторін по вуличці. 

Досить часто бачу в Ютубі, як люди "небрежно" втикають полоски поміж рамок і тоді, як правило, одна сторона полоски притуляється до стільника, виключаючись з роботи. Таким чином ефективність препарату знижується на половину. 

ставлю і вона поволі через рух бжоли сама туди опускається.

1 година тому, mixaskm сказав:

отошла изношенная пчела

немає там зношеної. Вся молода.:(

51 хвилину тому, ромео сказав:

То що виробник читає Форум...:hmm:?

Не читає, я ім подзвонила  сама, по тефону написаному на упаковці і сказала , передаю дослівно : Ваші полоски потруїли мені бджолу. Якщо ви думаєте, что всі пасічники забиті роботою селяни чи лохи, то  помиляєтесь. Я зараз збираю всю бджолу і везу на аналізи.

Вони запитали місце розташування пасіки. І мабуть по цьому визначили, хто в них в цьому регіоні посередник. 

6 часов назад, Укроп сказал:

Те що Ви кажете що не будете виводить маток, то напевно у Вас нічого не вийде. Руки будуть чухатись, згадаєте мої слова

Маток виводити буду , але на продаж iх не буде 

1 час назад, AVA сказал:

Я весной полоски вішав на велику скрепку , в скрепку спичка 

Скрепка брала полоску перпендикулярно посередині і полоска висіла вздовж вулички горизонтально  в районі меду

Ход бджоли через верх рамок свободний ,

і я рішив що весною переход бджіл через верх буде в рази більший ,

чим покраям рамок

Зараз бджоли багато , думав вішать вертикально білля передньої стінки

Там зараз найбільший рух бджіл

Я сейчас просто пускаю пластины вертикально между рамками возле нижнего летка и они становятся на днище. Там в в основном и находится скопление пчел. 

Только что, Сіверянин сказал:

Я сейчас просто пускаю пластины вертикально между рамками возле нижнего летка и они становятся на днище. Там в в основном и находится скопление пчел. 

Пластинки не викидають з вулика? 

2 часа назад, Bee-beep сказал:

Я думаю @AVA дал точный вариант.Тоже об этом думала.:hmm:

Подмора, кау раз на площадь под полосками с двух сторон...не у всех был ГВ и безрасплодный по сути период.У меня на момент поставновки  в семья было по 6.5 рр.Полных.

Кстати, осыпь по семьям, так же есть  островками -кучка там, кучка сям.Есть просто по одной улочке идет, как дорогой.:blink:

Как это разного.Есть немного только луп, их мало.Основная масса 99,9%, как это *до линьки*.Одинаковы по возрасту.

так я так и не понял сколька подмора!много усланий поддон или горсть де стояли полоски!:hmm:

14 минут назад, Север сказал:

Пластинки не викидають з вулика? 

Бывает, но пластина становится в наклон к передней стенке и находясь в свободном положении, двигаясь, привлекает пчел. Которые пытаются ее вытянуть, грызут, в общем контактируют.

4 часа назад, Bee-beep сказал:

У вулику немає  старих мертвих, серед молодняка.Перед прильокою, 80% молодих також, не льотної бджоли, сіренькі такі малючки:(.

Може нема старої, бо вона перед смертю встигає відлетіти, а не льотна помирає у вулику, бо не літає ще. Зараз сушать або сонях, або скоріш за все сою.

Только что приехал из пасеки, на удивление воды сегодня почти не взяли и это немного настораживает, обычно больше 10л  и до 20 -ти, даже в мряку брали до 5-ти литров,  а сегодня :dntknw:, правда сегодня  день был пасмурный но довольно тепло.