Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Сьогоднішнє фото

44dc77fb3a0b.jpg

Хто знає, це нормально чи то треба ширшого пилковловлювача ставити..?

2bb7ed439828.jpg

Сьогодні дивився, то в перших сім'ях в яких ставив 8 квітня магазини - вже повністю забиті медом і де-не-де починають печатати. Мусив сьогодні поставити по корпусу вощини.... Хай працюють...

Им жарко тоже самое было пока не сделал дополнительную вентиляцию 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mixaskm сказав:

Им жарко тоже самое было пока не сделал дополнительную вентиляцию 

В них сітчасте дно:dntknw: яку ще додаткову вентиляцію....?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Бджолопотам сказал:

В них сітчасте дно:dntknw: яку ще додаткову вентиляцію....?

Значит размер ячейки смотри у меня 5.1 все что меньше плохо идут - тут у кого какая пчела одни крупнее другие меньше . Баки точно крупнее карники  так что у меня были пыльцесборники  4.8 очень плохо шли сделал 5 мм но пришёл к то му что сделал 5.1 так что экспереминтируйте 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, mixaskm сказав:

но пришёл к то му что сделал 5.1

А як зробити такий розмір, Є саме таке сверло ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийшла сьогодні і до мене...

Вранці було прохолодно. До 11ої льоту не було. Десь о 12 пішов подивитись поміж вуликами. У кожного на прильотках отака картина

5cc49bc6efd20_1.JPG.f08ae8aad631626aca30ac199b95c1b0.JPG5cc49bc75ca9e_2.JPG.1e73b2ae85009c429b3af7e23841b959.JPG

А під вуликами отака 

5cc49bc63e83d_.thumb.JPG.21ffa74d1e136a9239a0970279c71363.JPG

Почали кропити озимину і вносити грунтовий гербіцид по посівах соняшника та буряка. Причому всі господарства навколо. Планував сьогодні робити розширення, заглянув у вулики - нема кого розширяти. Відкинуло на тижнів три назад. З тривогою очікую завтрашнього ранку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mits сказал:

Кто то в курсе, какой зазор по днях, между началом цветения жёлтой и белой?

между абрикосом и акцией - 43-45дн. между вишней и акацией 30-33дн. это если без "аномальной" жары, у нас как то так , 20лет наблюден.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Укроп сказав:

Колеги скажіть будь, ласка чи хто пам’ятає із вас,щоб масові потрави були по Україні ще до цвітіння ріпака? Як наприклад ні. А можливо пам`ять вже в мене нікудишня? Щодня отримую повідомлення про масову потраву бджіл, майже по всих регіонах України. Хочу дуже помилитись, але згадаєте мої слова. Ляже дуже скоро бджільництво в Україні. Бидлота вже льє яди, щойно зійшов сніг. Спасіння буде лише тим хто тікатиме, відразу після зими в ліс. З кожним роком проблема все більша і більша, і  чхати сільгоспвиробники,хотіли на галузь бджільництва.  Дуже хочу помилитись, але, але

може маток частіше міняти, щоб бджола швидше адаптувалась до нових умов? крім того є робота селекціонерам - вивести таку породу бакфасту, щоб була стійка до хімії і хіміків

до речі, падіж бджіл не зв'язаний з обробкою ріпака це точно, почався після того як обробляли чимось пшеницю. Ситуація одинакова по всіх точках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора на пасіку не можна було зайти жалили все ,що рухалось ,сьогодні під прильотками по жмені бджіл ,кропили пшеницю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

А як зробити такий розмір, Є саме таке сверло ?

Так. В інтернеті все є. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Олександр Коваль сказал:

може маток частіше міняти, щоб бджола швидше адаптувалась до нових умов? крім того є робота селекціонерам - вивести таку породу бакфасту, щоб була стійка до хімії і хіміків

Тоді потрібні нові моделі машин, щоб працювали на тому "медові" що ті мутанти наприносять..)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Cfif сказав:

Тоді потрібні нові моделі машин, щоб працювали на тому "медові" що ті мутанти наприносять..)))

Біхайв все викупить мутанти - не мутанти, вони хитріщі і мабуть таки щось знають :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олександр Коваль сказал:

може маток частіше міняти, щоб бджола швидше адаптувалась до нових умов? крім того є робота селекціонерам - вивести таку породу бакфасту, щоб була стійка до хімії і хіміків

до речі, падіж бджіл не зв'язаний з обробкою ріпака це точно, почався після того як обробляли чимось пшеницю. Ситуація одинакова по всіх точках

Я наскільки розумію, що як пшеницю обробляють, то бджола пролітаючи над полем, отримує отруєння? Цікаво скільки треба днів тримати бджіл закритими, щоб той яд що на пшениці, перестав на них діяти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Біхайв все викупить 

по 20 гривень за кiло 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ромео сказал:

Прийшла сьогодні і до мене...

Вранці було прохолодно. До 11ої льоту не було. Десь о 12 пішов подивитись поміж вуликами. У кожного на прильотках отака картина

5cc49bc6efd20_1.JPG.f08ae8aad631626aca30ac199b95c1b0.JPG5cc49bc75ca9e_2.JPG.1e73b2ae85009c429b3af7e23841b959.JPG

А під вуликами отака 

5cc49bc63e83d_.thumb.JPG.21ffa74d1e136a9239a0970279c71363.JPG

Почали кропити озимину і вносити грунтовий гербіцид по посівах соняшника та буряка. Причому всі господарства навколо. Планував сьогодні робити розширення, заглянув у вулики - нема кого розширяти. Відкинуло на тижнів три назад. З тривогою очікую завтрашнього ранку...

І не буде цьому ні кінця, ні краю. Я так дивлюся що чим далі, тим гірше стає. З кожним роком обробляють все токсичнішими ядами. Напевно не буду розширяти собі базу, зупинюся на тому що є, і буду тікати від потрав з ранньої весни у ліс. Звичайно це додатковий геморой, треба придумати вагончика теплого із плитою, бо в лісі в той час ще холодно. Ми йдемо до апокаліпсису, не думаючи про завтрашній день, всі сільгоспвиробники наче подуріли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре коли є куди тікати.В степу вся земля розорана і посадки майже вирубані. Одна надія на добропорядність і наявність здорового глузду у фермерів. Суди в Україні на стороні багатих. З аргументів у пасічника проти потрави бджіл залишилась лише коробка сірників. На жаль.(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Я наскільки розумію, що як пшеницю обробляють, то бджола пролітаючи над полем, отримує отруєння? Цікаво скільки треба днів тримати бджіл закритими, щоб той яд що на пшениці, перестав на них діяти?

бджола потихеньку сипеться вже 5-тий день, найбільш масово почали падати на 2-3 день, зараз тенденція падежа пішла на спад. Закривати є зміст при наявності достатньої кількості кормів в вулику, з огляду на те, що нас чекає тиждень дощів і падала в основному стара бджола, :IMHO:що закривати небуло великого сенсу

1 година тому, Мико сказав:

по 20 гривень за кiло 

їм же його і їсти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, gorn сказал:

Добре коли є куди тікати.В степу вся земля розорана і посадки майже вирубані. Одна надія на добропорядність і наявність здорового глузду у фермерів. Суди в Україні на стороні багатих. З аргументів у пасічника проти потрави бджіл залишилась лише коробка сірників. На жаль.(((

Коробка з сірниками в майбутньому буде найдієвішим методом. Якщо згорить декілька полів, то слух піде по всій Україні, лише потрібно щоб відразу взнали що то зробили хтось із пасічників, тоді лише почнуть думати. Я декілька років назад, тут на форумі писав що таке потрібно робити, але з мене посміялися як з дурачка. Всі ми маєм зрозуміти, що на яд, відповісти можем проти ядом. Тому кого потрави вже дістали, думайте як то зробити, лише треба по тихому, але щоб відразу догадались, що то пасічники зробили. Всі мітинги, і петиції підписані, то все до одного місця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Укроп сказав:

Коробка з сірниками в майбутньому буде найдієвішим методом. Якщо згорить декілька полів, то слух піде по всій Україні, лише потрібно щоб відразу взнали що то зробили хтось із пасічників, тоді лише почнуть думати. Я декілька років назад, тут на форумі писав що таке потрібно робити, але з мене посміялися як з дурачка. Всі ми маєм зрозуміти, що на яд, відповісти можем проти ядом. Тому кого потрави вже дістали, думайте як то зробити, лише треба по тихому, але щоб відразу догадались, що то пасічники зробили. Всі мітинги, і петиції підписані, то все до одного місця

Золоті слова!!! Цілком із Вами погоджуюсь. Але тсссс.." Ава " не спить!!!!:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

Коробка з сірниками в майбутньому буде найдієвішим методом. Якщо згорить декілька полів, то слух піде по всій Україні, лише потрібно щоб відразу взнали що то зробили хтось із пасічників, тоді лише почнуть думати.

Так не годится. Зло порождает зло. Недели три наз, у нас глава райадминистрации устраивала встречу фермеров с пасечниками. Глава спилки обзванивала пасечников чтоб приехали на встречу, так оказалось что все заняты. Сидим все по своим норкам и думаем, что за нас эту проблему кто-то решит. Так не бывает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на мою думку краще куски арматури вбиті перед жнивами. і криміналу менше і на  арматурі написати : "привіт від карніки" або просто "ПЕШЕЦЬ". завтра їду до своїх, кругом озима ..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Укроп сказал:

Коробка з сірниками в майбутньому буде найдієвішим методом.

лише потрібно щоб відразу взнали що то зробили хтось із пасічників, 

Бажано зняти вiдео пiдпалу  , з коментарем ,що поле зпалене за потраву бджiл 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, олеглв сказал:

на мою думку краще куски арматури вбиті перед жнивами. і криміналу менше і на  арматурі написати : "привіт від карніки" або просто "ПЕШЕЦЬ". завтра їду до своїх, кругом озима ..... 

спочатку заiхати на скупку металобрухту 

там б/у арматура дешевша 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Н. Петрович сказал:

Так не годится. Зло порождает зло. Недели три наз, у нас глава райадминистрации устраивала встречу фермеров с пасечниками. Глава спилки обзванивала пасечников чтоб приехали на встречу, так оказалось что все заняты. Сидим все по своим норкам и думаем, что за нас эту проблему кто-то решит. Так не бывает.

А этой проблемы не было бы если бы аграрии придерживаюсь законов. 

Что за мода самобичевания, типо сами виноваты, сидим и ничего не делаем, а я и не должен кого-то упрашивать придерживаться законов, если со мной по скотски то и я также.

Интересно если Вам на улице кто-то просто так заедет в морду, вы что будете говорить аяяй, так нельзя и стоять дальше лупать глазами. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Мико сказал:

Бажано зняти вiдео пiдпалу  , з коментарем ,що поле зпалене за потраву бджiл 

По відео, і коментарі, можуть вирахувати хто те зробив. Ліпше виготовити трафарет, і на прінтері надрукувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...