Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Рус сказав:

Голове сельсовета сказал что если они еще раз придут, скажи что если не успокоятся, то я своим пчелам свистки  и барабаны на ночь выдавать будут))) Заехал к ним домой - закрылись и не отвечают. Может их в СБУ сдать? Вдруг диверсанты какие-то)))))

Головне щоб шкоди вуликам не було.Вони ж такі дурні, як сало без хліба.

Ми купили в Макарівському районі,теж в  селі ділянку.40 років ніхто там не жив, світло провели.І опппп, як тільки визвали геодезистів відбивати межі..і звідки ті сусіди навилазили:blink: як я їх і не бачила і не чула, скільки приїзжала.А як дізнались , що ми щей забор будем ставить:blink:Бо я хочу на літо пасіку з Горенич  перевозити.То почали розказувать по якій груші чи сливі тут межа:blink: і геодезист дурень.

А харакер в мене нордічєскій (як каже мій папа), то тепер там щей маю імідж *дуже сварливої пані*:umora:То вони ще за пасіку не знають:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

Якщо така печатка в усих сім'ях  то це характерность данної лінії  що ні як не вказує що це не карніка.

Звирнув увагу на печатку як 4-ри роки виводжу маток і замітив "казус" переходу із породи в породу при свободі опишу... 

Та ясно, що гени нікуди не дінеш.В мене весною була матка з покупної сім*ї 2018 року, то в неї бджоди були і чорні, і чорно руді.І трут, і чорний, і геть рудий, як кордован.:blink:Я ще здивувалась, що так може буть.

Це фото 2-х різних.

За інших, я сказати не можу і фоткать не має що, бо там нуки.Вони що принесли і я їм дала,те і з*їли.А от наступний рік вже буде показовим.Все таки селекція велика річ.Хто б що не казав, а різниця є.Бо я починала , з чого Бог послав...і той венігрет є абсолютно непередбачуваний:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asot сказал:

Решітками не користуюсь ..е 2 шт і ті лежать .Думаю вся причина у ослаблених сімях

Може бути й таке.  Все-таки як не крути, де багато бджоли, то й меду завжди більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ех би зараз взятку, на підході теплі ночі до +19, у вуликах маса бджоли, по новому матки засіяли трута, мабуть сезон по новій піде. До речі, а що можуть так рано після ячменя сіяти, вчора на ніч пішла техніка із сівалками, агроном на зв'язок не виходить, і чого в  ночі сіяти, мабуть я вже переборщив зі своїми вимогами, що й в ночі сіять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

ех би зараз взятку, на підході теплі ночі до +19, у вуликах маса бджоли, по новому матки засіяли трута, мабуть сезон по новій піде. До речі, а що можуть так рано після ячменя сіяти, вчора на ніч пішла техніка із сівалками, агроном на зв'язок не виходить, і чого в  ночі сіяти, мабуть я вже переборщив зі своїми вимогами, що й в ночі сіять

Точно сівалки були. В нас зараз вносять аміак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

ех би зараз взятку, на підході теплі ночі до +19, у вуликах маса бджоли, по новому матки засіяли трута, мабуть сезон по новій піде. До речі, а що можуть так рано після ячменя сіяти, вчора на ніч пішла техніка із сівалками, агроном на зв'язок не виходить, і чого в  ночі сіяти, мабуть я вже переборщив зі своїми вимогами, що й в ночі сіять

Гречку :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, AVA сказав:

Гречку :hmm:

:hmm:не пізно, зрештою він вечором передзвони написав sms

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я бачив дискові борони і машина закрита йшла, а син казав ,що бачив сівалки, а навіщо вносять аміак, під майбутню яку культуру?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ясно, що гени нікуди не дінеш.В мене весною була матка з покупної сім*ї 2018 року, то в неї бджоди були і чорні, і чорно руді.І трут, і чорний, і геть рудий, як кордован.:blink:Я ще здивувалась, що так може буть.

Це фото 2-х різних.

За інших, я сказати не можу і фоткать не має що, бо там нуки.Вони що принесли і я їм дала,те і з*їли.А от наступний рік вже буде показовим.Все таки селекція велика річ.Хто б що не казав, а різниця є.Бо я починала , з чого Бог послав...і той венігрет є абсолютно непередбачуваний:blink:

От і я став щасливим влвсником матки карніки від нашого форумчанина davolodya. Так що на наступний рік «будем посмотреть», що воно таке та Ваша карніка. Якщо нормально приймуть.

972edf60659a3e87bf32bfad01325841.jpg432183294a6e9b4e3bafbf75c8f4c0c1.jpg53b1c9b3f2dc6ca79d2daf2b5c6e06e4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матку з сім'ї видалив 3 години тому. Від матки свиту видалив. Свита сподобалась - по руках лазила, навіть не пробувала вжалити, не те що мої - лиш на руку сіла - зразу жало всадила.
Поставив кліточку в сім'ю, попередньо трохи розсунувши рамки, щоб бджоли мали можливість ознайомитись з маткою з усіх сторін. Прохід ні для бджіл, ні для матки не виламував. Через скільки часу можна відкрити прохід і який?

П.С. я тільки підійшов до вулика, поставив кліточку на сусідній вулик, відкрив вулик, де міняю матку, а звідти відразу з десяток бджіл обліпили кліточку і почали матку облизувати хоботком через сітку. Думаю це гарний знак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Вадим Попов сказал:

. Через скільки часу можна відкрити прохід і який?

 

Через три дні відкриваю прохід для бджіл. Ще через три - випускаю з кліточки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Вадим Попов сказав:

От і я став щасливим влвсником матки карніки від нашого форумчанина davolodya. Так що на наступний рік «будем посмотреть», що воно таке та Ваша карніка. Якщо нормально приймуть.

972edf60659a3e87bf32bfad01325841.jpg432183294a6e9b4e3bafbf75c8f4c0c1.jpg53b1c9b3f2dc6ca79d2daf2b5c6e06e4.jpg

Вітаю з надбанням! :ay: що за матка конкретніше, ціна питання? Можна в "лічку" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю з надбанням! :ay: що за матка конкретніше, ціна питання? Можна в "лічку" 
Ці питання краще задавати матководу.
А ціна питання - 40 грн доставки.
Володимир мені її подарував як новачку, коли я розказав, як мені мої дали прикурити при огляді. Пожалів мене, так би мовити.
Через три дні відкриваю прохід для бджіл. Ще через три - випускаю з кліточки.
Тобто сіяти вона в мене почне не раніше як через 10 днів ±
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Вадим Попов сказав:

От і я став щасливим влвсником матки карніки від нашого форумчанина davolodya. Так що на наступний рік «будем посмотреть», що воно таке та Ваша карніка. Якщо нормально приймуть.

972edf60659a3e87bf32bfad01325841.jpg432183294a6e9b4e3bafbf75c8f4c0c1.jpg53b1c9b3f2dc6ca79d2daf2b5c6e06e4.jpg

Гарної підсадки. Пернера не маю. Але мені їх дуже хвалили інші.

Я якщо не закомиздюся:umora: Бо я це можу... жінка, що поробиш:umora: то буду весною теж мати Пернера ШО. Мене там наче внесли в список *жєланій*:umora:  І є можливість взяти  матку, від якої робилася тестова група Ф1 і є гарні результати по ним. Але хай поки зимують не в мене ці маточки:umora: 

11 хвилину тому, Вадим Попов сказав:

Володимир мені її подарував як новачку, коли я розказав, як мені мої дали прикурити при огляді. Пожалів мене, так би мовити.

У мене так зв*явився бакфаст:umora: таким же шляхом.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В  прошлом году  тоже стал обладателем 2-х маток от davolodya.-на сегодняшний день одни из лучших семей на моей пасеке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Гречку :hmm:

Гречку, або просо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:

 Тобто сіяти вона в мене почне не раніше як через 10 днів ±

Так. Тільки (+) !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Вадим Попов сказав:

От і я став щасливим влвсником матки карніки від нашого форумчанина davolodya. Так що на наступний рік «будем посмотреть», що воно таке та Ваша карніка. Якщо нормально приймуть.

972edf60659a3e87bf32bfad01325841.jpg432183294a6e9b4e3bafbf75c8f4c0c1.jpg53b1c9b3f2dc6ca79d2daf2b5c6e06e4.jpg

 в різних комбінаціях (лінії) в мене була карніка від пана Володі, неможу сказати жодного зауваження, відмінна бджола, до речі і в різних комбінаціях зараз тестую на пасіці від нього карніку, то думаю Ваші відгуки радше будуть позитивні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матку з сім'ї видалив 3 години тому. Від матки свиту видалив. Свита сподобалась - по руках лазила, навіть не пробувала вжалити, не те що мої - лиш на руку сіла - зразу жало всадила.

Поставив кліточку в сім'ю, попередньо трохи розсунувши рамки, щоб бджоли мали можливість ознайомитись з маткою з усіх сторін. Прохід ні для бджіл, ні для матки не виламував. Через скільки часу можна відкрити прохід і який?

 

П.С. я тільки підійшов до вулика, поставив кліточку на сусідній вулик, відкрив вулик, де міняю матку, а звідти відразу з десяток бджіл обліпили кліточку і почали матку облизувати хоботком через сітку. Думаю це гарний знак.

Також маю 4 матки від п. Володимира. Маю Пернер, пешець, словенку, і замовив ще дві маточки від нових материнок. Засів чудовий у цих маток від бруска до бруса.Я міняю маток через відводок над основною сім'єю в 3 чи 4 корпусі, потім об'єдную забравши стару матку.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

5f015abda63f9020a66062f1e94bfe9e.jpg3001e0fb4441099a6c2b8759aa076d36.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Вадим Попов сказал:

на наступний рік «будем посмотреть», що воно таке та Ваша карніка.

Если Пернер то готовьтесь скребти воск на верхних брусках и  разрывать слепленые медом  мемежкорпусные перемычки. Уж очень они восковитые и медовитые:ay: И ласковые как ягнята. мои любимые:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если Пернер то готовьтесь скребти воск на верхних брусках и  разрывать слепленые медом  мемежкорпусные перемычки. Уж очень они восковитые и медовитые:ay: И ласковые как ягнята. мои любимые:ah:
Ну в мене лежаки. Поки-що
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.07.2019 в 09:41, Мико сказал:

Попался ролик Людмилы Пчеловода с лежаками в розовых перчатках 

Мёда с подсолнуха нет и почему неизвестно 

Вона вже мед качає...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Вона вже мед качає...

 

Зверніть увагу без рожевих рукавиць. Видно що з медом цего року туговато.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Також маю 4 матки від п. Володимира. Маю Пернер, пешець, словенку, і замовив ще дві маточки від нових материнок.

Gnat -  питання таке відверте - чому переходите на карніку ? В той рік начебули яскравим поихильником бакфаст ...купували ф1 ..і тд...що змінилось ...що стало поштовхом - які саме спостереження вас привели до заміни породи ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Попов сказал:

Ну в мене лежаки. Поки-що

Карника любит складывать мед "над головой". :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...