Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Гарна погодка ніби очікується для сонячних воскотопок.:ay::umora: 

Пора вже й в Боярку з'їздити за вощиною. Запас її на пасіці повинен бути на рівні.:IMHO:

Пишу не з депресивного села:umora:У нас тут все тіп-топ.:umora:А в Києві так взагалі, в Лавіні молл немає це дупцю примостить, зайнято всежрущіми громаданями України:umora: мед так би виїдали! Як на бургери накидуються, як сарана:umora:

Погода жарааа.Бджола працює.

А чого це Ви так рано таритесь вощинкою?Правда, я  вже рамки замовила також :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Та він навколо Броварів по Чернігівській трасі просто суцільне поле створив. Просто усе золоте. Але чи він щось видасть... :ah::(?

Має, мої його облизують з самого ранку.Висять, як виноград.То значить виділяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

 

Пора вже й в Боярку з'їздити за вощиною. Запас її на пасіці повинен бути на рівні.:IMHO:

Шо по ціні виходить, якшо безпосередньо у них брати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

В целом на трёх полях примерно 200 га

12 августа. Оказывается иногда и град за счастье. Поля пересевались в середине июня. На одном поле красивый подсолнух.

А на втором - шикарный

 

P90812-125038(1).jpg

P90812-091504(1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, medhon сказав:

Шо по ціні

Дешевше брать в регіонах.:blink:..чомусь на регіональних виставках знижку роблять, а головний офіс безпосередньо на місці виробництва-дульку дає.Обгрунтування-така політика власників:blink:

На виставці в Києві і в Боярці ціна однакова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Надія сказав:

Оказывается иногда и град за счастье.

Я вже пожаліла...що магази кинула під низ:blink: перший раз за 3 роки ,сонях о такій порі так виділяє:blink:Я на нього і не розраховувала.І не буду ж качать гніздові рамки:(Це кощунтсво в такі дати в серпні:blink:бліннн, не вгадаєш...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Bee-beep сказал:

Дешевше брать в регіонах.:blink:..чомусь на регіональних виставках знижку роблять, а головний офіс безпосередньо на місці виробництва-дульку дає.Обгрунтування-така політика власників:blink:

На виставці в Києві і в Боярці ціна однакова.

Нормальный главный офис всегда дает возможность развиваться и зарабатывать сети реализаторов, от этого профит всегда больше, чем от того, что он будет сам чтото продавать по мелочи в розницу. Какой смысл покупать у дилера дороже, если у производителя можно купить дешевле. По итогу сеть развалится, это никому не интересно. Так что не удивляйтесь, что дилеры предлагают товар по цене ниже, чем изготовитель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора майже всю ніч і пів дня був дощ, а сьогодні сонячно - парить.

Бджола працює на золотарнику. На пасіці запах стоїть неймовірний. Літ бджіл супер - гарно заливають і магазини і гнізда.

В деяких верхні магазини вже повномедні і печатні. Деяким сім'ям ставив суш в магазин... по корпусу....

Нарешті цього року впізнаю своїх бджіл.

Хоч трішки виправиться ситуація по меду, а то геть цей рік безмедний був...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Bee-beep сказав:

Я вже пожаліла...що магази кинула під низ:blink: перший раз за 3 роки ,сонях о такій порі так виділяє:blink:Я на нього і не розраховувала.І не буду ж качать гніздові рамки:(Це кощунтсво в такі дати в серпні:blink:бліннн, не вгадаєш...

Це дочко досвід на порозі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Лавр сказав:

Це дочко досвід на порозі...

Так.....пішла всунула суш всередину гнізда всім.Може матки встигнуть напулять:umora:забрала по 1 перговій:af: у них є ще, пилок і так носять, немає чого жирувать:umora:добра тьотя-пасічник:umora:

А то де розплід виходить, все заливають:blink:

Я вже думаю, може то такий ефект дає карніка:hmm:в мене ж толкої бджоли і не було раніше, таке що *Бог послав*.

 

Досвід, точно:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Bee-beep сказав:

Пишу не з депресивного села:umora:У нас тут все тіп-топ.:umora:А в Києві так взагалі, в Лавіні молл немає це дупцю примостить, зайнято всежрущіми громаданями України:umora: мед так би виїдали! Як на бургери накидуються, як сарана:umora:

Погода жарааа.Бджола працює.

А чого це Ви так рано таритесь вощинкою?Правда, я  вже рамки замовила також :af:

 Та треба було б позбутися витопок - решток від сонячної воскотопки. Бо заважає ж...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Bee-beep сказав:

Так.....пішла всунула суш всередину гнізда всім.Може матки встигнуть напулять:umora:забрала по 1 перговій:af: у них є ще, пилок і так носять, немає чого жирувать:umora:добра тьотя-пасічник:umora:

А то де розплід виходить, все заливають:blink:

Я вже думаю, може то такий ефект дає карніка:hmm:в мене ж толкої бджоли і не було раніше, таке що *Бог послав*.

 

Досвід, точно:az:

Коли дуже  сильний взяток, вони всі заливають вільні чарунки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Надія сказав:

12 августа. Оказывается иногда и град за счастье. Поля пересевались в середине июня. На одном поле красивый подсолнух.

А на втором - шикарный

 

P90812-125038(1).jpg

P90812-091504(1).jpg

Хоч бери та до вас їдь.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помітив, що у місцевості, де ставлю бджіл, золотарника стало значно більше, та й всякого іншого різнотрав'я також. Бджоли вносять свій вклад в біорізноманіття екосистеми, на відміну від людей, які це все старанно знищують. Поки що відбираю верхні печатні магазини, скоріше за все там соняшник. Далі в іншому магазині та в гнізді теж є мед. Щось залишу в зиму, щось догодую, якщо треба.  

Спробував по методу Тюркіна знімати магазини і ставити десь подалі, щоб бджола злетіла - почався напад. Мабуть не той час, не те місце. Пару годин відбивався від бджіл, все заховав, напад раптово припинився. В результаті працював порамочно, але у футболці. 

На жаль, без мене тут закрили цікаву розмову. Дозволю собі висловитись. Пані bee-beep, ваша думка щодо обшарпаного Києва дещо перебільшена, хоча місто страждає від звичайних проблем переповненого мегаполіса. Тут один індус працює в фарміндустрії, живе в Києві вже кілька років. Він в захваті від міста, каже дуже зелені багато, приємно. Привозить сюди дітей, іноді дружину. В інший час табунами водить дівок. Я вже не раз казав, 1 млрд людей з Індії, Пакистану і ще 1 млрд з Африки готові хоч зараз залишити все і зайняти Київ, Полтаву, Херсон  або навіть ті села, де люди реально не розуміють, де вони живуть і що вони мають. На мою думку, багато людей у нас в селах взагалі не вміють господарювати і по суті нічого не вміють. Але головне для села - наявність нормальної дороги або залізниці. Де є транспортне сполучення, села живуть дуже непогано. Ще давні римляни знали, що без доріг утримати величезну імперію неможливо. Без доріг немає держави. Якщо дати людям дороги, все інше вони зроблять самі.

Нмд, найкращі країни для життя людей - це Балканські країни, Румунія, Болгарія, Молдова, Україна. Тобто це вважаються найбідніші країни Європи, з яких люди тікають. Насправді це велика дурниця, обман. Думаємо головою, цінуємо свої села, коріння, природу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Arius сказал:

В результаті працював порамочно, але у футболці.

А як пов'язана футболка із порамочною роботою?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Хоч бери та до вас їдь.:hmm:

А шо спина?:wave:Мандрівник:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

А як пов'язана футболка із порамочною роботою?:hmm:

Ну як як? Виймаємо рамку, трусимо, бджоли трохи зляться, але чомусь не кусають! Я й не знав, що так можна, все парився в довгому рукаві, а тут забув і все нормально. Такі толерантні бджілки. До речі, це буде друга качка.  А в 1,5 км від дому біле поле гречки, сіяли пізно через дощі. Домашні ройки "пахнуть". Якби знав, залишив би вдома з десяток нормальних сімей, був би з гречкою. Але і так добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Arius сказав:

Він в захваті від міста, каже дуже зелені багато, приємн

Для арабів з ОАЕ тут також рай...бо на фоні їх багацтв, але пустелі ... то вони дуріють від зелені тут в прямому сенсі.А для індусів..після їх гівняків і трупаків у річках, то взагалі не дивно, що вони в ектазі.:blink:

 

34 хвилини тому, Arius сказав:

В інший час табунами водить дівок

Ну, ясно, цих повно.Робить не хотять,  аби лапи розкинуть. На будь який карман..від дешевих плечевих до ескортниць.

А Київ гарний лише в центрі і прилеглі вулиці.Ну в принципі, як всі столиці...

Можна довго говорить і сперечатись на цю тему, але я народилась тут...і знаю, за що кажу.Місто по трохи вмивають, маємо надію...але коли їдем з Конче-Заспи через Теремки і т.д.  по Окружній додому...то я вже скоріше хочу потрапити до себе у село.І не бачити розбиті в латках дороги, обшарпані висотки і т.д.

Україна справді найпрекрасніша за природою, ресурсами і людьми.

П.с.зачищайте:umora:хто тут головний:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Коли дуже  сильний взяток, вони всі заливають вільні чарунки.

Дякую:az:, тепірачки можу спати спокійно.;) 

хай заливають...сила по закритому розплоду нормальна, можу поки їх не кошмарить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Arius сказал:

Я й не знав, що так можна, все парився в довгому рукаві, а тут забув і все нормально.

А я ще й в шортах...:ae:

Взагалі те, що я качаю мед, люди дізнаються, коли я мед сусідам розношу. Абсолютно ніяких змін у поведінці бджіл нема... 

П.С. А, ні, забув, посилено воду шукають. Сусіди якось питалися, чого це мої бджоли так багато води п'ють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ромео сказав:

А я ще й в шортах...:ae:

Взагалі те, що я качаю мед, люди дізнаються, коли я мед сусідам розношу. Абсолютно ніяких змін у поведінці бджіл нема... 

П.С. А, ні, забув, посилено воду шукають. Сусіди якось питалися, чого це мої бджоли так багато води п'ють

Коли повертаєте відкачені рамки трішки їх збризкуйте водою. Тільки акуратно, можуть почати шукати вз*яток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ромео сказал:

 

П.С. А, ні, забув, посилено воду шукають. Сусіди якось питалися, чого це мої бджоли так багато води п'ють

А моя орава, почему то воду не берёт.:dntknw: Обычно в этом месяце только и подливай, а сейчас берут, но очень мало, хотя открытый росплод, есть ещё у всех.. Взятка давно уже нет, носят пыльцу с Амброзии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Лавр сказал:

Коли повертаєте відкачені рамки трішки їх збризкуйте водою. Тільки акуратно, можуть почати шукати вз*яток.

Чесно кажучи, часу не вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, mits сказал:

Взятка давно уже нет, носят пыльцу с Амброзии.

Сам в шоці, але мої звідкись нектар носять. Сьогодні був непоганий гул. І це тішить, бо є підтримуючий взяток. Але дивує. Спека, засуха. Дощу не було вже дуже давно.

 У вулики, правда, не заглядав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Лавр сказав:

Коли повертаєте відкачені рамки трішки їх збризкуйте водою. Тільки акуратно, можуть почати шукати вз*яток.

Та й так шукатимуть після одержання викачаних рамок.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...