Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Пока что погодные условия просто песня .Может наконец то отрезвит буйные головы обеим сторонам.Еще бы зиму суровую да затяжную и вообще ляпота.Отсеились бы прыгуны за "легкими" деньгами и хоть бы лет 5 нормальным людям дали пожить по человечески

Всадников(без головы),специалистов(скороспелок) в любом из направлений пчеловодства меньше станет.Самохваловых поменьше будет.Пойму ,что не всегда деньги сами текут,только успевай вкладывать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Робив підсадку під ковпачок матку ІО неперевірену карніка. Дві доби тримав, бджоли налупилося повно пвдковпачком і я вирішив випустити матку . Відносились нормально не брали в клуб.силочка на відео )))) за відео несваріть як телефон взяв так зняв)))

 

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

 

Вечором прийшов заглянув матка бігає по рамках спокійно.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Доброго дня. Робив підсадку під ковпачок матку ІО неперевірену карніка. Дві доби тримав, бджоли налупилося повно пвдковпачком і я вирішив випустити матку . Відносились нормально не брали в клуб.силочка на відео )))) за відео несваріть як телефон взяв так зняв)))

 


Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

 

Матка прийнята, але яб ще поспостерігав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Яцков Андрій сказал:

Я на нервах... почав цвісти сонях. Вночі було +7. А вдень +19, але вітер дуже холодний. Получається ріпак і сади "змило" дощем, липа згоріла від жари, а сонях "змерз"? За своїх 10 років бджолярського стажу такого не памятаю щоб всі катаклізми і в один сезон:(

Мне тётка рассказывала, что в конце 80-х, был 1 год, что вообще ни капли не выкачали с пасеки(25 семей).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, mits сказал:

Мне тётка рассказывала, что в конце 80-х, был 1 год, что вообще ни капли не выкачали с пасеки(25 семей).

У нас тогда в фуфайках по пасеке ходили всё лето.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, mits сказал:

Мне тётка рассказывала, что в конце 80-х, был 1 год, что вообще ни капли не выкачали с пасеки(25 семей).

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.07.2019 в 06:16, Bee-beep сказав:

ак і є. Теж трусили вулик і не за 10 метрів, подалі.  Бачу,  що так як у Вас * вернулися і чудить*.  При чому чудить вже у сусідньому вулику:blink:, бо їхній я забрала.  Взагалі , там ситуаця дивна..Вони вийшли з зими з отрутневівшою маткою. Грохнула. Дала плідну, ще в березні. І з того часу їх ковбасить в ковбасить, да не сиділи конкретно вони більше 9 днів без матки. Мусила викинуть з хати їх. Думала провітряться і * протрезвіють*. Бо грохнуть за 3 місяці, 3-тю матку, це вже занад-то.:blink:

В мене інколи таке трапляється. В такому разі прибираю вулик із трутовками вбік. В сусідньому вулику плідну матку ховаю під сітчастий ковпачок  а потім ставлю рамки із дурнуватими бджолами на пару діб до цього нормального вулика. Плідну матку через дві доби випускаю.  На третю добу ставлю порожній вулик на старе місце і бджоли вертаються назад. Спочатку ставлю колишнім трутовкам порожні рамки і плідну матку під ковпачком на невеликій кількості меду. Після того як матку прийняли із інших вуликів ставлю декілька рамок із відкритим розплодом . Бджоли із трутовочного вулика при такому способі швидко приходять до тями і нормально працюють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

до 2050 вже і хробаків не буде, які частину з нас зїдять 

Хто горілку п"є - ніколи не вмирає !

А якщо умре - в гробу не згниє!:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Період збору ММ для себе любимого закінчується. Збір ММ - це просто та цікаво. Особливо, коли є китайці зі всіма їхніми приспособами. За менш ніж 2 тижні зібрано більше 200 мл ММ. Із роботи виведено лише одну сім'ю як стартер. 

IMG_20190703_193535.jpg

IMG_20190703_191605.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Sanich сказав:

Період збору ММ для себе любимого закінчується. Збір ММ - це просто та цікаво. Особливо, коли є китайці зі всіма їхніми приспособами. За менш ніж 2 тижні зібрано більше 200 мл ММ. Із роботи виведено лише одну сім'ю як стартер. 

Теж мав в планах паралельно з виводом маток  зайнятися збором  молочка, але плани так і залишилися планами, невистачає на все часу, то ж перенесу на слідуючий сезон. Але сильно тим непереймаюся,  бо виконав для себе значно важливіше завдання - спробував себе в ШО, і доволі успішно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Фанат сказав:

Я теж, як ви майже.Така ж ситуація. Я 9-й сезон пасічникую і бачу повну попу.

В мене 20-й з гаком сезон, а на горизонті та сама ж-па, що і у Вас.

Вчора бачив на ютюбі ролик Баскевича (в нього 200 чи 300 сімей) також каже, що туго з медком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Фанат сказав:

Коли вже йому дойде, що бджолярство-це не бізнес.

Після 100+ вже однозначно бізнес, правда ризик є як і у всьому сільському господарстві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Фанат сказал:

так хоть перекупи закупали б мед по два долали, так хоть ціною любувався б я.....:hmm:

Експортери думають, що всі ці наші жалібні випади - то такі щорічні сезонні ритуальні ігри пасічників...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С акцией пролёт, на подсолнух погода портится. Будем посмотреть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Джаз сказав:

Будем посмотреть.

Пробував дивитися з різних ракурсів,  картина одна - повна ж-па цього року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 минут назад, ромео сказал:

Експортери думають, що всі ці наші жалібні випади - то такі щорічні сезонні ритуальні ігри пасічників...

Через днів 10 думаю стане всім все ясно.У нас сонях ще й толком не квітує. Але треба запасатися цукром .

4 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Пробував дивитися з різних ракурсів,  картина одна - повна ж-па цього року.

Не тільки у нас жопа,в інших галузях  то саме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Женя Циба сказал:

У нас сонях ще й толком не квітує. 

Проїхав сьогодні більше 100 км. З бачених полів розквітлого сумарно десь відсотків із 10. Повністю розквітлих полів 1-2, в переважній більшості тільки починають жовтіти смуги і кути на полях...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ромео сказал:

Експортери думають, що всі ці наші жалібні випади - то такі щорічні сезонні ритуальні ігри пасічників...

Старт поганий, мало бджоли, у значній частині регіонів погано виділяє чи  не виділяє взагалі, але попереду ще 3 -4 тижні цвітіння , а тоді вже  ситуація проясниться. Для нормального відновлення функціонування ринку і приведення до тями обидві сторони процесу потрібен врожай нижче ніж звичайно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Женя Циба сказав:

 

Через днів 10 думаю стане всім все ясно.У нас сонях ще й толком не квітує. Але треба запасатися цукром .

 

  Їздив шукати, де на сонях притулитися. Вже тиждень, як зацвів. Але так й не знайшов де притулитися. По посадці 5-7 вуликів бачив у кількох місцях і без хазяїв... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, ромео сказал:

Проїхав сьогодні більше 100 км. З бачених полів розквітлого сумарно десь відсотків із 10. Повністю розквітлих полів 1-2, в переважній більшості тільки починають жовтіти смуги і кути на полях...

Дощі на весні збили трохи з графіку аграріїв  по посадкі соняшнику,і нам не превично,але є плюси просівші сімї зможуть трохи набрати силу.А чи буде виділяти то це вже загадк для всіх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

  Їздив шукати, де на сонях притулитися. Вже тиждень, як зацвів. Але так й не знайшов де притулитися. По посадці 5-7 вуликів бачив у кількох місцях і без хазяїв... :dntknw:

А яка причина що не знайшли де притулитись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 7/3/2019 в 16:29, Sanich сказав:

 

бджоли демонструють різну поведінку і на медозборі. Частина літає вдень не в розвалочку, звичайно, але знесилюючись на вітрі і під вечір вже ніякі, а інша частина розумно чекає вечору, коли вітер стихне і працює на повну потужність, аж льотки жовті

і в тих і в інших меду не дуже, м'яко кажучи, носять чомусь тільки в гніздо, корпуси тільки почали заповнювати нектаром і то тільки на старих рамках. Для себе вони начебто вже завтра-післязавтра завершать носити, час вже щось принести і для пасічника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Олександр Коваль сказал:

бджоли демонструють різну поведінку і на медозборі. Частина літає вдень не в розвалочку, звичайно, але знесилюючись на вітрі і під вечір вже ніякі, а інша частина розумно чекає вечору, коли вітер стихне і працює на повну потужність, аж льотки жовті

і в тих і в інших меду не дуже, м'яко кажучи, носять чомусь тільки в гніздо, корпуси тільки почали заповнювати нектаром і то тільки на старих рамках. Для себе вони начебто вже завтра-післязавтра завершать носити, час вже щось принести і для пасічника

Ещё 2 дня назад, в магазинах не было ни пчёл, ни мёда, хотя лёт семей отличный был. Сегодня глянул, а магазины почти полные мёда. Не моли они за 2 дня, столько мёда принести, значит начали массово подымать с гнезда. Так что ждите день икс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, mits сказав:

Ещё 2 дня назад, в магазинах не было ни пчёл, ни мёда, хотя лёт семей отличный был. Сегодня глянул, а магазины почти полные мёда. Не моли они за 2 дня, столько мёда принести, значит начали массово подымать с гнезда. Так что ждите день икс.

Ви що без вагів працюєте? Там же видно дений приріст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...