Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

бджоли носять нектар, стільники будують, взяток навіть незнаю з чого, навколо різноманіття цвіте, чогось одного масивом немає, а як їм получається цілий день в роботі невідомо, але приємно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ромео сказал:

Щось із липою стосунки якось не складаються...:(

Взагалі про пасічництво у моїй місцевості: якщо не буде соняху, то бджільництва в наших краях також не буде...

Уявляю ситуацію, якщо соняшника сіяти не будуть... Трохи поносять весною: верби, садки, кульбаба. Ріпака господарсто не сіє. Буває сусіди... Акація? Цього року два дні  виділяла. Встиг по рамочці вощини відбудувати. Липа?На сьогодні - нуль...Приготовлена вощина стоїть... Що далі? Голяк...  Таке поняття як "різнотрав'я" - взагалі не зрозуміло про що. 90 % орних земель. А там - ні бур'янинки... Хімія - мать її...:at:

ПС. Матки  пристойно понизили темп...

Нас може спасти лише продаж бджолопакетів,і сонях. Акаці,липа,різнотравя у нас як підтримуючий взяток,і то  не завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас цього року , завдяки кращій ситуації з дощами, ситуація з нектаруванням краще ніж описав "Ромео", в деяких точках йде привес до 1кг. в других "0" або незначний отвес.На "дідівщині"(вулиці на якій залишилось мало мешканців) теж неодноразово бачив зайця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

 

Рамки в медогонку неправильно ставите. :IMHO:

Обидві рамки в вашій медогонці треба ставити верхнім бруском до стінок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, vladimir5 сказав:

Про хімію. Вчора по нашій вулиці гуляв заяць, певно хімією так обробляють поля, що рослинність на них зайцем не до вподоби. 

В нас також те ж саме було серед біла дня десь місяць тому

Попутно душогуби-аграрії загубили самку фазана, півник такий гарний нас завжди на узбіччі дороги зустрічав

А так же ш люблять себе хвалити - і ФАПи будують-облагорожують і про дітей турбуться, і за державу їм обідно, і блакитну тєльняшку вишиванку на грудях з трепетом носять, і ріднаматимоятиночейнедоспала тобі без листочка заспівають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ромео сказал:

Рамки в медогонку неправильно ставите. :IMHO:

Обидві рамки в вашій медогонці треба ставити верхнім бруском до стінок

Можливо Ви і праві, але я ставлю так, тому що їх так разом зручно виймати, а при такому положенні рамок і оборотах там різниці ніякої немає, відкачується все. Аби було що вставляти ))).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Arius сказав:
11 година тому, Wladimir_K сказав:

Як колись рік писав "2019 р. цей рік моменту істини".

нагадайте, якої істини? щось має статись?

Були зроблені складні розрахунки по продуктивності пасік України і по кількості експортованого меду. Тепер буде два сценарії розвитку подій. Або прогнози справдяться або буде чергова інтенсивна чистка гілок форуму від непотрібної і застарілої інформації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Крук сказал:

Були зроблені складні розрахунки по продуктивності пасік України і по кількості експортованого меду. Тепер буде два сценарії розвитку подій. Або прогнози справдяться або буде чергова інтенсивна чистка гілок форуму від непотрібної і застарілої інформації.

Ваш коментар свідчить, що Ви вважаєте такі речі звичайними і нормальними речами зі сторони власної моралі і це багато чого пояснює. 

Сьогодні на дворі червень і цифри за вікном красномовні за будь що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Укроп сказав:

Щойно приїхав з лісу. Там стоїть частина сімей. Липа почала квітувати, розпустились вершки дерев, бджола гарно йде на неї. Вдома картина трохи сумніша, цвіте ваточник, на нього йдуть з ранку, і під вечір. Вдень стоїть жара, і бджоли майже сидять. Ліс є ліс, там Ірдинські болота, вологи багато, і картина зовсім інша. Побачу який буде кінцевий результат, але початок обнадійливий

Прекрасне місце село Ірдинь. Полів нема, хімії нема, води достатньо та ще й ліс під охороною військових. Так що липа буде цвісти гарно а потім і болота. Можна ставити пасіку і не виїзджати до вересня. А можна і зимувати пасіку щоб тільки приїзджати і не кочувати взагалі нікуди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Крук сказав:

Були зроблені складні розрахунки по продуктивності пасік України і по кількості експортованого меду. Тепер буде два сценарії розвитку подій. Або прогнози справдяться або буде чергова інтенсивна чистка гілок форуму від непотрібної і застарілої інформації.

Будь=яка інформація - то спонукання до дії. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ваш коментар свідчить, що Ви вважаєте такі речі звичайними і нормальними речами зі сторони власної моралі і це багато чого пояснює. 

Сьогодні на дворі червень і цифри за вікном красномовні за будь що.

Але відносно моменту істини - повідомлення зникали цілими пачками. Про це Мико писав в минулому році. І це робив не я тому що не маю доступу до редагування повідомлень. Особисто я за правду, якою б вона гіркою не була.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Будь=яка інформація - то спонукання до дії. :IMHO:

А якщо інформація стерта - які висновки можна зробити? Історією не можна маніпулювати тому що не можливо вчитися на помилках і робити правильні висновки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ваш коментар свідчить, що Ви вважаєте такі речі звичайними і нормальними речами зі сторони власної моралі і це багато чого пояснює. 

Сьогодні на дворі червень і цифри за вікном красномовні за будь що.

 

13 минут назад, Крук сказал:

Але відносно моменту істини - повідомлення зникали цілими пачками. Про це Мико писав в минулому році. І це робив не я тому що не маю доступу до редагування повідомлень. Особисто я за правду, якою б вона гіркою не була.

Повторюватися більше не хочу і немає бажання. За останні декілька років, думаю зробив більш ніж достатньо, висновки зробив і тепер спортерігаю.

Можу Вам гарантувати, що буде цікаво.

І ще підтягніть свою технічну підготовку, тут на форумі вже декілька років нічого не видаляється, може приховатися, а ще може перенестися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 

Повторюватися більше не хочу і немає бажання. За останні декілька років, думаю зробив більш ніж достатньо, висновки зробив і тепер спортерігаю.

Можу Вам гарантувати, що буде цікаво.

Завжди читаю Ваші повідомлення дуже уважно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Олександр Коваль сказал:

якщо зверху гнізда відкачана або поставлена суш - це в безвзятковий період нормально. Бджола несе нектар і відразу скормлює його іншим бджолам та розплоду

сироп певною мірою стимулює яйцекладку

Значит можно сироп давать, даже если в гнезде есть корм? Попробовать каждый вечер грамм по 300?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Крук сказал:

Прекрасне місце село Ірдинь. Полів нема, хімії нема, води достатньо та ще й ліс під охороною військових. Так що липа буде цвісти гарно а потім і болота. Можна ставити пасіку і не виїзджати до вересня. А можна і зимувати пасіку щоб тільки приїзджати і не кочувати взагалі нікуди.

Болото найліпше дає з ранньої весни, і до кінця цвітіння липи. Там просто рай для бджіл. Мед з липи з домішками м’яти і барбарису має не повторний смак. Я якби не займався маткарством то стояв би там з весни до початку цвітіння соняшника. А так лише вивожу частину пасіки, щоб взяти для себе лісового меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ss77 сказав:

Значит можно сироп давать, даже если в гнезде есть корм? Попробовать каждый вечер грамм по 300?

Треба враховувати наявність медодаїв, які цвітуть на даний момент і силу сім'ї

В нас, наприклад, на контрольному витрати в безвзятковий період складали в середньому 0,5-0,7 кг (меду). Як вони будуть витрачати сироп, я навіть не знаю

Дасте менше - може не вистачити, більше - цукор попаде в соняшниковий мед. Хоча, якщо Ви виключно для себе бджіл тримаєте, то це не дуже критично

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

І ще підтягніть свою технічну підготовку, тут на форумі вже декілька років нічого не видаляється, може приховатися, а ще може перенестися.

http://tochok.info/search/?&q=Handelsblatt Statistik&type=core_members&joinedDate=any&group[6]=1&group[7]=1&group[13]=1&group[4]=1&group[5]=1&group[17]=1&group[10]=1&group[1]=1&group[20]=1&group[19]=1&group[16]=1&group[3]=1&group[18]=1&group[14]=1&sortby=newest

Ось дивимося посилання. Користувач писав а де тепер ці 16 повідомлень? Вони зникли разом із іншими. Висновки ...  Хоча нічого крамольного або образливого написано не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Крук сказал:

http://tochok.info/search/?&q=Handelsblatt Statistik&type=core_members&joinedDate=any&group[6]=1&group[7]=1&group[13]=1&group[4]=1&group[5]=1&group[17]=1&group[10]=1&group[1]=1&group[20]=1&group[19]=1&group[16]=1&group[3]=1&group[18]=1&group[14]=1&sortby=newest

Ось дивимося посилання. Користувач писав а де тепер ці 16 повідомлень? Вони зникли разом із іншими. Висновки ...  Хоча нічого крамольного або образливого написано не було.

Користувач писав без дозволу, даного видання і ті хто дав доручення знайти матеріал забажав все приховати, щоб не втрачати свою  бізнес репутацію, тому що за кордом ніхто собі не дозволяє такого рівня спілкування, що у нас. Яке це видання можете подивитися в пошуку. Вам легше стане, як ці пости з'являться. Адміністрації пішла на зустріч даного серйозному виданню і думаю більшість цих постів викликають посмішку, тому і більше активності даного акаунту і немає.

https://app.handelsblatt.com/?mwl=ok

Серйозне німецьке бізнес і економічне видання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Крук сказал:

Прекрасне місце село Ірдинь. Полів нема, хімії нема, води достатньо та ще й ліс під охороною військових. Так що липа буде цвісти гарно а потім і болота. Можна ставити пасіку і не виїзджати до вересня. А можна і зимувати пасіку щоб тільки приїзджати і не кочувати взагалі нікуди.

А звідки така обізнаність за Ірдинь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поїздив по горах і полях, значить з жовтим пилком то суріпа, є ще багато бджоли на блаваті (волошка), золотарник звичайний теж відвідують до речі його в полі багато, дикий горошок (вига) теж в бджолах, видно жучок дав доступ, ну і біла конюшина в бджолі, та гєр бджола пасеться зранку суперово, і є підозра на падь з смерики бо вже надто там гудить, а лізти під гору в +32 то якось втомливо для мене худенького, тож між тими травами є ті які цвітуть і медують, а на черзі липа, буркун, канадський золотарник, гречка і інші. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки що жодного роя... Не зважаючи на два тижні безвзятку.

Жодного року в мене такого не було. Невже цьогоріч не буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, chajka2005 сказав:

А звідки така обізнаність за Ірдинь?

Я користуюся супутниковими і топографічними картами, міряю відстані. Там все видно, треба тільки бачити цю інформацію.  Ось було згадано про Ірдинські болота. Відкриваємо всю інформацію про ці болота  і карти. Складаємо все до купи і отримуємо результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ромео сказав:

Поки що жодного роя... Не зважаючи на два тижні безвзятку.

Жодного року в мене такого не було. Невже цьогоріч не буде?

це ви про свої чи про чужі  ?   в мене теж в цьому  році майже не рояться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...