Перейти к содержанию

Весна-Літо 2019


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Bee-beep сказав:

Я все сама не осилю.В мене не 10 сімей, і навіть не 20, а значно більше...треба чоловік, піднять і подивиться. Я ж не робот, те тягать.Тих хто критичний візуально попідмору перед вуликом і прильотці  підривала сама...шо робить...інших скоріш за все післязавтра.

В цих, що швах, так однакова,по 4шт.

Ой дочко, заповзята ти, по 4 та в спеку. Краще полінувалася би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Лавр сказав:

Ой дочко, заповзята ти, по 4 та в спеку. Краще полінувалася би.

Як написано в інстпукції...взагалі там 15 рам бджоли, зверху 10, сім*ї сильні.Обсідають щільно.

По інструкції 1 палка ця:(...на 2 вулички...я поставила всього 4...а типу мало б бути 5-ть:blink:

2 дня жарило, тепер 2 дні дубар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Лавр сказал:

Перець то профілактика від ноземи, не мантри. Річ корисна, то тебе ця пошесть не чіпляла.

Хорошее средство от клеща. Издавна также использовали в весенний период для стимуляции маток От ноземы также полынь горькая Я думаю тот к кому адресован был вопрос даст ответ. Люди десятки лет используют био средства и никто не считает т , что мантры. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Лавр сказав:

Перець то профілактика від ноземи, не мантри. Річ корисна, то тебе ця пошесть не чіпляла.

КАС даю щоосені з закормом.

Перець червоний хіба не від кліща?,Ефекту не було.Сииипааавсяяяяя страх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

Перець червоний хіба не від кліща?

Профілактика нозематозу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Bee-beep сказав:

 

В цих, що швах, так однакова,по 4шт.

А яка система постановки пластин? Я варостоп ставлю  на 4 рамки розплоду одну полоску, на 5 рамок - дві, між першою-другою і між 4 і 5. От варофлю цим не користувався не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Лавр сказав:

А яка система постановки пластин? Я варостоп ставлю  на 4 рамки розплоду одну полоску, на 5 рамок - дві, між першою-другою і між 4 і 5. От варофлю цим не користувався не знаю.

1 полоска на 2 вулочки бджоли.Там не по розплоду типу рахувать треба.А по щільності обсідання бджолами рам.

На слабку сім*ю або відводок написано 1-3 полоски.Могла б сфоткать, але не хочу йти вниз...всі дома спять.Одна я в стресі...

FB_IMG_1565982961810.jpg

7 хвилин тому, Север сказав:

Профілактика нозематозу. 

І що можна до КАС додавать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Лавр сказал:

Перець то профілактика від ноземи, не мантри. Річ корисна, то тебе ця пошесть не чіпляла.

Можете написать рецепт ,как использовать перец с сиропом ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Лавр сказал:

А яка система постановки пластин? Я варостоп ставлю  на 4 рамки розплоду одну полоску, на 5 рамок - дві, між першою-другою і між 4 і 5. От варофлю цим не користувався не знаю.

 

4 минуты назад, Лавр сказал:

А яка система постановки пластин? Я варостоп ставлю  на 4 рамки розплоду одну полоску, на 5 рамок - дві, між першою-другою і між 4 і 5. От варофлю цим не користувався не знаю.

То раньше мы так и делали и в инструкции кажись было устанавливать за расплодными рамками а сейчас они друг у друга инструкцию передрали и как по мне глупо как то там это заучит 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Витя сказал:

А скільки перцю?

Пузырёк на 50 литров давал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:
8 часов назад, Витя сказал:

А скільки перцю?

Пузырёк на 50 литров давал 

Я минулого року вперше в житті добавляв настойку перцю. І вперше в житті було багато опоношення...

Совпадение? Не знаю...

Якби не давав зовсім, то, може, була б ще більша проблема?

Але добавляти вже не буду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.06.2019 в 07:27, Bee-beep сказав:

І в нас починає зацвітати золотарник.Чи не зарано?Хіба він не пізній медонос?

пізній, зараз як раз ним заливаються, бджола вся не сіра а як з соняха з жовтим відтінком 

В 28.06.2019 в 18:49, igorstep сказав:

Це часом не від мене сімі ,чи твоя робота?

мої ф1

В 28.06.2019 в 20:22, Укроп сказав:

З чого в лісі такий взяток? Питаю тому, бо стояв частиною пасіки в лісі, і взятку з липи майже не було, згоріла в мене в цьому році липа. Початок був хороший, бджоли гарно на неї йшли, потім згоріла

різнотрав'я, ваточник і крушина, липи було не багато і швидко відцвіла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Пузырёк на 50 литров давал 

Що за пузирьок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, ромео сказал:

Я минулого року вперше в житті добавляв настойку перцю. І вперше в житті було багато опоношення...

Совпадение? Не знаю...

Якби не давав зовсім, то, може, була б ще більша проблема?

Але добавляти вже не буду

Це не від перцю точно 

Бо я на 80 літрів заварював півлітрову баночку нарізаних стрючків комнатного перцю ,

тільки посаженого на городі , нагороді краще роде ,кущ стоїть красний густо обвішаний невеликими стрючками

Давав по літрі на сімью і так два рази, через три дні 

Ніякого поносу небуло ні у бджіл ні у мене , пробував сіроп :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Bee-beep сказав:

КАС даю щоосені з закормом.

Перець червоний хіба не від кліща?,Ефекту не було.Сииипааавсяяяяя страх.

Восени також даю КАС, а перець весною - якщо перший обліт викликає підозру. Там доза перцю незначна та і кліща не так багато в цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лавр,поясніть будьласка,як ви даєтє КАС?По інструкції пишуть, по 0,5л на сімю.Флакони по 50мл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Bee-beep сказал:

Я все сама не осилю.В мене не 10 сімей, і навіть не 20, а значно більше...треба чоловік, піднять і подивиться. Я ж не робот, те тягать.Тих хто критичний візуально попідмору перед вуликом і прильотці  підривала сама...шо робить...інших скоріш за все післязавтра.

В цих, що швах, так однакова,по 4шт.

ну а как без полной разборки и чательного осмотра семьи особенно дна как лежить подмор сколька ево на дне можна утверждать що всему винной есть полоски а подмор перед ульем ето не показатель в ето время года ето можеть бить всьо што угодно: нападение пчол ос отход старой пчели особенно после похолодания длительного также отрив молодих пчол от сот в прохладное время на поддон там они и застигают!сильное ослабление виходящих молодих пчол из за сильной заклещованости"безкрилки"!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Пасечник1984 сказав:

Можете написать рецепт ,как использовать перец с сиропом ?

Спочатку навіщо?  І КАС і перець (напевно і інші рослині припарати) сталої дози в рецепті не мають.:IMHO: Полин та перчини по гіркоті попадаються досить різні, звідси і ніякого постійного числа не має. Я готую і для КАСу і перець окремо настійку, так вони не портяться, а потім додаю перед роздачею в сироп.У мене виходить 3 столові ложки КАСу на літру сиропу, більш-меньш стале число. А перець там велика розбіжність, перець покупний. Просто пробуєш на смак щоб відчувалась гіркота в сиропі. Починаєш з малої дози давати бджолі, а потім коригуєш. Сильно гірке брати не будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, mits сказал:

И как Вы попали? Я взял воздушку с оптикой, а попасть не могу.:umora: То ли я стрелок такой, то ли оптика такая.:ah:

:dntknw:Незнаю, цілився не в птаха а на перед і попав у голову. Сьогодні (мабуть на похорони) прилетіло в два раза більше, скільки не стріляв тільки раз був звук що попав але полетіла щурка далі... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора займався безматочними сім'ями. В одні сім'ї поміняли матку пернер ф1 хоть і своя бджола була постійно тягнули маточники. Як потім оказалось в тій сім'ї засіяли дві матки в 1 і 2 корпусі. Матку забрав і підсадив в сім'ю з маточником , маточник забрав. Маю одну трутовку, виправляти не буду витрушу ,але після того як в сусідньому вулику приймуть матку .Вулики рядом стоять, боюсь поки неповноцінна сім'я не прийняла матку ,щоб трутовка по сосідству при витрушуванні незробила шкоди. Поставив пластини варофлу, пластини спрацювали кліщ сипиться. Ос і шершнів в цьому році повно я такого нападу не бачив ніколи, розставив для цих гостів ловушки.6632faef6c32deb15b3fdf2cf962c853.jpg1498e3be367bd516e38c4e156081db9a.jpg

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ромео сказав:

Я минулого року вперше в житті добавляв настойку перцю. І вперше в житті було багато опоношення...

Совпадение? Не знаю...

Якби не давав зовсім, то, може, була б ще більша проблема?

Але добавляти вже не буду

Настойку перцю даю років 5, проблем жодного разу небуло, шукайте причину опоношення в іншому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ну а как без полной разборки и чательного осмотра семьи особенно дна как лежить подмор сколька ево на дне можна утверждать що всему винной есть полоски а подмор перед ульем ето не показатель в ето время года ето можеть бить всьо што угодно: нападение пчол ос отход старой пчели особенно после похолодания длительного также отрив молодих пчол от сот в прохладное время на поддон там они и застигают!сильное ослабление виходящих молодих пчол из за сильной заклещованости"безкрилки"!

Удивляет то ,что больше нет сообщений о том что пчела полегла после применения полосок.Если бы что было -массу было бы сообщений,а так все молчат.Не может же только одному человеку попасться неудачные.Наверное нужно тщательнее разобраться ,а потом и выводы делать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.08.2019 в 10:51, Женя Циба сказав:

Все на багато простіше правда,то Мико своїм бджілкам  ціну набиває :).

або для загальної картини повиганяв з вуликів, і все це для муляжу типу, тілько бджоли жи в  вулику площі нема.Були б 300-ті корпуса всі би місця хватило.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

 

 

4 минуты назад, miro сказал:

або для загальної картини повиганяв з вуликів, і все це для муляжу типу, 

Нет это специально что бы Миро удивить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...