Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, ромео сказав:

 

Я вже писав, що минулого року придбав декілька карнік F1. 

Вже задумуюсь над тим, щоб замінити їх назад на своїх дворняг. Нічого кращого в них не побачив. 

Не богохульствуйте за карніку:umora:Ідіть в тему :hmm:і там рвіть всіх на шмаття своїми висновками:umora:а я подивлюсь:ole_ole:

Мені подобається.Стою майже носом в літок і ніхто мене не чіпає.Після  майже 2-х сезонів з бджолами-психами, ще важко до такого пофігізму адаптуватись:umora: око трохи нервово подьоргується, як бджола поряд пролітає.

І на траві..на камнях:ae: да шо там казать на асфальті!.Хвости, яких я не трогала.Ні потрогала один раз на 1 рр:umora: приперли після акації по магазу меду.В магази піднялись всі.З цим питань також немає.

Я би вставила фото свіженьке 145 рамки, але пише помилка...зверність до адмінів:blink:

За нуки я мовчу, ті манюні мають  від 3- 4 рр на сьогодні.Саме рамок, а не ляп-ляп по рамкам:wave:бо тут небезпечно не уточнювать.Запишуть або в лузери ,або в брехло:umora:  працюють теж.Пилок пруть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Мико сказав:

Я уже получил 

20190711_134703 (480x640).jpg

Кошерно:ay: Добре живете, натурпродукт, це дуже дорого зараз;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Bee-beep сказал:

Я би вставила фото свіженьке 145 рамки, але пише помилка...зверність до адмінів

Уменьшить фото в фоторедакторе до нужных размеров 

  • Максимальный общий размер 2,41MB
  • И никуда не нужно обращаться 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. А я сьогодні перший раз зробив прививку від іо карніки тройзек . Зробив партію на 20 маточок. Буде мені на заміну і сусід просить пару маток . Якраз при огляді попалась без маточна сім'я досить сильна, в неї і підставив. Ну як кажуть з Богом.

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Bee-beep сказал:

Мені подобається.Стою майже носом в літок і ніхто мене не чіпає.

Це саме можу сказати і про своїх безпородних. Пасіка за 5м від будинку. Робочий одяг біля вуликів - шорти і футболка (навіть на відкачці).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Фанат сказал:

Ми відстали від життя... :umora:

А як Ви відносетесь до карпатки ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

Уменьшить фото в фоторедакторе до нужных размеров 

  • Максимальный общий размер 2,41MB
  • И никуда не нужно обращаться 

Наче вийшло.Видно що вони з тої рамки мабуть під*їдали.:umora:Чогось я так думаю, що був період, що по центру рамки хряцали:umora:Але зараз все виглядає так.Залита з 11 червня до 10 липня.Я все фіксірую:umora:може й зараз почнуть підчищать.Бо літають тільки зранку..ваточник аля-улю..золотарник тільки-тільки починає, його більше за ваточник в рази...сонях з 27-29 числа буде..і то..так для виду.

20190709_104344-min (1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, ромео сказав:

У корпусних продовжують пакувати гнізда. І як тільки можна його там розмістити. :dntknw:Тягнуть язики вниз і заливають. 

У вас же над головою повно місця!!!

Як я не хочу качати гніздові рамки! Це ж такий геморой...:ak:

перчатки купуйте з нарукавниками

ми в кількох вуликах зробили рокіровку корпусів. Аж самому цікаво що з того вийде. Весною такий номер проходив

знайшов такого, де в верхньому корпусі жодної краплі меду не було, це з врахуванням того, що взяток іде третій день. Бджола на місці, розплід в розумних межах для даної пори також присутній

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Фанат сказал:

Я ж кажу Наша Няша, УС, Карпатка не в тренді. В Міко перегруз, скоро пружини на вісах репнуть...:umora: 

Даремно Ви так агресивно відносетесь до карніки :IMHO:, якщо копнути то карніка і карпатка це одна і та бджола, тільки забугром впевнені що карпатка пішла від карніки, а наші кажуть що карніка пішла від карпатки.

Взагалі працюю з карпаткою 4-ри роки кожен рік виводжу маток від найкращих сімей наскільки можливо на своїй пасіці проводжу  чистку злих, які гидко держуть гніздо,  де погана усидживость і  т.д, і результат уже дійсно видно, але в цім році замовив матку карніки із Словєніїї дочки ф1 вже працюють але бджола ще не їхня, а ось мамка словєнка під №83 вже добряче займає 10 рамок і вже два рази прийшлося відкачувати по 4-ри рамки ( поле за 2 км  а все рівно заливаюця )  майже такаж картина по меду і в моїй карпатці , а от напроти літка у карпатки в трусах постояти тяжко, а карніка словєнка стою від літка в трусах 50см навмисно а бджола взагалі не реагує :ay:,  а в відкритому вулику і в гнізді що карпатка що карніка майже не відрізняєця :IMHO:. Пробував я працювати із У/С гарна бджола і по молі чистюля :ay:, а от слабенкий старт раньою весною в результаті чого тяяжко взяти акацію, і те що У/С майже не працює без матки  мені не сподобалось, і тільки по цих двох причинах  з  У/С не подружився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Віталій.В сказал:

ось мамка словєнка під №83 вже добряче займає 10 рамок і вже два рази прийшлося відкачувати по 4-ри рамки ( поле за 2 км  а все рівно заливаюця )  майже такаж картина по меду і в моїй карпатці , а от напроти літка у карпатки в трусах постояти тяжко, а карніка словєнка стою від літка в трусах 50см навмисно а бджола взагалі не реагує :ay:

І мої словеночки  під  номерами 81,82  мають подібні  сім`ї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Bee-beep сказал:

 

20190709_104344-min (1).jpg

Для карніки якась мішана печатка :IMHO:, на таких рамках у мене майже сніжно біла .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Фанат сказал:

Міко он проти вітру аж пісяє і одночасно 8-й корпус на підході... :umora:

Так то ж "баки" ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка, баки, шмаки... А Главний Взяток плавно підходе до завершення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Фанат сказал:

Міко он проти вітру аж пісяє і одночасно 8-й корпус на підході... :umora:

Деж Вам так Міко насолив :hmm:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Sergei 08 сказав:

нектар  з  чого брали ?

:umora: Підсніжник  у березні,  квітень  зузулині черевички,  а у травні почали   будувать  магазини. О т такий вам сексітаз.!!!   :wave:  блин  забув   що це  італійка з краинкою :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви бачили назву теми. А курок через пост вище?? Ви не туди попали. Ідіть "Порода карніка"
Шановний колего ,а якщо я заберу назву карніка то все гуд???

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Вадім Полтава сказал:

Карніка, баки, шмаки... А Главний Взяток плавно підходе до завершення.

У меня в самом разгаре,еще дней 20 будет цвести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Міхал-69 сказав:

:IMHO:Бакфаст і карніка - то вже вчорашій день... 

Саскатраз - на 15 травня гніздо-  бджоли три повні корпуси  Рута і три 145  відбудованоі вощини і залиті....

Саскатраз! так я теж це чув, правда в Африці, діло було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Вадім Полтава сказав:

Карніка, баки, шмаки... А Главний Взяток плавно підходе до завершення.

так, завершення сезону вже близько, і як казав один знайомий пасічник, вже скоро вересень і зацвітуть лишень вулики з північної сторони:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Для карніки якась мішана печатка :IMHO:, на таких рамках у мене майже сніжно біла .

Піду спитаю, чого вони мене підводять:umora:Ви шо не бачите серед рамки шпійона рудого?То та руда бджола намутила:umora:Ще не ідеально чиста...вони ж обльтувались на чому Бог послав в тому році:umora: Вивожу на чисту воду.

Ще насипайте, в мене до літака є час почитати і порозстраюваться:umora:

40 хвилин тому, bosik2017 сказав:

:umora: Підсніжник  у березні,  квітень  зузулині черевички,  а у травні почали   будувать  магазини. О т такий вам сексітаз.!!!   :wave:  блин  забув   що це  італійка з краинкою :wave:

Італійка може просто пройтись по вуликам сусідам і оппп, повне гніздо і 2 магаза:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Фанат сказав:

Все, капець... У бее- бипп не карніка.:blink::umora: 

Да мені вшистко єдно.Аби не агресивна і бурхлива на старт весною.Мед носять всі бджоли.

Назву її в свою честь.Є ж Вікторії, Регіни.Буде карніка Інна.:umora:Долго лі умєючі.

Зара на прінтері і документа зроблю;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Bee-beep сказав:

Італійка може просто пройтись по вуликам сусідам і оппп, повне гніздо і 2 магаза:umora:

ті хто вікачують мед з підсніжників дбають про це задалегідь, вони на зиму загодовують 25літрів сиропу(зі слів спєца).Я одного разу запитав пасічника який спеціалізується по виробництву підсніжникового меду, а як бджоли із зими виходять після такої потужної загодівлі, він відповів, що їм виходити не треба зважаючи на ціну підсніжникового меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Фанат сказав:

Все, капець... У бее- бипп не карніка.:blink::umora: 

Плачу вже:umora:І тут напали і добвуть.Але наче молоді, не так страшно:umora:

На наступний сезон буде все чікі-пікі.Італійок пристроїла.Баки  теж поїдуть у ту сторону:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

ті хто вікачують мед з підсніжників дбають про це задалегідь, вони на зиму загодовують 25літрів сиропу(зі слів спєца).Я одного разу запитав пасічника який спеціалізується по виробництву підсніжникового меду, а як бджоли із зими виходять після такої потужної загодівлі, він відповів, що їм виходити не треба зважаючи на ціну підсніжникового меду.

У кожного свій шлях.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Bee-beep сказав:

У кожного свій шлях.:blink:

а Ви вірити у підсніжниковий мед:(, ну тоді вибачте що я травмував Вашу фантазію:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...