Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Короче, працюю собі тихенько, починяю примус... :)

В смислі, качаю мед... І раптом...

З рамок починає бризкати...

До чого б це?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ромео сказав:

Короче, працюю собі тихенько, починяю примус... :)

В смислі, качаю мед... І раптом...

З рамок починає бризкати...

До чого б це?:hmm:

:hmm:71-100, 16-25, все це х.....(харашо):al:, після 25 років стажу:ay:gut, ще допишіть 25:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, ромео сказав:

Короче, працюю собі тихенько, починяю примус... :)

В смислі, качаю мед... І раптом...

З рамок починає бризкати...

До чого б це?:hmm:

 

32 хвилини тому, miro сказав:

:hmm:71-100, 16-25, все це х.....(харашо):al:, після 25 років стажу:ay:gut, ще допишіть 25:wave:

Ви на якісь лише вам відомій мові спілкуєтесь.....не зрозумів ні ромео  ні miro

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Вадим Попов сказав:
15 годин тому, Lefty сказав:
Такими як на фото вище то не тільки ризиковано але як вже сказали - гроші на вітер. Проте полоски полоскам різниця, Варостоп дійсно якісний препарат, тай  стосовно термінів - ІМХО краще полосками збити кліща в серпні щоб зимувала бджола була здоровою і не пошкодженою а тактиком (якщо буде необхідність) вже пізно в осени обробити коли розплоду не буде, і необхідність обробляти весною  і літом взагалі відпаде. Пишу те з особистого кількох річного досвіду.
ЗІ: в минулому році вговорив товариша протестувати варостоп, до цього він лише щавелькою обробляв і термокамерою. так от в тих сімях де в серпні були поставлені полоски після термокамери по пару кліщів впало,  в в інших по кілька сотень з сімї.

Ну так порадьте, чим зараз, після фінальної відкачки можна обробити, щоб до останньої обробки в жовтні було кого обробляти.

А що тут радити. Як я роблю і чому написав вище: Варостоп (купую у Wladimir_K - і ціна демократична і  в якості впевнений)  в перших числах серпня і тактиком при потребі пізно восени. Цього річ ось в роздумах, можливо спробую варофлу і ще в планах субліматор для щавельки зимою виготовити.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Віталій.В сказав:

Передивіця лекції Василя Антоновича Гайдара він добре розповідв про обробку від кліща і терміни ...

 

Там 4 рази йде обробка біпіном з інтервалом 4 дні наче.Не знаю...він такий смердючий:blink: Бідні бджоли.Я 3 рази, в тому році  пройшлась через 5 днів і фууууу.Треба брати  дим-пушку, а зараз полоски ставить.Бо з пісюнцем (пляшка з отвором к кришці) вже замахаюсь бігать по пасіці.

47 хвилин тому, Lefty сказав:

планах субліматор для щавельки зимою виготовити.....

Почекаю поки хтось після цього субліматора перезимує і як.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Фанат сказав:

Так Мико тунеядством страдал оказывается...:umora: Вроди так это называлось. 

Це називається *свободный художник*:umora:

А Ви Фанат не гігікайте, а розширяйте пасіку.Пенсійне законодаство можуть і змінить:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

А  у моих пчёл гнёзда в зиму уже собраны.

10 рамочний чи 7 ми...так там немає, що й збирать.По суті, аби був мед бджолі доступний.На яку б сторону вона по вулочці не повернулась.

В мене одні зимували не вуличками, а висяком, як рій.Зайняли простір між стінкою вулика і 7-мою рамкою.Блінн, я так за них переживала.Бо я ж не думала, що вони так висять...в середині зими відкриваю подивиться де клуб..а вони бабаххх і посипались всі на дно вулика.В мене сердце в п*яти пішло тоді.А вони чудово себе чухали.Вийшли з зими прекрасно просто.Ще на 8 березня з 7 повномедних рамок, 4 стояли не тронуті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Короче, працюю собі тихенько, починяю примус... :)

В смислі, качаю мед... І раптом...

З рамок починає бризкати...

До чого б це?:hmm:

Хтось загодовує із бочки. Може пасіка Нагорнюка десь стоїть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Мико сказал:

От добра добра не ищут 

Не совсем понимаю значение этого слова 

Ну имелось в виду что когда на пасеке на семьях стоят по 2 надставки с мёдом то это стабильность. а когда  там 5 там 6 там 7  а где то 3-4  то это не стабильные пчёлы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня с помощником начали качать мёд.  так как урожай слабый и качать мало то работали не спеша. качнули тону и я сказал  что на сегодня  фатит.

Думаю за недельку не спеша справимся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Сегодня с помощником начали качать мёд.  так как урожай слабый и качать мало то работали не спеша. качнули тону и я сказал  что на сегодня  фатит.

Думаю за недельку не спеша справимся.

Чим розпечатуешь і на скільки рамок медогонка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Два капитана сказал:

Чим розпечатуешь і на скільки рамок медогонка?

2 Электро ножа  Гуслия.  и 60 рамочная медогонка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Лавр сказал:

корпуса використовувались як нуки на 2 місця.В середині пропил під тонку перегородку:IMHO:У мене так , тільки в протилежні сторони.

нет  там пропила ,просто делал вход и выход,что бы не було полчеи ,иначе 100 кг не принесут 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Lefty сказал:

 

не зрозумів ні ромео  ні miro

Просто последняя стопка была лишней 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Фанат сказал:

Так Мико тунеядством страдал оказывается...:umora: Вроди так это называлось. 

Я не страдал а наслаждался тунеядством 

2-3 тонны да по 6 рублей 

НР был новым русским 

Хлеб то был 20 коп а мясо 4-5 рублей 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Мико сказав:

...просто делал вход и выход,что бы не було полчеи ,иначе 100 кг не принесут 

а таблички таблички забули  "вхід" "вихід"....:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Lefty сказал:

а таблички таблички забули  "вхід" "вихід"....:)

Изнутри написано ,как в метро "держитесь провой стороны "

,в левый леток идут груженные двумя вёдрами 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Lefty сказал:

 

Ви на якісь лише вам відомій мові спілкуєтесь.....не зрозумів ні ромео  ні miro

Та шо тут непонятного?

Качаю мед. Сонях вже на "іздиханії". Мед зрілий. Печатки від 50% і більше. І тут раптом, сьогодні починає бризкати нектар. Чого в минулі дні не було. Не знаю, чи сонях вирішив присмерті видати щось чи може де необлікований молодий зацвів. Але сьогодні носили як дурні... Ось рамка вулика викачаного в середу. Обвів площу, яку встигла засіяти матка...

5d3b5ae4f3273_2607.JPG.c1012987015d158ffbe9db5c2b1396e7.JPG

що там пан @miro хотів сказати, то мені неведомо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Та шо тут непонятного?

Качаю мед. Сонях вже на "іздиханії". Мед зрілий. Печатки від 50% і більше. І тут раптом, сьогодні починає бризкати нектар. Чого в минулі дні не було. Не знаю, чи сонях вирішив присмерті видати щось чи може де необлікований молодий зацвів. Але сьогодні носили як дурні... Ось рамка вулика викачаного в середу. Обвів площу, яку встигла засіяти матка...

5d3b5ae4f3273_2607.JPG.c1012987015d158ffbe9db5c2b1396e7.JPG

що там пан @miro хотів сказати, то мені неведомо...

Качаєте дальше,чи будете чикати ?У мени така сама ситуація,правда сонях ще щось виділяє,до обіду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Та шо тут непонятного?

Качаю мед. Сонях вже на "іздиханії". Мед зрілий. Печатки від 50% і більше. І тут раптом, сьогодні починає бризкати нектар. Чого в минулі дні не було. Не знаю, чи сонях вирішив присмерті видати щось чи може де необлікований молодий зацвів. Але сьогодні носили як дурні... Ось рамка вулика викачаного в середу. Обвів площу, яку встигла засіяти матка...

5d3b5ae4f3273_2607.JPG.c1012987015d158ffbe9db5c2b1396e7.JPG

що там пан @miro хотів сказати, то мені неведомо...

взагалі на цій рамці стиглості не видно, тобто його печатки, а друге при наявності медозбірних культур та відповідних кліматичних умов нічого дивного немає, але це факт. А відповідь на питання при наяності заявленого Вами стажу та певної кількості вуликів можна сподіватись , що й комусь можна порадити та й відповісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Женя Циба сказал:

Качаєте дальше,чи будете чикати ?У мени така сама ситуація,правда сонях ще щось виділяє,до обіду.

Качаю, нема коли чекати...

40 минут назад, miro сказал:

взагалі на цій рамці стиглості не видно, тобто його печатки

важко за два дні, щоб мед достиг...

П.С. Спасите, памагите!

26_07.2.thumb.JPG.901ff2724006593b58233271f66535fd.JPG26_07.1.thumb.JPG.2f259f87aed5a0bd48dd9ccd3cb011ef.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ромео сказав:

П.С. Спасите, памагите!

Лежак? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Лежак? 

Да, українець

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Була така ситуація 2 чи 3 тижні тому, що народ жалівся, що бджоли не хочуть носити мед в верхній корпус. Зніздо залите - зверху порожні рамки торохтять.

Оскільки ми їх придбали в цьому році, то грішили на роздільні решітки (польскі, лисонь, здається). Вирішили в половини вуликів їх забрати. В результаті вийшло так:

РР є - верхній корпус рамки запечатані старі чи запечані або незапечатані відбудовані нові, внизу розплоду і меду - норма. З мінімальними перестановками готуємо сім'ї до зими

РР немає - верхній корпус рамки запечатані старі, на нових п'ятаки запечатаного розплоду або засіяно по другому кругу, внизу так само, розплод є, але на всіх рамках і потрохи. По центру наскладали перги

Висновок - піддались загальній паніці і зробили дурницю :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, ромео сказал:

 

П.С. Спасите, памагите!

26_07.2.thumb.JPG.901ff2724006593b58233271f66535fd.JPG26_07.1.thumb.JPG.2f259f87aed5a0bd48dd9ccd3cb011ef.JPG

На первой рамке фото, какого то монстра, на второй, отпечаток его ноги.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...