Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Користувач писав без дозволу, даного видання і ті хто дав доручення знайти матеріал забажав все приховати, щоб не втрачати свою  бізнес репутацію, тому що за кордом ніхто собі не дозволяє такого рівня спілкування, що у нас. Яке це видання можете подивитися в пошуку. Вам легше стане, як ці пости з'являться. Адміністрації пішла на зустріч даного серйозному виданню і думаю більшість цих постів викликають посмішку, тому і більше активності даного акаунту і немає.

https://app.handelsblatt.com/?mwl=ok

Серйозне німецьке бізнес і економічне видання.

 

Ваша відповідь породила ще більше запитань чим відповідей. Перейшов за Вашим посиланням і в пошук поставив словосполучення Український мед (Jkrainischer honig) але пошук на цьому сайті не дав ніяких результатів. І як Адміністрації знати що це представник handelsblatt.com написав дані пости а не хтось невідомо хто. Якщо Адміністрація знає про роботу представників handelsblatt.com  на  сайті і спілкується із керівництвом даної організації тоді зрозуміло що форум є джерелом статистичних даних для закордонних імпортерів українського меду. Тому всі хто прочитає дане повідомлення повинні давати побільше хибної інформації яка буде на користь українським пасічникам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Крук сказал:

Ваша відповідь породила ще більше запитань чим відповідей. Перейшов за Вашим посиланням і в пошук поставив словосполучення Український мед (Jkrainischer honig) але пошук на цьому сайті не дав ніяких результатів. І як Адміністрації знати що це представник handelsblatt.com написав дані пости а не хтось невідомо хто. Якщо Адміністрація знає про роботу представників handelsblatt.com  на  сайті і спілкується із керівництвом даної організації тоді зрозуміло що форум є джерелом статистичних даних для закордонних імпортерів українського меду. Тому всі хто прочитає дане повідомлення повинні давати побільше хибної інформації яка буде на користь українським пасічникам.

Далеко підемо з такими пропозиціями, як  одним так і другим. Щось з того, що є на сайтах Баскевича, Овдієнка чи "Медової біржі", далеко підемо. На сайті Медової біржі, акацію продають по 108+грн. за кг., щось мені це нагадує, чи сонях 42 грн. за кг.

Раніше мені було цікаво, коли не знав всієї "кухні", а коли стикався з "таким підходом" було образливо, на сьогодні мені вже навіть це не викликає емоцій і на це відповідь чому ми так "існуємо".

Тому тиша наше все ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Sergei 08 сказал:

це ви про свої чи про чужі  ?   в мене теж в цьому  році майже не рояться 

Свої, звичайно... Не хвалюся - то не моя заслуга, бо щороку ця мука в кінці травня і весь червень забирала всі сили. А цього року щось таке сталось, що роїтись не хочуть. 

Мало того, що безвзяток, та ще й в лежаках сидять на неповних комплектах.3-5 рамок не вистачає. Треба ставити вощину, бо старі рамки вибракував. Розраховував на взяток з липи. А його нема. Жду. Невже так до соняха прийдеться?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Свої, звичайно... Не хвалюся - то не моя заслуга, бо щороку ця мука в кінці травня і весь червень забирала всі сили. А цього року щось таке сталось, що роїтись не хочуть. 

Мало того, що безвзяток, та ще й в лежаках сидять на неповних комплектах.3-5 рамок не вистачає. Треба ставити вощину, бо старі рамки вибракував. Розраховував на взяток з липи. А його нема. Жду. Невже так до соняха прийдеться?

 

в нас липа цвіте пару днів ,  вощину потроху тянуть а як з медом буде побачим  . спека   щодня  , лиш сьогодні підхмарило 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні перевіряв пастки, з семи штук шість з роями, плюс одного вже зняв і ще один сидить тут недалеко.

На пасіці з'явився новий запах - ніби розплавлений шоколад. Виявилось, що це бур'ян, я його називаю ромашка, але це не ромашка звісно, дрібні білі квітки, високе стебло, не знаю що це, але бур'ян дуже поширений. Бджоли його, виявляється, відвідують досить активно. По соняшнику багато суріпки, здалеку поля жовті. Цікаво, чи будуть витравлювати, чи соняшник сам заглушить?

У вуликах порожньо, хоча літають активно. Другий день на новому місці, може ще не зорієнтувались. Різнотрав'я багато (не всю землю ще загребли під сою та кукурудзу), липа в основному ще не квітує. Спекотно, але небо вже затягує і навіть погримувало.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

На сайті Медової біржі, акацію продають по 108+грн. за кг

Чисто базарний підхід спочатку ціну підняти  а потім потроху опускати поки не продасться. А існуємо так тому що не можемо відійти від старих методів виробництва і не можемо зменшити собівартість виробництва меду. В цьому році і в наступному ще із соняшниковим медом буде збільшення ціни а потім ціна знову буде падати. В Європі підхід до ділових партнерів це повна довіра а в нас що - відправити товар а за кордоном заберуть і так. Про майбутнє не думає ніхто. В меді зверху мертві бджоли або бігали миші а пасічники здають все в бітонах які було треба мити ще два роки тому назад. Я помив і мед здав в чистеньких. А повернилися такі що не міг впізнати. Всі в чорному мастилі. Водій пояснив що поламався задній міст на наших дорогах і він повкидав поламані деталі до бітонів. От воно все і перемазалося. От так і живемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Крук сказал:

Чисто базарний підхід спочатку ціну підняти  а потім потроху опускати поки не продасться. А існуємо так тому що не можемо відійти від старих методів виробництва і не можемо зменшити собівартість виробництва меду. В цьому році і в наступному ще із соняшниковим медом буде збільшення ціни а потім ціна знову буде падати. В Європі підхід до ділових партнерів це повна довіра а в нас що - відправити товар а за кордоном заберуть і так. Про майбутнє не думає ніхто. В меді зверху мертві бджоли або бігали миші а пасічники здають все в бітонах які було треба мити ще два роки тому назад. Я помив і мед здав в чистеньких. А повернилися такі що не міг впізнати. Всі в чорному мастилі. Водій пояснив що поламався задній міст на наших дорогах і він повкидав поламані деталі до бітонів. От воно все і перемазалося. От так і живемо.

Це підсумок і занавіс відповідей чому.

І ще у нас вже є купа випадків меду  з ГФС, є здачі меду в бочках з бітумом, з піском, з щебенем і ТД. Є методи "лікування" від антибіотиків і вологості меду, багато чого можу продовжувати, загалом це "не лікується" і це не стосується когось конкретно це загальна характеристика і відповідь.

Особисто мене вже нічим не здивувати та й це жирний хрест. А про "базар", то це відповідь, що за дослідження одним з інституту ЄС населення України є найменш економічно освічено з 20 сусідніх країн, з переважаючою характеристикою комбінації "віри і надії на авось". В ЄС те ж виставлять "рекламацію", бо українці у них така "карма". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Свої, звичайно... Не хвалюся - то не моя заслуга, бо щороку ця мука в кінці травня і весь червень забирала всі сили. А цього року щось таке сталось, що роїтись не хочуть. 

Мало того, що безвзяток, 

 

Сильное роение ,  предвестник сильного взятка 

А то что творится  в этом году наводит на грустные мысли 

Неужели таки сбудется мечта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

Свої, звичайно... Не хвалюся - то не моя заслуга, бо щороку ця мука в кінці травня і весь червень забирала всі сили. А цього року щось таке сталось, що роїтись не хочуть. 

Мало того, що безвзяток, та ще й в лежаках сидять на неповних комплектах.3-5 рамок не вистачає. Треба ставити вощину, бо старі рамки вибракував. Розраховував на взяток з липи. А його нема. Жду. Невже так до соняха прийдеться?

 

Зовсім погані у вас справи.Але є надія ,що в наступному році як цвістимуть груші всі  сімї будуть добре будувати  щільники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

Зовсім погані у вас справи

Та ну, таке скажете..."зовсім"...

2 часа назад, Мико сказал:

Сильное роение ,  предвестник сильного взятка 

А то что творится  в этом году наводит на грустные мысли 

Думаю, що прикмета неправдива...

1500 га соняха дають надію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

Та ну, таке скажете..."зовсім"...

Думаю, що прикмета неправдива...

1500 га соняха дають надію...

У мене теж була надія і на вербу з садами, і на ріпачок з акацією...але можна сказати пролетіли. Мед звичайно є, відкачую помалу, але не в тих кількостях, що розраховував. Зараз виручають боби, якраз цвітуть, вся бджола в роботі, з дня на день зацвіте липа, а там і сонях з гречкою підтягнуться. Але спека 30-35 градусів в тіні дає мало оптимізму... боюсь згорить липа за кілька днів і з взятком теж проліт може статися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Крук сказав:

А якщо інформація стерта - які висновки можна зробити? Історією не можна маніпулювати тому що не можливо вчитися на помилках і робити правильні висновки.

Якраз на помилках люди і вчаться.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

1500 га соняха дають надію...

Якщо соняшник гібридний тоді буде прольот як фанери над Парижем. В мене вдома в минулому році таке було. Так що добре розпитайте що то за гібрид.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Saturday, June 15, 2019 в 08:21, Виталик78 сказал:

Для старого еврея

- Хотят продать семей 10,просили узнать цену .

К евреям не имею ни малейшего отношения.

Выскажу мнение

Цена семьи в сезон одинакова при условии учета динамики развития.

Т.е. в апреле-мае 12 рам пчелы и 6-7 расплода цена 2200 средняя,значит 2200 сейчас при условии что семья 20-25 рам пчелы и 7-8 расплод.

Если отводок на конец мая имел силу 6-4 при цене пакета 1200,то также 1200 и будет сегодня при силе 10-6.

На 5 июня один товарищ покупал в Полтавской области семейки 10-5 по цене 1600 грв,т.е. как пакет силой 4-4 в мае.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Які є думки щодо того що на фото

5d06a4a94b291_.thumb.JPG.5815706f183e3e1847c3d3d4ede547d0.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

боюсь згорить липа за кілька днів і з взятком теж проліт може статися

Липа цвіте і тільки пахне гарно ...на воді не сидять ,але толку 0 ! Магазини сухі ,а в гніздах ледь ледь наприск ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На РП 5 ввів назву "Іллінці"-виявилось таке місто в трьох областях України. Так і не визначивсь-де така ситуція з нектаруванням липи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Винодел сказал:

Так і не визначивсь-де така ситуція з нектаруванням липи?

вінницька

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, ромео сказав:

Які є думки щодо того що на фото

5d06a4a94b291_.thumb.JPG.5815706f183e3e1847c3d3d4ede547d0.JPG

Міняйте матку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ромео сказав:

Які є думки щодо того що на фото

5d06a4a94b291_.thumb.JPG.5815706f183e3e1847c3d3d4ede547d0.JPG

Ромео, то Ви із стажем більше 15 років вперше  таке побачили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2019 в 21:22, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Мед з ваточника швидко кристалізується?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

З нього мед не відкачаєте.Маю навкруг доволі цього дикуна, весь іде на підтримку і розвиток.Чи у Вас там неозорими гектари його?Він же цвіте не масово плантаціями, а то там, то сям.

33 хвилини тому, asot сказав:

Липа цвіте і тільки пахне гарно ...на воді не сидять ,але толку 0 ! Магазини сухі ,а в гніздах ледь ледь наприск ...

Аналогічно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Lefty сказал:

Ромео, то Ви із стажем більше 15 років вперше  таке побачили?

Та ні. Я знаю, що так сіє струтневіла матка.

4 минуты назад, дьома сказал:

Міняйте матку:umora:

Її у вулику нема. Точніше не було.

пс Вже є неплодка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Егор Юрьев сказал:

К евреям не имею ни малейшего отношения.

Выскажу мнение

Цена семьи в сезон одинакова при условии учета динамики развития.

Т.е. в апреле-мае 12 рам пчелы и 6-7 расплода цена 2200 средняя,значит 2200 сейчас при условии что семья 20-25 рам пчелы и 7-8 расплод.

Если отводок на конец мая имел силу 6-4 при цене пакета 1200,то также 1200 и будет сегодня при силе 10-6.

На 5 июня один товарищ покупал в Полтавской области семейки 10-5 по цене 1600 грв,т.е. как пакет силой 4-4 в мае.

 

Не планировал обидеть, дедушка хочет 10 семей продать,просил цену теперешнюю узнать. Вобщем цену он узнал,поставил 150.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
Відео цікаве, та поки на законодавчому рівні не буде прийнято закон про кримінальну відповідальність за потруєння бджіл, толку не буде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...